Back to list

Results

CNJ Contre de Sixte
SUI Fribourg
January 28, 2017 - January 29, 2017

Epee Women's U10 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 NOTARBARTOLO Matilde 2008 F SUI LUG Lugano (SUI)
2 BAERISWYL Laïla 2007 F SUI SESAF Fribourg (SUI)
3 ROTHEN Anisha 2007 F SUI FCB Bern (SUI)
3 CORTI Elena 2007 F SUI [i] SAL Lugano (SUI)
5 PLANTEVIN Clémentine 2007 F FRA SEVM Vevey (SUI)
6 DE PREUX Audrey 2007 F SUI CES Sierre (SUI)
7 NOVOKRESHCHENYKH Lana 2008 F UKR [i] SAL Lugano (SUI)
8 SCALAMBRIN Ellea 2008 F SUI SEG Geneve (SUI)
9 WAEBER Juliette 2008 F SUI SESAF Fribourg (SUI)
10 BLATTNER Moe Madlaina 2007 F SUI BFC Basel (SUI)
11 LEONCINI BARTOLI Francesca 2008 F SUI LUG Lugano (SUI)

Epee Women's U12 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 GOGNIAT Vanie 2005 F SUI SECH Chaux-de-Fonds (SUI)
2 HEUBI Pauline 2005 F SUI SECH Chaux-de-Fonds (SUI)
3 BAUMANN Lana-Kiyomi 2005 F SUI FSF Flawil (SUI)
3 OMAR Amani 2005 F ALG CEB Biel/Bienne (SUI)
5 MAIGA Magda Louna 2006 F SUI FCB Bern (SUI)
6 HOLOP Sara 2005 F HUN ZFC Zürich (SUI)
7 GABUTTI ANNA 2006 F SUI [i] SAL Lugano (SUI)
8 BONNY Victoria 2005 F SUI FCZ Zug (SUI)
9 SCALAMBRIN Stella 2005 F SUI SEG Geneve (SUI)
10 RAMUZ Leonie 2006 F SUI FCB Bern (SUI)
12 REINIGER Antonia 2006 F SUI SEB Basel (SUI)
13 HAGENBUCH Eva 2006 F SUI SESAF Fribourg (SUI)
13 VÖGTLI Alba 2005 F SUI SECH Chaux-de-Fonds (SUI)
16 KEISER Lena 2005 F SUI FCZ Zug (SUI)
17 CECCONI Arianna 2005 F SUI [i] SAL Lugano (SUI)
18 SUTER Elisa 2006 F SUI SESAF Fribourg (SUI)
19 SAPIN Méluzine Ilona 2006 F SUI Chevalier 1700 (SUI)
20 SPECK Stella 2005 F SUI FCZ Zug (SUI)
21 CHRULSKI Emilia 2006 F POL SESAF Fribourg (SUI)
22 JURT Florina 2005 F SUI FGL Luzern (SUI)
23 PICCOLO Marta 2006 F SUI [i] SAL Lugano (SUI)
24 MEYER Elektra 2006 F SUI ZFC Zürich (SUI)
25 GOPALAKRISHNAN Pritica 2005 F SUI CEFL Florimont (SUI)
26 CHATILLON Océane 2006 F SUI CEFL Florimont (SUI)
27 VIRI Charlotte 2005 F SUI [i] SAL Lugano (SUI)
28 JURT Katharina 2005 F SUI FGL Luzern (SUI)
29 STÜCKI Pauline 2006 F SUI SES Sion (SUI)

Epee Women's U14 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 FOURNIER Baïka 2003 F FRA SEG Geneve (SUI)
2 LENTINI Chiara 2003 F SUI SEG Geneve (SUI)
3 SCHIBLER Chiara 2004 F SUI BFC Basel (SUI)
3 PETTOLA Chiara 2003 F SUI LUG Lugano (SUI)
5 MASCIARI Valentina 2003 F SUI [i] SAL Lugano (SUI)
6 CARUSO Diva 2003 F SUI [i] SAL Lugano (SUI)
7 KAMARAS Kira 2003 F SUI CEFL Florimont (SUI)
8 GOGNIAT Vanie 2005 F SUI SECH Chaux-de-Fonds (SUI)
9 REINIGER Isabella 2004 F SUI SEB Basel (SUI)
10 PFLUGSHAUPT Lou Morgaine 2003 F SUI FCB Bern (SUI)
11 ANDERES Julia 2003 F SUI CEFL Florimont (SUI)
12 SIEBENMANN Manon 2003 F SUI CAL Lausanne (SUI)
13 BRUCHEZ Andrea 2004 F SUI SES Sion (SUI)
14 TODESCHINI Fiona 2003 F SUI CES Sierre (SUI)
15 GAUTHIER Fanny 2004 F SUI SESAF Fribourg (SUI)
16 STALDER Laura 2003 F SUI SES Sion (SUI)
17 DRATVA Dalia 2003 F SUI BFC Basel (SUI)
18 HENNARD Estelle 2003 F SUI CAL Lausanne (SUI)
19 DE PREUX Camille 2004 F SUI CES Sierre (SUI)
20 RAMUZ Leonie 2006 F SUI FCB Bern (SUI)
21 1st round VIAL Léa 2004 F SUI EEB Bulle (SUI)
22 1st round SARTI Anna 2003 F SUI [i] SAL Lugano (SUI)
23 1st round GREMAUD Maé 2003 F SUI EEB Bulle (SUI)
24 1st round FROIDEVAUX Jessica 2004 F SUI SES Sion (SUI)
25 1st round DUMERMUTH Luisa 2003 F SUI FCB Bern (SUI)
26 1st round CAPPONI Beatrice 2004 F SUI LUG Lugano (SUI)
27 1st round MARIOTTI Clarissa 2004 F SUI LUG Lugano (SUI)

Epee Women's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 BOUILLANT Audrey 2002 F SUI SEVM Vevey (SUI)
2 PASCHE Alyssa 2002 F SUI SEG Geneve (SUI)
3 ROGNON Louisa 2001 F SUI SEN Neuchâtel (SUI)
5 CROVETTO Vera 2002 F SUI LUG Lugano (SUI)
6 ROMEO Virginia 2002 F SUI LUG Lugano (SUI)
7 PIVETEAU Anne Clémence 2000 F SUI CAL Lausanne (SUI)
8 BURKHARD Isabelle 2001 F SUI FCB Bern (SUI)
9 GABUTTI Emilie 2002 F SUI [i] SAL Lugano (SUI)
10 BOSCHERINI Victoria 2002 F SUI SEVM Vevey (SUI)
11 AEBERSOLD Sayoko 2001 F SUI SEG Geneve (SUI)
12 CARUSO Diva 2003 F SUI [i] SAL Lugano (SUI)
13 STURMHOEFEL Katrina 2000 F SUI SEB Basel (SUI)
14 GARNIER Emma 2000 F FRA LE HAVRE CE (FRA)
15 GRAND D'HAUTEVILLE Agathe 2002 F SUI SEG Geneve (SUI)
16 GRAF Natascha 2001 F SUI FGK Küssnacht (SUI)
17 PICKEL Sharon 2000 F GER FZB Basel (SUI)
18 MASCIARI Valentina 2003 F SUI [i] SAL Lugano (SUI)
19 PETRINI Claire 2003 F SUI [i] SAL Lugano (SUI)
20 SCHIBLER Ronja 2000 F SUI BFC Basel (SUI)
21 RIGERT Julia 2002 F SUI CES Sierre (SUI)
22 BLANCHET Laëtitia 2000 F SUI SES Sion (SUI)
23 BÜRGIN Maren 2001 F SUI SEB Basel (SUI)
24 CHATILLON Marine 2002 F SUI CEFL Florimont (SUI)
25 CHALON Estelle 2001 F SUI SEN Neuchâtel (SUI)
26 PETTOLA Chiara 2003 F SUI LUG Lugano (SUI)
27 KÄSER Jeanne 2002 F SUI SEN Neuchâtel (SUI)
27 KELLER Sofie 2000 F SUI BFC Basel (SUI)
30 1st round BOTTI Marieke 2002 F SUI LUG Lugano (SUI)
31 1st round HERTIG-ARM Solène 2001 F SUI CEFL Florimont (SUI)
32 1st round CAMENZIND Lara 2002 F SUI FCB Bern (SUI)
33 1st round REUMANN Elisabeth 2002 F SUI SESAF Fribourg (SUI)
34 1st round KLASING Hanna-Sophie 2000 F GER FGS Schaffhausen (SUI)
35 1st round BÜSSER Martina 2000 F SUI FCSG St. Gallen (SUI)

Epee Women's U20 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 SOLARI Demetra 1998 F SUI SESAF Fribourg (SUI)
2 HATZ Fiona 1999 F SUI UF Uppsala (SWE)
3 SCHIBLER Ronja 2000 F SUI BFC Basel (SUI)
3 NGUYEN My-Nhien 1997 F SUI FECB Baden (SUI)
5 MOTTAZ Celine 1999 F SUI SEVM Vevey (SUI)
6 SPIEGELBURG Cristina 1997 F SUI ZFC Zürich (SUI)
7 SAPIN Galadrielle Tünde 2001 F SUI CER Romont (SUI)
9 AEBI Lara 1998 F SUI AFCB Bern (SUI)
10 EWALD Lara 1999 F SUI AFCB Bern (SUI)
11 BUU HOANG Allana 1999 F SUI SEG Geneve (SUI)
12 ROGNON Louisa 2001 F SUI SEN Neuchâtel (SUI)
13 GIGLI Morella 1999 F SUI SEG Geneve (SUI)
14 KAPPELER Alison 1999 F SUI SEVM Vevey (SUI)
15 KELLER Sofie 2000 F SUI BFC Basel (SUI)
16 ENKERLI Hanna 1999 F SUI ZFC Zürich (SUI)
17 1st round JURT Anna 2001 F SUI FCB Bern (SUI)
18 1st round BÜSSER Martina 2000 F SUI FCSG St. Gallen (SUI)
19 1st round JURT Marlena 2003 F SUI FGL Luzern (SUI)

Epee Men's U10 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 WICHT Gianluca 2007 M SUI SEG Geneve (SUI)
2 SQUIERI Juliano Nicola 2007 M SUI CEB Biel/Bienne (SUI)
3 MAEDER Manech 2007 M SUI SECH Chaux-de-Fonds (SUI)
3 STÄHELI Maurice 2007 M SUI CEFL Florimont (SUI)
5 PETRY Moritz 2007 M SUI FZB Basel (SUI)
6 BORDIER Jonathan 2007 M FRA BFC Basel (SUI)
7 CHARBONNET Samuel 2007 M SUI SES Sion (SUI)
8 FAVRE Achille 2008 M SUI CES Sierre (SUI)
9 CHRIST Andres 2007 M SUI SEB Basel (SUI)
10 FAVRE Aurélien 2008 M SUI SEVM Vevey (SUI)
11 HUTHER Clément 2008 M SUI SECH Chaux-de-Fonds (SUI)
12 FOLETTI Corrado 2007 M SUI [i] SAL Lugano (SUI)
13 KRONBICHLER Christoph 2007 M SUI SES Sion (SUI)
14 BULLIARD Valentin 2007 M SUI CEFL Florimont (SUI)
15 RÖSTI Marc 2007 M SUI ZFC Zürich (SUI)
16 MUMENTHALER Emile 2007 M SUI CEFL Florimont (SUI)
17 APPENZELLER Severin Enea 2007 M SUI BFC Basel (SUI)
18 DEMIERRE Nicolas 2007 M SUI EEB Bulle (SUI)
19 WICKI Carlo 2008 M SUI LUG Lugano (SUI)
20 FATTORE Pierre 2007 M SUI SESAF Fribourg (SUI)
21 FIORELLI Leonardo 2007 M SUI LUG Lugano (SUI)
22 ALBERICO David 2008 M ITA [i] SAL Lugano (SUI)
23 RAY Azad 2008 M SUI SESAF Fribourg (SUI)
24 GRASSI Edoardo 2008 M SUI LUG Lugano (SUI)
25 BERSET Jérémie 2007 M SUI SEVM Vevey (SUI)
26 MOOR Francesco 2007 M SUI LUG Lugano (SUI)
27 CONEJERO Nathan 2007 M SUI SES Sion (SUI)
28 LOVEY Roman 2009 M SUI CER Romont (SUI)
29 LOEB David 2008 M SUI BFC Basel (SUI)
30 MARTIN Jayden 2008 M SUI CEB Biel/Bienne (SUI)
31 VACCARO Gabriele 2008 M SUI LUG Lugano (SUI)
32 CASTILLO Kurt Allen 2007 M SUI LUG Lugano (SUI)
33 GINGRAS Matis 2008 M SUI SES Sion (SUI)
34 MOSTARDA Fabio 2008 M SUI CEB Biel/Bienne (SUI)
35 OVERNEY Gaël 2008 M SUI EEB Bulle (SUI)
36 1st round THEVENOD-MOTTET Marius 2007 M SUI SESAF Fribourg (SUI)

Epee Men's U12 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 MOCONG Samuel-Yao 2005 M SUI SESAF Fribourg (SUI)
2 PETKANTCHIN Samuel 2006 M FRA CEB Biel/Bienne (SUI)
3 PFEIFER Paul 2006 M SUI CEB Biel/Bienne (SUI)
3 WICHT Gianluca 2007 M SUI SEG Geneve (SUI)
5 CLAUDE Joonas 2005 M SUI SEG Geneve (SUI)
6 TERRIBILINI Alessandro 2005 M SUI CEB Biel/Bienne (SUI)
7 POIDEVIN Felix 2006 M SUI CES Sierre (SUI)
8 GRECU Ioan 2005 M SUI SEVM Vevey (SUI)
9 BINEN Demir 2006 M SUI SEB Basel (SUI)
10 ESCANDE Hector 2005 M FRA CEB Biel/Bienne (SUI)
11 PAICE William 2006 M SUI SEVM Vevey (SUI)
12 CLAIRET Louis 2006 M SUI SEG Geneve (SUI)
12 MEKIS Joakim 2006 M SUI SEG Geneve (SUI)
14 DARBELLAY Florent 2006 M SUI SEG Geneve (SUI)
15 MAEDER Manech 2007 M SUI SECH Chaux-de-Fonds (SUI)
16 WIDMER Neel 2005 M SUI SECH Chaux-de-Fonds (SUI)
17 ZAHNER David 2005 M SUI ZFC Zürich (SUI)
18 THOENIG Antonin 2005 M SUI CEFL Florimont (SUI)
19 SUTTER Enea 2005 M SUI BFC Basel (SUI)
20 WIELAND Florian 2005 M SUI AFCB Bern (SUI)
21 FAVRE Arthur 2006 M SUI CES Sierre (SUI)
22 VITTOZ Damien 2005 M SUI CES Sierre (SUI)
23 DREHER Peter 2005 M SUI BFC Basel (SUI)
24 MÜLLERE Alos 2005 M SUI FCB Bern (SUI)
25 JILG Vincent 2005 M SUI CES Sierre (SUI)
26 CAVALERI Lucio 2006 M SUI CEFL Florimont (SUI)
27 BIDA NATAN 2006 M SUI SESAF Fribourg (SUI)
28 VAIANI Alan 2005 M SUI CEB Biel/Bienne (SUI)
29 DEMIERRE Nicolas 2007 M SUI EEB Bulle (SUI)
30 RAPPA Domenico 2006 M SUI ZFC Zürich (SUI)
31 WALDBURG-ZEIL Thaddäus 2006 M SUI SEZ Zürich (SUI)
32 MAST Till Levin 2005 M SUI AFCB Bern (SUI)
33 RIGGENBACH Max 2006 M SUI BFC Basel (SUI)
34 ALBERTINI Aurel 2006 M SUI FGL Luzern (SUI)
35 ANNAN Yacîn 2005 M SUI FCB Bern (SUI)
37 BLANCO Kilian 2006 M SUI SES Sion (SUI)
39 SLATER Henry Martin 2005 M SUI [i] SAL Lugano (SUI)
41 FERRY Nicolas 2006 M SUI LUG Lugano (SUI)
42 GEIGER Théo 2006 M SUI SES Sion (SUI)

Epee Men's U14 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 BROCHARD Théo 2003 M SUI SECH Chaux-de-Fonds (SUI)
2 GERBER Jacob 2003 M SUI AFCB Bern (SUI)
3 RAMUZ Jeremy 2003 M SUI FCB Bern (SUI)
3 FAVRE Aurèle 2004 M SUI CES Sierre (SUI)
5 KOST Connor 2003 M SUI SEB Basel (SUI)
6 HEROLD Maurus 2003 M SUI FCZ Zug (SUI)
7 HÜRLIMANN David 2004 M SUI SESAF Fribourg (SUI)
8 AEBERSOLD Alban 2004 M SUI SEG Geneve (SUI)
9 WOLF Fabio 2004 M SUI FCZN Zürich (SUI)
10 ORLANDO Noé 2004 M SUI BFC Basel (SUI)
11 MUMENTHALER Colin 2004 M SUI CEFL Florimont (SUI)
12 ROUBAILO Niels 2003 M NED FCZ Zug (SUI)
13 GENDRE Tanguy 2003 M SUI CAL Lausanne (SUI)
14 DEL CONTRASTO Nicolò 2004 M ITA LUG Lugano (SUI)
15 CASSET Theotime 2004 M SUI CEFL Florimont (SUI)
16 KJELSEN Yann 2004 M SUI FCB Bern (SUI)
17 JERIN Milo 2004 M SUI CEB Biel/Bienne (SUI)
18 COLLENBERG Tito 2003 M SUI LUG Lugano (SUI)
20 KAUFMANN Maxime 2004 M SUI CES Sierre (SUI)
21 VINEIS Sven 2003 M SUI SEG Geneve (SUI)
22 CAVADINI Milo 2004 M SUI SEN Neuchâtel (SUI)
23 SPÖRRY Sidal 2003 M SUI FCB Bern (SUI)
24 KLEY Julius 2003 M SUI ZFC Zürich (SUI)
25 MIRFASSIHI Elias 2004 M SUI SESAF Fribourg (SUI)
26 BURKHARDT Samuel 2003 M SUI SEB Basel (SUI)
27 VALLEE Tancrede 2003 M SUI CEFL Florimont (SUI)
28 VISCONTI Riccardo 2003 M SUI LUG Lugano (SUI)
29 RIGERT Jonas 2004 M SUI FCSG St. Gallen (SUI)
30 GINGRAS Vivian 2003 M SUI SES Sion (SUI)
31 HUBMANN Matthieu 2003 M SUI SESAF Fribourg (SUI)
32 RUPP Thomas 2003 M SUI SEG Geneve (SUI)
33 SCHALLER Noé 2003 M SUI EEB Bulle (SUI)
34 DE MEURON Arnaud 2004 M SUI SEN Neuchâtel (SUI)
35 PETEY Maxence 2003 M SUI CEFL Florimont (SUI)
36 KURY Timo 2003 M SUI FCZN Zürich (SUI)
37 1st round SYBURRA Tobias 2004 M SUI SES Sion (SUI)
38 1st round LÜKEN Sven Oliver 2004 M SUI SEB Basel (SUI)
39 1st round TSCHANTZ Nathan 2004 M SUI SEN Neuchâtel (SUI)
40 1st round NEUHAUS Joël 2004 M SUI SESAF Fribourg (SUI)
41 1st round MOSER Dominik 2004 M SUI AFCB Bern (SUI)
42 1st round VEUTHEY Yoan 2004 M SUI SEG Geneve (SUI)
43 1st round POTTIER Charles 2004 M FRA SES Sion (SUI)
44 1st round FERRA Leonardo 2003 M SUI LUG Lugano (SUI)
45 1st round MANSFIELD Jacob 2004 M USA SEG Geneve (SUI)

Epee Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 WEBER Sebastian 2000 M SUI SEB Basel (SUI)
2 HAURI Ian 2002 M SUI SEG Geneve (SUI)
3 MARCHAND Charles Edouard 2000 M SUI CAL Lausanne (SUI)
3 SCHMIDLI Nicky 2000 M SUI SES Sion (SUI)
5 SOUTULLO Jordi 2002 M SUI CEB Biel/Bienne (SUI)
6 JACCOUD Zachary 2000 M SUI SESAF Fribourg (SUI)
7 CHATELAIN Thomas 2000 M SUI SECH Chaux-de-Fonds (SUI)
8 HÜRLIMANN David 2004 M SUI SESAF Fribourg (SUI)
9 SCHOUKER Nöe 2001 M SUI CEFL Florimont (SUI)
10 GRUNDER Pascal 2002 M SUI AFCB Bern (SUI)
11 HUNGERBÜHLER Alexandre 2001 M SUI CAL Lausanne (SUI)
12 ERBETTA Diego 2002 M SUI CAL Lausanne (SUI)
13 ZWAHLEN Joel 2002 M SUI FCZ Zug (SUI)
14 SALEKI Adrien 2000 M SUI SEVM Vevey (SUI)
15 GIULIANO Loris 2000 M SUI SEVM Vevey (SUI)
16 HEINKEL Edouard 2000 M SUI SECH Chaux-de-Fonds (SUI)
17 VILLET Samuel 2000 M SUI SESAF Fribourg (SUI)
18 GARRIDO Pablo 2000 M SUI AFCB Bern (SUI)
19 GERBER Jacob 2003 M SUI AFCB Bern (SUI)
20 FUHRIMANN Jonathan 2002 M SUI FCB Bern (SUI)
21 BORER Jovan 2000 M SUI BFC Basel (SUI)
22 CAVADINI Lazare 2002 M SUI SEN Neuchâtel (SUI)
23 FRAUCHIGER Alastair 2001 M SUI FCB Bern (SUI)
24 JENNY David 2000 M SUI SEN Neuchâtel (SUI)
25 DUMONT Célien 2000 M SUI SES Sion (SUI)
26 ZOCCO Paolo 2000 M SUI SEG Geneve (SUI)
26 RIVERA DAVID Paul 2001 M SUI CAL Lausanne (SUI)
28 RAMUZ Jeremy 2003 M SUI FCB Bern (SUI)
29 FAHLBUSCH Nicholas Harish 2001 M SUI FCB Bern (SUI)
30 BONNY Eliot 2000 M SUI SESAF Fribourg (SUI)
31 COLLENBERG Tito 2003 M SUI LUG Lugano (SUI)
32 STOECKLI Jai 2001 M SUI CEFL Florimont (SUI)
33 PERRET Tom 2000 M SUI ZFC Zürich (SUI)
34 ZOCCO Matteo 2002 M SUI SEG Geneve (SUI)
35 KOHLER Tyr Conan Rois 2002 M SUI ZFC Zürich (SUI)
36 FONTANNAZ Adrien 2002 M SUI CES Sierre (SUI)
37 THOMMEN Ben 2002 M SUI SESAF Fribourg (SUI)
38 ROHMER Constant 2002 M FRA BFC Basel (SUI)
39 VERONE Morgan 2002 M SUI SECH Chaux-de-Fonds (SUI)
40 WANG Helius 2002 M SUI ZFC Zürich (SUI)
41 1st round SCHMIEDLIN Armand 2002 M SUI SEB Basel (SUI)
42 1st round GIORLA Tobia 2000 M SUI SES Sion (SUI)
43 1st round BONNY Alistair 2002 M SUI SESAF Fribourg (SUI)
44 1st round BALFOUR Roy 2002 M GBR [i] SAL Lugano (SUI)
45 1st round EBNÖTHER Alexandr 2002 M SUI FCZ Zug (SUI)
46 1st round DERRI Raphaël 2002 M SUI SESAF Fribourg (SUI)
47 1st round VISCONTI Riccardo 2003 M SUI LUG Lugano (SUI)
48 1st round ZIHLER Alessandro 2002 M SUI FGL Luzern (SUI)
48 1st round SAUGY Arthur 2002 M SUI SEVM Vevey (SUI)
50 1st round CZOUZ-SIMPSON Julien 2002 M SUI EEB Bulle (SUI)
51 1st round BALKA Clément 2002 M SUI SEN Neuchâtel (SUI)
52 1st round ZÜRCHER Evan Mael 2000 M SUI SESAF Fribourg (SUI)
53 1st round SCHALLER Noé 2003 M SUI EEB Bulle (SUI)

Epee Men's U20 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 LUPRANO Victor 1997 M SUI CAL Lausanne (SUI)
2 DUMONT Célien 2000 M SUI SES Sion (SUI)
3 VILLET Samuel 2000 M SUI SESAF Fribourg (SUI)
3 DELEZE Cyrille 1997 M SUI SES Sion (SUI)
5 PFEIFER Jannik 1998 M SUI CEB Biel/Bienne (SUI)
6 CRIBLEZ Lorin Noam 1998 M SUI FCB Bern (SUI)
7 GAUTHIER Guilhem 1998 M SUI SESAF Fribourg (SUI)
8 CORTÈS Félix 1997 M SUI SECH Chaux-de-Fonds (SUI)
9 BROGER Fabian 1997 M SUI FCB Bern (SUI)
10 JACCOUD Zachary 2000 M SUI SESAF Fribourg (SUI)
11 OBERMEYER Yannic Torben 1997 M SUI SEB Basel (SUI)
12 MUSTER Augustin 1999 M SUI SEN Neuchâtel (SUI)
13 JENNY David 2000 M SUI SEN Neuchâtel (SUI)
14 MOSBERGER Michael 1997 M SUI FCSG St. Gallen (SUI)
15 FAVRE Hadrien 2001 M SUI CES Sierre (SUI)
16 ZRYD Arthur 1998 M SUI CAL Lausanne (SUI)
17 VON RICKENBACH Oscar 1997 M SUI SECH Chaux-de-Fonds (SUI)
18 SALEKI Adrien 2000 M SUI SEVM Vevey (SUI)
19 BONNY Alistair 2002 M SUI SESAF Fribourg (SUI)
20 TAVAZZI Alessandro 1998 M SUI SESAF Fribourg (SUI)
21 1st round HAURI Ian 2002 M SUI SEG Geneve (SUI)
22 1st round CERRUTI Stefan 1999 M SUI SES Sion (SUI)
22 1st round SCHNELL Luc 1997 M SUI FCB Bern (SUI)
24 1st round DUBOIS Gaëtan 1999 M SUI SECH Chaux-de-Fonds (SUI)
25 1st round KREIENBÜHL Colin 1999 M SUI FCZN Zürich (SUI)