Back to list

Results

Cadet Circuit
LUX Luxembourg
November 9, 2019 - November 10, 2019

Epee Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N SEMANENKA Mark 2003 M BLR KIDS FENCE (BLR)
2 N PRIIMAGI Henrik 2003 M EST Tallinna Mook (EST)
3 N PUCHKOVSKIY Mihail 2004 M BLR
3 N ONOFRE Diogo 2004 M POR
5 N LUQUE Alberto 2003 M ESP
6 N JEUN Daniel 2004 M ESP
7 N ULASEVICH Daniil 2003 M BLR
8 N BRANDES Magnus 2004 M DEN Hellerup FK (DEN)
9 N CHUZON Miguel Angel 2003 M ESP
10 N DEISSER John 2004 M BEL CE Charlemagne (BEL)
11 N SALM Markus 2004 M EST Tallinna Mook (EST)
12 N HANSENNE Arian 2004 M BEL KSSMA Ronse (BEL)
13 N REIJNAERS Finian 2003 M BEL SA Jerzy Wezowski (BEL)
14 N DALLEMAGNE Louis 2003 M BEL CE Charlemagne (BEL)
15 N CORVERS Mathis 2003 M BEL CE Charlemagne (BEL)
16 N REMMEN Maurits 2005 M NED s.v. RobbSchermen (NED)
17 N STOFENMACHER Lior 2004 M ESP
18 N PIEPER Jesse 2004 M NED s.v. AEW (NED)
19 N LOEMAN Leandro 2005 M BEL Confrerie Gent (BEL)
20 N MARTINEZ GUERRERO Guillem 2003 M ESP
21 N DJURIC Mario 2003 M SRB
22 N REYNAERT Joppe 2004 M BEL Confrerie Gent (BEL)
23 N VERDUCHI Giacomo 2005 M ITA
24 N JUANES Guillermo 2004 M ESP
25 N SCHOESER Francois 2003 M FRA SARREBOURG (FRA)
26 N LIUZZI Massimo 2005 M ITA
27 N PCHELINSTE Ivan 2003 M LUX CE Luxembourg (LUX)
28 N DU PLESSIS DE RICHELIEU Jakob 2005 M DEN Hellerup FK (DEN)
29 N SPEKER Oskar 2004 M GER EFG Essen (GER)
29 N DIEMER Alfred 2003 M DEN Hellerup FK (DEN)
31 N SPIERZAK Lorenz 2004 M GER Fechtzentrum Solingen (GER)
32 N STANGE Jakob 2005 M GER Fechtzentrum Solingen (GER)
33 N ANGULO Alejandro 2003 M ESP
34 N BAUWELINCK Briecq 2004 M BEL Confrerie Gent (BEL)
35 N MARQUETA Nicolas 2003 M ESP
36 N DAIDONE Giulio 2003 M ITA
37 N ARMADA Andres 2003 M ESP
38 N REINING Riccardo 2003 M GER Eintracht Frankfurt (GER)
39 N FELTZ Maxim 2003 M BEL CE Gaumais (BEL)
40 N ZIQIAO Luo 2003 M LUX CE Sud (LUX)
41 N MURUMAA Mathias 2005 M EST Tallinna Mook (EST)
42 N MARIN RODRIGUEZ Javier 2003 M ESP
43 N OXHOLM WAGNER Alec 2005 M DEN Hellerup FK (DEN)
44 N COUNSON Francois 2003 M BEL CE Charlemagne (BEL)
45 N WARREMAN Daan 2004 M NED s.v. RobbSchermen (NED)
46 N SCHULZ Tobias 2004 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
47 N VIVAS Mateo 2003 M ESP SEA-T (ESP)
48 N QVISTGAARD Simon 2004 M DEN Trekanten København (DEN)
49 N FERNANDEZ CALLEJA Alvaro 2004 M ESP
50 N REDLICH Tobias Anon 2005 M DEN Hellerup FK (DEN)
51 N BURGHELEA Andrei 2004 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
52 N OZSVART Barnabas 2004 M HUN La Maison de l'Escrime (BEL)
53 N VEENENBOS Konrad 2004 M NED FC Almere (NED)
54 N SANDORFF Andreas 2004 M DEN Hellerup FK (DEN)
55 N CHRISTENSEN Valdemar Ditlev 2003 M DEN KFK Kalundborg (DEN)
56 N DE BOCK Cyrille 2005 M BEL KSSMA Ronse (BEL)
57 N MOREK Kacper 2003 M POL SKS GRASS-HOPPER KALWARIA (POL)
58 N SVABY Jakub 2003 M SVK BSK Bratislava (SVK)
59 N PAASKESEN Viggo Kragh 2005 M DEN Hellerup FK (DEN)
60 N CUSSOTTO Nicolo 2005 M ITA
61 N 1st round STEG Matias 2004 M NED s.v. RobbSchermen (NED)
62 N 1st round KRYVETSKI Mikita 2003 M BLR
63 N 1st round LENDERINK Raul 2003 M NED Deventer S.V. (NED)
64 N 1st round DINANDT Floris-Tijmen 2004 M NED Twentsche s.v. Agilité (NED)
65 N 1st round LIUZZI Mattia 2003 M ITA
66 N 1st round RIEGER Joshua 2004 M GER Eintracht Frankfurt (GER)
67 N 1st round PONIKVAR Lars 2005 M SLO SK Ljubljana (SLO)
68 N 1st round MAES Kamiel 2004 M BEL SC Latem-Deurle (BEL)
69 N 1st round CLAUSEN Sofus Rekdal 2004 M DEN KFK Kalundborg (DEN)
70 N 1st round BÆKMAND Nicky 2004 M DEN Hellerup FK (DEN)
71 N 1st round CATURLA Jose Ignacio 2003 M ESP
72 N 1st round VAN LAECKE Lucas 2003 M BEL Confrerie Gent (BEL)
73 N 1st round JONAS Philippe 2003 M LUX
74 N 1st round DELLI ZOTTI Joe 2005 M LUX
F 1st round PLOMTEUX Antoine 2003 M BEL RCSC CEE Charleroi (BEL)
F 1st round CANALE Alessandro 2004 M ITA