Back to list

Results

2019 ΚΥΠΕΛΛΟ ΞΙΦΟΥΣ ΜΟΝΟΜΑΧΙΑΣ
GRE ΑΘΗΝΑ
October 19, 2019 - October 19, 2019

Epee Women's U20 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N RODOPOULOU Nefeli 2003 F GRE IRIDA (GRE)
2 N KARAMPINI Eirini 2002 F GRE IRIDA (GRE)
3 N BIZA Vasiliki 2006 F GRE IRIDA (GRE)
3 N GIANNAKI Danai 2004 F GRE A.O.ARISTON PAIANIAS (GRE)
5 N SOFRA Ekaterini Christina 2002 F GRE O.X.GLYFADAS (GRE)
6 N TSIRONI Anna 2002 F GRE L.O.VARIS (GRE)
7 N MOURIKI Argyrenia 2005 F GRE ODYSSEAS HALANDRIOU (GRE)
8 N KOLETSOU Evrydiki 2003 F GRE IRIDA (GRE)
9 N KEFALA-TSOROU Styliani 2005 F GRE L.O.VARIS (GRE)
10 N SKARLATOU-TZELIOU Maria-Arsenia 2002 F GRE L.X.THESSALONIKIS (GRE)
11 N PAGONI MARIA 2006 F GRE L.O.VARIS (GRE)
12 N MYRONIDOU-SYMEONIDOU Athina 2000 F GRE M.ALEXANDROS KORDELIOU (GRE)
13 N PATSOURA Dimitra 2005 F GRE G.A.S. CHOLARGOU (GRE)
14 N NIKOLOPOULOU Konstantina 2000 F GRE IRIDA (GRE)
15 N DELIDIMITRIOU Smaragda 2003 F GRE M.ALEXANDROS KORDELIOU (GRE)
16 N TSOLAKI Konstantina 2003 F GRE A.O.ARISTON PAIANIAS (GRE)
17 N VOUTSINA Vasiliki 2004 F GRE ODYSSEAS HALANDRIOU (GRE)
18 N PAPANASTASIOU Athina Sofia 2003 F GRE ODYSSEAS HALANDRIOU (GRE)
19 N SIAFAKA Angeliki 2003 F GRE A.O.ARISTON PAIANIAS (GRE)
20 N KAMPOURIDOU Maria 2003 F GRE XIFOMACHOS (GRE)
21 N PALLI Irida 2002 F GRE L.O.VARIS (GRE)
22 N NIKOLAIDOU Artemis-Pelagia 2004 F GRE G.A.S. CHOLARGOU (GRE)
23 N CHATZIFILIPPIDOU Efstratia 2001 F GRE M.ALEXANDROS KORDELIOU (GRE)
24 N TSAKIRAKI Anna-Polychronia 2000 F GRE A.L.MESSARAS (GRE)
25 N ROKANA Christina 2006 F GRE L.O.VARIS (GRE)
26 N CHANTZI Maria 2000 F GRE IRIDA (GRE)
27 N MARAGKAKI Andriani 2004 F GRE AKRITES (GRE)
28 N TSOUFI Argyro-Maria 2001 F GRE G.A.S. CHOLARGOU (GRE)
29 N MONACHOU Rozalia 2004 F GRE M.ALEXANDROS KORDELIOU (GRE)
30 N ARAPOGIANNI Despina 2004 F GRE L.O.VARIS (GRE)
31 N KRITOULI Styliani 2003 F GRE IRIDA (GRE)
32 N KLAOUDATOU Maria-Georgia 2001 F GRE PANELLINIOS (GRE)
33 N PANTELOPOULOU Dimitra-Christina 2006 F GRE IRIDA (GRE)
34 N TARAZI Evangelia 2001 F GRE G.A.S. CHOLARGOU (GRE)
35 N KYRIAKAKI Konstantina Lamprini 2004 F GRE IRIDA (GRE)
36 N CHRISTOU Theodora 2002 F GRE IRIDA (GRE)
37 N SFYRAKI Maria 2005 F GRE IRIDA (GRE)
38 N KOKKA Sofia 2005 F GRE XIFOMACHOS (GRE)
39 N 1st round FILIPPOUSI Paraskevi-Irini 2003 F GRE A.O.ARISTON PAIANIAS (GRE)
40 N 1st round DIMA Ariana 2005 F GRE IRIDA (GRE)
41 N 1st round PAPAPANOU Eleni 2006 F GRE MESOGEIOS RAFINAS (GRE)
42 N 1st round PAPADOPOULOU Lydia Sofia 2005 F GRE ODYSSEAS HALANDRIOU (GRE)
42 N 1st round PLYTA Rafaela-Maritsa-Iris 2001 F GRE P.A.O. ATHENS (GRE)
44 N 1st round VASILATOU Dafni 2006 F GRE L.O.VARIS (GRE)
45 N 1st round MAKRI Nikolais 2006 F GRE G.A.S. CHOLARGOU (GRE)
46 N 1st round TSALAMANIOU Eleni 2005 F GRE A.O.ARISTON PAIANIAS (GRE)
47 N 1st round ROKANA Alexandra 2002 F GRE L.O.VARIS (GRE)
48 N 1st round SFAKIANAKI Evangelia 2006 F GRE A.L.MESSARAS (GRE)
49 N 1st round EMMANOUIL Rea Silvia 2002 F GRE G.A.S. CHOLARGOU (GRE)
50 N 1st round BAGOURAKI Ioanna Markella 2005 F GRE AKRITES (GRE)

Epee Men's U20 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N AVRAMIDIS Theodoros 2002 M GRE M.ALEXANDROS KORDELIOU (GRE)
2 N KAMVYSELLIS Peter George 2002 M GRE PANELLINIOS (GRE)
3 N BOUGATSOS Dionysios 2001 M GRE AKRITES (GRE)
3 N KESKINIDIS Ioannis 2001 M GRE O.S.AMAROUSIOU (GRE)
5 N THEODORIS Evangelos 2003 M GRE A.A. IOANNINON (GRE)
6 N XANTHOPOULOS Konstantinos 2003 M GRE M.ALEXANDROS KORDELIOU (GRE)
6 N TALIOTIS Alexandros 2002 M CYP A.X.I.A Fencing Academy (CYP)
8 N BOUGATSOS Alexandros 2003 M GRE AKRITES (GRE)
9 N GRIGORIADIS Ioannis 2005 M GRE A.L.MESSARAS (GRE)
10 N KAMVYSELLIS Jack Michael 2002 M GRE PANELLINIOS (GRE)
11 N KARAGIANNIS Panteleimon 2003 M GRE P.A.O. ATHENS (GRE)
12 N BINICHAKIS Emmanouil 2001 M GRE O.S.AMAROUSIOU (GRE)
13 N MARKOPOULOS Ioannis 2001 M GRE O.S.AMAROUSIOU (GRE)
14 N CHATZIGEORGIOU Nikolaos 2004 M GRE A.L.MESSARAS (GRE)
15 N MAKRIS Dimitrios 2001 M GRE IRIDA (GRE)
16 N PARASKEVIOTIS Dimitrios 2001 M GRE O.S.AMAROUSIOU (GRE)
17 N TSAGKOGIANNIS Vasileios 2003 M GRE L.O.VARIS (GRE)
18 N ALESTAS Georgios 2005 M GRE IRIDA (GRE)
19 N PAPADAKIS Stylianos 2002 M GRE G.E.IRAKLIOU (GRE)
20 N SALATAS Aristotelis 2003 M GRE AKRITES (GRE)
21 N PAPADIAS Dimitrios 2003 M GRE A.A. IOANNINON (GRE)
22 N GRIGORIADIS Pavlos 2002 M GRE A.L.MESSARAS (GRE)
23 N PLIAKAS Konstantinos 2004 M GRE IRIDA (GRE)
24 N MALLIARAKIS Georgios 2002 M GRE A.L.MESSARAS (GRE)
25 N THEODOROPOULOS Nikolaos 2003 M GRE SPARTAKOS KORINTHIAS (GRE)
26 N SIDERIS Stavros 2002 M GRE IRIDA (GRE)
27 N SAVVAKIS Georgios 2005 M GRE AKRITES (GRE)
28 N PATRAS Nikolaos-Ioannis 2006 M GRE SPARTAKOS KORINTHIAS (GRE)
29 A KLAOUDATOS Ilias 2000 M GRE PANELLINIOS (GRE)
30 N NERATZAKIS Marios 2005 M GRE O.S.AMAROUSIOU (GRE)
31 N KOUTOUPES Antonios 2005 M GRE L.O.VARIS (GRE)
31 N MORAITIS Filippos 2005 M GRE A.O.ARISTON PAIANIAS (GRE)
33 N 1st round DRAZINOS Dimitrios 2004 M GRE AKRITES (GRE)
34 N 1st round TOMARAS Ioannis Filippos 2002 M GRE O.S.AMAROUSIOU (GRE)
35 N 1st round LOUNTZIS Theodoros 2003 M GRE A.O.ARISTON PAIANIAS (GRE)
36 N 1st round THOMAS Ioannis 2004 M GRE L.O.VARIS (GRE)
37 N 1st round KARAMPASIS Konstantinos 2006 M GRE A.O.ARISTON PAIANIAS (GRE)
38 N 1st round MAINA Theoxari Antonio Theuri 2004 M GRE PANELLINIOS (GRE)
39 N 1st round DELIS Stergios 2004 M GRE SPARTAKOS KORINTHIAS (GRE)
40 N 1st round STAVARIS Gerasimos Nikolaos 2005 M GRE IRIDA (GRE)
41 N 1st round KOUTSAKIS Kimon 2003 M GRE M.ALEXANDROS KORDELIOU (GRE)
42 N 1st round BOUCHALAKIS Andreas 2004 M GRE A.L.MESSARAS (GRE)