Back to list

Results

Challenge Wratislavia
POL Wroclaw
March 21, 2018 - March 25, 2018

Foil Women's U13 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 ZORINA Irina 2006 F RUS
2 PEVZNER Victoria 2006 F USA
3 PIATKOWSKA Lena 2005 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
3 CARLSSON Emma 2005 F SWE EGF Solna (SWE)
5 WYKLAND Róża 2005 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
6 ZHURAVLEVA Alisa 2006 F RUS Khimki (RUS)
7 ILLEKOVA Michala 2005 F CZE Sokol Bystrice nad Pernstejnem (CZE)
8 ISBIR Alisa 2005 F TUR
9 MAROSI Greta Nora 2007 F HUN
9 SINKOVICA Gabriela 2005 F LAT Florete (LAT)
11 KEDZIORA Zuzanna 2005 F POL Fundacja Gdańska Szkola Floretu (POL)
11 KOREN Lihi Peer 2006 F ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
13 MAMEDOVA Aila 2005 F RUS
14 NEAGU CULEA Mara 2005 F ROU
15 TEODORESCU Maria 2005 F ROU
16 LANGA Lena 2005 F POL Fundacja Gdańska Szkola Floretu (POL)
17 NADASDY Anna 2005 F HUN
18 LEWANDOWSKA Natalia 2005 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
19 YOSHIMORI Rachika 2006 F NED Schermacademie Zair (NED)
20 GAMKE Ella 2006 F GER TV Markkleeberg (GER)
20 BESSMAN Gabriela 2006 F POL UKS Salle de la Gdansk (POL)
22 DABECKA Magdalena 2005 F POL Fundacja Gdańska Szkola Floretu (POL)
23 SZURMAI Laura 2005 F HUN
24 CHYZHYKOVA Yelyzaveta 2005 F UKR
25 KULPACZYNSKA Oliwia 2005 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
26 BARTOL Antonina 2005 F POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
27 ANDREEVA Maria 2006 F RUS Sdushor No3 (RUS)
28 NIKITINA Natalia 2005 F RUS KOMETA St. Petersburg (RUS)
29 TSANG Amelie 2006 F GBR
30 JAROSIEWICZ Natalia 2006 F POL Fundacja Gdańska Szkola Floretu (POL)
31 WYTYK Dominika 2005 F POL Fundacja Gdańska Szkola Floretu (POL)
32 ARTIUHINA Anna 2006 F UKR Nikolaev (UKR)
33 FUDALA Karolina 2005 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
34 SZCZECHOWSKA Laura 2005 F POL Fundacja Gdańska Szkola Floretu (POL)
35 GRACZYK Julia 2005 F POL Fundacja Gdańska Szkola Floretu (POL)
36 SOSNOVSKAYA Elizaveta 2005 F UKR
37 SHMIDT Sofiia 2005 F UKR
38 WINIECKA Matylda 2005 F POL MKS Kusy Szczecin (POL)
39 PLAZA Zofia 2006 F POL D'Artagnan Ursynow (POL)
39 SKOCZYLAS Weronika 2006 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
39 MIRETSKY Sophia 2005 F ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
42 GORALCZYK Zuzanna 2006 F POL AZS AWF Poznan (POL)
43 LAURENTOWICZ Alina 2005 F POL UKS Salle de la Gdansk (POL)
44 SHYNGYRI Julia 2005 F UKR
45 ENGELBRECHT Szonja 2005 F HUN
46 MIKULAK Sara 2006 F SWE EGF Solna (SWE)
47 SAMPSON Verity 2006 F GBR
48 EMANUEL Ava 2005 F NED Holland Schermen (NED)
49 SEMAROVA Juliana 2006 F LAT Florete (LAT)
50 NAHRABOVA Mariia 2006 F UKR
51 BELIAEVA Polina 2006 F RUS
52 JAKUBOWSKA Marta 2006 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
53 MICHALSKA Barbara 2005 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
54 POZGAJCIC Lorena 2006 F CRO
55 TRACZ Weronika 2005 F POL Wroclawianie (POL)
55 JOHNSON Isabella 2006 F GBR
57 MARTYNIAK Gabrysia 2005 F POL
58 RYBERG Filippa 2006 F SWE EGF Solna (SWE)
59 WIERZCHOWSKA Adrianna 2005 F POL UKS Salle de la Gdansk (POL)
60 CULKIN Nathalie 2006 F GBR
61 WAGSTAFF Zoe 2006 F GBR Salle Holyrood (GBR)
62 WISNIEWSKA Julia 2006 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
64 MANOLACHE PASSIMA Iana 2006 F ROU ACS Balestra BUCURESTI (ROU)
65 SKORA Victoria 2006 F POL IKS Leszno (POL)
67 KRIANINA Varvara 2006 F RUS
68 SWIATKOWSKA Anna 2005 F POL UKS 35 Bielawy Torun (POL)
69 EVERS Larissa 2005 F GER KTF Luitpold München (GER)
70 THOMAS Ellie 2006 F GBR
71 TERJEK Timea 2005 F HUN
72 MITI BIKFALVI Ingrid 2006 F ROU
73 LAZAREVA Tatiana 2005 F RUS
74 KUBACZYK Katarzyna 2006 F POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
75 POLSCHI Catinca 2006 F ROU
76 RADU Paula 2005 F ROU ACS Balestra BUCURESTI (ROU)
77 TO Zasmin 2005 F LAT
77 PAVLOVSKAIA Daria 2006 F RUS
79 SPERKA Jazmin 2004 F HUN
80 WICHMANN Elisabeth 2005 F GER Bremen 1860 Fechten (GER)
81 KUZNETSOVA Sofia 2006 F RUS
82 FRANTZ Georgia 2006 F GER Berliner FC (GER)
83 VARGA Dorottya 2005 F HUN
84 POPESCU Iulia Paula 2005 F ROU
85 FILIPOWICZ Daria 2005 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
86 WANAKS Aurelia 2005 F POL
87 DRONOVA Anastasiia 2006 F RUS
88 KAPALA Emilia 2006 F POL Fundacja Gdańska Szkola Floretu (POL)
88 PROKESOVA Barbora 2006 F CZE
90 FEDOROW Maria 2005 F POL NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI (POL)
91 SHERRATT Amy 2005 F GBR Kingston Fencing Club (GBR)
92 PROKOPOVICH Stanislava 2005 F RUS
92 NOSKOVA Polina 2006 F RUS
92 SAVKINA Anna 2005 F LAT Asmens (LAT)
95 NOWAKOWSKA Aleksandra 2005 F POL AZS AWF Poznan (POL)
96 KUZMINA Ksenija 2005 F LAT Asmens (LAT)
97 WILKE Laura 2006 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
98 BAJÁKY Bernadett 2006 F HUN
99 HRIUNVALD Marharyta 2005 F UKR
100 SZULARZ Amelia 2006 F POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
101 WLODARCZYK Karolina 2006 F POL
102 BONNET Anna Belle 2005 F DEN Hellerup FK (DEN)
102 TRCIN Katja 2006 F CRO
104 MÜLLER Annika 2006 F GER FSC Jena (GER)
105 KUCHENBECKER Paula 2006 F GER FC Schkeuditz (GER)
106 TOMASZEWSKA Martyna 2005 F POL Zjednoczeni Pabianice (POL)
107 DABROWSKA Oliwia 2006 F POL NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI (POL)
108 CHIOREAN Maria 2006 F ROU
108 FIELDING Hannah 2005 F GBR
110 OBRYVKOVA Kira 2006 F RUS
111 ALLEN Morgan 2005 F GBR
112 JAKUBOWSKA Olga 2005 F POL NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI (POL)
113 BERGER Julia 2005 F GER SC Berlin (GER)
114 TSAIHER Elza 2005 F UKR
115 DODDS Anna 2005 F CYP Cosmopolis (CYP)
115 ROSENSTENGEL Merle 2006 F GER KSV Weißwasser (GER)
117 LIEPNIECE Hera 2006 F LAT BJSS Ridzene (LAT)
117 JASZCZOLT Nadia 2006 F POL UKS 35 Bielawy Torun (POL)
119 KOZLOVA Petra 2005 F CZE
120 DEMIDOVA Kristina 2006 F RUS CSKA Moscow (RUS)
121 CATHERINE Hanna 2006 F GBR Fencers Club London (GBR)
122 PERL Marie 2005 F GER Fechtclub Radebeul (GER)
123 WILLIAMS Phoebe 2006 F GBR
124 ANDZANE Estere 2006 F LAT
125 POSSING Sally 2005 F DEN Trekanten København (DEN)
126 WROBEL Emilia 2005 F POL UKS Floret Ruda Slaska (POL)
127 HU Ann Emma 2006 F GBR
128 1st round JUNELE Nikola 2006 F LAT Asmens (LAT)
129 1st round ROHNER Emilia 2006 F GER SC Berlin (GER)
130 1st round KWIATKOWSKA Antonina 2005 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
131 1st round BADAR Szonja 2006 F HUN
132 1st round WILCZYNSKA Wiktoria 2006 F POL Fundacja Gdańska Szkola Floretu (POL)
133 1st round OEHLER Sophia 2005 F GER FSC Nordhausen (GER)
133 1st round BINKO Aleksandra 2006 F POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
135 1st round YAKUTOVICH Valeria 2005 F UKR
136 1st round KARPENKO Vladyslava 2006 F UKR
137 1st round GATZ Zuzanna 2006 F POL
138 1st round ZAKHARCHENKO Anna 2005 F UKR
139 1st round POLONYI Petra Dora 2006 F HUN
139 1st round BENEDIX Martha 2006 F GER Fechtclub Radebeul (GER)
141 1st round KARPINSKA Zuzanna 2006 F POL Budowlani Torun (POL)
142 1st round LEAHU Theodora 2006 F ROU
143 1st round PALUCH Karolina 2005 F POL Budowlani Torun (POL)
144 1st round BEKALARCZYK Monika 2006 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
145 1st round KOLASA Pola 2006 F POL Fundacja Gdańska Szkola Floretu (POL)
145 1st round ION Amalia 2006 F ROU
147 1st round ROMPCZYK Karolina 2006 F POL UKS Salle de la Gdansk (POL)
148 1st round EVANGELISTA Gina 2006 F CZE
148 1st round DONCHENKO Oleksandra 2006 F UKR
150 1st round KRAMAROVA Kristyna 2006 F CZE
150 1st round DONIFACY Nicola 2005 F POL Zjednoczeni Pabianice (POL)
150 1st round ZDANOWICZ Ida 2006 F POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
153 1st round MAJOREK Zofia 2006 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
153 1st round KOWALSKA Luiza 2006 F POL Budowlani Torun (POL)
155 1st round FRANKS Amelia 2006 F GBR
156 1st round SMIRNOVA Alise 2006 F LAT
157 1st round SCHLAUTMANN Josefine 2005 F GER Fechtclub Radebeul (GER)
158 1st round KOLENDA Agata 2006 F POL Wroclawianie (POL)
159 1st round POGODINA Polina 2006 F RUS Khimki (RUS)
160 1st round TURNIKOVA Ulyana 2006 F RUS
160 1st round VIRAG Diana 2005 F ROU
162 1st round URMANSKA Julia 2006 F POL IKS Leszno (POL)
163 1st round POLYKARPOU Stefani 2006 F CYP Cosmopolis (CYP)
164 1st round HUBOLD Pia 2006 F GER FSC Jena (GER)
165 1st round DUDEK Malwina 2006 F POL
165 1st round PROKOPIDOU Athina 2005 F CYP Cosmopolis (CYP)
165 1st round ROBERTS Ruby 2005 F GBR Fencers Club London (GBR)
165 1st round MITROFANOVA Vasilisa 2006 F RUS
169 1st round HRYB Olena 2005 F UKR
169 1st round LÜBEN Clara-Marlene 2006 F GER SC Berlin (GER)
171 1st round LÄUTER Amelie 2005 F GER Fechtclub Radebeul (GER)
172 1st round MUDYNA Zofia 2006 F POL Zjednoczeni Pabianice (POL)
172 1st round POLAK Paulina 2005 F POL UKS Floret Ruda Slaska (POL)
174 1st round MICHALAK Karolina 2006 F POL IKS Leszno (POL)
175 1st round PLAZA Malgorzata 2006 F POL D'Artagnan Ursynow (POL)
176 1st round MICKOLEIT Mathilda 2006 F GER FG Schwerin (GER)
177 1st round SZAFRAN Wiktoria 2006 F POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
177 1st round SLAUKSTINA Nora 2006 F LAT
179 1st round MARTINCSUK Daria 2006 F HUN
180 1st round BROWN Anastasia 2005 F GBR Escrime Academy (GBR)