Back to list

Results

Challenge Wratislavia
POL Wroclaw
March 21, 2018 - March 25, 2018

Sabre Women's U15 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 PAPAI Viktoria Zoe 2004 F HUN UTE Budapest (HUN)
2 LACKMANN Xenia 2004 F GER TV Achern FA (GER)
3 BULBA Daria 2003 F UKR Nikolaev (UKR)
3 HORNAK Alina 2003 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
5 FENYOSI Zita 2003 F HUN VASAS Budapest (HUN)
6 MIKULEVICA Anna 2003 F LAT Salvo (LAT)
7 CHANG Josephine 2003 F USA
8 BATA Edua 2003 F HUN GEAC Gödöllö (HUN)
9 KOROLEVA Alina 2003 F RUS
10 MALAZHAVAYA Alisiya 2003 F BLR Minsk Trade Unions (BLR)
11 KOVALEVA Elizaveta 2003 F RUS
11 MAMINA Sofia 2003 F RUS
13 TRUKSHANE Arina 2003 F LAT Salvo (LAT)
14 BECHYNOVA Karolina 2004 F CZE DDM serm Chomutov (CZE)
15 WEBER Christine Marie 2003 F GER FC Würth Künzelsau (GER)
16 ZIOB Laura 2004 F GER MTV Mainz (GER)
17 RAJKAI Boroka 2003 F HUN VASAS Budapest (HUN)
18 VISHNEVETSKA Anna 2003 F LAT Salvo (LAT)
19 ABRAM-MOORE Bea 2003 F GBR
20 BRUNNER Emma 2003 F GER FC Würth Künzelsau (GER)
21 MINKOVA Liubov 2003 F RUS
22 KIVALO Olga 2004 F UKR
23 KONDRUSIK Nina 2004 F POL
24 NYIRI Villo 2004 F HUN
25 CADAO Leonie 2004 F GER FR Nürnberg (GER)
26 EGYÜD Eszter 2003 F HUN NYVSC NYÍREGYHÁZA (HUN)
27 MALGREM Klaudia 2003 F POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
28 HARTMANN Kora Jasmin 2004 F GER FC Würth Künzelsau (GER)
29 HERCZEGH DÓRA 2003 F HUN
30 BÜCHNER Chayenne 2004 F GER FC Würth Künzelsau (GER)
31 CSAPODI Orsolya 2004 F HUN
32 LENKIEWICZ Zuzanna 2004 F POL TMS Sosnowiec (POL)
33 PORADA Zuzanna 2004 F POL TMS Sosnowiec (POL)
34 ZAJAC Ewa 2003 F POL TMS Sosnowiec (POL)
35 STRAUB Fanny 2003 F GER FC Würth Künzelsau (GER)
36 PERLOVSKA Ieva 2003 F LAT Salvo (LAT)
37 ZRALIKOVA Natalie 2003 F CZE DDM serm Chomutov (CZE)
38 RIABCHIKOVA Polina 2003 F RUS
39 LASKOWSKA Natalia 2003 F POL
40 SHMALUN Sofiia 2003 F UKR
41 KOVATS Katalin 2004 F HUN
42 NEAGU Teodora 2004 F ROU CSM IASI (ROU)
43 HERMANN Jasmin 2004 F GER FC Würth Künzelsau (GER)
43 TURCHANINOVA Olena 2003 F UKR Nikolaev (UKR)
45 SALATA Amelia 2004 F POL TMS Sosnowiec (POL)
46 KOLUCKA Patrycja 2003 F POL
47 POPOVICI Diana 2003 F ROU CSS Unirea Iasi (ROU)
48 SZLAGA Julia 2003 F POL
49 WESTWELL Amy 2004 F GBR
50 BUSELT Zuzanna 2004 F POL KKSz Konin (POL)
51 BELIAEVA Daria 2004 F RUS
52 JUHASZ Anna 2003 F HUN
52 DOMZALSKA Pola 2003 F POL
54 TUNCER Nadja 2003 F GER FC Würth Künzelsau (GER)
55 KOZIEL Klaudia 2003 F POL TMS Sosnowiec (POL)
56 GUBAREVICH Emiliia 2003 F UKR
57 KOZIARSKA Natalia 2003 F POL KKSz Konin (POL)
58 BAHLAI Dana 2004 F UKR Nikolaev (UKR)
59 PORADA Paulina 2004 F POL TMS Sosnowiec (POL)
60 STEFANESCU Alyssa 2004 F ROU CS RIPOSTA (ROU)
61 KISLYAK Alisa 2004 F BLR
62 SKOWRONSKA Kaja 2004 F POL
63 TANZMEISTER Franziska 2004 F AUT ASC Wien (AUT)
64 POLYAKOVA Kateryna 2004 F UKR
65 MALYSHEVA Ekaterina 2004 F RUS
66 SAVCHUK Kateryna 2003 F UKR
67 LAUNDER Elena 2004 F GBR
68 TOTH Liliana 2004 F HUN TFSE Budapest (HUN)
68 CHRISTEA Artemis Caroline 2003 F GRE APOLLON VRILISSION (GRE)
70 MOLDOVAN Teodora 2004 F ROU
71 KORDEL Kalina 2004 F POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
72 KOLUCKA Weronika 2003 F POL
73 SZWEDA Aleksandra 2004 F POL TMS Sosnowiec (POL)
74 DRAHORADOVA Kristyna 2004 F CZE SK Houstka (CZE)
75 WILSON-SMITH Charlotte 2003 F GBR Salle Ossian (GBR)
76 1st round VERLATAIA Sofia 2004 F RUS
77 1st round ECKEL Marianne 2003 F GER PSV Rostock (GER)
78 1st round NAGORSKA Anastazja 2004 F POL OS AZS Poznan (POL)
79 1st round WROBEL Zuzanna 2003 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
80 1st round DERRIEN Margot 2004 F GBR Escrime Academy (GBR)
80 1st round KAYE Guinevere 2004 F GBR
82 1st round STEPCZYNSKA Emilia 2003 F POL
83 1st round BELCHER Bridget 2003 F GBR
84 1st round MISIORNA Krystyna 2003 F POL
85 1st round ZYZNOWSKA Antonina 2003 F POL
86 1st round SZYMANIAK Dominika 2004 F POL
87 1st round KOLESNYCHENKO Yuliia 2003 F UKR KIEW (UKR)
87 1st round MARX Nora 2004 F GER FR Nürnberg (GER)
87 1st round VAN LAERE Fleur 2004 F NED SC Amsterdam (NED)
90 1st round MYRTA Emilia 2003 F POL TMS Sosnowiec (POL)
91 1st round SMITH Amber 2004 F GBR
92 1st round PIPCZYNSKA Maja 2003 F POL
93 1st round FABAC Lara 2004 F CRO MK Karlovac (CRO)
94 1st round QUINN Caitlin 2003 F GBR
95 1st round SOKOLOWSKA Oliwia 2004 F POL
96 1st round DIEU Carla 2004 F GBR
97 1st round BULLMAN Evie 2004 F GBR
98 1st round SAUNDERS Nicole 2004 F GBR
99 1st round ZAKY Morgan 2003 F GBR
100 1st round NEIBART Fiona 2004 F USA
101 1st round CAMPBELL Amy 2004 F GBR Marshall Fencing Club (GBR)
102 1st round MADDOCK Jo 2003 F GBR
103 1st round KROL Sandra 2003 F POL
104 1st round ROGER Caitlin 2004 F GBR
104 1st round ORZECHOWSKA Marta 2004 F POL Grodziski Klub Szermiercz (POL)
106 1st round HANLEY Camilla 2003 F GBR