Back to list

Results

2021 S:t Erikscupen (2)
SWE Stockholm
October 30, 2021 - October 30, 2021

Epee Men's U20 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N RASIN Erik 2006 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
2 N PELLETTA Francesco 2005 M SWE FFF Stockholm (SWE)
3 N HJORTSMARKER Knut 2005 M SWE LFK Linköping (SWE)
3 N OLSSON Edward 2006 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
5 N PETTERSSON Isac 2005 M SWE UF Uppsala (SWE)
6 N GEMZELL Maximilian 2006 M SWE DIF Stockholm (SWE)
7 N THUNMAN Benjamin 2006 M SWE SIF Nacka (SWE)
8 N VIKLUND Maximiliam 2006 M SWE FFF Stockholm (SWE)
9 N ROVELSTAD Ivan 2006 M SWE UF Uppsala (SWE)
10 N ERIKSSON Felix 2006 M SWE SAF Solna (SWE)
11 N SALGADO BENGTSSON Sebastian 2006 M SWE FFF Stockholm (SWE)
12 N KAUTSKY Konrad 2005 M SWE FFF Stockholm (SWE)
13 N ZINGMARK Hugo 2006 M SWE SAF Solna (SWE)
14 N ALDERBLAD Emrik 2006 M SWE WFF Örebro (SWE)
15 N SELLMARK Theodor 2006 M SWE FFF Stockholm (SWE)

Foil Open U15 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N SALA Carl 2007 M SWE VF Vallentuna (SWE)
2 N SALA Vincent 2007 M SWE VF Vallentuna (SWE)
3 N ABRAHAMSSON Anton 2008 M SWE EGF Solna (SWE)
3 N ENSTRÖM Erik 2007 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
5 N LUNDQVIST Kristoffer 2007 M SWE JFK Järfälla (SWE)
6 N HALLONSTEN Alexander 2007 M SWE VF Vallentuna (SWE)
7 N TELLGREN Gustaf 2007 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
8 N CELEBI Deniz 2007 M TUR EGF Solna (SWE)
9 N STENECKER Oskar 2008 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
10 N NYBERG Viktor 2008 M SWE EGF Solna (SWE)
11 N ANDERSSON Mathilda 2008 F SWE EGF Solna (SWE)
12 N LIU Andy 2008 M SWE EGF Solna (SWE)
13 N CARLEN Victor 2008 M SWE EGF Solna (SWE)
14 N WALLIN Alwin 2007 M SWE EGF Solna (SWE)
15 N SALZMAN Olle 2008 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
16 N KNAGGE Mauritz 2008 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
17 N TAMMERT Miranda 2007 F SWE EGF Solna (SWE)

Epee Women's U13 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N VESTIN Matilda 2009 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 N BROLIN Moa 2009 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 N FRODLER Anna 2009 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 N SILVER Emelie 2009 F SWE SAF Solna (SWE)

Epee Women's U20 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N LJUNGBERG Clara 2007 F SWE LöFK Lidingö (SWE)
2 N ULLTJÄRN Louise 2006 F SWE LFK Linköping (SWE)
3 N ZAMPARO Annalena 2004 F ITA SAF Solna (SWE)
3 N LÖDERUP Natalia 2004 F SWE SIF Nacka (SWE)
5 N NYGÅRDS-EKBERG Liv 2004 F SWE SIF Nacka (SWE)
6 N STRÅLIN Greta 2005 F SWE FFF Stockholm (SWE)
7 N SVENSSON Ella 2006 F SWE SIF Nacka (SWE)
8 N LUNDBERG Sofia 2006 F SWE DIF Stockholm (SWE)
9 N LUNDSTRÖM Zoe 2006 F SWE FFF Stockholm (SWE)

Epee Men's U15 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N ELG Elwin 2007 M SWE KFA Köping (SWE)
2 N WESTRING Theo 2007 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
3 N GRELA Marcus 2008 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
3 N ZIMMERMAN Filip 2008 M SWE WFF Örebro (SWE)
5 N BORGELIN Oscar 2007 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
6 N BRANDBERG Nils 2008 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
7 N ROMANO Marco 2008 M ITA FFF Stockholm (SWE)
8 N KARLSSON Otis 2008 M SWE FFF Stockholm (SWE)
9 N ÖSTRING Alexander 2008 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
10 N ANDERSSON Svante 2008 M SWE FFF Stockholm (SWE)
11 N HERLITZ Carl Johan 2008 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
12 N SCHWERIN Casper 2008 M SWE FFF Stockholm (SWE)
13 N HARDER Frank 2008 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
14 N ANDERSSON Adam 2008 M SWE SIF Nacka (SWE)
15 N GOODROSE-FLORES Geronimo 2007 M SWE DIF Stockholm (SWE)
16 N WIBERG Eric 2008 M SWE DIF Stockholm (SWE)
17 N COHEN Leo 2008 M SWE UF Uppsala (SWE)
18 N CREUSEN Oscar 2008 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
19 N HÖKBY Jonathan 2008 M SWE GoFK Visby (SWE)
20 N TOPRAK Deniz 2008 M TUR LFK Linköping (SWE)
21 N VON MALMBORG Victor 2008 M SWE DIF Stockholm (SWE)
22 N BERGMARK Sixten 2008 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
23 N QVIST Andrei 2008 M SWE DIF Stockholm (SWE)
24 N HILLBERG Simon 2008 M SWE DIF Stockholm (SWE)
25 N WALLENIUS Harry 2008 M SWE SIF Nacka (SWE)

Epee Open U11 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N 1st round ULLTJÄRN Estrid 2012 F SWE LFK Linköping (SWE)
2 N 1st round FALLDE Alba 2011 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 N 1st round DORRANI Marvin 2011 M SWE DIF Stockholm (SWE)
4 N 1st round HOLMGREN Adrian 2011 M SWE FFF Stockholm (SWE)
5 N 1st round BERGSTRÖM Signe 2011 F SWE FFF Stockholm (SWE)
6 N 1st round ZIMMERMAN Hanna 2011 F SWE WFF Örebro (SWE)
7 N HJORTSMARKER Valde 2013 M SWE LFK Linköping (SWE)
8 N WERNEMAR Sebastian 2011 M SWE SIF Nacka (SWE)
9 N VON WALDEN Eneas 2012 M SWE FFF Stockholm (SWE)
10 N JOHANSSON HJORT Sigge 2012 M SWE DIF Stockholm (SWE)
11 N ELG Hilmer 2013 M SWE KFA Köping (SWE)
12 N KALVELAGE BAJRASZEWSKI Julius 2013 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
13 N BLOMQVIST Hermine 2011 F SWE FFF Stockholm (SWE)
14 N BONSDORFF WREDE Ofelia 2011 F SWE DIF Stockholm (SWE)
15 N OLSSON Antonia 2011 F SWE LöFK Lidingö (SWE)
16 N PERSSON Theodora 2012 F SWE FFF Stockholm (SWE)
17 N HALL Adina 2011 F SWE DIF Stockholm (SWE)
18 N ADAMSSON August 2011 M SWE WFF Örebro (SWE)
19 N NORDQVIST Oscar 2011 M SWE DIF Stockholm (SWE)
20 N SCALAMONTI MARSH Cosimo 2013 M SWE FFF Stockholm (SWE)
21 N STOLPE Alexander 2013 M SWE DIF Stockholm (SWE)
22 N KEVIUS Herman 2012 M SWE FFF Stockholm (SWE)

Foil Open U11 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N 1st round WALL Kinzi 2011 F SWE EGF Solna (SWE)
2 N 1st round BARKER Carolina 2011 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
3 N 1st round RAZUVAEV Valentin 2013 M SWE ZRD Stockholm (SWE)
4 N 1st round FOX PASTORELLA Cleo Arcadia 2011 F SWE EGF Solna (SWE)
5 N 1st round FRIDOLIN Konrad 2011 M SWE EGF Solna (SWE)
6 N 1st round SILFVANDER VIBERG Wilma 2013 F SWE ÄFK Stockholm (SWE)
7 N 1st round PAERHATI Renat 2011 M SWE EGF Solna (SWE)
8 N 1st round WESTCOTT Erik 2012 M SWE EGF Solna (SWE)
9 N 1st round ALEXE Leontie 2012 M ROU EGF Solna (SWE)
10 N 1st round LIU Ryan 2014 M SWE EGF Solna (SWE)
11 N 1st round BAO Rong 2014 M CHN EGF Solna (SWE)

Foil Open U13 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N KONG Jonathan 2011 M CHN ÄFK Stockholm (SWE)
2 N AHRLING Alvar 2009 M SWE EGF Solna (SWE)
3 N ARETEG Lucas 2009 M SWE EGF Solna (SWE)
3 N PERSSON Love 2011 M SWE EGF Solna (SWE)
5 N SANDGREN Malte 2010 M SWE EGF Solna (SWE)
6 N GOODARZI Parham 2010 M SWE EGF Solna (SWE)
7 N OLSSON Alexander 2010 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
8 N TOLL BERGMAN Dante 2010 M SWE EGF Solna (SWE)
9 N HELLSTADIUS Wilmer 2009 M SWE EGF Solna (SWE)
10 N VOLTAIRE Frank 2009 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
11 N ELLEGÅRD Emil 2010 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
12 N HEDBERG Albert 2009 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)

Epee Women's U15 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N ERIKSSON Hilma 2007 F SWE FFF Stockholm (SWE)
2 N KVIE Hedda 2008 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 N BÄCKRUD Naomi 2007 F SWE WFF Örebro (SWE)
3 N SWENNING Embla 2007 F SWE UF Uppsala (SWE)
5 N HOMMIK Mira 2009 F SWE FFF Stockholm (SWE)
6 N LARSSON Vera 2008 F SWE SAF Solna (SWE)
7 N OZANOVA Filipa 2007 F SWE DIF Stockholm (SWE)
8 N MALMBORG Signe 2008 F SWE EFK Eskilstuna (SWE)
9 N AGERLID Katya 2008 F SWE DIF Stockholm (SWE)
E BROLIN Moa 2009 F SWE FFF Stockholm (SWE)
E FRODLER Anna 2009 F SWE FFF Stockholm (SWE)
E SILVER Emelie 2009 F SWE SAF Solna (SWE)
E VESTIN Matilda 2009 F SWE FFF Stockholm (SWE)

Epee Men's U13 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N WIGREN Neo 2009 M SWE WFF Örebro (SWE)
2 N SANDSTRÖM Emil 2009 M SWE LFK Linköping (SWE)
3 N DE GROOTE Casper 2009 M SWE SAF Solna (SWE)
3 N HAMP Oscar 2009 M SWE DIF Stockholm (SWE)
5 N HELSTAD Marcus 2010 M SWE LFK Linköping (SWE)
6 N HULTH RIZK Ture 2010 M SWE SAF Solna (SWE)
7 N ÅSLUND Isac 2009 M SWE GoFK Visby (SWE)
8 N FOHLIN Nils 2009 M SWE GoFK Visby (SWE)
9 N HJORTSMARKER Arve 2010 M SWE LFK Linköping (SWE)
10 A LINDBÄCK LINDER Henry 2009 M SWE DIF Stockholm (SWE)
11 N SÖRENSON Erik 2009 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
12 N POPOV Nikita 2009 M SWE DIF Stockholm (SWE)
13 N CHAPOVALOV Jakob 2009 M SWE DIF Stockholm (SWE)
14 N HOLMGREN Benjamin 2010 M SWE FFF Stockholm (SWE)
15 N ELG Elmer 2010 M SWE KFA Köping (SWE)
16 N NÄRESKOG Elias 2010 M SWE FFF Stockholm (SWE)
17 N HARDER Alfred 2010 M SWE LöFK Lidingö (SWE)