Sanssouci-Pokal - Foil Men's U13 Individual

Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
Sep 14, 2019 - Sep 15, 2019 | Sanssouci-Pokal | Potsdam
1 N PETERSEN Ole 2007 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
2 N BECKMANN Otto 2007 M GER SV Angern (GER)
3 N BERGERT Michael 2007 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
3 N SCHMIDT Konrad 2007 M GER USC Magdeburg (GER)
Oct 6, 2018 - Oct 7, 2018 | Sanssouci-Pokal | Potsdam
1 N BECKMANN Otto 2007 M GER SV Angern (GER)
2 N LUND Claus 2007 M GER Trekanten København (DEN)
3 N PETERSEN Ole 2007 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
3 N SCHMIDT Konrad 2007 M GER USC Magdeburg (GER)
Oct 14, 2017 - Oct 15, 2017 | Sanssouci-Pokal | Potsdam
1 SCHULZ Linus 2006 M GER OSC Potsdam (GER)
2 BECKMANN Otto 2007 M GER USC Magdeburg (GER)
3 DLUGOKECKI Ludomir 2007 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
3 MIRBACH Maximilian 2006 M GER Remscheider SV (GER)
Oct 15, 2016 - Oct 16, 2016 | Sanssouci-Pokal | Potsdam
1 NOWAK Jan 2005 M POL Polonia Leszno (POL)
2 WOLF Julien 2005 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
3 HOFFMANN Nils 2005 M GER TG Dörnigheim (GER)
3 LINDNER Ruben 2005 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
Oct 17, 2015 - Oct 18, 2015 | Sanssouci-Pokal | Potsdam
1 VOIGT Lennart 2004 M GER Hanseatischer FC Lübeck (GER)
2 FRICBERGS Marcis 2005 M LAT BJSS Ridzene (LAT)
3 FISCHER Friedemann 2004 M GER OSC Potsdam (GER)
3 STOLTE Quinn 2004 M GER FC Berlin Südwest (GER)
Oct 18, 2014 - Oct 19, 2014 | Sanssouci-Pokal | Potsdam
1 CHMIELEWSKI Ryszard 2003 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
2 DAPKUNS Rudolfs 2003 M LAT BJSS Ridzene (LAT)
3 GRUN Nils 2003 M GER SC Berlin (GER)
3 SIBAJEVS Aleksejs 2003 M LAT Florete (LAT)
Oct 20, 2012 - Oct 20, 2012 | Sanssouci-Pokal | Potsdam
1 BEM Maciej 2001 M POL AZS AWF Poznan (POL)
2 HAMANN Gabriel 2001 M GER FG Schwerin (GER)
3 SZYMANSKI Hubert 2001 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
3 WOLTER Enrico 2001 M GER FG Schwerin (GER)
Oct 15, 2011 - Oct 16, 2011 | Youngster Cup | Potsdam
1 FISCHER Artur 2000 M GER FC Leipzig (GER)
2 MEISEL Moritz 2000 M GER FG Schwerin (GER)
3 DEGLER Maurice 2000 M GER SC Berlin (GER)
3 NAGEL Stefan 2000 M GER SV Lok Pritzwalk (GER)
Oct 9, 2010 - Oct 9, 2010 | Youngster Cup | Potsdam
1 WERNER Lennart 2000 M GER OFC Bonn (GER)
2 NAGEL Stefan 2000 M GER SV Lok Pritzwalk (GER)
3 EIFRIG Maximilian Johannes 1999 M GER PFC Potsdam (GER)
3 NEUHOFF Peter 1999 M GER OSC Potsdam (GER)