Back to list

Results

65. Belgrade Trophy
SRB Belgrad
September 1, 2019 - September 1, 2019

Epee Women's Senior Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N KUN Anna 1995 F HUN OMS-Tata (HUN)
2 N VARNAI Vivien 1994 F HUN BHSE (HUN)
3 N FEKETE Laura 2000 F HUN Debrecen (HUN)
3 N MUHARI Eszter 2002 F HUN MTK (HUN)
5 N BUDAI Dorina 1992 F HUN BHSE (HUN)
6 N GUZZI VINCENTI Margherita 1990 F USA
7 N LIN Jessica 2003 F USA
8 N KECMAN Milica 2002 F SRB MK Silni (SRB)
9 N OHLMULLER Sarolta 1996 F HUN PTE-PEAC (HUN)
10 N DRAGHICI Ioana 2004 F ROU ACS Stesial (ROU)
11 N SZABO Reka 1995 F HUN AVA (HUN)
12 N NABOIU Claudia 1995 F ROU CSM Oradea (ROU)
13 N NAGY Kinga 1998 F HUN DVE (HUN)
14 N VARVERI Fani 1986 F GRE G.E.FLORINAS (GRE)
15 N SZOMBATH Barbara 1994 F HUN BHSE (HUN)
16 N DANCIU Adela 1994 F ROU CSM Oradea (ROU)
17 N ZIVANOVIC Jovana 1998 F SRB MK Silni (SRB)
18 N AKSIN Ipek 1996 F TUR
19 N SEKER Ilgin Betul 2003 F TUR Efsane Eskrim SK (TUR)
20 N SASVARIOVA Laura 1999 F SVK
21 N JUKIC Paula 1998 F CRO MK Split (CRO)
22 N COHEN Mary 1986 F GBR London Thames FC (GBR)
23 N GRIJAK Jana 1999 F SRB MK Silni (SRB)
24 N GHICA Andrada 2003 F ROU ACS Stesial (ROU)
25 N MATACHE Cristina 2001 F ROU LPS Craiova (ROU)
26 N BOSANAC Mia 2004 F SRB
27 N GRIJAK Marta 2000 F SRB MK Silni (SRB)
28 N MAJDANDZIC Andrea 2000 F CRO CAFC Mladost (CRO)
29 N VILLACELLINO Aurora Yingchun 1984 F SGP
30 N ERTURK Aleyna 2005 F TUR
31 N MIMIGIANNI Eleftheria 1982 F GRE P.A.O. ATHENS (GRE)
32 N HUNCAROVA Katarina 1995 F SVK KS Snina (SVK)
33 N BURSOVA Regina 2001 F SVK Akademia sermu (SVK)
34 N SIMIC Ivana 1988 F RSA TFS Johannesburg (RSA)
35 N HALVACIAY Beyza 1999 F TUR
36 N HRISTOVA Silvena 2001 F BUL Cherno more 69 (BUL)
37 N FEDOR Tamara 1997 F HUN Debrecen (HUN)
38 N MILICIC Andjela 1994 F SRB MK Pobednik (SRB)
39 N ERMAN Lal 2001 F TUR Izmir Buyuksehir Bel SK (TUR)
40 N PAVLOVIC Aleksandra 1974 F SRB MK Crvena Zvezda (SRB)
41 N GALIC Ana 2003 F CRO MK Split (CRO)
42 N RISTOSKA Nastasja 1999 F MKD MK Vardar Skopje (MKD)
43 N 1st round ERSOY Merve 1999 F TUR
44 N 1st round FREDERIKSEN Mia Maja 1989 F DEN Hellerup FK (DEN)
45 N 1st round VARGA Dora 2003 F HUN
46 N 1st round ARANDJELOVIC Milica 1996 F SRB MK Zeleznicar (SRB)
47 N 1st round DELIC Lara 2003 F CRO MK Split (CRO)
48 N 1st round PETKOVIC Lara 1997 F CRO CAFC Mladost (CRO)
48 N 1st round DERETIC Dragana 1980 F SRB MK Silni (SRB)
50 N 1st round ROSKOVA Sonja 2000 F SVK Akademia sermu (SVK)
51 N 1st round BUDAI Marianna 2003 F HUN
52 N 1st round LEONTE Mihaela 2001 F ROU CSS Quarto Buc (ROU)
53 N 1st round KAMENISCAKOVA Ida 1983 F SVK SV Wangen (GER)
54 N 1st round OLSEN Sofie Helene 1993 F DEN Trekanten København (DEN)
55 N 1st round OZKURT Elif 1999 F TUR

Epee Men's Senior Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N ALSHATTI Abdulaziz 1990 M KUW
2 N DABIJA Adrian 1997 M ROU CS Dinamo Bucuresti (ROU)
3 N SHINDLER Oliver 1997 M USA
3 N VON DER OSTEN Frederik 1993 M DEN Hellerup FK (DEN)
5 N BELLMANN Lukas 1995 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
6 N PERSU Mario 1995 M ROU CSU Craiova (ROU)
7 N SZALAY Jan 1992 M SVK BA - M.P.C. Slovakia (SVK)
8 N CHAKAROV Ilia 1999 M BUL Cherno more 69 (BUL)
9 N JØRGENSEN Patrick 1991 M DEN Hellerup FK (DEN)
10 N LOSEVSKIY Sergey 1983 M RUS
11 N TATAROGLU Berk 1993 M TUR Mersin Buyuksehir Bel SK (TUR)
12 N MARKOTA Vedran 2001 M CRO CAFC Mladost (CRO)
13 N OPREA Mihail 1998 M ROU LPS Craiova (ROU)
14 N SERRA Solt 1989 M HUN Debrecen (HUN)
15 N RISTIC Ognjen 2002 M SRB MK Silni (SRB)
16 N ERDA Batu 2001 M TUR Istanbul Ferdi (TUR)
17 N COX Matthew 1982 M USA MK Fencing Academy (UAE)
18 N SBARCIA Alin 1984 M ROU CSU Craiova (ROU)
19 N KRASTEV Dimitar 2000 M BUL Levski (BUL)
20 N DOBREV Deyan 1975 M BUL
21 N DE SEPIBUS Severin 1983 M SUI AFZ Zürich (SUI)
22 N JOVANOVIC Jovan 2004 M SRB
23 N REZNIKOVICH Leonid 1968 M MLT Chelsea Fencing Club (GBR)
24 N JOHANIDES Lukas Jakub 1999 M SVK BSK Bratislava (SVK)
25 N SOLA Jakov 1999 M CRO MK Split (CRO)
26 N CIPAR Jan 1997 M SVK BSK Bratislava (SVK)
27 N HOSSZU Daniel 2000 M HUN BHSE (HUN)
28 N KLOTZ Hans 1958 M SUI ZFC Zürich (SUI)
29 N KONTOGIANNIS Alexandros 1985 M GRE THISEAS IRAKLIOU (GRE)
30 N EGGENSCHWILER Laurin 1984 M SUI FGK Küssnacht (SUI)
31 N GAVRILUT Daniel 1998 M ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
32 N PIRVULEASA Ovidiu 1995 M ROU CSU Craiova (ROU)
33 N ALHUSSAIN Ahmad Abbas I. 1996 M KSA
34 N ISKROV Svetlozar 1998 M BUL
35 N EKENLER Hilmi Taha 2001 M TUR Efsane Eskrim SK (TUR)
36 N DIKOV Plamen 1998 M BUL National Sport´s Academy (BUL)
37 N DJUROVIC Milos 2004 M SRB MK Silni (SRB)
38 N CVETIC Jovan 1997 M SRB
39 N ZAFIROV Ivan 1992 M BUL Sofia (BUL)
40 N SELLS Alexander 2000 M AUS
41 N NIKOLIC Danilo 1982 M SRB MK Silni (SRB)
42 N OLSEN Johannes Kristian 1997 M DEN Hellerup FK (DEN)
43 N CETIC Danilo 1996 M SRB MK Crvena Zvezda (SRB)
44 N BAJIC Djordje 1990 M SRB
45 N DUDUC Alex 1997 M SVK BSK Bratislava (SVK)
46 N FOUILLARD Thierry 1971 M FRA COLMAR SR (FRA)
47 N SOUREK Dino 1985 M CRO MK Split (CRO)
48 N CAN Baris 2001 M TUR Izmir Buyuksehir Bel SK (TUR)
49 N OZTUNC Omer Kaan 1997 M TUR Mersin Buyuksehir Bel SK (TUR)
50 N KOLARIC Jovan 1994 M SRB MK Silni (SRB)
51 N PERSSON Casper Nils 1999 M DEN Trekanten København (DEN)
52 N NIKOLIC Kosta 1999 M SRB MK Silni (SRB)
53 N 1st round BOYADZHIEV Todor 1983 M BUL
53 N 1st round TEOFILOVIC Rajko 1997 M SRB
55 N 1st round SZODORAY-PARADI Hunor 2004 M HUN
55 N 1st round NECKOVIC Vladan 1955 M SRB MK Silni (SRB)
57 N 1st round SEHIC Boris 2002 M SRB MK Silni (SRB)
58 N 1st round SANTRAC Danilo 1996 M SRB BMK Beograd (SRB)
59 N 1st round MIHRIOGLU Harun 1996 M TUR Afyon Eskrim GSK (TUR)
60 N 1st round DESANCIC Zlatko 1968 M SRB
61 N 1st round MILIC Milos 1994 M SRB MK Silni (SRB)
62 N 1st round HORVAT Filip 1995 M CRO CAFC Mladost (CRO)
63 N 1st round PLANOJEVIC Jakov 2004 M SRB MK Silni (SRB)
64 N 1st round KARAKASILIOTIS Ioannis 1981 M GRE P.A.O. ATHENS (GRE)
65 N 1st round KORMOS Levente Gabor 2001 M HUN
66 N 1st round BALOGH Szabolcs Roland 2001 M HUN Debrecen (HUN)
66 N 1st round SAMARDZIC Dragoljub 2001 M SRB
68 N 1st round MARINAKIS Georgios 1966 M GRE P.A.O. ATHENS (GRE)
68 N 1st round SOBOCAN Rok 1971 M SLO
70 N 1st round LEMES Fabio 1986 M BRA CMSP Sao Paulo (BRA)
71 N 1st round STANOJEVIC Mihailo 2004 M SRB MK Silni (SRB)
72 N 1st round CIOBANU Radu 1986 M MDA PST Trier (GER)