Back to list

Results

Nils Sjöblom Memorial
FIN Helsinki
September 19, 2015 - September 19, 2015

Epee Women's Senior Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 KOCK Catharina 1991 F FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
2 SALMINEN Anna 1995 F FIN Habda Helsinki (FIN)
3 SALMINEN Sara 1997 F FIN Habda Helsinki (FIN)
3 MATTSSON Elena 1991 F FIN Turun Miekkailijat (FIN)
5 KOJO Sari 1968 F FIN Porvoon Miekkailijat (FIN)
6 KOCK Michaela 1992 F FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
7 MUSTONEN Selma 1996 F FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
8 SYVÄLÄ Ilona 1996 F FIN Habda Helsinki (FIN)
9 TALLROTH-KOCK Lena 1964 F FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
10 DVORYANCHIKOVA Aleksandra 1975 F FIN Kalpaveljet (FIN)
11 PENTTINEN Anna-Riikka 1990 F FIN Habda Helsinki (FIN)
12 ATAS Derya Dilara 1988 F FIN Ylioppilasmiekkailijat (FIN)
13 SOHLBERG Elina 1976 F FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
14 BENGS Eevi 1990 F FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott (FIN)
15 EARL Emilie 1997 F FIN Habda Helsinki (FIN)
16 LEHTONEN Ritva-Leena 1955 F FIN Kalpaveljet (FIN)
17 TERHO Maija 1997 F FIN Kalpaveljet (FIN)
18 HAIMI Maija 1960 F FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
19 1st round LEHTOLA Minna 1979 F FIN Habda Helsinki (FIN)
20 1st round HEINÄMAA Anna 1961 F FIN Pyhän Olavin Miekkailijat (FIN)
21 1st round EARL Lilli 1964 F FIN Habda Helsinki (FIN)
22 1st round SOMERO Maija 1986 F FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
23 1st round ISTREFI Tita 1968 F FIN Kalpaveljet (FIN)

Epee Men's Senior Individual
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 ROSLANDER Kasper 1992 M FIN Habda Helsinki (FIN)
2 MICKWITZ Valter 1996 M FIN Habda Helsinki (FIN)
3 HONKASALO Mikko 1978 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
3 SAVELAINEN Joonas 1999 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
5 VUORINEN Niko 1989 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
6 KYLLÖNEN Markus 1995 M FIN Habda Helsinki (FIN)
7 PANELIUS Rufus 1997 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
8 BADE Jan 1955 M FIN Kyrkslätt IF/UR33 (FIN)
9 SEEVE Teemu 1992 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
10 SKOGSTER Moritz 1999 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
11 KILJANDER Oskar 1999 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
12 LEHTONEN Matias 1981 M FIN Kalpaveljet (FIN)
13 MIETTINEN Sami 1972 M FIN Kuopion Miekkailuseura (FIN)
14 HIRVONEN Jarmo 1962 M FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott (FIN)
15 ROSENLUND Ville 1975 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
16 NUOTIO Tatu 1994 M FIN Habda Helsinki (FIN)
17 LAHTINEN Alexander 1991 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
18 KOCK Joachim 1998 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
19 ANTTILA Santeri 1996 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
20 JOLSVAI Jozsef 1980 M HUN Kyrkslätt IF/UR33 (FIN)
21 HOKKANEN Ismo 1964 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
22 NIVA Petri 1962 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
23 ANDERSSON Hans 1959 M FIN Ylioppilasmiekkailijat (FIN)
24 KARLSSON Eki 1969 M FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott (FIN)
25 LAUHIO Seppo 1947 M FIN Miekka Miehet (FIN)
26 HÄMÄLÄINEN Roni 1999 M FIN Porvoon Miekkailijat (FIN)
27 KORHONEN Pekka 1959 M FIN Miekka Miehet (FIN)
28 TERHO Jussi 1999 M FIN Kalpaveljet (FIN)
29 KILJANDER Toni 1970 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
30 SEPPÄNEN Ilkka 1943 M FIN Saimaan Säilät (FIN)
31 UUKSULAINEN Heikki 1977 M FIN Allez Keski-Suomi (FIN)
31 LÖNNBERG Oskar 1968 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
33 LAUHIO Jesperi 1996 M FIN Habda Helsinki (FIN)
34 NORDLUND Pekka 1985 M FIN Kalpaveljet (FIN)
35 1st round SAARINEN Ilari 1944 M FIN Saimaan Säilät (FIN)
36 1st round KESKINIVA Arto 1964 M FIN Porvoon Miekkailijat (FIN)
37 1st round HEIKKARI Matias 1993 M FIN Kalpaveljet (FIN)
38 1st round VUORINEN Juha 1961 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
39 1st round HAARALA Ville 1987 M FIN Ylioppilasmiekkailijat (FIN)
40 1st round EARL Jack 2000 M FIN Habda Helsinki (FIN)
41 1st round STENVALL Rurik 2000 M FIN Porvoon Miekkailijat (FIN)
42 1st round ANDSTEN Carl-Johan 1991 M FIN Kyrkslätt IF/UR33 (FIN)