Back to list

Results

24. Int. Wittenauer Fuchs
GER Berlin
November 16, 2019 - November 17, 2019

Foil Men's U13 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N PHIELIPEIT Mateo 2007 M GER SC Berlin (GER)
2 N SCHMIDT Konrad 2007 M GER USC Magdeburg (GER)
3 N KOLB Conrad 2008 M GER SC Berlin (GER)
3 N LUND Claus 2007 M GER FSC Cottbus (GER)
5 N KOSILA-WOJCIECHOWSKI Jakub 2007 M POL
6 N SCHNABEL Lennart 2007 M GER FSC Jena (GER)
7 N SEIFFERT Georgi 2008 M GER FG Rotation Berlin (GER)
8 N EWALD William 2007 M GER USC Magdeburg (GER)
9 N HAUKE Dominique 2007 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
10 N BECKMANN Otto 2007 M GER SV Angern (GER)
11 N WALTER Sebastian 2007 M GER FSC Cottbus (GER)
12 N WINKLER Friedrich 2007 M GER SC Berlin (GER)
13 N PERLEBERG Matheo 2008 M GER FZ Erfurt EnGarde (GER)
14 N SIMON Manuel 2007 M GER TV Markkleeberg (GER)
15 N RITTER Valentin 2008 M GER PFC Potsdam (GER)
16 N NEUMANN Henry 2007 M GER Dresdener FC (GER)
17 N PONOMORENKO Nikita 2007 M LAT Asmens (LAT)
18 N BERGERT Michael 2007 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
19 N MAYER Milan 2007 M GER FSC Cottbus (GER)
20 N ECKNER Lykko 2007 M GER Dresdener FC (GER)
21 N RADANT Raphael 2007 M GER FG Schwerin (GER)
22 N SAVINS Dzastin 2008 M LAT
23 N PESTER Milan 2008 M GER FSC Jena (GER)
24 N SCHENK Tilman 2007 M GER Berliner FC (GER)
25 N WALTER Raphael 2008 M GER FSC Cottbus (GER)
26 N KAVALERCHYK Samuel 2007 M GER FG Schwerin (GER)
27 N SINGH SUD Sebastian 2008 M GER TSV Berlin-Wittenau (GER)
28 N RÄTHEL Werner 2008 M GER FC Greifswald (GER)
29 N BRETSCHNEIDER Emil 2008 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
30 N RIEMANN Fabian 2008 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
31 N VÖLKER Theodor 2008 M GER TSV Berlin-Wittenau (GER)
32 N MANTEUFEL Emil 2008 M GER FC Schkeuditz (GER)
33 N Round SEEMANN Niklas 2008 M GER SVA Oranienburg (GER)
34 N Round LEIMERT Luca Nicky 2008 M GER Fechtcentrum Halle (GER)
35 N Round PERTSEV Daniel 2007 M GER SC Berlin (GER)
36 N Round SASS Jan Lucas 2007 M GER FG Schwerin (GER)
37 N Round STANGLOW Arne 2007 M GER FG Rotation Berlin (GER)
38 N Round ALVES Andor 2007 M GER FSC Berlin (GER)
39 N Round VOIGT Leonhard 2007 M GER OSC Potsdam (GER)
40 N Round AULBACH Samuel 2007 M GER TSV Berlin-Wittenau (GER)
41 N Round RÖBER Max Ole 2008 M GER [i] SV Medizin Stralsund (GER)
41 N Round GRUBE Nils 2007 M GER FC Greifswald (GER)
43 N 1st round WALTHER Witas 2007 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
44 N 1st round ROPTE Moritz 2008 M GER FG Schwerin (GER)
45 N 1st round LUFT Vincent 2008 M GER SV Lok Pritzwalk (GER)
46 N 1st round NEMAT Malte 2008 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
47 N 1st round HOPPE Adrian 2007 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
48 N 1st round WERNER Jonathan 2007 M GER FG Schwerin (GER)
49 N 1st round FELDMANN Fabian 2008 M GER FG Schwerin (GER)
50 N 1st round GRAULIG Jonas 2008 M GER FSC Jena (GER)
51 N 1st round HELD Henrik 2008 M GER Fechtcentrum Halle (GER)
52 N 1st round KUNERT Benwick 2008 M GER Fechtcentrum Halle (GER)
53 N 1st round POLLMER Vincent 2008 M GER Fechtcentrum Halle (GER)