Back to list

Results

Circuit Jeunes Lames
BEL Arlon
October 5, 2019 - October 6, 2019

Epee Women's U12 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Epee Women's U14 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Epee open U12 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N JACOBS Nolan 2008 M BEL SC Parcival Leuven (BEL)
2 N GROLLEAU Matéo 2009 M FRA RCSC CEE Charleroi (BEL)
3 N PIRAUX Milo 2008 M BEL Les Mousquetaires Cinaciens (BEL)
4 N LEYSEN Elise 2008 F BEL RCSC CEE Charleroi (BEL)
5 N DE DEYN Cléo 2008 F BEL RCSC CEE Charleroi (BEL)
6 N JUMET Alexandre 2008 M BEL Les Mousquetaires Cinaciens (BEL)
7 N GRANDJEAN Achille 2008 M BEL Les Mousquetaires Cinaciens (BEL)
8 N HERCOT Matthys 2008 M BEL Les Mousquetaires Cinaciens (BEL)
9 N BRASSEUR Valentina 2008 F BEL CE Européen de Bruxelles (BEL)
10 N DELAUNOY Pablo 2008 M BEL Les Mousquetaires Cinaciens (BEL)
11 N VAN COPPENOLLE Cedric 2010 M BEL SC Parcival Leuven (BEL)
12 N VAN NIEUWENHUYZE Arnaud 2009 M BEL CS La Maison de l'Escrime (BEL)
13 N HELLEMANS Thomas 2008 M BEL CE Charlemagne (BEL)
14 N GAUTHIER Babette 2009 F BEL Les Mousquetaires Cinaciens (BEL)
15 N OGER Emilie 2008 F BEL CE Charlemagne (BEL)
16 N KIECKENS Arno 2008 M BEL CRE Arlon (BEL)
17 N SIMONIS Margot 2008 F BEL CRE Arlon (BEL)
18 N LEEKENS Victor 2011 M BEL SC Parcival Leuven (BEL)
19 N GUIRCHE Timeo 2009 M BEL CRE Arlon (BEL)
20 N DOUMONT Julia 2009 F BEL CRE Arlon (BEL)
21 N DUPUY Nathan 2008 M BEL CE Charlemagne (BEL)
22 N VANDENBOSSCHE Elea 2009 F BEL Les Mousquetaires Cinaciens (BEL)
23 N DJENKAL Kenan 2010 M BEL CRE Arlon (BEL)
24 N GREGOIRE Leo 2010 M BEL CRE Arlon (BEL)

Epee open U14 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N FELTZ Flavien 2006 M BEL CRE Arlon (BEL)
2 N COLLING Herve 2007 M BEL CE Luxembourg (LUX)
3 N MUSAMBI Gabriel 2006 M BEL CE Charlemagne (BEL)
4 N VAN COPPENOLLE Nicolas 2006 M BEL SC Parcival Leuven (BEL)
5 N WALLERS Nicolas 2006 M LUX
6 N TOUSSAINT Maxence 2006 M BEL RCSC CEE Charleroi (BEL)
7 N STRAUB Max 2006 M GER ATSV Saarbrücken (GER)
8 N BRANCIFORTI Paolo 2007 M BEL CE Damocles (BEL)
9 N LESPAGNOL Viktor 2006 M FRA
10 N SAMYN Ward 2007 M BEL SC Parcival Leuven (BEL)
11 N DASSESSE Marion 2007 F BEL CE Charlemagne (BEL)
12 N RIJMEN Matthias 2006 M BEL SC Parcival Leuven (BEL)
13 N WAFFELAERT Thibault 2006 M BEL SA Jerzy Wezowski (BEL)
14 N SCHROBILTGEN Noe 2007 M BEL CE Gaumais (BEL)
15 N DELEU Elise 2006 F BEL CE Charlemagne (BEL)
16 N EKUME ESAMBO Laurence 2007 F COD Les Mousquetaires Cinaciens (BEL)
17 N VAN NIEUWENHUYZE Maëlia 2006 F BEL CS La Maison de l'Escrime (BEL)
18 N NAISSE Anatole 2007 M BEL CE Gaumais (BEL)
19 N GRAVILITCHENKO Ivan 2007 M BEL CE Charlemagne (BEL)
20 N BEKEN Louane 2006 F BEL Les Mousquetaires Cinaciens (BEL)
21 N NAKHIMOVITCH Simon 2007 M BEL CRE Arlon (BEL)
22 N MATHURIN Alix 2007 F BEL Les Mousquetaires Cinaciens (BEL)
23 N SEPTON Uggo 2006 M BEL Les Mousquetaires Cinaciens (BEL)
24 N HERCOT Matthys 2008 M BEL Les Mousquetaires Cinaciens (BEL)
25 N FAUCONNIER Maxence 2007 M BEL CE Gaumais (BEL)
26 N KUNSCH Clement 2006 M BEL CE Gaumais (BEL)
27 N SCHUMMER Felix 2007 M LUX
28 N SCHMITZ Mathieu 2007 M BEL CRE Arlon (BEL)
29 N DIDION Elise 2007 F BEL Les Mousquetaires Cinaciens (BEL)
30 N RASIR Tom 2007 M BEL CE Charlemagne (BEL)
31 N BEKEN Léane 2006 F BEL Les Mousquetaires Cinaciens (BEL)
32 N JOISSON Sacha 2007 M BEL Les Mousquetaires Cinaciens (BEL)
33 N PARDOEN Julien 2006 M BEL CRE Arlon (BEL)
34 N PHAM Lucie 2007 F LUX
35 N COMIN Massimo 2006 M BEL Les Mousquetaires Cinaciens (BEL)
37 N BEKAERT Valentin 2007 M BEL CRE Arlon (BEL)
38 N GOUSENBOURGER Gael 2007 M BEL CE Gaumais (BEL)