Back to list

Results

Challenge Wratislavia
POL Wroclaw
March 21, 2018 - March 25, 2018

Sabre Men's U15 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 ZADRAVECZ Mate 2003 M HUN NTE (HUN)
2 SOVAR Marco 2004 M ROU CS Dinamo Bucuresti (ROU)
3 NITU Radu 2004 M ROU CS RIPOSTA (ROU)
3 BONDAR Samuel 2003 M GER PSV Rostock (GER)
5 NASONOV Dmitriy 2003 M RUS
6 HAISIN Ivan 2004 M UKR Musketeer Odessa (UKR)
7 KERESZTES Abel Bence 2003 M HUN TTC GEREVICH ALADAR VIVISZAKOSZTALY (HUN)
8 ENGELBRECHT Patrik 2003 M HUN
9 KOHARI Tamas 2003 M HUN UTE (HUN)
10 HOLDSWORTH Darcy 2003 M GBR
11 PAR Sinan 2004 M TUR PARAT RIPOST SK (TUR)
11 CIDU Iustin 2004 M ROU CSS Unirea Iasi (ROU)
13 KOCSIS Marton 2004 M HUN
14 VANNIEUWENBORGH Gijs 2003 M BEL SC Parcival Leuven (BEL)
15 FUNKE Timon 2003 M GER FC Würth Künzelsau (GER)
16 KOVAL Stepan 2003 M BLR
17 LILOV Neil 2004 M USA
18 WAHNERT Cyprien 2004 M FRA
19 NORRIS Roman 2003 M GBR CHCH Châtelaine (SUI)
19 PROSSÉ Nand 2004 M BEL K.T.S.C. Catena (BEL)
21 AVARKESZI Daniel 2004 M HUN BVSC (HUN)
22 HUNYADY Daniel 2003 M HUN Vasas (HUN)
23 DUTU Ionut 2004 M ROU ACS DUEL BUCURESTI (ROU)
24 ROSHCHIN Maksym 2004 M UKR Nikolaev (UKR)
25 ROZVAZHAIEV Alejandro 2003 M UKR Nikolaev (UKR)
26 STAN Cosmin 2003 M ROU CSS Unirea Iasi (ROU)
27 STOLIARCHUK Glib 2004 M UKR KIEW (UKR)
28 VARGA Zalan 2004 M HUN
29 ONDRIK Konrad 2003 M HUN BVSC (HUN)
30 BALC David 2004 M ROU NYVSC (HUN)
31 SALE Cormac 2003 M GBR
32 ALDGATE Daniel 2003 M GBR Marshall Fencing Club (GBR)
33 MCLELLAN Rory 2003 M GBR
34 NOWINOWSKI Kacper 2003 M POL KKSz Konin (POL)
35 BARBOUR Rhys 2003 M GBR
35 LORSCHIEDTER Yannik 2004 M GER FR Nürnberg (GER)
37 DROZDZEWICZ Czarek 2003 M POL
37 LUPU Nicolas Luca 2004 M ROU CS Dinamo Bucuresti (ROU)
39 RAUT Thomas 2003 M GBR
40 HADAJ Bahir Sofien 2003 M POL KKSz Konin (POL)
41 WAHL Louis 2004 M GER TSG Eislingen (GER)
42 SZABO Marton 2003 M HUN Kertvaros (HUN)
43 TIPISCA Razvan 2003 M ROU CSM IASI (ROU)
44 HRYHORUK Oleksandr 2003 M UKR
45 MINDAK Máté 2004 M HUN TFSE (HUN)
45 SEMENOV Yegor 2003 M UKR KIEW (UKR)
47 LIMB Matthew 2004 M USA
48 EGOROV Mikhail 2003 M GER MTV Mainz (GER)
49 TOTH Bertalan 2004 M HUN
50 ENACHE Mihnea 2004 M ROU ACS DUEL BUCURESTI (ROU)
51 CARAPETRU STEFAN 2004 M ROU
52 MARTINOS Dimitrios 2004 M GRE APOLLON VRILISSION (GRE)
53 MUSITZ Bendeguz 2004 M HUN
54 GVADZABIA Georgiy 2003 M RUS
55 KATUS Donát 2004 M HUN TFSE (HUN)
56 VIGH Benedek 2004 M HUN
57 REBICEK Krystof 2003 M CZE SK Houstka (CZE)
58 KNIGHT Hendrix 2004 M GBR
59 ROMANOS Ioannis 2004 M GRE E.KOSTEA GEITONA (GRE)
60 PAUNICA Albert 2004 M ROU ACS DUEL BUCURESTI (ROU)
61 KAJOR Krzysztof 2003 M POL Palac Mlodziezy Katowice (POL)
62 BRONISZEWSKI Marcel 2004 M POL UKS Viktor Warszawa (POL)
63 GOSLING Louis 2003 M GBR
64 IACOB Paul 2004 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
65 PETRUCZ Mirko 2004 M HUN BVSC (HUN)
66 FUNK Eduard 2004 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
67 KOZLOWSKI Piotr 2003 M POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
68 NEUHÄUSER Marc 2004 M GER TV Wetzlar (GER)
69 CHIARI Lukas 2003 M AUT Wiener SC (AUT)
70 KROUSKOS Spyridon 2003 M GRE APOLLON VRILISSION (GRE)
71 KUSAK Filip 2003 M POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
72 KOHOUTEK Jakub 2003 M CZE SK Houstka (CZE)
73 NIKIFOROV Aleksander 2004 M RUS
74 ADAMUS Maciej 2003 M POL Akademia Integracji (POL)
75 HOLUBEC Philip 2004 M CZE SK Houstka (CZE)
76 LEWIS Tom 2003 M GBR Marshall Fencing Club (GBR)
77 TERZI Tymur 2004 M UKR Musketeer Odessa (UKR)
78 ISMANA Teodor 2004 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
79 KUCHERENKO Rostislav 2004 M UKR Musketeer Odessa (UKR)
79 CHORLTON Nathan 2003 M GBR Marshall Fencing Club (GBR)
81 FIDLER Nathaniel 2003 M GBR Marshall Fencing Club (GBR)
82 WISNIEWSKI Stanislaw 2003 M POL
83 VARDANIAN Meruzhan 2003 M RUS
84 HO Ian 2003 M GBR Brentwood School FC (GBR)
85 SILBERT Pawel 2003 M POL
86 CROMIE Max 2003 M GBR Truro Fencing Club (GBR)
87 CRAIG Ewan 2005 M GBR
88 ALLEN Samuel 2004 M GBR Truro Fencing Club (GBR)
88 SEMENOV Maksym 2003 M UKR Musketeer Odessa (UKR)
90 HILTON Ethan 2003 M GBR Regent Fencing Club (GBR)
91 REED Ben 2003 M GBR
92 SELEZNEV Denis 2004 M RUS
93 SHAW John Paul 2004 M GBR
94 BUSH Eli 2004 M GBR Marshall Fencing Club (GBR)
95 STANISZEWSKI Kacper 2004 M POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
95 KUCHERSKOI Ilia 2004 M RUS
97 BARABLIN Maxim 2004 M RUS
98 MYNORS George 2003 M GBR
99 KOLBEINSSON Hafsteinn Yngvi 2004 M ISL FC Reykjavik (ISL)
100 KOLTUN Szymon 2004 M POL
101 SZYBALSKI Oskar 2004 M POL Akademia Integracji (POL)
102 BOBE William 2004 M GBR
103 GUY Robert 2004 M GBR
104 KRISTMANNSSON Jakob 2004 M ISL
105 SIKORSKI Kamil 2003 M POL KKSz Konin (POL)
106 LESKOVAC Janko 2003 M CRO MK Musketiri (CRO)
107 PIGULA Jan 2003 M POL KKSz Konin (POL)
108 JAREK Gabriel 2003 M POL
109 1st round BISTROVS Andrej 2004 M LAT Salvo (LAT)
109 1st round SOWULA Rafal 2003 M POL
111 1st round CSORGO Sandor 2003 M HUN
112 1st round SHOSTAK Denis 2004 M BLR
113 1st round REKIEL Milosz 2003 M POL OS AZS Poznan (POL)
114 1st round FLOREZ DE VARGAS Jaime 2004 M ESP SAMA-M (ESP)
114 1st round BELIAKOV Maksim 2004 M RUS
116 1st round BOIKOV Aleksei 2004 M RUS
117 1st round JUNGHANß Carl 2004 M GER PSV Rostock (GER)
117 1st round BAKALARSKI Mateusz 2004 M POL KKSz Konin (POL)
119 1st round GALAZKA Dylan 2003 M GBR
120 1st round DURIC Mario 2003 M LUX
121 1st round VASZTA Matyas 2003 M HUN
122 1st round ENGEL Jan 2003 M POL
123 1st round ZÖRNTLEIN Johann 2003 M GER MTV Mainz (GER)
124 1st round BARANYI Barnabás 2003 M HUN
125 1st round ZAIKO Matvei 2004 M BLR
126 1st round ROSLON Bartosz 2004 M POL
127 1st round WITKOWSKI Tadeusz 2004 M POL
128 1st round BAXTER Elliott 2004 M GBR
129 1st round JOZEFOWSKI Filip 2004 M POL
130 1st round BERMUTH Hans-Georg 2004 M GER MTV Mainz (GER)
131 1st round MIZIURA Mikołaj 2003 M POL
132 1st round LUTZ Florian 2004 M GER FC Würth Künzelsau (GER)
133 1st round AKINYOSOYE Folayemi 2004 M GBR
134 1st round IKKO Kirill 2003 M EST SBSK Draakon (EST)
135 1st round LICHOCKI Antoni 2003 M POL
136 1st round HERMANSDORFER Paweł 2003 M POL TMS Sosnowiec (POL)
136 1st round GIL Krzysztof 2003 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
136 1st round DICKSON Charles 2004 M GBR
136 1st round KOLTSOV Deniel 2003 M EST SBSK Draakon (EST)
140 1st round KALOUTAS Filippos 2004 M GRE APOLLON VRILISSION (GRE)
140 1st round SZCZEPKOWSKI Mikołaj 2004 M POL
142 1st round GROT Aleksander 2004 M POL
143 1st round MALESZKA Oskar 2003 M POL Palac Mlodziezy Katowice (POL)
143 1st round KACZOROWSKI Szymon 2004 M POL
143 1st round MILLER Wadim 2003 M POL
146 1st round SOBEL Filip 2004 M POL
147 1st round SYPEREK Filip 2004 M POL Grodziski Klub Szermiercz (POL)
147 1st round BOLEJKO Krzysztof 2003 M POL
149 1st round PRATLEY Aedyn 2004 M AUS
150 1st round BLASZKIEWICZ-KUMAR Szymon 2004 M POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
151 1st round LUDWICZAK Krzysztof 2004 M POL TMS Sosnowiec (POL)
152 1st round KOLODZIEJ Jakub 2004 M POL
153 1st round PURGAL Adam 2004 M POL