Back to list

Results

Wawel Dragon Trophy
POL Krakow
February 8, 2020 - February 9, 2020

Epee Men's U17 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N COUFAL Frantisek 2003 M CZE BELA POD BEZDEZEM (CZE)
2 N DEL CONTRASTO Nicolo' 2004 M ITA
3 N WALACH Wiktor 2003 M POL RMKS Rybnik (POL)
3 N DENAUX Mael 2003 M FRA ST DENIS CS (FRA)
5 N DRAUGEDALEN Elias 2003 M NOR Nøtterøy FK (NOR)
6 N AEBERSOLD Alban 2004 M SUI SEG Geneve (SUI)
7 N WARREMAN Daan 2004 M NED s.v. RobbSchermen (NED)
8 N PORTMANN Nicolas 2004 M SUI CAL Lausanne (SUI)
9 N MUKOID Kyrylo 2003 M UKR
10 N TAIWO-WILLIAMS Louis 2004 M GBR
11 N DERGAY David 2004 M GER FC Offenbach (GER)
12 N BROOKE Alec 2005 M GBR
13 N BEZKOROVAINYI Daniil 2004 M UKR
14 N RANTANEN Joona 2003 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
15 N MARCZAK Wojciech 2005 M POL SKS FLESZ Swidnica (POL)
16 N PLAKSIN Dmytro 2005 M UKR
17 N URBAN Piotr 2003 M POL MKS Gryf Mielec (POL)
18 N HEURLIN-VAZQUEZ Lino 2003 M FRA
19 N LOEMAN Leandro 2005 M BEL Confrerie Gent (BEL)
20 N VINEIS Sven 2003 M SUI SEG Geneve (SUI)
21 N JONES Hal 2003 M GBR
22 N GERBER Jacob 2003 M SUI AFCB Bern (SUI)
23 N ZAKI Adam 2003 M QAT Clement Fencing Academy (QAT)
24 N BROCHARD Théo 2003 M SUI SECH Chaux-de-Fonds (SUI)
25 N KUZMA Andriy 2003 M UKR
26 N SPIERZAK Lorenz 2004 M GER Fechtzentrum Solingen (GER)
27 N EIKANGER Olav 2003 M NOR Bergens FK (NOR)
28 N GOH Joshua 2003 M GBR
29 N GREEN Tom 2005 M GBR
30 N MALUCCHI Marco 2003 M ITA
31 N FELTZ Maxim 2003 M BEL CE Gaumais (BEL)
32 N WALLE Henrik Christopher 2004 M NOR Njård Fekting (NOR)
33 N FAVRE Aurèle 2004 M SUI FCB Bern (SUI)
34 N FARKAS Peter 2003 M HUN
35 N REIJNAERS Finian 2003 M BEL SA Jerzy Wezowski (BEL)
36 N LEHTINEN Kasper 2003 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
37 N KUTTI David 2003 M SWE WFF Örebro (SWE)
38 N NAZAREVYCH Vladyslav 2003 M UKR
39 N KURHAN Volodymyr 2004 M UKR
40 N RYADNINSKYI Ivan 2005 M UKR Kharkiv (UKR)
41 N CIMPAN Anton 2005 M ROU
42 N CHORNOGOD Illia 2005 M UKR
42 N HORVATH Adam 2005 M HUN
44 N NADI Zsombor 2004 M HUN
45 N RITZ Janik 2004 M GER Heidenheimer SB (GER)
46 N KATCHARAVA Luka 2005 M GEO
47 N SCHENKENGEL Benedict 2004 M GER Heidenheimer SB (GER)
48 N KYKKÄNEN Robert 2003 M FIN Porvoon Miekkailijat (FIN)
49 N COMPAROTTO Giorgio 2005 M ITA
50 N RUPPENTHAL Julius 2005 M GER SV Waldkirch (GER)
51 N IVAKIMOV Vasil 2004 M BUL
52 N WESOLOWSKI Mikolaj 2004 M POL Piast Gliwice (POL)
53 N BRUIJN-YARD Rudi 2003 M GBR
54 N CSUTA András 2004 M HUN
55 N NIKULIN Dmitry 2003 M LAT
56 N MEDISAUSKAS Matas 2005 M LTU
57 N PIEPER Jesse 2004 M NED s.v. AEW (NED)
58 N KIEFFER Tom 2003 M FRA HYERES (FRA)
59 N CUSTODIO Sancho 2007 M POR
60 N MALVIK Aleksander 2005 M NOR Titan Fekteklubb (NOR)
61 N DZIURA Stanislaw 2004 M POL PTG Sokol Mielec (POL)
62 N REMMEN Maurits 2005 M NED s.v. RobbSchermen (NED)
63 N GUMENIUK Andrii 2005 M UKR Khmelnitskiy (UKR)
64 N POMCHENKO Antonio 2005 M UKR
65 N KOTALA Jan 2004 M CZE TJ Lokomotiva Teplice (CZE)
66 N BONDAREV Danyil 2003 M UKR
67 N CRUZ Diogo 2004 M POR
68 N KITLINSKI Bartosz 2003 M POL UKS MDK Olimp (POL)
68 N KAZMIERSKI Maciej 2003 M POL MKS Gryf Mielec (POL)
70 N HÜRLIMANN David 2004 M SUI SESAF Fribourg (SUI)
71 N MUMENTHALER Colin 2004 M SUI CEFL Florimont (SUI)
72 N KLAUS Robert 2003 M CZE SC Praha (CZE)
73 N WALMSLEY Joseph 2003 M GBR
74 N MOREK Kacper 2003 M POL SKS GRASS-HOPPER KALWARIA (POL)
75 N MADURA Dawid 2004 M POL PTG Sokol Mielec (POL)
76 N DRAUGEDALEN Emil 2005 M NOR Nøtterøy FK (NOR)
77 N KARLSEN Henning 2003 M NOR Bergens FK (NOR)
77 N NOVAK Martin 2004 M CZE
79 N POLGAR Gabriel 2003 M SUI CAL Lausanne (SUI)
80 N POHNAN Krystof 2004 M CZE SC Praha (CZE)
81 N COLLENBERG Tito 2003 M SUI LUG Lugano (SUI)
82 N URBAN Pawel 2003 M POL MKS Gryf Mielec (POL)
83 N MROZ Michal 2004 M POL PTG Sokol Mielec (POL)
84 N RICHARDS Marcus 2003 M GBR
85 N MITCHELL Joshua 2003 M GBR
86 N NOBLE Finlay 2003 M GBR
87 N HOLMEN Franz Philip Pap 2006 M NOR Bygdø FK (NOR)
88 N STEINER Piero 2003 M ITA Redhill and Reigate EC (GBR)
89 N VALLEE Tancrede 2003 M SUI CEFL Florimont (SUI)
89 N JAKUBOWSKI Olaf 2003 M POL UKS MDK Olimp (POL)
91 N LUBIEWSKI Kacper 2004 M POL
92 N DEISSER John 2004 M BEL CE Charlemagne (BEL)
93 N LUCKI Kacper 2003 M POL
94 N STEPANIAN Yevhenii 2003 M UKR
95 N VOGEL Vince 2004 M GER Heidenheimer SB (GER)
96 N HERASYMENKO Andriy 2004 M UKR
97 N BUSCH Max 2005 M GER Heidenheimer SB (GER)
98 N KALITOVSKIY Tymofiy 2005 M UKR CSKA (BUL)
99 N BRODOWICZ Michal Norbert 2005 M BLR
100 N MAZURKIEWICZ Milosz 2003 M POL
101 N SOCHA Antoni 2004 M POL PKSz Warszawa (POL)
102 N STEMPEL Jan 2003 M CZE
103 N HORDON Illia 2003 M UKR
104 N COUNSON Francois 2003 M BEL CE Charlemagne (BEL)
104 N DJURIC Mario 2003 M SRB
106 N FILON Demjan 2003 M LTU
107 N SCOTT PAYNE Edward 2004 M GBR
108 N GREEN Jem 2004 M GBR
108 N PROCHAZKA Ondrej 2005 M CZE
110 A SKALSKI Jan 2005 M POL
111 N HEIBERG Kasper Mathisen 2004 M NOR Nøtterøy FK (NOR)
112 N LOZENKO Makar 2003 M LTU
113 N RZYCZNIAK Wojciech 2004 M POL Piast Gliwice (POL)
114 N RAMUZ Jeremy 2003 M SUI FCB Bern (SUI)
115 N CORVERS Mathis 2003 M BEL CE Charlemagne (BEL)
116 N ANIOLKOWSKI Michal 2003 M POL
116 N KLYTTA Pawel 2005 M POL Piast Gliwice (POL)
118 N PEIXOTO Antonio 2004 M POR
119 N HUNCAR Lubomir 2003 M SVK KS Samorin (SVK)
120 N MAZUR Daniil 2005 M UKR
121 N MOSER Dominik 2004 M SUI AFCB Bern (SUI)
122 N SZABO Szabolcs 2004 M ROU CS Satu Mare (ROU)
123 N DEBRECENI Akos 2004 M HUN
124 N SOJKA Adam 2005 M POL RMKS Rybnik (POL)
125 N VANDENHAUTE Lars 2004 M BEL Confrerie Gent (BEL)
125 N KEW Liam 2005 M GBR Redhill and Reigate EC (GBR)
127 N KUREK Jakub 2004 M POL UKS TROJKA RADLIN (POL)
128 N GLINKA Jan 2004 M POL PKSz Warszawa (POL)
129 N MEZINGER Marton 2005 M ROU
130 N DUPAS Jean-Gauthier 2003 M BEL CE Gaumais (BEL)
131 N SVOBODA Bohumil Jiri 2003 M CZE
132 N CAPPELLETTI Nicolo 2003 M ITA
133 N OXHOLM WAGNER Alec 2005 M DEN Hellerup FK (DEN)
134 N PUCHALA Mikolaj 2005 M POL WLKS Kmicic Częstochowa (POL)
135 N MELNYK Viktor 2005 M UKR
136 N POLITOWICZ Stanislaw 2004 M POL PKS Milenium (POL)
137 N SPANDEL Pawel 2005 M POL UKS TROJKA RADLIN (POL)
138 N KOSTOVCIK Alex 2005 M SVK Willard Kosice (SVK)
139 N PFEIFER Paul 2006 M SUI CEB Biel/Bienne (SUI)
140 N DOMOWICZ Krzysztof 2004 M POL KKS Krakow (POL)
141 N JANKY Bendeguz 2004 M HUN
142 N OZSVART Barnabas 2004 M HUN CS La Maison de l'Escrime (BEL)
143 N KRAL Jiri 2004 M CZE
144 N BUKSAR Valeriy 2004 M UKR
145 N KAPIAS Augustyn 2005 M POL RMKS Rybnik (POL)
146 N BULGARELLI Marco 2004 M ITA
147 N MACHNIK Oliwier 2005 M POL
148 N PERCOLLA Jacopo 2005 M ITA
149 N BORCSOK Koppany 2005 M HUN
150 N TARACHANOWICZ Szymon 2003 M POL MKS Gryf Mielec (POL)
151 N KRASIKOVAS Emilis 2005 M NOR Stavanger FK (NOR)
152 N VASYLYSHYN Dmytro 2004 M UKR
153 N KUMMER Horant 2005 M GER Heidenheimer SB (GER)
153 N SZYMANSKI Stanislaw 2004 M POL
155 N KUUSK Sebastian 2005 M EST Pohjakotkas (EST)
156 N FRANK Kilian 2003 M CZE
157 N SOERUM Inge 2004 M NOR Bygdø FK (NOR)
158 N ZEGUROV Maksim 2004 M EST Tartu Kalev (EST)
158 N GIEDROJC Jerzy 2005 M POL KS Szpada Wroclaw (POL)
160 N HOFF Erik 2004 M NOR Bygdø FK (NOR)
161 N WIDMER Neel 2005 M SUI SECH Chaux-de-Fonds (SUI)
162 N OLEJNICZAK Kamil 2004 M POL Piast Gliwice (POL)
163 N KULIASHOU Pavel 2003 M BLR
164 N AL-FADAAQ Jaber 2005 M QAT
165 N 1st round FILEK Ireneusz 2005 M POL SKS GRASS-HOPPER KALWARIA (POL)
166 N 1st round DALLEMAGNE Louis 2003 M BEL CE Charlemagne (BEL)
167 N 1st round WALKOWIAK Szymon 2006 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
168 N 1st round KOZLOWSKI Arkadiusz 2003 M POL
169 N 1st round TOCH Lars 2005 M BEL Confrerie Gent (BEL)
170 N 1st round BUSQUETS Guillem 2003 M ESP
171 N 1st round KROCHMALSKI Filip 2007 M POL PKSz Warszawa (POL)
172 N 1st round BERGER Steven 2004 M GER FC Berlin Südwest (GER)
173 N 1st round REYNAERT Joppe 2004 M BEL Confrerie Gent (BEL)
174 N 1st round KLUGHARDT Hubert 2005 M POL UKS MDK Olimp (POL)
174 N 1st round BÆKMAND Nicky 2004 M DEN Hellerup FK (DEN)
176 N 1st round PUSTEJOVSKY Vladimir 2003 M CZE
177 N 1st round SLIUSARIEV Mykhailo 2005 M UKR
178 N 1st round KESHK Nuri 2005 M POL WARSZAWIANKA (POL)
179 N 1st round CEPINSKI Jakub 2004 M POL UKS MDK Olimp (POL)
180 N 1st round BESKOROVAINYI Anton 2005 M GER FC Berlin Südwest (GER)
181 N 1st round STIRBER Sebastian 2004 M CZE SC Praha (CZE)
181 N 1st round NORDTVEIT Didrik 2005 M NOR Stavanger FK (NOR)
183 N 1st round HOJDA Jakub 2003 M POL
184 N 1st round KRZEMINSKI Jedrzej 2003 M POL WLKS Kmicic Częstochowa (POL)
185 N 1st round DE VINCENZO Matteo 2003 M CZE
186 N 1st round SZURLEJ Maciej 2005 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
187 N 1st round GARCIA GIMENEZ German 2003 M ESP
188 N 1st round GLADYSZCZAK Michał 2005 M POL Akademia Szermierki W-WA (POL)
189 N 1st round TAMOSIUNAS Aidas 2004 M LTU
190 N 1st round SZOSTEK Jakub 2005 M POL UKS TROJKA RADLIN (POL)
190 N 1st round SZYMANSKI Konrad 2004 M POL PKSz Warszawa (POL)
192 N 1st round WODNIAK Szymon 2006 M POL
193 N 1st round IRGENS-JENSEN Eirik 2004 M NOR Bygdø FK (NOR)
193 N 1st round BAUWELINCK Briecq 2004 M BEL Confrerie Gent (BEL)
195 N 1st round PARTYKA Czcibor 2005 M POL Piast Gliwice (POL)
196 N 1st round ARUSLANOV Raul 2005 M AZE
196 N 1st round KWASNIK Dominik 2005 M POL
198 N 1st round REDLICH Tobias Anon 2005 M DEN Hellerup FK (DEN)
199 N 1st round TABORSKY Lukas 2004 M CZE
200 N 1st round MLYNEK Jan 2005 M POL
201 N 1st round SOLTYS Kacper 2004 M POL UKS Start Opole (POL)
202 N 1st round BUSQUETS Jaume 2003 M ESP
203 N 1st round EMILIANOWICZ Mateusz 2005 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
204 N 1st round MODLINSKI Maurycy 2004 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
205 N 1st round DURLIK Stanislaw 2004 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
F 1st round SCIBICH Antoni 2005 M POL RMKS Rybnik (POL)
F 1st round WOJCIECHOWSKI Szymon 2006 M POL
F 1st round BERRY Tobias 2003 M GBR
F 1st round BEZUCH Krzysztof 2004 M POL UKS TROJKA RADLIN (POL)
F 1st round BURUM-AUENSEN Alexander 2003 M NOR Njård Fekting (NOR)
F 1st round GREGORCIC Matteo 2003 M FRA BRUAY USO (FRA)

Epee Women's U17 Team
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Epee Men's U17 Team
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club

Epee Women's U17 Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N KLUGHARDT Gloria 2003 F POL UKS MDK Olimp (POL)
2 N MUKOID Julia 2003 F UKR
3 N DOQUET Anaelle 2005 F FRA
3 N KLASIK Alicja 2004 F POL RMKS Rybnik (POL)
5 N WIECZOREK Anna 2003 F POL Muszkieter Gliwice (POL)
6 N SZARVAS Rita 2003 F HUN FLESS (HUN)
7 N ALVIM Maria 2003 F POR CST (POR)
8 N PETTOLA Chiara 2003 F SUI LUG Lugano (SUI)
9 N LEBOR Hannah 2005 F GBR Leon Paul Epee Club (GBR)
10 N TRIGLIA Iole 2003 F ITA
11 N SZYMANOWSKA Karolina 2003 F POL
12 N SUMMERS Isabella 2003 F GBR Redhill and Reigate EC (GBR)
13 N MAIGA Magda Louna 2006 F SUI FCB Bern (SUI)
14 N TAREK Salma 2004 F EGY
15 N TOMASZEWSKA Natalia 2003 F POL UKS Gryfek Szczecin (POL)
16 N KRZYZANIAK Patrycja 2003 F GBR
17 N TRUUSE Gabriela 2004 F EST Pohjakotkas (EST)
18 N JADCZAK Dominika 2003 F POL D'Artagnan Ursynow (POL)
19 N CIESLIK Cecylia 2005 F POL PKSz Warszawa (POL)
20 N KOBYLNICKA Michalina 2004 F POL Piast Gliwice (POL)
21 N BLACK Abagael 2003 F GBR
22 N RAHIMOVA Nazila Islamovna 2005 F AZE
23 N PAPADOPOULOS Keira 2003 F GBR
24 N GOGNIAT Vanie 2005 F SUI CEB Biel/Bienne (SUI)
25 N OPON Oliwia 2004 F POL KS Szpada Wroclaw (POL)
26 N VEHVILÄINEN Vilma 2004 F FIN Turun Miekkailijat (FIN)
27 N BULMAN Imogen 2003 F GBR Aldershot Fencing Club (GBR)
28 N GIORDANO Ginevra 2005 F BRA CAP Paulistano (BRA)
29 N KUSHTAN Ksenya 2006 F UKR
30 N OSADNIK Maja 2004 F POL UKS Wolodyjowski (POL)
31 N PROOSVÄLI Anneli 2006 F EST En Garde Haapsalu (EST)
32 N PEAT Sophie 2004 F GBR
33 N GAAFAR Rodaina 2003 F EGY
34 N MAZUR Yeva 2003 F UKR Khmelnitskiy (UKR)
35 N ZGRYZNIAK Kinga 2003 F POL RMKS Rybnik (POL)
35 N ZENS Anna 2003 F LUX CE Sud (LUX)
37 N KISS Emma 2004 F HUN
38 N GRABOVSKYTE Lurde 2003 F LTU MK Musketiri (CRO)
39 N PALK Madli 2003 F EST En Garde Haapsalu (EST)
40 N TERCJAK Oliwia 2005 F POL KS Szpada Wroclaw (POL)
41 N TOLMACHOVA Olha 2003 F UKR KIEW (UKR)
42 N FATULLAEVA Leila 2004 F NOR Njård Fekting (NOR)
43 N PEDLER Erin 2004 F GBR Brixton FC (GBR)
43 N PORWOL Liliana 2006 F POL RMKS Rybnik (POL)
45 N HALEMBA Antonina 2006 F POL UKS Wolodyjowski (POL)
46 N ROMANOVA Oleksandra 2005 F UKR
47 N HUSSEIN Aya 2003 F EGY
48 N KAMARAS Kira 2003 F SUI ZFC Zürich (SUI)
49 N SYNYTSA Olena-Khanna 2004 F UKR
50 N KULESHOVA Polina 2003 F UKR CSKA (BUL)
51 N POTTER Crinan 2004 F GBR
52 N VANDENBOSSCHE Clara 2004 F BEL Les Mousquetaires Cinaciens (BEL)
53 N LUSTI Andrina 2005 F SUI ZFC Zürich (SUI)
54 N KOLPA Joanna 2005 F POL
55 N FORSE Jessica 2003 F GBR
56 N TENGESDAL Vilde 2004 F NOR Bergens FK (NOR)
57 N BERNIGAUD Emilie 2004 F FRA LYON LEM (FRA)
58 N ROMMES Noelia 2003 F BEL CE Charlemagne (BEL)
59 N FRYSTACKA Patrycja 2003 F POL RMKS Rybnik (POL)
60 N SABALSKA Ewelina 2003 F POL MKS Kusy Szczecin (POL)
61 N HOSSAIN Sofia 2004 F GBR
62 N SZYMANSKA Aleksandra 2006 F POL
63 N PELON Patrycja 2005 F POL UKS Start Opole (POL)
64 N PETRINI Claire 2003 F SUI SAL Lugano (SUI)
65 N KORKUS Emilia 2004 F POL Muszkieter Gliwice (POL)
66 N SMØRAAS Louise 2003 F NOR Bergens FK (NOR)
67 N CZAJKA Aleksandra 2003 F POL
68 N SCALAMBRIN Stella 2005 F SUI SEG Geneve (SUI)
68 N MASCIARI Valentina 2003 F SUI SAL Lugano (SUI)
70 N MAKARUSHCHENKO Kseniia 2003 F UKR
71 N JAJKO Oliwia 2004 F POL UKS MDK Olimp (POL)
72 N CHARKIEWICZ Karolina 2006 F POL
73 N PRINA CERAI Melania 2006 F POL
74 N PROKOPOVIC Karina 2005 F LTU Gintarine spaga (LTU)
75 N DEVINCENZO Francesca 2003 F CZE SC Praha (CZE)
76 N SLEZAK Katarzyna 2005 F POL
76 N KASYANENKO Kateryna 2005 F UKR
78 N PIOTROWSKA Aleksandra 2003 F POL
78 N RAMUZ Leonie 2006 F SUI FCB Bern (SUI)
80 N KOHEGYI Anni 2003 F HUN
81 N RATYNA Magda 2007 F POL
82 N MASSARENTI Silvia 2004 F ITA
83 N YEVDOKYMOVA Mariia 2003 F UKR Dnipropetrovsk (UKR)
84 N ERMENKOVA Joanna 2004 F BUL
85 N HAVLINOVA Tereza 2003 F CZE SC Praha (CZE)
86 N WEN Jiayi 2004 F NOR Bergens FK (NOR)
87 N GODVAN Yeva 2003 F UKR
88 N SIMKUTE Ausrine 2003 F LTU Gintarine spaga (LTU)
89 N KORDULA Antonina 2005 F POL RMKS Rybnik (POL)
90 N HABRAN Emeline 2004 F BEL CE Braine l'Alleud (BEL)
91 N RADWAN Patrycja 2005 F POL
92 N WILSON India 2004 F GBR
92 N ABDINOVA Alfiya Emil 2005 F AZE
94 N GIORDANO Alice 2003 F ITA
95 N YAVTUSHENKO Julia 2006 F UKR
96 N MANSI Dina 2003 F JOR
97 N HEUBI Pauline 2005 F SUI SECH Chaux-de-Fonds (SUI)
98 N KRIAUCIUNAITE Gerda 2003 F LTU
98 N LAMZA Kateryna 2005 F UKR
100 N JAANI Kleer 2005 F EST En Garde Haapsalu (EST)
101 N RAMALHO Maria Teresa 2003 F POR
101 N BILETSKA Iryna-Anastasiia 2004 F UKR
103 N YANG Miranda Yi Nuo 2005 F CAN
104 N SRODA Zuzanna 2005 F POL UKS Sokolik Krosno (POL)
105 N MAKOWSKA Agnieszka 2004 F POL
105 N PYLINOVA Anastasija 2005 F LTU
107 N STOHNII Sofiia 2006 F UKR
108 N WERONIECKA Julia 2004 F POL Budowlani Torun (POL)
109 N SMIDOVA Daniela 2005 F CZE
110 N KOZDEBA Weronika 2006 F POL
111 N IDRISZADE Azerin 2004 F AZE
112 N HADALIN Henriette 2003 F GBR
113 N ZAREK Zuzanna 2004 F POL UKS Start Opole (POL)
114 N SANTOS Carolina 2003 F POR
115 N DROBCZYK Pola 2005 F POL
116 N KULIASHOVA Nika 2005 F BLR
117 N MISIAK Laura 2007 F POL T.S. GÓRNIK RADLIN (POL)
118 N MAZZEO RINALDI Bianca 2005 F ITA
119 N STEWART Emma 2004 F GBR
120 N COUNSON Myriam 2003 F BEL CE Charlemagne (BEL)
121 N BULKO Veronika 2006 F UKR
122 N RAUKTYTE Egle 2004 F LTU
122 N ROSKOSZ Anna 2003 F POL
124 N NOWAK Aleksandra 2004 F POL UKS Gryfek Szczecin (POL)
125 N VANCEK Lucija 2004 F SLO SK BRANIK (SLO)
126 N MIRONOV Leana 2006 F EST Pohjakotkas (EST)
127 N DE CLERCK Noa 2004 F BEL K.T.S.C. Catena (BEL)
128 N VÖGTLI Alba 2005 F SUI SECH Chaux-de-Fonds (SUI)
129 N GABUTTI ANNA 2006 F SUI SAL Lugano (SUI)
130 N BOGDAN Ksenia 2003 F EST
131 N DENISTSIK Marianna 2003 F EST Pohjakotkas (EST)
131 N HRUSTICOVA Natalia 2003 F SVK
133 N VALENTOVÁ Amálie 2007 F CZE SC Praha (CZE)
134 N VARGA Flora 2007 F HUN
135 N 1st round TVERDOKHLIB Sofiya 2004 F UKR
135 N 1st round SCHREIBWEIS Lioba 2004 F SUI AFCB Bern (SUI)
137 N 1st round WIESNER Zuzanna 2005 F POL Piast Gliwice (POL)
138 N 1st round NARBUTAITE Monika 2005 F LTU Gaja-Dvikova (LTU)
139 N 1st round JAROSZEK Emilia 2004 F POL Palac Mlodziezy Katowice (POL)
139 N 1st round LUCENA Maria 2003 F POR
141 N 1st round PONCIN Sophie 2005 F BEL Les Mousquetaires Cinaciens (BEL)
142 N 1st round REIL Kaja 2006 F POL UKS TROJKA RADLIN (POL)
142 N 1st round ADAMCZYK Anna 2004 F POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
144 N 1st round WEISOVA Katerina 2004 F CZE
145 N 1st round RIEDL Maria 2006 F SVK
145 N 1st round IZDEBSKA Wiktoria 2005 F POL Budowlani Torun (POL)
147 N 1st round KHVYSHCHUK Nadiia 2005 F UKR
148 N 1st round CHOROSINSKA Matylda 2005 F POL
149 N 1st round RUP Sonia 2005 F POL UKS Start Opole (POL)
150 N 1st round CZAJKA Emilia 2005 F POL RMKS Rybnik (POL)
151 N 1st round OLEJNICKA Dominika 2003 F POL IKS Warszawa (POL)
152 N 1st round DANEK Lucja 2004 F POL KKS Krakow (POL)
153 N 1st round ALKLOUB Shahed 2003 F JOR
154 N 1st round PIATEK Magdalena 2003 F POL
154 N 1st round ANDERES Julia 2003 F SUI SEG Geneve (SUI)
156 N 1st round KWAPISZ Amelia 2005 F POL
157 N 1st round PRINA CERAI Veronica 2004 F POL
158 N 1st round RUSSELL Amelie 2005 F GBR
159 N 1st round GROSSRUBATSCHER Vieroslava 2004 F SVK
160 N 1st round MALCZOK Karolina 2003 F POL UKS TROJKA RADLIN (POL)
161 N 1st round GROSSRUBATSCHER Zelmira 2003 F SVK
162 N 1st round KRYNICKA Aleksandra 2004 F POL SKS FLESZ Swidnica (POL)
163 N 1st round PESULOVA Gabriela 2003 F CZE Lokomotiva Pilsen (CZE)
164 N 1st round GOCZAL Alicja 2007 F POL
165 N 1st round NIECZKOWSKA Karolina 2007 F POL
166 N 1st round VYSLOUŽILOVÁ Vanda 2007 F CZE SC Praha (CZE)
167 N 1st round FIGELJ Eva 2003 F SLO
168 N 1st round REINIGER Antonia 2006 F SUI SEB Basel (SUI)
169 N 1st round HOLC Apolonia 2006 F POL
170 N 1st round BARNAS Anna 2004 F POL MKS Kusy Szczecin (POL)
170 N 1st round FERSTER Paulina 2004 F POL
172 N 1st round VYSOTSKAYA Maryia 2007 F POL
172 N 1st round BERNARD Emmy 2005 F BEL CRE Arlon (BEL)
F 1st round NIEWADZI Zofia 2005 F POL
F 1st round TATOJ Anna 2004 F POL
F 1st round HULIAIHRODSKA Yana 2003 F UKR Lviv (UKR)
E 1st round LAZARENKO Olexandra 2004 F UKR
F 1st round LEGAC Gloria-Dahlia 2003 F AUT StLFC Graz (AUT)