Back to list

History

May 21, 2022 - 2022 Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
Foil Men's U15 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club

Aug 14, 2021 - 2021 Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
Foil Men's U15 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
0 E SALA Carl 2007 M SWE VF Vallentuna
1 N MARINOV Kaj 2006 M SWE GFK Göteborg
2 N MONCATAR JUNGERMANN Hugo 2006 M SWE GFK Göteborg
3 N ANDERSSON WREIBO Elliot 2008 M SWE KFK Kalmar
3 N ABRAHAMSSON Anton 2008 M SWE EGF Solna
5 N MOHOLI Elvis 2008 M SWE GFK Göteborg
6 N TABUTEAU-HARRISON David 2006 M SWE GFK Göteborg
7 N OZOLINS Jekabs 2008 M LAT ÄFK Stockholm
8 N KONG Jonathan 2011 M CHN ÄFK Stockholm
9 N GOLDMAN Jacob 2007 M SWE GFK Göteborg
10 N CELEBI Deniz 2007 M TUR EGF Solna
11 N GRELA Tristan 2006 M SWE EGF Solna
12 N RAIHLE Hjalmar 2006 M SWE ARA Helsingborg
13 N WESTESSON Ture 2006 M SWE GFK Göteborg
14 N RIENÄCKER Thomas 2007 M SWE GFK Göteborg
15 N BENGTSSON Mose 2008 M SWE ARA Helsingborg
16 N ÅHBLOM Emil 2008 M SWE ÄFK Stockholm
17 N AXELSSON Ludvig 2006 M SWE GFK Göteborg
18 N SALA Vincent 2007 M SWE VF Vallentuna
19 N LUNDQVIST Kristoffer 2007 M SWE JFK Järfälla
20 N NYBERG Viktor 2008 M SWE EGF Solna
21 N LIU Andy 2008 M SWE EGF Solna
22 N ENSTRÖM Erik 2007 M SWE ÄFK Stockholm
23 N STENSON Oskar 2006 M SWE ÄFK Stockholm
24 N SALZMAN Olle 2008 M SWE ÄFK Stockholm
25 N AHRLING Alvar 2009 M SWE EGF Solna
26 N CARLEN Victor 2008 M SWE EGF Solna
27 N KNAGGE Mauritz 2008 M SWE ÄFK Stockholm
28 N LINDGREN Charlie 2007 M SWE ÄFK Stockholm

May 16, 2020 - 2020 Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
Foil Men's U15 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club

May 18, 2019 - 2019 Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
Foil Men's U15 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 N FAHLVIK Axel 2004 M SWE EGF Solna
2 N FASTESSON Rufus 2005 M SWE EGF Solna
3 N SJÖGREN Daniel 2004 M SWE ÄFK Stockholm
3 N KRÖCKEL Emil 2004 M SWE ÄFK Stockholm
5 N NORDMAN RID Emil NORDMAN RID Emil 2005 M SWE ÄFK Stockholm
6 N GONZALEZ Kevin 2004 M SWE ÄFK Stockholm
7 N LINDVALL Axel 2004 M SWE ÄFK Stockholm
8 N KVERNES Isak 2005 M SWE GFK Göteborg
9 N ANDÉN Max 2005 M SWE GFK Göteborg
10 N KARENS Lennart 2005 M SWE EGF Solna
11 N SIMONSSON Erik 2004 M SWE LUGI Lund
12 N ELMFELDT Axel 2004 M SWE ÄFK Stockholm
13 N WIDÉN Emil 2005 M SWE EGF Solna
14 N STIGBERG Teo 2005 M SWE GFK Göteborg
15 N LUNDGREN Vilgot 2005 M SWE EGF Solna
16 N BILLING Cosmo 2004 M SWE ÄFK Stockholm
17 N KALLSTRÖM Markus 2005 M SWE EGF Solna
18 N TÄGTSTRÖM Charlie 2004 M SWE KFK Kalmar
19 N WESTESSON Ture 2006 M SWE GFK Göteborg
20 N SAMUELSSON Björn 2006 M SWE GFK Göteborg
21 N ANDERSSON WREIBO Elliot 2008 M SWE KFK Kalmar
22 N RAIHLE Hjalmar 2006 M SWE ARA Helsingborg

May 19, 2018 - 2018 Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
Foil Men's U15 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 FAHLVIK Axel 2004 M SWE EGF Solna
2 RYKARV Daniel 2003 M SWE ÄFK Stockholm
3 VON POST Daniel 2003 M SWE MFFG Malmö
3 CEDERGREN Axel 2003 M SWE GFK Göteborg
5 FASTESSON Rufus 2005 M SWE EGF Solna
6 KRÖCKEL Emil 2004 M SWE ÄFK Stockholm
7 MOGENSEN Viggo 2003 M SWE ARA Helsingborg
8 WILLKRANS Axel 2004 M SWE GFK Göteborg
9 KVERNES Isak 2005 M SWE GFK Göteborg
10 SIMONSSON Erik 2004 M SWE LUGI Lund
11 LINDVALL Axel 2004 M SWE ÄFK Stockholm
12 KOLARE Simon 2004 M SWE
13 TÄGTSTRÖM Charlie 2004 M SWE KFK Kalmar
14 ANDÉN Max 2005 M SWE GFK Göteborg
15 WIDÉN Emil 2005 M SWE EGF Solna
16 LUNDGREN Vilgot 2005 M SWE EGF Solna
17 ASK Henri 2003 M SWE KTF Luitpold München, ÄFK Stockholm
18 SJÖGREN Daniel 2004 M SWE ÄFK Stockholm
19 AL RESHAN Kristopher 2005 M SWE GFK Göteborg
20 ELMQUIST Johan 2005 M SWE EGF Solna
21 NORDMAN RID Emil NORDMAN RID Emil 2005 M SWE ÄFK Stockholm
22 GUSTAFSSON Elias 2004 M SWE MF19 Malmö
23 HÖJER Moltas 2005 M SWE EGF Solna
24 KALLSTRÖM Markus 2005 M SWE EGF Solna
25 ELMFELDT Axel 2004 M SWE ÄFK Stockholm
26 PALMQVIST Elias 2003 M SWE AFiL Lund
27 JOHNSSON Ferdinand 2005 M SWE ÄFK Stockholm
28 BONARDI Leonardo 2005 M SWE EGF Solna
28 AASE Oliver 2005 M SWE ÄFK Stockholm
30 ASK Theo 2004 M SWE AFiL Lund
31 STIGBERG Teo 2005 M SWE GFK Göteborg

May 20, 2017 - 2017 Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
Foil Men's U15 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 UNIYAL Nils 2002 M SWE ÄFK Stockholm
2 BROBERG Marcus 2003 M SGP GFK Göteborg
3 JÖNSSON Petter 2002 M SWE ARA Helsingborg
3 ASK Henri 2003 M SWE KTF Luitpold München, ÄFK Stockholm
5 FAHLVIK Axel 2004 M SWE EGF Solna
6 ANDERSSON Simon 2002 M SWE ÄFK Stockholm
7 CEDERGREN Axel 2003 M SWE GFK Göteborg
8 VON POST Daniel 2003 M SWE MFFG Malmö
9 MOGENSEN Viggo 2003 M SWE ARA Helsingborg
10 WAHLMAN Filip 2002 M SWE EGF Solna
11 LUNDSTRÖM Frede 2003 M SWE
12 LINDVALL Axel 2004 M SWE ÄFK Stockholm
13 KRÖCKEL Emil 2004 M SWE ÄFK Stockholm
14 TÖNNBERG Douglas TÖNNBERG Douglas 2002 M SWE GFK Göteborg
15 JÄDERLING Noel 2002 M SWE
16 WIMARK Jakob 2002 M SWE
17 GROTE Jonathan 2003 M SWE GFK Göteborg
18 NORDMAN RID Isak 2002 M SWE ÄFK Stockholm
19 WILLKRANS Axel 2004 M SWE GFK Göteborg
20 BEITNER Gabriel 2005 M SWE EGF Solna
21 KVERNES Isak 2005 M SWE GFK Göteborg
22 GIMBY Adam 2003 M SWE
23 BERGGREN Paul 2002 M SWE GFK Göteborg
24 HALLSTRÖM Henrik 2004 M SWE GFK Göteborg
25 ROMARE Hannes 2002 M SWE
26 TÄGTSTRÖM Charlie 2004 M SWE KFK Kalmar
26 LAV Oliver 2003 M SWE
28 HÖJER Moltas 2005 M SWE EGF Solna
29 PERNBER Gustav 2003 M SWE GFK Göteborg
30 FÖRANDER Oscar 2005 M SWE EGF Solna
31 KOLARE Simon 2004 M SWE
32 ROSENQVIST Odin 2002 M SWE ARA Helsingborg
33 PALMQVIST Elias 2003 M SWE AFiL Lund
34 KALLSTRÖM Markus 2005 M SWE EGF Solna
35 BILLING Cosmo 2004 M SWE ÄFK Stockholm
36 BONARDI Leonardo 2005 M SWE EGF Solna
37 SILLÉN Jacob 2003 M SWE ÄFK Stockholm
38 NORDSTRÖM Joel 2002 M SWE VF Vallentuna
39 FRID Magnus 2004 M SWE GFK Göteborg
40 ARONOWITSCH Zeev 2002 M SWE DIF Stockholm
41 KANGAS Axel 2003 M SWE GFK Göteborg
42 ELMQUIST Johan 2005 M SWE EGF Solna
43 WELLENIUS Jacob 2003 M SWE
44 WETTERLÖF Daniel 2003 M SWE GFK Göteborg

May 21, 2016 - 2016 Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
Foil Men's U15 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 WESTESSON Malte 2001 M SWE GFK Göteborg
2 PETRINI Felix 2001 M SWE ÄFK Stockholm
3 ISAKSSON Hugo 2001 M SWE ÄFK Stockholm
3 ELMFELDT Albin 2001 M SWE ÄFK Stockholm
5 GREN Fredrik 2001 M SWE ÄFK Stockholm
6 BROBERG Marcus 2003 M SGP GFK Göteborg
7 ARAZ Oguzhan 2001 M SWE
8 ANDERSSON Simon 2002 M SWE ÄFK Stockholm
9 ERBA STENHAMMAR Erik 2001 M SWE
10 JOHANSSON Oliwer 2001 M SWE
11 JÄDERLING Noel 2002 M SWE
12 NÄSSLANDER Nils 2001 M SWE
13 VON POST Daniel 2003 M SWE MFFG Malmö
14 UNIYAL Nils 2002 M SWE ÄFK Stockholm
15 RYKARV Daniel 2003 M SWE ÄFK Stockholm
16 JÖNSSON Petter 2002 M SWE ARA Helsingborg
17 CEDERGREN Axel 2003 M SWE GFK Göteborg
18 MOGENSEN Viggo 2003 M SWE ARA Helsingborg
19 PERNBER Gustav 2003 M SWE GFK Göteborg
20 STRANDBERG Edvin 2001 M SWE KFK Kalmar
21 GIMBY Adam 2003 M SWE
22 ASK Henri 2003 M SWE KTF Luitpold München, ÄFK Stockholm
23 VON POST Joel 2001 M SWE MFFG Malmö
24 KRÖCKEL Emil 2004 M SWE ÄFK Stockholm
25 TÖNNBERG Douglas TÖNNBERG Douglas 2002 M SWE GFK Göteborg
26 HELLSTRÖM Lukas 2003 M SWE ÄFK Stockholm
27 ROMARE Hannes 2002 M SWE
28 GROTE Jonathan 2003 M SWE GFK Göteborg
29 EKLÖF Hugo 2002 M SWE
30 WAHLMAN Filip 2002 M SWE EGF Solna
31 HALLSTRÖM Henrik 2004 M SWE GFK Göteborg
32 DEGLING Viktor 2001 M SWE EGF Solna
33 WIMARK Jakob 2002 M SWE
34 KASÅ Viggo 2002 M SWE
35 BERGGREN Paul 2002 M SWE GFK Göteborg
36 GUSTAVSSON Alexander 2002 M SWE
37 KVERNES Isak 2005 M SWE GFK Göteborg
38 FRID Magnus 2004 M SWE GFK Göteborg
39 ANDERSSON Oscar 2002 M SWE AFiL Lund
39 YTTERMYR Folke 2002 M SWE
41 MARSHALL Veine 2002 M SWE
42 LUNDSTRÖM Frede 2003 M SWE
42 LINDVALL Axel 2004 M SWE ÄFK Stockholm
44 BENGTSSON Karl 2001 M SWE

May 23, 2015 - 2015 Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
Foil Men's U15 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 AHLSTEDT Eimer 2000 M SWE GFK Göteborg
2 ISAKSSON Hugo 2001 M SWE ÄFK Stockholm
3 SKAGERBERG Jonatan 2000 M SWE
3 PETRINI Felix 2001 M SWE ÄFK Stockholm
5 PIZZIGNACCO Alexander 2000 M SWE ÄFK Stockholm
6 GREN Fredrik 2001 M SWE ÄFK Stockholm
7 WESTESSON Malte 2001 M SWE GFK Göteborg
8 VON POST Daniel 2003 M SWE MFFG Malmö
9 JERSILD Nils 2001 M SWE
10 ANDERSSON Simon 2002 M SWE ÄFK Stockholm
11 JÖNSSON Petter 2002 M SWE ARA Helsingborg
12 GLASNOVIC Leon 2000 M SWE
13 UNIYAL Nils 2002 M SWE ÄFK Stockholm
14 ELMFELDT Albin 2001 M SWE ÄFK Stockholm
15 SWENZÉN David 2000 M SWE
16 DEGLING Viktor 2001 M SWE EGF Solna
17 SVÄRD Anton 2000 M SWE
18 EKLÖF Hugo 2002 M SWE
19 THELIN Viktor 2001 M SWE
20 JOHANSSON Hjalmar 2001 M SWE MFFG Malmö
21 NÄSSLANDER Nils 2001 M SWE
22 VIBERUD John 2000 M SWE GFK Göteborg
23 JOHANSSON Oliwer 2001 M SWE
24 GROTE Jonathan 2003 M SWE GFK Göteborg
25 CEDERGREN Axel 2003 M SWE GFK Göteborg
26 BERGGREN Carl 2000 M SWE GFK Göteborg
27 SJÖDIN Mattias 2000 M SWE
28 SÖDERBERG Daniel 2001 M SWE
29 STRANDBERG Edvin 2001 M SWE KFK Kalmar
30 BERGGREN Paul 2002 M SWE GFK Göteborg
31 LUNDSTRÖM Frede 2003 M SWE
32 VON POST Joel 2001 M SWE MFFG Malmö
33 KRÖCKEL Emil 2004 M SWE ÄFK Stockholm
34 PERNBER Gustav 2003 M SWE GFK Göteborg
35 ERIKSSON Oskar 2003 M SWE
36 WAHLMAN Filip 2002 M SWE EGF Solna
37 FÄRNEGÅRDH Viktor 2002 M SWE
38 HANSSON Erik 2002 M SWE
38 MARSHALL Veine 2002 M SWE

May 24, 2014 - 2014 Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
Foil Men's U15 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 KIMFORS Simon 1999 M SWE GFK Göteborg
2 RADOSAVLJEVIC Lav 1999 M SWE EGF Solna
3 PERSSON Casper Nils 1999 M DEN Trekanten København
3 LOO Sebastian 1999 M SWE KFK Kalmar
5 WIDÉN Albin 1999 M SWE
6 DAHLIN Svante 1999 M SWE KFK Kalmar
7 EWERS Alexander 1999 M SWE ARA Helsingborg
8 KVERNES Johannes 1999 M SWE
9 HOLMDAHL Isak 1999 M SWE KFK Kalmar
10 AHLSTEDT Eimer 2000 M SWE GFK Göteborg
11 JOHANSSON Martin 1999 M SWE KFK Kalmar
12 SKAGERBERG Jonatan 2000 M SWE
13 WESTESSON Malte 2001 M SWE GFK Göteborg
14 NORDLUND Hugo 1999 M SWE
15 GYLLENSPETZ MUNRO William 1999 M SWE GFK Göteborg
16 PIZZIGNACCO Alexander 2000 M SWE ÄFK Stockholm
17 POPPEL Martin 1999 M SWE KFK Kalmar
18 SÖDERBERG Daniel 2001 M SWE
19 ANDERSSON Simon 2002 M SWE ÄFK Stockholm
20 LAFVESKANS-ALMGREN Victor 1999 M SWE
21 SVEDBERG Adam 1999 M SWE
22 WESTESSON Lave 1999 M SWE
23 SVÄRD Anton 2000 M SWE
24 MONTELIUS Malte 1999 M SWE
25 JOHANSSON Hjalmar 2001 M SWE MFFG Malmö
26 HOVANYI Viktor 1999 M SWE EGF Solna
27 SWENZÉN David 2000 M SWE
28 PERTOFT Isak 1999 M SWE
29 RANEBJÖRK Adrian 1999 M SWE
30 UNIYAL Nils 2002 M SWE ÄFK Stockholm
31 JÄDERLING Noel 2002 M SWE
32 TÖNNBERG Douglas TÖNNBERG Douglas 2002 M SWE GFK Göteborg
33 SJÖDIN Mattias 2000 M SWE
34 VON POST Joel 2001 M SWE MFFG Malmö
35 GRAAF Isac 2000 M SWE
36 STRANDBERG Edvin 2001 M SWE KFK Kalmar
37 WIKLUND Gustav 2000 M SWE
38 PETTERSSON Kevin 2000 M SWE
39 JÖNSSON Petter 2002 M SWE ARA Helsingborg
40 WINGREN Niklas 1999 M SWE
41 NYHOLM William 2000 M SWE
42 WAHLMAN Filip 2002 M SWE EGF Solna
43 VIBERUD John 2000 M SWE GFK Göteborg
44 KOLLBERG Edvin 1999 M SWE

May 18, 2013 - 2013 Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
Foil Men's U15 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 N KAJBJER Albin 1998 M SWE KFK Kalmar
2 N EJEMYR Christoffer 1998 M SWE DIF Stockholm
3 N KAJBJER Petter 1998 M SWE KFK Kalmar
3 N ZINGMARK William 1998 M SWE GFK Göteborg
5 N GAHM Oscar 1998 M SWE
6 N KIMFORS Simon 1999 M SWE GFK Göteborg
7 N DAHLIN Svante 1999 M SWE KFK Kalmar
8 N HOLMDAHL Isak 1999 M SWE KFK Kalmar
9 N ANDREASSON Filip 1998 M SWE GFK Göteborg
10 N GYLLENSPETZ MUNRO William 1999 M SWE GFK Göteborg
11 N ELMFELDT Teo 1998 M SWE ÄFK Stockholm
12 N AHLSTEDT Eimer 2000 M SWE GFK Göteborg
13 N BERGDAHL Tjalve 1998 M SWE
14 N TÖRNSJÖ Victor 1998 M SWE
15 N RADOSAVLJEVIC Lav 1999 M SWE EGF Solna
16 N POPPEL Martin 1999 M SWE KFK Kalmar
17 N JÖNSSON Rasmus 1998 M SWE ARA Helsingborg
18 N PERSSON Sebastian 1998 M SWE ARA Helsingborg
19 N ELMFELDT Albin 2001 M SWE ÄFK Stockholm
20 N SVEDBERG Adam 1999 M SWE
21 N LOO Sebastian 1999 M SWE KFK Kalmar
22 N ERICI Harald 1998 M SWE AFiL Lund
23 N SLAGBRAND Benjamin 1998 M SWE
24 N WIDÉN Albin 1999 M SWE
25 N PERSSON Casper Nils 1999 M DEN Trekanten København
26 N WAIL YASSIN Al-Yasir 1998 M SWE
27 N RANEBJÖRK Adrian 1999 M SWE
28 N JENDBRO Tom 1998 M SWE AFiL Lund
29 N WESTESSON Lave 1999 M SWE
30 N ERIKSSON Filip 1999 M SWE
31 N EWERS Alexander 1999 M SWE ARA Helsingborg
32 N PIZZIGNACCO Alexander 2000 M SWE ÄFK Stockholm
33 N KEIJSNER Robin 1998 M SWE
34 N PERTOFT Isak 1999 M SWE
35 N JOHANSSON Martin 1999 M SWE KFK Kalmar
36 N NORDLUND Hugo 1999 M SWE
37 N WESTESSON Malte 2001 M SWE GFK Göteborg
38 N LOVÉN Oscar 1999 M SWE
39 N SUNDHOLM Felix 1998 M SWE
40 N FÄREMO Erik 1998 M SWE MFFG Malmö
41 N SAHLQVIST Olle 1998 M SWE
42 N WINGREN Niklas 1999 M SWE
43 N HOVANYI Viktor 1999 M SWE EGF Solna
44 N LAFVESKANS-ALMGREN Victor 1999 M SWE
45 N CARLSSON Simon 1998 M SWE
46 N TÖRNBLOM Simon 1998 M SWE
47 N GREN Fredrik 2001 M SWE ÄFK Stockholm
48 N ISAKSSON Hugo 2001 M SWE ÄFK Stockholm
49 N KVERNES Johannes 1999 M SWE

May 19, 2012 - 2012 Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
Foil Men's U15 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 KIMFORS Anton 1997 M SWE GFK Göteborg
2 EJEMYR Christoffer 1998 M SWE DIF Stockholm
3 GAHM Oscar 1998 M SWE
3 KAJBJER Albin 1998 M SWE KFK Kalmar
5 MINDELÖF Vincent 1997 M SWE ÄFK Stockholm
6 KAJBJER Petter 1998 M SWE KFK Kalmar
7 ZINGMARK William 1998 M SWE GFK Göteborg
8 MOAVEN DOUST Egil 1997 M SWE
9 AHLQVIST Carl Oskar 1997 M SWE MFFG Malmö
10 HOLMDAHL Isak 1999 M SWE KFK Kalmar
11 GYLLENSPETZ MUNRO William 1999 M SWE GFK Göteborg
12 BERGDAHL Tjalve 1998 M SWE
13 DAHLIN Svante 1999 M SWE KFK Kalmar
14 LINDEHAMMER Oscar 1998 M SWE
15 SOLDING Hugo 1997 M SWE
16 SLAGBRAND Benjamin 1998 M SWE
17 ELMFELDT Teo 1998 M SWE ÄFK Stockholm
18 MEIJER Edvin 1997 M SWE
19 KVERNES Johannes 1999 M SWE
20 JÖNSSON Rasmus 1998 M SWE ARA Helsingborg
21 TÖRNSJÖ Victor 1998 M SWE
22 PERSSON Sebastian 1998 M SWE ARA Helsingborg
23 ANDREASSON Filip 1998 M SWE GFK Göteborg
24 NYSTRÖM Rasmus 1997 M SWE EGF Solna
25 ERICSON Christian 1997 M SWE
26 JENDBRO Tom 1998 M SWE AFiL Lund
27 LAGSTRÖM Marcus 1997 M SWE
28 SAHLQVIST Olle 1998 M SWE
29 POPPEL Martin 1999 M SWE KFK Kalmar
30 LANDÉN Joachim 1998 M SWE
31 AHLSTEDT Eimer 2000 M SWE GFK Göteborg
32 EWERS Alexander 1999 M SWE ARA Helsingborg
33 RADOSAVLJEVIC Lav 1999 M SWE EGF Solna
34 SVEDBERG Adam 1999 M SWE
35 KEIJSNER Robin 1998 M SWE
36 ERICI Harald 1998 M SWE AFiL Lund
37 SUNDHOLM Felix 1998 M SWE
38 TÖRNBLOM Simon 1998 M SWE
39 NORDLUND Hugo 1999 M SWE
40 HILLBERG Joel 1998 M SWE
41 GÖNCZÖL Andras 1997 M SWE

May 21, 2011 - 2011 Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
Foil Men's U15 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 GEDIN Sebastian 1996 M SWE
2 KIMFORS Anton 1997 M SWE GFK Göteborg
3 RIZELL Josef 1996 M SWE GFK Göteborg
3 WICKMAN Elis 1996 M SWE EGF Solna
5 PAPADOPOULOS Jordanis 1996 M SWE ARA Helsingborg
6 AHLQVIST Carl Oskar 1997 M SWE MFFG Malmö
7 MOAVEN DOUST Egil 1997 M SWE
8 BRATTHALL Alexander 1996 M SWE EGF Solna
9 ROSENLUND Gabriel 1997 M SWE
10 MEIJER Edvin 1997 M SWE
11 KAJBJER Albin 1998 M SWE KFK Kalmar
12 MINDELÖF Vincent 1997 M SWE ÄFK Stockholm
13 MATHIASSON Teo 1996 M SWE
14 SOLDING Hugo 1997 M SWE
15 JEPPSSON Ludvig 1996 M SWE YFK Ystad
16 KAJBJER Petter 1998 M SWE KFK Kalmar
17 LYRSTRAND Hugo 1996 M SWE
18 ALFVÉN William 1998 M SWE
19 FORSLUND Cedric 1996 M SWE
20 STRÖM Axel 1996 M SWE
21 VALESTRAND Elias 1996 M SWE
22 BOLINDER MAYER Felix 1997 M SWE
23 PETERSSON BORGSTRÖM Nils 1997 M SWE
24 LAGSTRÖM Marcus 1997 M SWE
25 FÄREBORG Oliwer 1997 M SWE
26 LANDÉN Joachim 1998 M SWE
27 HOLM Isak 1997 M SWE
28 MOBERG Oskar 1997 M SWE
29 ELMFELDT Teo 1998 M SWE ÄFK Stockholm
30 NYSTRÖM Rasmus 1997 M SWE EGF Solna
31 ERICSON Christian 1997 M SWE
32 ARFORS Kalle 1996 M SWE
33 HÖRNER Melker 1996 M SWE
34 FINSBERG Jonatan 1996 M SWE

May 15, 2010 - 2010 Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
Foil Men's U15 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 GEDIN Sebastian 1996 M SWE
2 WICKMAN Elis 1996 M SWE EGF Solna
3 BORGSTRÖM Emil 1995 M SWE
3 LIND AF HAGEBY Adrian 1995 M SWE EGF Solna
5 BRATTHALL Alexander 1996 M SWE EGF Solna
6 RIZELL Josef 1996 M SWE GFK Göteborg
7 AHLQVIST Carl Oskar 1997 M SWE MFFG Malmö
8 OTTOSSON Fredrik 1995 M SWE
9 LANTZ Gabriel 1995 M SWE
10 HELLESKOG Olle 1995 M SWE
11 BLADIN Jonathan 1995 M SWE EGF Solna
12 ROSENLUND Gabriel 1997 M SWE
13 ANIÉS Filip 1995 M SWE GFK Göteborg
14 LILJA Rasmus 1996 M SWE
15 HOLMGREN Hjalmar 1996 M SWE
16 JEPPSSON Ludvig 1996 M SWE YFK Ystad
17 FORSLUND Cedric 1996 M SWE
18 SVENSSON DALGREN Johan 1996 M SWE
19 VALESTRAND Elias 1996 M SWE
20 MEIJER Edvin 1997 M SWE
21 MOAVEN DOUST Egil 1997 M SWE
22 EJEMYR Christoffer 1998 M SWE DIF Stockholm
23 MATHIASSON Teo 1996 M SWE
24 PARIZANI Amir 1996 M SWE
25 STRÖM Axel 1996 M SWE
26 FINSBERG Jonatan 1996 M SWE

May 16, 2009 - 2009 Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
Foil Men's U15 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 STJERNDAL Jimmy 1994 M SWE
2 THORNÉR Daniel 1994 M SWE
3 WIKSTRÖM Olle 1994 M SWE ÄFK Stockholm
3 LÖF Jesper 1994 M SWE
5 THORNÉR Andreas 1994 M SWE
6 RIZELL Simon 1994 M SWE GFK Göteborg
7 MARTIN Julius 1994 M SWE DIF Stockholm
8 ROSENLUND Gabriel 1997 M SWE
9 EKLUND Edvin 1995 M SWE MF19 Malmö
10 BERGER Carl 1994 M SWE
11 BLADIN Jonathan 1995 M SWE EGF Solna
12 JILDESTAD Jonathan 1994 M SWE KFK Kalmar
13 LINDBORG Niklas 1995 M SWE
14 BRATTHALL Alexander 1996 M SWE EGF Solna
15 SAND Robin 1994 M SWE
16 NYBERG Jakob 1994 M SWE
17 LÖNNBLAD OHLIN Loke 1994 M SWE
18 RIZELL Josef 1996 M SWE GFK Göteborg
19 LIND AF HAGEBY Adrian 1995 M SWE EGF Solna
20 WICKMAN Elis 1996 M SWE EGF Solna
21 ÖNESAND Jesper 1994 M SWE
22 HAMMARSTRÖM Adam 1995 M SWE EGF Solna
23 BORGSTRÖM Emil 1995 M SWE
24 OTTOSSON Fredrik 1995 M SWE
25 GEDIN Sebastian 1996 M SWE
26 LILJA Rasmus 1996 M SWE
27 HOLMGREN Hjalmar 1996 M SWE
28 ÅSTRÖM Axel 1995 M SWE EGF Solna
29 ANIÉS Filip 1995 M SWE GFK Göteborg
30 EIWORTH Johan 1994 M SWE
31 OLEMYR Villiam 1995 M SWE
32 FORSLUND Cedric 1996 M SWE
33 FORSLUND Douglas 1994 M SWE
34 FÄREBORG Jonathan 1995 M SWE
35 MOHLIN Anton 1995 M SWE
36 BOLINDER MAYER Felix 1997 M SWE
36 NORD Magnus 1995 M SWE YFK Ystad

May 17, 2008 - 2008 Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
Foil Men's U15 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 WEINBERGER Oskar 1993 M SWE
2 STJERNDAL Jimmy 1994 M SWE
3 ISAKSON Erik 1993 M SWE
3 DEIJNOFF Gustaf 1993 M SWE
5 FLYBORG Ludvig 1993 M SWE
6 WIKSTRÖM Olle 1994 M SWE ÄFK Stockholm
7 SUNDBYE Richard 1993 M SWE GFK Göteborg
8 LEVIN Ludvig 1993 M SWE
9 ROSENLUND Joakim 1993 M SWE
10 THORNÉR Daniel 1994 M SWE
11 ANDERSSON Christopher 1993 M SWE
12 JILDESTAD Jonathan 1994 M SWE KFK Kalmar
13 STÅLGREN Christian 1993 M SWE
14 THORNÉR Andreas 1994 M SWE
15 LÖF Jesper 1994 M SWE
16 RIZELL Simon 1994 M SWE GFK Göteborg
17 RONDAHL Vilhelm 1993 M SWE
18 OTTOSSON Max 1993 M SWE
19 LIND AF HAGEBY Adrian 1995 M SWE EGF Solna
20 LJUNGBERG Björn 1993 M SWE LöFK Lidingö
21 MARTIN Julius 1994 M SWE DIF Stockholm
22 RUDOLFSON Pontus 1993 M SWE
23 RIZELL Josef 1996 M SWE GFK Göteborg
24 GEDIN Sebastian 1996 M SWE
25 SAND Robin 1994 M SWE
26 ALLANDER Oskar 1993 M SWE
27 NYBERG Jakob 1994 M SWE
28 ABELIN Mattias 1993 M SWE
29 BERGER Carl 1994 M SWE
30 WICKMAN Elis 1996 M SWE EGF Solna
31 LUNDGREN Oscar 1994 M SWE
32 FRISK Johan 1994 M SWE
33 BRATTHALL Alexander 1996 M SWE EGF Solna
34 BLADIN Jonathan 1995 M SWE EGF Solna
35 LINDBORG Niklas 1995 M SWE
36 ÅSTRÖM Axel 1995 M SWE EGF Solna
37 HALLOR Tim 1994 M SWE
38 LEVIN Alfred 1997 M SWE
39 EIWORTH Johan 1994 M SWE
40 HAMMARSTRÖM Adam 1995 M SWE EGF Solna
41 MOBACK Hjalmar 1994 M SWE
42 FÄREBORG Jonathan 1995 M SWE

May 19, 2007 - 2007 Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
Foil Men's U15 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 FLYBORG Ludvig 1993 M SWE
2 ISAKSON Erik 1993 M SWE
3 WEINBERGER Oskar 1993 M SWE
3 STJERNDAL Jimmy 1994 M SWE
5 STÅLGREN Christian 1993 M SWE
6 HAGLUND Andreas 1992 M SWE KFK Kalmar
7 ROSENLUND Joakim 1993 M SWE
8 MARTIN Julius 1994 M SWE DIF Stockholm
9 NILSSON Simon 1993 M SWE
10 WERLING William 1993 M SWE
11 RONDAHL Vilhelm 1993 M SWE
12 LEVIN Ludvig 1993 M SWE
13 ANDERSSON Christopher 1993 M SWE
14 OTTOSSON Max 1993 M SWE
15 SUNDBYE Richard 1993 M SWE GFK Göteborg
16 JOHANSSON Jesper 1992 M SWE
17 BRATTHALL Alexander 1996 M SWE EGF Solna
18 WICKMAN Elis 1996 M SWE EGF Solna
19 FRANSSON Aeneas 1993 M SWE
20 MOBACK Hjalmar 1994 M SWE
21 LJUNGBERG Björn 1993 M SWE LöFK Lidingö
22 KÅBERGER Axel 1994 M SWE
23 ESPELAND Johan 1992 M SWE
24 LING Anton 1996 M SWE

May 20, 2006 - 2006 Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
Foil Men's U15 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 WEINBERGER Oskar 1993 M SWE
2 ISAKSON Erik 1993 M SWE
3 AF ROBSON Petter 1992 M SWE
3 STJERNDAL Jimmy 1994 M SWE
5 JOHANSSON Viktor 1991 M SWE
6 HAGMAN Oskar 1991 M SWE
7 ROSENLUND Joakim 1993 M SWE
8 HAGLUND Andreas 1992 M SWE KFK Kalmar
9 SEREY Ricky Gustafsson 1991 M SWE
10 DORDEVIC Valentino 1991 M SWE MFFG Malmö
11 FLYBORG Ludvig 1993 M SWE
12 STÅLGREN Christian 1993 M SWE
13 ÖSTERBERG Erik 1991 M SWE
14 RIZELL Simon 1994 M SWE GFK Göteborg
15 MARTIN Julius 1994 M SWE DIF Stockholm
16 OMSTEDT Mikael 1991 M SWE
17 JÖNSSON Viktor 1991 M SWE
18 LORENZ Martin 1992 M SWE
19 LARSSON Oskar 1992 M SWE
20 HÖGLUND Pontus 1992 M SWE
21 NILSSON Carl 1992 M SWE
22 RONDAHL Vilhelm 1993 M SWE
23 OTTOSSON Max 1993 M SWE
24 ABELIN Mattias 1993 M SWE
25 NILSSON Patrik 1991 M SWE
26 PERSSON Hampus 1992 M SWE
27 WERLING William 1993 M SWE
28 BJÖRKANDER Julius 1992 M SWE

May 14, 2005 - 2005 Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
Foil Men's U15 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 TÖRNBLOM Rasmus 1990 M SWE LUGI Lund
2 KARLSSON Philip 1990 M SWE
3 FLYBORG Edward 1990 M SWE
3 JOHANSSON Viktor 1991 M SWE
5 STJERNDAL Jimmy 1994 M SWE
6 FLYBORG Ludvig 1993 M SWE
6 STÅLGREN Christian 1993 M SWE
8 MÅNSSON Rasmus 1991 M SWE
9 BRÄNNSTRÖM Gustaf 1991 M SWE
10 MALMQUIST Björn 1990 M SWE
11 BURSVIK Lucas 1990 M SWE
12 SEREY Ricky Gustafsson 1991 M SWE
13 EKSTRÖM Gustav 1991 M SWE WFF Örebro
14 HAGMAN Oskar 1991 M SWE
15 JOHANSSON Victor 1991 M SWE WFF Örebro
16 BLOMQVIST Viktor 1991 M SWE
17 STJERNDAL Andreas 1991 M SWE
18 KRISTIANSSON Patrik 1991 M SWE
19 BAGGE Oscar 1990 M SWE
20 ÖSTERBERG Erik 1991 M SWE
21 DORDEVIC Valentino 1991 M SWE MFFG Malmö
22 ELMBERG Johannes 1990 M SWE
23 REHNSTRÖM Henrik 1991 M SWE
24 IVARSSON Fredrik 1990 M SWE
24 GUSTAVSSON Erik 1990 M SWE
26 OMSTEDT Mikael 1991 M SWE
27 LARSSON Carl 1991 M SWE
28 STRÖMBERG Christian 1991 M SWE
29 OLOW Simon 1991 M SWE

May 15, 2004 - 2004 Svenska mästerskapen för ungdomar
Foil Men's U15 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 KARLSSON Philip 1990 M SWE
2 EKSTRÖM Erik 1989 M SWE
3 NICOLAIDIS Andreas 1990 M SWE
3 EKSTRÖM Gustav 1991 M SWE WFF Örebro
5 LANDÉN Richard 1989 M SWE
6 TÖRNBLOM Rasmus 1990 M SWE LUGI Lund
7 STEINECK Viktor 1989 M SWE
8 VON PLATEN Victor 1989 M SWE KF99 Kungsbacka
9 BÅNG Johan 1989 M SWE
10 JOHANSSON Viktor 1991 M SWE
11 HEDENSKOG Filip 1989 M SWE EGF Solna
12 BRÄNNSTRÖM Gustaf 1991 M SWE
13 AF ROBSON Petter 1992 M SWE
14 DALSMO Axel 1990 M SWE
15 STJERNDAL Jimmy 1994 M SWE
16 MALMQUIST Björn 1990 M SWE
17 FREDRIKSSON Elias 1990 M SWE
18 LJUNGBERG Henrik 1989 M SWE
19 SEREY Ricky Gustafsson 1991 M SWE
20 ELMBERG Johannes 1990 M SWE
21 HAMMARBERG Robert 1989 M SWE
22 HAGMAN Oskar 1991 M SWE
23 FLYBORG Ludvig 1993 M SWE
24 JOHANSSON Victor 1991 M SWE WFF Örebro
25 THEBA Håkan 1989 M SWE
26 GUSTAFSSON Johan 1990 M SWE
27 OLSSON Daniel 1990 M SWE
28 STÅLGREN Christian 1993 M SWE
29 LILJEBLAD William 1990 M SWE
30 FLYBORG Edward 1990 M SWE

May 17, 2003 - 2003 Svenska mästerskapen för ungdomar
Foil Men's U14 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 STEINECK Viktor 1989 M SWE
2 LANDÉN Richard 1989 M SWE
3 KARLSSON Philip 1990 M SWE
3 VON PLATEN Victor 1989 M SWE KF99 Kungsbacka
5 EKSTRÖM Erik 1989 M SWE
6 HEDENSKOG Filip 1989 M SWE EGF Solna
7 TÖRNBLOM Rasmus 1990 M SWE LUGI Lund
8 BÅNG Johan 1989 M SWE
9 NICOLAIDIS Andreas 1990 M SWE
10 SAMUELSSON Anton 1990 M SWE
11 EKSTRÖM Gustav 1991 M SWE WFF Örebro
12 LINDQVIST Joakim 1989 M SWE JFK Järfälla
13 BLOMQVIST Jonas 1989 M SWE
14 RAPP Johan 1989 M SWE
15 BRÄNNSTRÖM Gustaf 1991 M SWE
16 JOHANSSON Viktor 1991 M SWE
17 FLYBORG Edward 1990 M SWE
18 HANSÉN-BERGLIND Nicholai 1989 M SWE
19 FREDRIKSSON Elias 1990 M SWE
20 ELMBERG Johannes 1990 M SWE
21 STJERNDAL Andreas 1991 M SWE
22 KARLSSON Johan 1989 M SWE
23 HAMMARBERG Robert 1989 M SWE
24 DALSMO Axel 1990 M SWE
25 STOLT Alexander 1989 M SWE
26 JOHANSSON Victor 1991 M SWE WFF Örebro
27 OLSSON Robin 1989 M SWE
28 ANDERSSON Johan 1989 M SWE
29 ADLER Pontus 1989 M SWE
30 LJUNGBERG Henrik 1989 M SWE
31 STJERNDAL Jimmy 1994 M SWE
32 HAGMAN Oskar 1991 M SWE
33 AF ROBSON Petter 1992 M SWE
34 BRANDNER Oskar 1990 M SWE
35 NISBEL Erik 1990 M SWE
36 FLYBORG Ludvig 1993 M SWE
37 EKMAN Richard 1989 M SWE ÄFK Stockholm
38 GUSTAFSSON Johan 1990 M SWE
39 THEBA Håkan 1989 M SWE
40 BURSVIK Lucas 1990 M SWE

May 18, 2002 - 2002 Svenska mästerskapen för ungdomar
Foil Men's U14 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 LUNDEGARD Martin 1988 M SWE GFK Göteborg
2 SIEVERT Thomas 1988 M SWE
3 WIKENBORG Jens 1988 M SWE
3 LANDÉN Richard 1989 M SWE
5 STEINECK Viktor 1989 M SWE
6 EKSTRÖM Erik 1989 M SWE
7 VON PLATEN Philip 1988 M SWE KF99 Kungsbacka
8 NICOLAIDIS Andreas 1990 M SWE
9 LJUNGBERG Johan 1988 M SWE
10 BÅNG Johan 1989 M SWE
11 VON PLATEN Victor 1989 M SWE KF99 Kungsbacka
12 KARLSSON Philip 1990 M SWE
13 SAMUELSSON Anton 1990 M SWE
14 JOHNSSON Fredrik 1992 M SWE
15 LINDE Niklas 1989 M SWE
16 KASLOFF Sasha 1988 M SWE
17 PERSSON Karl 1988 M SWE
18 VAN DYCK Sebastian 1988 M SWE
19 JOHANSSON Viktor 1991 M SWE
20 MIL Kristoffer 1988 M SWE
21 TÖRNBLOM Rasmus 1990 M SWE LUGI Lund
22 FORSELL Anton 1988 M SWE
23 FALLGREN Erik 1988 M SWE
24 LUNDBLAD Jonas 1989 M SWE
25 HEDENSKOG Filip 1989 M SWE EGF Solna
26 HOFFMAN Axel 1988 M SWE
27 OLSSON Robin 1989 M SWE
28 FLYBORG Edward 1990 M SWE
29 LJUNGBERG Henrik 1989 M SWE
30 EKSTRÖM Gustav 1991 M SWE WFF Örebro
31 BLOMQVIST Jonas 1989 M SWE
32 RAPP Johan 1989 M SWE
33 GOTTBERG Bix 1988 M SWE
34 LEIJONHIELM Johan 1988 M SWE
35 SCHWARCZ Viktor 1989 M SWE
36 BRÄNNSTRÖM Gustaf 1991 M SWE
37 HANSÉN-BERGLIND Nicholai 1989 M SWE
38 FRIDÉN Anders 1989 M SWE
39 KORNHAMMAR Max 1988 M SWE
40 ÖSTERBERG Viktor 1989 M SWE
41 KARLSSON Johan 1989 M SWE
42 TÄRNQVIST Emanuel 1988 M SWE
43 LUNDBLAD Henrik 1988 M SWE
44 DANIELSSON André 1989 M SWE
45 ADLER Pontus 1989 M SWE
46 STOLT Alexander 1989 M SWE
47 FREDRIKSSON Elias 1990 M SWE
48 WIKHEDE Emil 1988 M SWE
49 NISBEL Erik 1990 M SWE

May 19, 2001 - 2001 Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
Foil Men's U14 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 ALBINSSON Daniel 1987 M SWE
2 LUNDEGARD Martin 1988 M SWE GFK Göteborg
3 GRÖNDAHL Nils 1987 M SWE
4 NIKOLAISEN Emil 1987 M SWE
5 AXÉEN Martin 1988 M SWE
6 STIESSEL Adrian 1987 M SWE
7 BÅNG Johan 1989 M SWE
8 VON PLATEN Philip 1988 M SWE KF99 Kungsbacka
9 WIKENBORG Jens 1988 M SWE
10 LINDQVIST Joakim 1989 M SWE JFK Järfälla
11 NICOLAIDIS Andreas 1990 M SWE
12 SIEVERT Thomas 1988 M SWE
13 EKSTRÖM Erik 1989 M SWE
14 DALÅKER Johannes 1987 M SWE
15 FALLGREN Erik 1988 M SWE
16 LJUNGBERG Johan 1988 M SWE
17 JAKOBSSON Rasmus 1987 M SWE
18 OLOFSSON Mattias 1987 M SWE
19 VON PLATEN Victor 1989 M SWE KF99 Kungsbacka
20 RAPP Johan 1989 M SWE
21 TÄRNQVIST Emanuel 1988 M SWE
22 VAN DYCK Sebastian 1988 M SWE
23 BLOMQVIST Jonas 1989 M SWE
24 KARLSSON Philip 1990 M SWE
25 KASLOFF Sasha 1988 M SWE
26 DE FREITAS Alexander 1987 M SWE
27 ÅKESSON Ola 1988 M SWE
28 ÅNGMARK Sebastian 1987 M SWE
29 KORNHAMMAR Max 1988 M SWE
30 BLIXT DACKHAMMAR Johan 1987 M SWE
31 PLEIJEL Erik 1987 M SWE
32 TORHELL Hannes 1986 M SWE

May 20, 2000 - 2000 Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
Foil Men's U14 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 ALBINSSON Daniel 1987 M SWE
2 NIKOLAISEN Emil 1987 M SWE
3 FJORDEFALK Dante 1986 M SWE
4 STIESSEL Adrian 1987 M SWE
5 LEWIN Oscar 1986 M SWE
6 JONASSON Mattias 1986 M SWE
7 EKSTRÖM Erik 1989 M SWE
8 GRÖNDAHL Nils 1987 M SWE
9 MILCHAKOV Dmitry 1986 M SWE
10 KASLOFF Sasha 1988 M SWE
11 AXÉEN Martin 1988 M SWE
12 LINGEGÅRD Johan 1986 M SWE
13 GUSTAVSSON Christian 1986 M SWE FFF Stockholm
14 WIKENBORG Jens 1988 M SWE
15 THORBERT Robin 1986 M SWE
16 NICOLAIDIS Andreas 1990 M SWE
17 ÅNGMARK Sebastian 1987 M SWE
18 SIEVERT Thomas 1988 M SWE
19 WIKSTRÖM Erik 1986 M SWE KFK Kalmar
20 THORBERT Tobias 1987 M SWE
21 DE FREITAS Alexander 1987 M SWE
22 OLOFSSON Mattias 1987 M SWE
23 BLIXT DACKHAMMAR Johan 1987 M SWE

Apr 24, 1999 - 1999 Svenska mästerskapen för ungdomar
Foil Men's U14 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 LUNDEGARD Henrik 1985 M SWE GFK Göteborg
2 NIKOLAISEN Emil 1987 M SWE
3 MAISAARI Niklas 1985 M SWE
4 MILCHAKOV Dmitry 1986 M SWE
5 JAKOBSSON Rasmus 1987 M SWE
6 JONASSON Mattias 1986 M SWE
7 STIESSEL Adrian 1987 M SWE
8 JAKOBSSON Kim 1986 M SWE
9 WIKSTRÖM Erik 1986 M SWE KFK Kalmar
10 LEWIN Oscar 1986 M SWE
11 SIEVERT Thomas 1988 M SWE

Apr 25, 1998 - 1998 Svenska mästerskapen för ungdomar
Foil Men's U14 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 SKÅRBRATT Erik 1984 M SWE
2 LUNDEGARD Henrik 1985 M SWE GFK Göteborg
3 ENARSSON Simon 1984 M SWE LjFK Ljungby
4 ENGLUND Tomas 1984 M SWE
5 GELDERMAN Henrik 1984 M SWE
6 LINDHOLM Johan 1984 M SWE
7 ALBINSSON Daniel 1987 M SWE
8 MAISAARI Niklas 1985 M SWE
9 NIKOLAISEN Emil 1987 M SWE
10 LEIJONHIELM Philip 1985 M SWE
11 KINDT Caspar 1985 M SWE
12 GUMMESSON Marcus 1985 M SWE
13 MILCHAKOV Dmitry 1986 M SWE
14 WALLENTIN-TÄRK Jon 1984 M SWE
15 OLSSON Jonatan 1900 M SWE
16 KOVACS Emil 1984 M SWE
17 ROSENBERG Sebastian 1985 M SWE
18 JONASSON Mattias 1986 M SWE
19 BYLANDER Nils 1985 M SWE

May 24, 1997 - 1997 Svenska mästerskapen för ungdomar
Foil Men's U14 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 WERTSÉN Johan 1983 M SWE GFK Göteborg
2 ENARSSON Simon 1984 M SWE LjFK Ljungby
3 ALBINSSON Johan 1983 M SWE
4 LARSSON Martin 1983 M SWE
5 NILSSON Mats 1983 M SWE
6 SKÅRBRATT Erik 1984 M SWE
7 RUDZKI Filip 1983 M SWE
8 BAN-WRABEL Peter 1983 M SWE
9 BERMÅ Daniel 1983 M SWE
10 JOHANSSON Andreas 1983 M SWE
11 GELDERMAN Henrik 1984 M SWE
12 AF KLINT Hugo 1983 M SWE
13 NERO Joel 1983 M SWE
14 ERIKSSON Andreas 1983 M SWE
15 RUGARN Jonatan 1983 M SWE
16 LINDHOLM Johan 1984 M SWE
17 JARDBRINK Emil 1984 M SWE
18 NYBERG Ludvig 1983 M SWE
19 BERGGREN Fredrik 1983 M SWE
20 TÄRNUDD Jakob 1984 M SWE
21 ENGLUND Tomas 1984 M SWE
22 GÖRANSSON Ola 1983 M SWE
23 JOSEPHSON Hannes 1984 M SWE

May 25, 1996 - 1996 Svenska mästerskapen för ungdomar
Foil Men's U14 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 LINDMAR Johan 1982 M SWE
2 RUTH Claes 1982 M SWE
3 BORG Tobias 1982 M SWE
4 WERTSÉN Johan 1983 M SWE GFK Göteborg
5 LARSSON Martin 1983 M SWE
6 SIMONSSON Fredrik 1982 M SWE
7 ERIKSSON Philip 1982 M SWE
8 NILSSON Mats 1983 M SWE
9 HERNADI Simon 1982 M SWE
10 LETHAGEN Henrik 1982 M SWE
11 ALBINSSON Johan 1983 M SWE
12 JOHANSSON Andreas 1983 M SWE
13 MAKROPOULOS Christos 1982 M GRE PANELLINIOS
14 AF KLINT Hugo 1983 M SWE
15 BERMÅ Daniel 1983 M SWE
16 KARLSSON Andreas 1982 M SWE
17 ERIKSSON Andreas 1983 M SWE
18 AHLIN Johan 1982 M SWE
19 BJÖRKLUND Jörgen 1900 M SWE
20 GIURGIU Andrei 1983 M SWE
21 TENGBY Pontus 1983 M SWE
22 BJÖRKEROTH Niklas 1900 M SWE
23 NYBERG Ludvig 1983 M SWE
24 HORNTVEDT Asbjorn 1983 M NOR
25 NERO Joel 1983 M SWE
26 RUGARN Jonatan 1983 M SWE
27 ANDERSSON Henrik 1900 M SWE
28 ELLERBERG Oskar 1983 M SWE

May 27, 1995 - 1995 Svenska mästerskapen för ungdomar
Foil Men's U14 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 LINDMAR Johan 1982 M SWE
2 BRANTE John 1981 M SWE
3 STRIDH Christoffer 1981 M SWE
4 HERRE Fredrik 1981 M SWE JFK Järfälla
5 MAGNUSSON Mattias 1981 M SWE
6 MAKROPOULOS Christos 1982 M GRE PANELLINIOS
7 RUTH Claes 1982 M SWE
8 SKÅRBRATT Johan 1981 M SWE
9 LINDHOLM Peter 1981 M SWE FKC Karlskrona
10 TROENG Joakim 1981 M SWE
11 SIMONSSON Fredrik 1982 M SWE
12 HERNADI Simon 1982 M SWE
13 BYHR Viktor 1981 M SWE
14 BORG Tobias 1982 M SWE
15 SKÅRBRATT Erik 1984 M SWE
16 ERIKSSON Andreas 1983 M SWE
17 LARSSON Martin 1983 M SWE
18 ERIKSSON Philip 1982 M SWE
19 NILSSON Christoffer 1982 M SWE
20 LINDAHL Carl 1982 M SWE
21 NYMAN Björn 1982 M SWE
22 LETHAGEN Henrik 1982 M SWE
23 KARLÉN Kristian 1981 M SWE
24 KARLSSON Andreas 1982 M SWE
25 AHLIN Johan 1982 M SWE
26 STRIDEBERG Oscar 1983 M SWE
27 EDINGE Jimmy 1981 M SWE

Apr 16, 1994 - 1994 Svenska mästerskapen för ungdomar
Foil Men's U14 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 BERGHOLM Erik 1980 M SWE
2 LINDMAR Johan 1982 M SWE
3 SUNDBLAD Olof 1980 M SWE
4 BRANTE John 1981 M SWE
5 STRIDH Christoffer 1981 M SWE
6 HERRE Fredrik 1981 M SWE JFK Järfälla
7 SKÅRBRATT Johan 1981 M SWE
8 LINDHOLM Peter 1981 M SWE FKC Karlskrona
9 MAGNUSSON Mattias 1981 M SWE
10 BYHR Viktor 1981 M SWE
11 SVÄRD Gustav 1980 M SWE
12 JAKOBSEN Mattis 1900 M SWE
13 GÖRANSSON Natanael 1981 M SWE
14 JAKOBSEN Olle 1980 M SWE
15 EDINGE Jimmy 1981 M SWE
16 KARLÉN Kristian 1981 M SWE
17 HALFWORDSON Joakim 1981 M SWE

May 21, 1993 - 1993 Svenska mästerskapen för ungdomar
Foil Men's U14 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 EDLUND Peter 1979 M SWE
2 BERGHOLM Erik 1980 M SWE
3 JOHANSSON Gustav 1979 M SWE
4 SINTORN Erik 1980 M SWE
5 ALGÖ Christian 1979 M SWE
6 ENGMAN Johan 1979 M SWE FFF Stockholm
7 SVÄRD Gustav 1980 M SWE
8 JAKOBSEN Olle 1980 M SWE

May 9, 1992 - 1992 Svenska mästerskapen för ungdomar
Foil Men's U14 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 DANUBIUS Razvan 1978 M SWE
2 MALMGREN Magnus 1978 M SWE FKC Karlskrona
3 LJUNGSTRÖM Andreas LJUNGSTRÖM Andreas 1978 M SWE
4 ROTH KRONWALL Martin 1978 M SWE GFK Göteborg
5 EDLUND Peter 1979 M SWE
6 MAGNUSSON Martin 1978 M SWE
7 NYMAN Johan 1978 M SWE
8 KRONBLAD Torbjörn 1978 M SWE
9 LANDGREN Daniel 1978 M SWE
10 NILSSON Stefan 1978 M SWE
11 KARLSSON Karsten 1978 M SWE
12 JOHANSSON Gustav 1979 M SWE
13 WOHLRABE Fredrik 1978 M SWE
14 GUDMUNDSSON Joakim 1978 M SWE
15 TELANDER Johan 1978 M SWE
16 HERLITZ Filip 1978 M SWE
17 ALGÖ Christian 1979 M SWE
18 TRULSSON Henrik 1978 M SWE
19 FRIDLUND Peter 1978 M SWE

May 11, 1991 - 1991 Svenska mästerskapen för ungdomar
Foil Men's U14 Individual
Rank Status Name YOB Gender Nation Club
1 BERKESKÖLD Henrik 1977 M SWE
2 GERLEMAN Gustaf 1977 M SWE
3 SVENSSON Daniel 1977 M SWE
4 LARSSON Adam 1977 M SWE AFK Alingsås
5 MAGNUSSON Martin 1978 M SWE
6 DANUBIUS Razvan 1978 M SWE