Back to list

Results: Barbórka Tournament

Sabre Women's Senior Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N PUDA Marta 1991 F POL
2 N WALCZAK Karolina 1993 F POL TMS Sosnowiec (POL)
3 N WATOR Angelika 1994 F POL TMS Sosnowiec (POL)
3 N CIESLAR Zuzanna 2000 F POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
5 N MATUSZAK Sylwia 1997 F POL KKSz Konin (POL)
6 N KEDZIORA Katarzyna 1990 F POL
7 N KOMISARCZYK Martyna 1992 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
8 N KURZYNA Urszula 2000 F POL UKS 13 Bialystok (POL)
9 N CIESLAR Julia 2002 F POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
10 N ZAWODNIAK Malgorzata 2000 F POL KKSz Konin (POL)
11 N JOZWIAK Bogna 1983 F POL
12 N ROWINSKA Karolina 1996 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
13 N DRYGALA Gabriela 1995 F POL OS AZS Poznan (POL)
14 N MAZUREK Marta 1998 F POL UKS 13 Bialystok (POL)
15 N PORADA Zuzanna 2004 F POL TMS Sosnowiec (POL)
16 N BARTOSZ Roksana 2002 F POL Dragon Lodz (POL)
17 N WATOR Joanna 1996 F POL TMS Sosnowiec (POL)
18 N SEREDYNSKA Blanka 2000 F POL UKS 13 Bialystok (POL)
19 N NOWINOWSKA Natalia 1999 F POL KKSz Konin (POL)
20 N NOWICKA Malgorzata 2002 F POL TMS Sosnowiec (POL)
21 N DOBINSKA Julia 1996 F POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
22 N LENKIEWICZ Zuzanna 2004 F POL TMS Sosnowiec (POL)
23 N REMLEIN Antonina 1997 F POL OS AZS Poznan (POL)
24 N WALERIANCZYK Weronika 2001 F POL KKSz Konin (POL)
25 N KLODAWSKA Kaja 1990 F POL
26 N OKINE Marta 2000 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
26 N KOZIEL Klaudia 2003 F POL TMS Sosnowiec (POL)
28 N 1st round MARCINIAK Agata 1999 F POL OS AZS Poznan (POL)
29 N 1st round ROWINSKA Emilia 2002 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
30 N 1st round MALGREM Klaudia 2003 F POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
31 N 1st round WALAS Natalia 1998 F POL TMS Sosnowiec (POL)
31 N 1st round ZAJAC Ewa 2003 F POL TMS Sosnowiec (POL)
33 N 1st round PORADA Paulina 2004 F POL TMS Sosnowiec (POL)
34 N 1st round SMARDZEWSKA Alicja 1995 F POL AZS AWF Warszawa (POL)

Sabre Men's Senior Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N GODLEWSKI Mateusz 1997 M POL
2 N BIALECKI Cezary 1999 M POL MUKS VICTOR (POL)
3 N BRONISZEWSKI Jakub 2001 M POL MUKS VICTOR (POL)
3 N JASKOT Jakub 1995 M POL OS AZS Poznan (POL)
5 N HRYCIUK Szymon 2002 M POL Palac Mlodziezy Katowice (POL)
6 N KONIUSZ Bartosz 1991 M POL FORTIS Sosnowiec (POL)
7 N SZCZEPANIK Piotr 2000 M POL MUKS VICTOR (POL)
8 N KOCHAN Michal 1993 M POL TMS Sosnowiec (POL)
9 N KACZKOWSKI Krzysztof 1997 M POL TMS Sosnowiec (POL)
10 N OCINSKI Jakub 1993 M POL AZS AWF Katowice (POL)
11 N NOWAK Franciszek 2001 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
12 N KNEZ Mateusz 1997 M POL OS AZS Poznan (POL)
13 N KONIUSZ Marcin 1983 M POL FORTIS Sosnowiec (POL)
14 N LAWRESZ Damian 1996 M POL UKS 13 Bialystok (POL)
15 N ROZYCKI Michal 1996 M POL IKS Konstancin (POL)
16 N SOSULSKI Piotr 2000 M POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
17 N CZAJKOWSKI Ksawery 2001 M POL Kolejarz 24 Katowice (POL)
18 N KRUSZEWSKI Jan 1998 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
19 N FILIPEK Lukasz 2000 M POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
20 N GLANC Sebastian 2002 M POL
21 N ZIARNOWSKI Rafal 1999 M POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
22 N LIPINSKI Marcin 2000 M POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
23 N GORSKI Mikolaj 2000 M POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
24 N WYSTEL Marcin 1994 M POL AZS AWF Katowice (POL)
25 N KURZYNA Piotr 1998 M POL UKS 13 Bialystok (POL)
26 N STASIAK Olaf 2002 M POL KKSz Konin (POL)
26 N KAJOR Krzysztof 2003 M POL Palac Mlodziezy Katowice (POL)
28 N PELINSKI Oskar 2002 M POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
29 N 1st round KUBICA Kacper 2001 M POL Palac Mlodziezy Katowice (POL)
30 N 1st round KWIATKOWSKI Pawel 1987 M POL FORTIS Sosnowiec (POL)
31 N 1st round DZIERNIEJKO Jakub 2003 M POL UKS 13 Bialystok (POL)
32 N 1st round JEDWABNY Gracjan 2002 M POL
33 N 1st round KOWALEWSKI Kamil 1992 M POL AZS AWF Katowice (POL)
34 N 1st round HOSCHNA Jan 1977 M CZE TJ Slezan Opava (CZE)
35 N 1st round ZAMOROWSKI Tomasz 1999 M POL AZS AWF Katowice (POL)