Back to list

History

May 16, 2020 - 2020 Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter - inställd
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club

May 18, 2019 - 2019 Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 N UNIYAL Nils 2002 M SWE ÄFK Stockholm
2 N CEDERGREN Axel 2003 M SWE GFK Göteborg
3 N FAHLVIK Axel 2004 M SWE EGF Solna
3 N VON POST Daniel 2003 M SWE MFFG Malmö
5 N MOGENSEN Viggo 2003 M SWE ARA Helsingborg
6 N JÖNSSON Petter 2002 M SWE ARA Helsingborg
7 N WAHLMAN Filip 2002 M SWE EGF Solna
8 N LINDVALL Axel 2004 M SWE ÄFK Stockholm
9 N RYKARV Daniel 2003 M SWE ÄFK Stockholm
10 N ASK Henri 2003 M SWE KTF Luitpold München, ÄFK Stockholm
11 N TÖNNBERG Douglas 2002 M SWE GFK Göteborg
12 N KRÖCKEL Emil 2004 M SWE ÄFK Stockholm
13 N ANDÉN Max 2005 M SWE GFK Göteborg
14 N FASTESSON Rufus 2005 M SWE EGF Solna
15 N KALLSTRÖM Markus 2005 M SWE EGF Solna
16 N KVERNES Isak 2005 M SWE GFK Göteborg
17 N STIGBERG Teo 2005 M SWE GFK Göteborg
18 N TÄGTSTRÖM Charlie 2004 M SWE KFK Kalmar
19 N LÖFQUIST Rasmus 2003 M SWE ÄFK Stockholm
20 N WESTESSON Ture 2006 M SWE GFK Göteborg
21 N WIDÉN Emil 2005 M SWE EGF Solna
22 N GONZALEZ Kevin 2004 M SWE ÄFK Stockholm
23 N MANCEWICZ Mikolaj 2003 M SWE GoFK Visby
24 N NYBOHM Viktor 2003 M SWE VF Vallentuna
25 N LUNDEGREN Axel 2002 M SWE GFK Göteborg
26 N SJÖGREN Daniel 2004 M SWE ÄFK Stockholm
27 N KANSA NEIRA ROMERO Alexander 2002 M SWE ÄFK Stockholm
28 N LUNDGREN Vilgot 2005 M SWE EGF Solna
29 N NORDMAN RID Emil 2005 M SWE TB Hamburg-Eilbeck, ÄFK Stockholm
30 N HELLSTRÖM Lukas 2003 M SWE ÄFK Stockholm
31 N KARENS Lennart 2005 M SWE EGF Solna
32 N TUFVESSON Viktor 2003 M SWE VF Vallentuna

May 19, 2018 - 2018 Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 WESTESSON Malte 2001 M SWE GFK Göteborg
2 PETRINI Felix 2001 M SWE ÄFK Stockholm
3 ELMFELDT Albin 2001 M SWE ÄFK Stockholm
3 GREN Fredrik 2001 M SWE ÄFK Stockholm
5 WAHLMAN Filip 2002 M SWE EGF Solna
6 FAHLVIK Axel 2004 M SWE EGF Solna
7 MOGENSEN Viggo 2003 M SWE ARA Helsingborg
8 ISAKSSON Hugo 2001 M SWE ÄFK Stockholm
9 UNIYAL Nils 2002 M SWE ÄFK Stockholm
10 CEDERGREN Axel 2003 M SWE GFK Göteborg
11 JÖNSSON Petter 2002 M SWE ARA Helsingborg
12 RYKARV Daniel 2003 M SWE ÄFK Stockholm
13 TÖNNBERG Douglas 2002 M SWE GFK Göteborg
14 ASK Henri 2003 M SWE KTF Luitpold München, ÄFK Stockholm
15 STRANDBERG Edvin 2001 M SWE KFK Kalmar
16 KRÖCKEL Emil 2004 M SWE ÄFK Stockholm
17 VON POST Daniel 2003 M SWE MFFG Malmö
18 LINDVALL Axel 2004 M SWE ÄFK Stockholm
19 KALLSTRÖM Markus 2005 M SWE EGF Solna
20 ARONOWITSCH Zeev 2002 M SWE DIF Stockholm
21 LUNDEGREN Axel 2002 M SWE GFK Göteborg
22 WILLKRANS Axel 2004 M SWE GFK Göteborg
23 AL RESHAN Kristopher 2005 M SWE GFK Göteborg
24 SIMONSSON Erik 2004 M SWE LUGI Lund
25 KVERNES Isak 2005 M SWE GFK Göteborg
26 KANSA NEIRA ROMERO Alexander 2002 M SWE ÄFK Stockholm

May 20, 2017 - 2017 Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 AHLSTEDT Eimer 2000 M SWE GFK Göteborg
2 WESTESSON Malte 2001 M SWE GFK Göteborg
3 GREN Fredrik 2001 M SWE ÄFK Stockholm
3 JÖNSSON Petter 2002 M SWE ARA Helsingborg
5 PETRINI Felix 2001 M SWE ÄFK Stockholm
6 PIZZIGNACCO Alexander 2000 M SWE ÄFK Stockholm
7 BROBERG Marcus 2003 M SGP GFK Göteborg
8 VON POST Daniel 2003 M SWE MFFG Malmö
9 ISAKSSON Hugo 2001 M SWE ÄFK Stockholm
10 ELMFELDT Albin 2001 M SWE ÄFK Stockholm
11 ANDERSSON Simon 2002 M SWE ÄFK Stockholm
12 BERGGREN Carl 2000 M SWE GFK Göteborg
13 UNIYAL Nils 2002 M SWE ÄFK Stockholm
14 CEDERGREN Axel 2003 M SWE GFK Göteborg
15 NORDMAN RID Isak 2002 M SWE ÄFK Stockholm
16 BERGGREN Paul 2002 M SWE GFK Göteborg
17 JÄDERLING Noel 2002 M SWE
18 GROTE Jonathan 2003 M SWE GFK Göteborg
19 MOGENSEN Viggo 2003 M SWE ARA Helsingborg
20 ASK Henri 2003 M SWE KTF Luitpold München, ÄFK Stockholm
21 SCHMEKEL Filip 2001 M SWE FFF Stockholm
22 WAHLMAN Filip 2002 M SWE EGF Solna
23 VIBERUD John 2000 M SWE GFK Göteborg
23 STRANDBERG Edvin 2001 M SWE KFK Kalmar
25 PERNBER Gustav 2003 M SWE GFK Göteborg
26 TÖNNBERG Douglas 2002 M SWE GFK Göteborg
27 LUNDSTRÖM Frede 2003 M SWE
28 POUSETTE Hugo 2001 M SWE DIF Stockholm
29 WIMARK Jakob 2002 M SWE
29 BRANDT Sebastian 2001 M SWE GFK Göteborg

May 21, 2016 - 2016 Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 DAHLIN Svante 1999 M SWE KFK Kalmar
2 POPPEL Martin 1999 M SWE LFK Linköping
3 LOO Sebastian 1999 M SWE KFK Kalmar
3 KIMFORS Simon 1999 M SWE GFK Göteborg
5 WESTESSON Malte 2001 M SWE GFK Göteborg
6 EWERS Alexander 1999 M SWE ARA Helsingborg
7 JÖNSSON Petter 2002 M SWE ARA Helsingborg
8 AHLSTEDT Eimer 2000 M SWE GFK Göteborg
9 PIZZIGNACCO Alexander 2000 M SWE ÄFK Stockholm
10 GREN Fredrik 2001 M SWE ÄFK Stockholm
11 SKAGERBERG Jonatan 2000 M SWE
12 PETRINI Felix 2001 M SWE ÄFK Stockholm
13 KVERNES Johannes 1999 M SWE
14 UNIYAL Nils 2002 M SWE ÄFK Stockholm
15 ISAKSSON Hugo 2001 M SWE ÄFK Stockholm
16 JÄDERLING Noel 2002 M SWE
17 ANDERSSON Simon 2002 M SWE ÄFK Stockholm
18 LUND Leonard 1999 M SWE DIF Stockholm
19 BERGGREN Carl 2000 M SWE GFK Göteborg
20 SVÄRD Anton 2000 M SWE
21 HOVANYI Viktor 1999 M SWE EGF Solna
22 HOLMDAHL Isak 1999 M SWE KFK Kalmar
23 STRANDBERG Edvin 2001 M SWE KFK Kalmar
24 ERBA STENHAMMAR Erik 2001 M SWE
25 NÄSSLANDER Nils 2001 M SWE
26 VIBERUD John 2000 M SWE GFK Göteborg
27 FOGEMAN Martin 2000 M SWE DIF Stockholm
28 ULMANEN Kasper 2000 M SWE FFF Stockholm
29 WESTESSON Lave 1999 M SWE
29 LAFVESKANS-ALMGREN Victor 1999 M SWE
31 BERGGREN Paul 2002 M SWE GFK Göteborg
32 JOHANSSON Oliwer 2001 M SWE
33 TÖNNBERG Douglas 2002 M SWE GFK Göteborg

May 23, 2015 - 2015 Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 ZINGMARK William 1998 M SWE GFK Göteborg
2 EJEMYR Christoffer 1998 M SWE DIF Stockholm
3 ELMFELDT Teo 1998 M SWE ÄFK Stockholm
3 KIMFORS Simon 1999 M SWE GFK Göteborg
5 DAHLIN Svante 1999 M SWE KFK Kalmar
6 BERGDAHL Tjalve 1998 M SWE
7 JÖNSSON Rasmus 1998 M SWE ARA Helsingborg
8 POPPEL Martin 1999 M SWE LFK Linköping
9 HOLMDAHL Isak 1999 M SWE KFK Kalmar
10 RUNOLD Jacob 1998 M SWE FFF Stockholm
11 AHLSTEDT Eimer 2000 M SWE GFK Göteborg
12 ANDREASSON Filip 1998 M SWE GFK Göteborg
13 KVERNES Johannes 1999 M SWE
14 LINDEHAMMER Oscar 1998 M SWE
15 WIDÉN Albin 1999 M SWE
16 WESTESSON Malte 2001 M SWE GFK Göteborg
17 EWERS Alexander 1999 M SWE ARA Helsingborg
18 KEIJSNER Robin 1998 M SWE
19 PERSSON Casper Nils 1999 M DEN Trekanten København
20 LOO Sebastian 1999 M SWE KFK Kalmar
21 ISAKSSON Hugo 2001 M SWE ÄFK Stockholm
22 HOVANYI Viktor 1999 M SWE EGF Solna
23 JOHANSSON Hjalmar 2001 M SWE MFFG Malmö
24 BOHLIN Jacob 1998 M SWE
25 PIZZIGNACCO Alexander 2000 M SWE ÄFK Stockholm
26 RANEBJÖRK Adrian 1999 M SWE
27 LAFVESKANS-ALMGREN Victor 1999 M SWE
28 BERGGREN Carl 2000 M SWE GFK Göteborg
29 PERTOFT Isak 1999 M SWE
29 PERSSON Sebastian 1998 M SWE ARA Helsingborg
31 ÖHMAN Hannibal 1999 M SWE
32 GYLLENSPETZ MUNRO William 1999 M SWE GFK Göteborg
33 SVEDBERG Adam 1999 M SWE
34 SVÄRD Anton 2000 M SWE
35 TÖRNSJÖ Victor 1998 M SWE
36 DEGLING Viktor 2001 M SWE EGF Solna
37 SÖDERBERG Daniel 2001 M SWE
38 PURVIN WAHNÉR Felix 1999 M SWE
39 SJÖDIN Mattias 2000 M SWE
40 NORDLUND Hugo 1999 M SWE
41 FÄREMO Erik 1998 M SWE MFFG Malmö
42 RODUNG Ludvig 1998 M SWE
43 VIBERUD John 2000 M SWE GFK Göteborg

May 24, 2014 - 2014 Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 MINDELÖF Vincent 1997 M SWE ÄFK Stockholm
2 MOAVEN DOUST Egil 1997 M SWE
3 ZINGMARK William 1998 M SWE GFK Göteborg
3 KIMFORS Anton 1997 M SWE GFK Göteborg
5 KIMFORS Simon 1999 M SWE GFK Göteborg
6 KAJBJER Petter 1998 M SWE KFK Kalmar
7 KAJBJER Albin 1998 M SWE KFK Kalmar
8 PERSSON Casper Nils 1999 M DEN Trekanten København
9 AHLQVIST Carl Oskar 1997 M SWE MFFG Malmö
10 ANDREASSON Filip 1998 M SWE GFK Göteborg
11 POPPEL Martin 1999 M SWE LFK Linköping
12 EJEMYR Christoffer 1998 M SWE DIF Stockholm
13 DAHLIN Svante 1999 M SWE KFK Kalmar
14 ERIKSSON Carl-Johan 1997 M SWE DIF Stockholm
15 ELMFELDT Teo 1998 M SWE ÄFK Stockholm
16 KEIJSNER Robin 1998 M SWE
17 EWERS Alexander 1999 M SWE ARA Helsingborg
18 BERGDAHL Tjalve 1998 M SWE
19 JÖNSSON Rasmus 1998 M SWE ARA Helsingborg
20 WIDÉN Albin 1999 M SWE
21 PERSSON Sebastian 1998 M SWE ARA Helsingborg
22 NYSTRÖM Rasmus 1997 M SWE EGF Solna
23 TÖRNSJÖ Victor 1998 M SWE
24 KVERNES Johannes 1999 M SWE
25 RADOSAVLJEVIC Lav 1999 M SWE EGF Solna
26 ERICSON Christian 1997 M SWE
27 SKAGERBERG Jonatan 2000 M SWE
28 LOO Sebastian 1999 M SWE KFK Kalmar
29 GAHM Oscar 1998 M SWE
30 HOLMDAHL Isak 1999 M SWE KFK Kalmar
31 AHLSTEDT Eimer 2000 M SWE GFK Göteborg
32 PIZZIGNACCO Alexander 2000 M SWE ÄFK Stockholm
33 RANEBJÖRK Adrian 1999 M SWE
34 JOHANSSON Martin 1999 M SWE KFK Kalmar
35 LARSSON Viktor 1997 M SWE
36 DANIELSSON Erik 1997 M SWE
37 RODUNG Ludvig 1998 M SWE
38 BOHLIN Jacob 1998 M SWE
39 LAFVESKANS-ALMGREN Victor 1999 M SWE
40 LAGSTRÖM Marcus 1997 M SWE
40 FÄREMO Erik 1998 M SWE MFFG Malmö

May 18, 2013 - 2013 Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 N RIZELL Josef 1996 M SWE GFK Göteborg
2 N GEDIN Sebastian 1996 M SWE
3 N WICKMAN Elis 1996 M SWE EGF Solna
3 N ZINGMARK William 1998 M SWE GFK Göteborg
5 N PAPADOPOULOS Jordanis 1996 M SWE ARA Helsingborg
6 N KAJBJER Albin 1998 M SWE KFK Kalmar
7 N MINDELÖF Vincent 1997 M SWE ÄFK Stockholm
8 N AHLQVIST Carl Oskar 1997 M SWE MFFG Malmö
9 N LYRSTRAND Hugo 1996 M SWE
10 N KIMFORS Simon 1999 M SWE GFK Göteborg
11 N KIMFORS Anton 1997 M SWE GFK Göteborg
12 N MOAVEN DOUST Egil 1997 M SWE
13 N JEPPSSON Ludvig 1996 M SWE YFK Ystad
14 N EJEMYR Christoffer 1998 M SWE DIF Stockholm
15 N KAJBJER Petter 1998 M SWE KFK Kalmar
16 N DAHLIN Svante 1999 M SWE KFK Kalmar
17 N SVEDBERG Adam 1999 M SWE
18 N GYLLENSPETZ MUNRO William 1999 M SWE GFK Göteborg
19 N HOLMDAHL Isak 1999 M SWE KFK Kalmar
20 N STRÖM Axel 1996 M SWE
21 N WIDÉN Albin 1999 M SWE
22 N BERGDAHL Tjalve 1998 M SWE
23 N ANDREASSON Filip 1998 M SWE GFK Göteborg
23 N LARSSON Viktor 1997 M SWE
25 N KEIJSNER Robin 1998 M SWE
26 N FORSLUND Cedric 1996 M SWE
27 N FÄREBORG Oliwer 1997 M SWE
28 N KVERNES Johannes 1999 M SWE
29 N EWERS Alexander 1999 M SWE ARA Helsingborg
30 N JÖNSSON Rasmus 1998 M SWE ARA Helsingborg
31 N ELMFELDT Teo 1998 M SWE ÄFK Stockholm
32 N ERICSON Christian 1997 M SWE
33 N WAIL YASSIN Al-Yasir 1998 M SWE
34 N PERSSON Sebastian 1998 M SWE ARA Helsingborg
35 N TÖRNSJÖ Victor 1998 M SWE
36 N LOO Sebastian 1999 M SWE KFK Kalmar
37 N GÖNCZÖL Andras 1997 M SWE
38 N JOHANSSON Martin 1999 M SWE KFK Kalmar
39 N NYSTRÖM Rasmus 1997 M SWE EGF Solna
40 N BERGLUND Johannes 1997 M SWE

May 19, 2012 - 2012 Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 RIZELL Josef 1996 M SWE GFK Göteborg
2 WICKMAN Elis 1996 M SWE EGF Solna
3 ÅSTRÖM Axel 1995 M SWE EGF Solna
3 LIND AF HAGEBY Adrian 1995 M SWE EGF Solna
5 PAPADOPOULOS Jordanis 1996 M SWE ARA Helsingborg
6 KAJBJER Albin 1998 M SWE KFK Kalmar
7 GEDIN Sebastian 1996 M SWE
8 OTTOSSON Fredrik 1995 M SWE
9 LYRSTRAND Hugo 1996 M SWE
10 AHLQVIST Carl Oskar 1997 M SWE MFFG Malmö
11 MOAVEN DOUST Egil 1997 M SWE
12 ZINGMARK William 1998 M SWE GFK Göteborg
13 BLADIN Jonathan 1995 M SWE EGF Solna
14 KAJBJER Petter 1998 M SWE KFK Kalmar
15 EJEMYR Christoffer 1998 M SWE DIF Stockholm
16 ANDREASSON Filip 1998 M SWE GFK Göteborg
17 ANDERSSON Måns 1995 M SWE
18 BRATTHALL Alexander 1996 M SWE EGF Solna
19 FORSLUND Cedric 1996 M SWE
20 BERGDAHL Tjalve 1998 M SWE
21 MEIJER Edvin 1997 M SWE
22 JEPPSSON Ludvig 1996 M SWE YFK Ystad
23 HAMMARSTRÖM Adam 1995 M SWE EGF Solna
24 MINDELÖF Vincent 1997 M SWE ÄFK Stockholm
25 NYSTRÖM Rasmus 1997 M SWE EGF Solna
26 VALESTRAND Elias 1996 M SWE
27 ANIÉS Filip 1995 M SWE GFK Göteborg
28 ELMFELDT Teo 1998 M SWE ÄFK Stockholm
29 LANDÉN Joachim 1998 M SWE
30 STRÖM Axel 1996 M SWE
31 LAGSTRÖM Marcus 1997 M SWE
32 MOHLIN Anton 1995 M SWE
33 JÖNSSON Rasmus 1998 M SWE ARA Helsingborg
34 PERSSON Sebastian 1998 M SWE ARA Helsingborg
35 ERICSON Christian 1997 M SWE
36 FINSBERG Jonatan 1996 M SWE
37 HÖRNER Melker 1996 M SWE

May 21, 2011 - 2011 Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 STJERNDAL Jimmy 1994 M SWE
2 RIZELL Simon 1994 M SWE GFK Göteborg
3 SAND Robin 1994 M SWE
3 WIKSTRÖM Olle 1994 M SWE ÄFK Stockholm
5 RIZELL Josef 1996 M SWE GFK Göteborg
6 THORNÉR Andreas 1994 M SWE
7 MARTIN Julius 1994 M SWE GFK Göteborg
8 WICKMAN Elis 1996 M SWE EGF Solna
9 LÖF Jesper 1994 M SWE
10 LIND AF HAGEBY Adrian 1995 M SWE EGF Solna
11 HAMMARSTRÖM Adam 1995 M SWE EGF Solna
12 BRATTHALL Alexander 1996 M SWE EGF Solna
13 THORNÉR Daniel 1994 M SWE
14 PAPADOPOULOS Jordanis 1996 M SWE ARA Helsingborg
15 OTTOSSON Fredrik 1995 M SWE
16 WILLEMO Jakob 1994 M SWE GoFK Visby
17 AHLQVIST Carl Oskar 1997 M SWE MFFG Malmö
18 ÅSTRÖM Axel 1995 M SWE EGF Solna
19 LYRSTRAND Hugo 1996 M SWE
20 FORSLUND Douglas 1994 M SWE
21 BLADIN Jonathan 1995 M SWE EGF Solna
21 ANIÉS Filip 1995 M SWE GFK Göteborg
23 MEIJER Edvin 1997 M SWE
24 FORSLUND Cedric 1996 M SWE
25 STRÖM Axel 1996 M SWE
26 TÄNG Arvid 1994 M SWE
27 WESTHOLM Jacob 1995 M SWE
28 KÅÅR Mattias 1994 M SWE
29 TÜRK Jakob 1995 M SWE
30 HELGEGREN Rikard 1995 M SWE
31 EIWORTH Johan 1994 M SWE
32 JÖNSSON Patrik 1995 M SWE
33 FÄREBORG Jonathan 1995 M SWE
34 MOHLIN Anton 1995 M SWE
35 ARFORS Kalle 1996 M SWE
36 HÖRNER Melker 1996 M SWE
37 FINSBERG Jonatan 1996 M SWE

May 15, 2010 - 2010 Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 WEINBERGER Oskar 1993 M SWE
2 RIZELL Simon 1994 M SWE GFK Göteborg
3 FLYBORG Ludvig 1993 M SWE
3 ISAKSON Erik 1993 M SWE
5 WIKSTRÖM Olle 1994 M SWE ÄFK Stockholm
6 MARTIN Julius 1994 M SWE GFK Göteborg
7 SAND Robin 1994 M SWE
8 THORNÉR Daniel 1994 M SWE
9 SUNDBYE Richard 1993 M SWE GFK Göteborg
10 STJERNDAL Jimmy 1994 M SWE
11 ANDERSSON Christopher 1993 M SWE
12 WICKMAN Elis 1996 M SWE EGF Solna
13 THORNÉR Andreas 1994 M SWE
14 OTTOSSON Max 1993 M SWE
15 TÄNG Oskar 1993 M SWE
16 LIND AF HAGEBY Adrian 1995 M SWE EGF Solna
17 RONDAHL Vilhelm 1993 M SWE
18 LÖF Jesper 1994 M SWE
19 RIZELL Josef 1996 M SWE GFK Göteborg
20 BRATTHALL Alexander 1996 M SWE EGF Solna
21 HELLESKOG Olle 1995 M SWE
22 ROSENLUND Joakim 1993 M SWE
23 TÄNG Arvid 1994 M SWE
24 BRINGLÖF Anton 1994 M SWE
25 BLADIN Jonathan 1995 M SWE EGF Solna
26 FORSLUND Douglas 1994 M SWE
27 DOWNES James 1994 M SWE

May 16, 2009 - 2009 Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 WEINBERGER Oskar 1993 M SWE
2 FLYBORG Ludvig 1993 M SWE
3 RIZELL Simon 1994 M SWE GFK Göteborg
3 ANDERSSON Christopher 1993 M SWE
5 STJERNDAL Jimmy 1994 M SWE
6 MARTIN Julius 1994 M SWE GFK Göteborg
7 SUNDBYE Richard 1993 M SWE GFK Göteborg
8 KASE Robin 1992 M SWE DIF Stockholm
9 OTTOSSON Max 1993 M SWE
10 LINDE Johan 1993 M SWE GFK Göteborg
11 RUDOLFSON Pontus 1993 M SWE
12 RONDAHL Vilhelm 1993 M SWE
13 FORSLUND Douglas 1994 M SWE
14 BLADIN Jonathan 1995 M SWE EGF Solna
15 EIWORTH Johan 1994 M SWE
16 ROSENLUND Joakim 1993 M SWE
17 SAND Robin 1994 M SWE
18 FRANSSON Aeneas 1993 M SWE
19 TÄNG Oskar 1993 M SWE

May 17, 2008 - 2008 Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 WEINBERGER Oskar 1993 M SWE
2 ISAKSON Erik 1993 M SWE
3 JOHANSSON Victor 1991 M SWE WFF Örebro
3 BRÄNNSTRÖM Gustaf 1991 M SWE
5 DORDEVIC Valentino 1991 M SWE MFFG Malmö
6 HAGLUND Andreas 1992 M SWE KFK Kalmar
7 STJERNDAL Jimmy 1994 M SWE
8 JÖNSSON Viktor 1991 M SWE
9 ROSENLUND Joakim 1993 M SWE
10 WIKSTRÖM Olle 1994 M SWE ÄFK Stockholm
11 OTTOSSON Max 1993 M SWE
12 DEIJNOFF Gustaf 1993 M SWE
13 KASE Robin 1992 M SWE DIF Stockholm
14 LEVIN Ludvig 1993 M SWE
15 RONDAHL Vilhelm 1993 M SWE
16 ABELIN Mattias 1993 M SWE
17 RUDOLFSON Pontus 1993 M SWE
18 OMSTEDT Mikael 1991 M SWE
19 LUNDGREN Oscar 1994 M SWE

May 19, 2007 - 2007 Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 NICOLAIDIS Andreas 1990 M SWE
2 BRÄNNSTRÖM Gustaf 1991 M SWE
3 JOHANSSON Viktor 1991 M SWE
3 FLYBORG Edward 1990 M SWE
5 HAGMAN Oskar 1991 M SWE
6 KARLSSON Philip 1990 M SWE
7 DORDEVIC Valentino 1991 M SWE MFFG Malmö
8 HAGLUND Andreas 1992 M SWE KFK Kalmar
9 JÖNSSON Viktor 1991 M SWE
10 BAGGE Oscar 1990 M SWE
11 ISAKSON Erik 1993 M SWE
12 ROSENLUND Joakim 1993 M SWE
13 STÅLGREN Christian 1993 M SWE
14 JOHANSSON Victor 1991 M SWE WFF Örebro
15 RONDAHL Vilhelm 1993 M SWE
16 NILSSON Patrik 1991 M SWE

May 20, 2006 - 2006 Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 NICOLAIDIS Andreas 1990 M SWE
2 STEINECK Viktor 1989 M SWE
3 KARLSSON Philip 1990 M SWE
3 HEDENSKOG Filip 1989 M SWE EGF Solna
5 LJUNGBERG Henrik 1989 M SWE
6 FLYBORG Edward 1990 M SWE
7 BÅNG Johan 1989 M SWE
8 HAGLUND Andreas 1992 M SWE KFK Kalmar
9 DORDEVIC Valentino 1991 M SWE MFFG Malmö
10 VON PLATEN Victor 1989 M SWE KF99 Kungsbacka
11 HÖGLUND Pontus 1992 M SWE
12 GUSTAFSSON Johan 1990 M SWE
13 BLOMQVIST Jonas 1989 M SWE
14 BAGGE Oscar 1990 M SWE
15 OMSTEDT Mikael 1991 M SWE

May 14, 2005 - 2005 Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 NICOLAIDIS Andreas 1990 M SWE
2 STEINECK Viktor 1989 M SWE
3 VON PLATEN Victor 1989 M SWE KF99 Kungsbacka
3 LUNDEGARD Martin 1988 M SWE GFK Göteborg
5 EKSTRÖM Erik 1989 M SWE
6 VON PLATEN Philip 1988 M SWE KF99 Kungsbacka
7 HEDENSKOG Filip 1989 M SWE EGF Solna
8 LINDQVIST Joakim 1989 M SWE UF Uppsala
9 LJUNGBERG Henrik 1989 M SWE
10 BÅNG Johan 1989 M SWE
11 VAN DYCK Sebastian 1988 M SWE

Feb 21, 2004 - 2004 Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 LUNDEGARD Martin 1988 M SWE GFK Göteborg
2 LJUNGBERG Johan 1988 M SWE
3 VON PLATEN Philip 1988 M SWE KF99 Kungsbacka
3 JAKOBSSON Rasmus 1987 M SWE
5 GRÖNDAHL Nils 1987 M SWE
6 EKSTRÖM Erik 1989 M SWE
7 ALBINSSON Daniel 1987 M SWE
8 KARLSSON Philip 1990 M SWE
9 VON PLATEN Victor 1989 M SWE KF99 Kungsbacka
10 NICOLAIDIS Andreas 1990 M SWE
11 KASLOFF Sasha 1988 M SWE
12 RAPP Johan 1989 M SWE
13 DE FREITAS Alexander 1987 M SWE
14 VAN DYCK Sebastian 1988 M SWE
15 BLOMQVIST Jonas 1989 M SWE
16 THORBERT Tobias 1987 M SWE
17 JONSSON Jesper 1987 M SWE
18 PLEIJEL Erik 1987 M SWE

Feb 22, 2003 - 2003 Svenska mästerskapen för juniorer och kadette
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 LUNDEGARD Martin 1988 M SWE GFK Göteborg
2 JONASSON Mattias 1986 M SWE
3 ALBINSSON Daniel 1987 M SWE
3 LJUNGBERG Johan 1988 M SWE
5 WIKENBORG Jens 1988 M SWE
6 STIESSEL Adrian 1987 M SWE
7 THORBERT Tobias 1987 M SWE
8 LEWIN Oscar 1986 M SWE
9 THORBERT Robin 1986 M SWE
10 RADLER Martin 1986 M SWE
11 NICOLAIDIS Andreas 1990 M SWE
12 VON PLATEN Philip 1988 M SWE KF99 Kungsbacka
13 EKSTRÖM Erik 1989 M SWE
14 WIKSTRÖM Erik 1986 M SWE KFK Kalmar
15 HEDENSKOG Jens 1986 M SWE
16 FRANZÉN Mattias 1986 M SWE
17 SIEVERT Thomas 1988 M SWE
18 VON PLATEN Victor 1989 M SWE KF99 Kungsbacka
19 VAN DYCK Sebastian 1988 M SWE
20 LEIJONHIELM Johan 1988 M SWE
21 ÅNGMARK Sebastian 1987 M SWE
22 HEDENSKOG Filip 1989 M SWE EGF Solna
23 BLOMQVIST Jonas 1989 M SWE
24 KASLOFF Sasha 1988 M SWE
25 KARLSSON Philip 1990 M SWE

Feb 23, 2002 - 2002 Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 ALBINSSON Daniel 1987 M SWE
2 LUNDEGARD Henrik 1985 M SWE GFK Göteborg
3 LUNDEGARD Martin 1988 M SWE GFK Göteborg
3 THORBERT Robin 1986 M SWE
5 WIKSTRÖM Erik 1986 M SWE KFK Kalmar
6 GRÖNDAHL Nils 1987 M SWE
7 LJUNGBERG Johan 1988 M SWE
8 STIESSEL Adrian 1987 M SWE

May 19, 2001 - 2001 Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 ENARSSON Simon 1984 M SWE LjFK Ljungby
2 SKÅRBRATT Erik 1984 M SWE
3 LUNDEGARD Henrik 1985 M SWE GFK Göteborg
4 GRÖNDAHL Nils 1987 M SWE
5 WALLENTIN-TÄRK Jon 1984 M SWE
6 AXÉEN Martin 1988 M SWE
7 LINDHOLM Johan 1984 M SWE
8 BLOMBERG Henrik 1984 M SWE
9 WIKSTRÖM Erik 1986 M SWE KFK Kalmar
10 MILCHAKOV Dmitry 1986 M SWE
11 GUSTAVSSON Christian 1986 M SWE FFF Stockholm
12 LEWIN Oscar 1986 M SWE
13 RADLER Martin 1986 M SWE
14 LJUNGBERG Johan 1988 M SWE
15 GONTA Christian 1985 M SWE
16 ÖSTBERG Rasmus 1979 M SWE
17 HEDENSKOG Jens 1986 M SWE
18 PLEIJEL Erik 1987 M SWE

May 20, 2000 - 2000 Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 ENARSSON Simon 1984 M SWE LjFK Ljungby
2 LARSSON Martin 1983 M SWE
3 BLOMQVIST Arvid 1983 M SWE
3 ALBINSSON Daniel 1987 M SWE
5 RUDZKI Filip 1983 M SWE
6 HERNBÄCK Jerker 1983 M SWE
7 WALLENTIN-TÄRK Jon 1984 M SWE
8 ALBINSSON Johan 1983 M SWE
9 LUNDEGARD Henrik 1985 M SWE GFK Göteborg
10 LINDHOLM Johan 1984 M SWE
11 BLOMBERG Henrik 1984 M SWE
12 GONTA Christian 1985 M SWE
13 DE WENDEL Victor 1985 M SWE

Jan 30, 1999 - 1999 Svenska mästerskapen för juniorer och kadette
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 WERTSÉN Johan 1983 M SWE GFK Göteborg
2 SKÅRBRATT Erik 1984 M SWE
3 MAKROPOULOS Christos 1982 M GRE PANELLINIOS
3 ERIKSSON Philip 1982 M SWE

Jan 24, 1998 - 1998 Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 LINDMAR Johan 1982 M SWE
2 STRIDH Christoffer 1981 M SWE
3 MAGNUSSON Mattias 1981 M SWE
3 SKÅRBRATT Johan 1981 M SWE

May 3, 1997 - 1997 Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 LINDMAR Johan 1982 M SWE
2 BRANTE John 1981 M SWE
3 STRIDH Christoffer 1981 M SWE
3 MAGNUSSON Mattias 1981 M SWE

May 11, 1996 - 1996 Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 LINDMAR Johan 1982 M SWE
2 HERRE Fredrik 1981 M SWE JFK Järfälla
3 MAGNUSSON Mattias 1981 M SWE
3 SKÅRBRATT Johan 1981 M SWE

May 13, 1995 - 1995 Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 ROTH KRONWALL Martin 1978 M SWE GFK Göteborg
2 BERGMAN Martin 1978 M SWE
3 NYMAN Johan 1978 M SWE
3 WOHLRABE Fredrik 1978 M SWE
5 JOHANSSON Gustav 1979 M SWE
6 LJUNGSTRÖM Andreas 1978 M SWE
7 BAUMGARTS Gustav 1978 M SWE
8 MAGNUSSON Martin 1978 M SWE
9 SUNDBLAD Olof 1980 M SWE
10 ENGMAN Johan 1979 M SWE FFF Stockholm
11 BERGHOLM Erik 1980 M SWE
12 ROBERTSSON Axel 1981 M SWE
13 SKÅRBRATT Johan 1981 M SWE

Jan 29, 1994 - 1994 Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 SVENSSON Daniel 1977 M SWE
2 ROTH KRONWALL Martin 1978 M SWE GFK Göteborg
3 KONGSTAD Erik 1977 M SWE
3 LJUNGSTRÖM Andreas 1978 M SWE
5 NYMAN Johan 1978 M SWE
6 KRONBLAD Torbjörn 1978 M SWE
7 MAGNUSSON Martin 1978 M SWE
8 DYBERG Martin 1977 M SWE
9 STEN Ola 1979 M SWE
10 JOHANSSON Gustav 1979 M SWE
11 MALMGREN Magnus 1978 M SWE FKC Karlskrona
12 HERNBÄCK Kristoffer 1979 M SWE
14 BAUMGARTS Gustav 1978 M SWE
15 SUNDLÖF Cornelis 1978 M SWE
17 ROSÉN Robert 1978 M SWE HFS Halmstad
18 FRIDLUND Peter 1978 M SWE
19 MALMQVIST L 1900 M SWE
20 STÅLHAMMAR Michael 1977 M SWE
21 SVENSSON Tobias 1977 M SWE
22 ENGMAN Johan 1979 M SWE FFF Stockholm
23 SÖRMAN Vigor 1980 M SWE
24 SUNDMAN Joar 1979 M SWE
25 BLOM Martin 1980 M SWE

Jan 30, 1993 - 1993 Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 BENGTSSON Petter 1976 M SWE
2 ROTH KRONWALL Martin 1978 M SWE GFK Göteborg
3 MAGNUSSON Martin 1978 M SWE
4 DANUBIUS Razvan 1978 M SWE
5 SVENSSON Daniel 1977 M SWE
6 WOHLRABE Fredrik 1978 M SWE
7 LANDGREN Daniel 1978 M SWE
8 ROSÉN Robert 1978 M SWE HFS Halmstad
9 NYMAN Johan 1978 M SWE
10 DYBERG Martin 1977 M SWE
11 KONGSTAD Erik 1977 M SWE
12 KRONBLAD Torbjörn 1978 M SWE
13 EDLUND Peter 1979 M SWE
14 NILSSON Stefan 1978 M SWE
15 JOHANSSON Gustav 1979 M SWE

Jan 25, 1992 - 1992 Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 FERRERA Christian 1975 M SWE
2 BENGTSSON Petter 1976 M SWE
3 ROTH KRONWALL Martin 1978 M SWE GFK Göteborg
4 STAAF Henrik 1976 M SWE
5 HÖGLUND Pontus 1975 M SWE
6 SVENSSON Daniel 1977 M SWE
7 GOUDE Alexander 1975 M SWE
8 SANDBLAD Johan 1975 M SWE
9 MEYN Daniel 1975 M SWE
10 SUNDMAN Björn 1975 M SWE
11 DYBERG Martin 1977 M SWE
12 LINDQVIST Fredrik 1977 M SWE
13 GRANLER Gabriel 1976 M SWE
14 NYLANDER Jan 1977 M SWE
15 ROSENGREN Tomas 1900 M SWE
16 LARSSON Adam 1977 M SWE AFF Göteborg
17 TRULSSON Henrik 1978 M SWE
18 TORSTENSSON Karl-johan 1977 M SWE

Jan 26, 1991 - 1991 Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 MAGNUSSON Karl-Johan 1974 M SWE
2 FERRERA Christian 1975 M SWE
3 HÖGLUND Pontus 1975 M SWE
4 LINDAHL Martin 1996 M SWE
5 LILJEGREN Fredrik 1900 M SWE
6 BENGTSSON Petter 1976 M SWE
7 CARLSSON Björn 1974 M SWE
8 SUNDMAN Björn 1975 M SWE
9 ASPFORS Hans 1974 M SWE
10 MISSUNA Pawel 1974 M SWE
11 ELBLAUS Markus 1974 M SWE
12 HELLSTRÖM Anders 1974 M SWE
13 LUNDGREN Daniel 1975 M SWE
14 ROTH KRONWALL Martin 1978 M SWE GFK Göteborg
15 KYLIN Oskar 1974 M SWE
16 FÄLT Christian 1975 M SWE
17 GOUDE Alexander 1975 M SWE
18 HJELMQVIST Peter 1975 M SWE
19 PORAD Lars 1976 M SWE
20 GRANLER Gabriel 1976 M SWE
21 SCHRÖDER Henrik 1974 M SWE
22 NYLUND Peter 1974 M SWE
23 LÜBCKE Jonas 1975 M SWE
24 SANDBLAD Johan 1975 M SWE

Jan 27, 1990 - 1990 Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 MAGNUSSON Karl-Johan 1974 M SWE
2 FERRERA Christian 1975 M SWE
3 HÖGLUND Pontus 1975 M SWE
4 LINDAHL Martin 1974 M SWE
5 BENGTSSON Petter 1976 M SWE

Jan 28, 1989 - 1989 Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 GRANLER Oskar 1972 M SWE
2 THUNBERG Jonas 1973 M SWE GoFK Visby
3 WÄSTFELT Anders 1973 M SWE
4 HALLNER Fredrik 1973 M SWE
5 TAJTHY Petter 1973 M SWE
6 REGARDT Olle 1972 M SWE
7 MARKUSSON Marcus 1972 M SWE
8 DANIELSSON Martin 1972 M SWE
9 FORSSE Tor 1972 M SWE FFF Stockholm
9 ROMAN Per 1972 M SWE
9 FÄLT Mikael 1973 M SWE
13 LÖFGREN Magnus 1973 M SWE
13 OHLIN Andreas 1972 M SWE
15 HÖGLUND Pontus 1975 M SWE
15 FERRERA Christian 1975 M SWE
15 LING Fredrik 1973 M SWE
18 LINDAHL Martin 1974 M SWE
18 SCHÜLER Fredrik 1973 M SWE
18 LILJEGREN Fredrik 1900 M SWE
18 KYLIN Oskar 1974 M SWE
22 OREDSSON Mattias 1972 M SWE
22 HJELMQVIST Peter 1975 M SWE
22 EKMAN Martin 1972 M SWE
25 N FÄLT Christian 1975 M SWE
25 N PETTERSSON Mats 1900 M SWE
25 N ERENIUS Thomas 1973 M SWE
25 N ROTH KRONWALL Martin 1978 M SWE GFK Göteborg
29 N SVERNVALL Fredrik 1973 M SWE GFK Göteborg
29 N DYBERG Oscar 1975 M SWE FKC Karlskrona
29 N GERLEMAN Gustaf 1977 M SWE
29 N MAGNUSSON Karl-Johan 1974 M SWE
29 N BENGTSSON Petter 1976 M SWE
29 N DANUBIUS Razvan 1978 M SWE
35 N AHL Magnus 1900 M SWE
35 N LUNDGREN David 1900 M SWE
35 N RODE Magnus 1972 M SWE
35 N STAAF Henrik 1976 M SWE
35 N DYBERG Martin 1977 M SWE
35 N BERKESKÖLD Henrik 1977 M SWE
35 N TYNELL Petter 1900 M SWE

Feb 6, 1988 - 1988 Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 HELLSTRÖM Max 1971 M SWE ÄFK Stockholm
2 HALLNER Fredrik 1973 M SWE
3 GRANLER Oskar 1972 M SWE
4 SUNDSTEDT Fredrik 1971 M SWE
5 MARKUSSON Marcus 1972 M SWE
6 ÅBERG Joakim 1971 M SWE
7 SCHÜLER Fredrik 1973 M SWE
8 TAJTHY Petter 1973 M SWE
9 FORSSE Tor 1972 M SWE FFF Stockholm
10 DANIELSSON Martin 1972 M SWE
11 SCHRÖDER Henrik 1974 M SWE
12 LÖFGREN Magnus 1973 M SWE
13 OHLIN Fredrik 1971 M SWE
14 THUNBERG Jonas 1973 M SWE GoFK Visby
15 HANSEN Mathias 1973 M SWE
16 ELBLAUS Markus 1974 M SWE
17 BEHAYA David 1971 M SWE
18 KAMPMANN Nikodemus 1974 M SWE
19 LING Fredrik 1973 M SWE
20 AHL Magnus 1900 M SWE
21 DYBERG Oscar 1975 M SWE FKC Karlskrona
22 PETTERSSON Mats 1900 M SWE
23 IDEMALM Nils 1972 M SWE
24 GJERSVOLD Robert 1972 M SWE
25 WIRDE Johan 1975 M SWE

Feb 7, 1987 - 1987 Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 DANIELSSON Martin 1972 M SWE
2 GRANLER Oskar 1972 M SWE
3 TAJTHY Petter 1973 M SWE
4 LÖFGREN Magnus 1973 M SWE
5 HALLNER Fredrik 1973 M SWE
6 KAPING Karsten 1972 M SWE FFF Stockholm
7 SUNDSTEDT Fredrik 1971 M SWE
8 WÄSTFELT Anders 1973 M SWE
9 KAMPMANN Nikodemus 1974 M SWE
9 PETTERSSON Mats 1900 M SWE
9 FORSSE Tor 1972 M SWE FFF Stockholm
9 THUNBERG Jonas 1973 M SWE GoFK Visby
13 OHLIN Fredrik 1971 M SWE
13 SCHRÖDER Henrik 1974 M SWE
13 SCHÜLER Fredrik 1973 M SWE
13 REGARDT Olle 1972 M SWE
17 GJERSVOLD Robert 1972 M SWE
17 ELÉHN Claes 1974 M SWE
17 ELBLAUS Markus 1974 M SWE
17 FREDRIKSSON Ola 1900 M SWE
17 KYLIN Oskar 1974 M SWE
17 HELLENTIN Jonas 1972 M SWE
17 HANSEN Mathias 1973 M SWE
17 BENGTSSON Petter 1976 M SWE
25 N IDEMALM Nils 1972 M SWE
25 N GÖRANSSON Markus 1899 M SWE
25 N LING Fredrik 1973 M SWE
25 N HELLSTRÖM Anders 1974 M SWE
25 N BEHAYA Jakob 1974 M SWE
25 N DYBERG Oscar 1975 M SWE FKC Karlskrona
25 N NORD Pierre 1973 M SWE
25 N HOLM Thomas 1899 M SWE
25 N ASPFORS Hans 1974 M SWE
25 N SIKLOSI Ulf 1972 M SWE
25 N AHL Magnus 1900 M SWE
25 N WEISS Daniel 1972 M SWE
25 N WIRDE Johan 1975 M SWE
25 N ANDERSSON Markus 1973 M SWE
25 N ROMAN Per 1972 M SWE

Jan 25, 1986 - 1986 Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 HELLSTRÖM Max 1971 M SWE ÄFK Stockholm
2 HALLNER Fredrik 1973 M SWE
3 DANIELSSON Martin 1972 M SWE
4 KAPING Karsten 1972 M SWE FFF Stockholm
5 VON BUSCH Eduard 1971 M SWE
5 TAJTHY Petter 1973 M SWE
5 WÄSTFELT Anders 1973 M SWE
5 SUNDSTEDT Fredrik 1971 M SWE

Mar 9, 1985 - 1985 Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 HELLSTRÖM Max 1971 M SWE ÄFK Stockholm

Feb 4, 1984 - 1984 Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 KAJBJER Ola 1969 M SWE KFK Kalmar
2 KERTES Andreas 1969 M SWE
3 JENSEN Johan 1969 M SWE
4 AHLGREN Thomas 1969 M SWE
5 THULIN Björn 1969 M SWE
6 EK Johan 1969 M SWE

Feb 5, 1983 - 1983 Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 SJÖLIN Ola 1968 M SWE
2 RIEHKO Rikard 1968 M SWE
3 KERTES Andreas 1969 M SWE
4 DIEDRICHS Joakim 1900 M SWE
5 SVENSSON Per 1900 M SWE
6 ELMFELDT Mathias 1968 M SWE ÄFK Stockholm

Feb 20, 1982 - 1982 Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 LARSSON Richard 1967 M SWE MF19 Malmö
2 ELMFELDT Peter 1967 M SWE
3 GOMEZ Andres 1967 M SWE FFF Stockholm
4 SJÖLIN Ola 1968 M SWE
5 ELMFELDT Mathias 1968 M SWE ÄFK Stockholm
6 LUNDEGARD Per 1967 M SWE

Feb 21, 1981 - 1981 Svenska mästerskapen för juniorer och kadetter
Foil Men's U17 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 ABRAHAMSSON Peter 1966 M SWE
2 STRAND Eric 1966 M SWE
3 LARSSON Richard 1967 M SWE MF19 Malmö
4 AHLGREN Mats 1967 M SWE
5 MAGNUSSON Lars 1900 M SWE
6 SNIS Björn 1966 M SWE