Back to list

Results

European Circuit
POL Gdansk
November 16, 2019 - November 16, 2019

Foil Men's Senior Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N SIESS Michal 1994 M POL Fundacja Gdańska Szkola Floretu (POL)
2 N RAJSKI Leszek 1983 M POL Wroclawianie (POL)
3 N BARMAKOV Bogdan 1999 M RUS
3 N RZADKOWSKI Andrzej 1997 M POL Wroclawianie (POL)
5 N VELLUTI FRANZI Pietro 1999 M ITA
6 N PROKHARAU Pavel 1995 M BLR RCOT STAYKI (BLR)
7 N BEM Maciej 2001 M POL AZS AWF Poznan (POL)
8 N ROMERO Roger 1999 M VEN
9 N CEGIELSKI Bartosz 1995 M POL AZS AWF Poznan (POL)
9 A GRYGLEWSKI Krystian 1994 M POL Fundacja Gdańska Szkola Floretu (POL)
9 N KOZAK Mateusz 1999 M CAN
12 N CZARTORYJSKI Szymon 1999 M POL Wroclawianie (POL)
13 N LOMTEV Evgeniy 1997 M RUS
14 N DOLZYCKI Jakub 2001 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
15 N HOIDA Danyil 2000 M UKR KIEW (UKR)
16 N ZAKRZEWSKI Jan 2000 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
17 N BOROWIEC Piotr 1999 M POL Akademia Integracji (POL)
18 N BRICENO Janderson 1995 M VEN Wroclawianie (POL)
19 N SZUMIELEWICZ Pawel 1986 M POL Wroclawianie (POL)
20 N IZYCKI Filip 2000 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
21 N KAWIECKI Pawel 1981 M POL
22 N IURIN Igor 2000 M UKR Nikolaev (UKR)
23 N KOSLICKI Michal 1998 M POL KU AZS UK Bydgoszcz (POL)
24 N RUDNICKI Mikolaj 1998 M POL AZS AWF Gdansk (POL)
25 N SOKOLOV Nikita 1997 M RUS
26 N SANCHEZ Derwin 1998 M VEN Wroclawianie (POL)
27 N FERNANDEZ Yerbinson 1994 M VEN Wroclawianie (POL)
28 N PRZYBYSLAWSKI Michal 1987 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
29 N SZCZYPINSKI Kacper 2001 M POL Wroclawianie (POL)
30 N JAKUBOWSKI Adam 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
31 N PLASZCZEWSKI Mikolaj 2003 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
32 N CAMPAGNA Massimiliano 1999 M ITA
33 N AZIMKO Yahor 2002 M BLR
34 N MARTYNIAK Patryk 2000 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
35 N KWIATKOWSKI Mateusz 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
36 N KOTEK Jakub 2004 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
37 N WOZNIAK Igor 2004 M POL AZS AWF Poznan (POL)
38 N STACHOWIAK Piotr 2001 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
39 N SEYFRIED Kacper 2000 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
40 N OLSZEWSKI Mikołaj 2004 M POL Budowlani Torun (POL)
41 N BERESTEK Jeremi 2002 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
42 N KASPRZYK Slawomir 1999 M POL Wroclawianie (POL)
43 N PNIVCHUK Bogdan 2001 M UKR
44 N PODRALSKI Adam 2002 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
45 N MLICKI Szymon 2002 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
46 N PICHLACZ Szymon 2002 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
47 N SABIRAU Uladzislau 2001 M BLR MSIT (BLR)
48 N ZURAWSKI Bartosz 1997 M POL AZS AWF Poznan (POL)
49 N MACKOWIAK Kacper 1996 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
50 N KASKOW Piotr 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
51 N MIETKI Maciej 1996 M POL Polonia Leszno (POL)
52 N GOSCINSKI Ireneusz 1999 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
53 N MOZEJKO Mateusz 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
54 N LOPATNIUK Krzysztof 2004 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
55 N WOJTKOWIAK Adrian 1998 M POL AZS AWF Poznan (POL)
56 N BIEDRZYCKI Mateusz 2002 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
57 N WASCINSKI Tobiasz 2004 M POL IKS Leszno (POL)
58 N TKACH Daniil 2002 M UKR Nikolaev (UKR)
59 N LICA Marcin 1996 M POL Budowlani Torun (POL)
60 N RYGUS Milolaj 1996 M POL Polonia Leszno (POL)
61 N GOC Bartosz 2000 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
62 N SMUDA Jakub 2003 M POL IKS Leszno (POL)
63 N PAWSKI Alan 2002 M POL Budowlani Torun (POL)
64 N SLOMINSKI Kacper 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
65 N SOWA Piotr 2005 M POL FC Berlin Südwest (GER)
66 N GAJDA Arkadiusz 2003 M POL IKS Leszno (POL)
67 N 1st round SKALII Vladyslav 2000 M UKR Nikolaev (UKR)
68 N 1st round PIOSIK Dawid 2004 M POL IKS Leszno (POL)
69 N 1st round SOWA Mikolaj 1998 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
70 N 1st round BARTLEWICZ Lukasz 1989 M POL
71 N 1st round WISNIK Olaf 2002 M POL AZS AWF Poznan (POL)
72 N 1st round SIERADZAN Jakub 2000 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
73 N 1st round PUST Moritz 2002 M GER SC Berlin (GER)
74 N 1st round KOZLOWSKI Jakub 1991 M POL
75 N 1st round OSSENTOWSKI Mikolaj 2003 M POL IKS Leszno (POL)
76 N 1st round PIETRUSIAK Krzysztof 1984 M POL
76 N 1st round STROZYNSKI Tomasz 1998 M POL KU AZS UK Bydgoszcz (POL)
78 N 1st round HALADUDA Kacper 2002 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
79 N 1st round KULPACZYNSKI Lukasz 2005 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
80 N 1st round SACHARCZUK Bartosz 2004 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
80 N 1st round FRACEK Witold 2000 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
82 N 1st round PACHOLCZYK Szymon 2004 M POL IKS Leszno (POL)
83 N 1st round KRESTIN Alexey 1996 M BLR MSIT (BLR)
84 N 1st round GAWENDA Patryk 2005 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
84 N 1st round FEDOROWICZ Karol 2005 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
84 N 1st round DUDZIC Wojciech 1993 M POL AZS AWF Gdansk (POL)
87 N 1st round KULSKI Karol 2003 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
88 N 1st round ANDERSCH Robert 1985 M POL
89 N 1st round PERA Aleksander 1999 M POL AZS AWF Poznan (POL)
90 N 1st round CHEN Jie 1988 M CHN