Back to list

Results

2019 Örebro Masters
SWE Örebro
November 9, 2019 - November 10, 2019

Epee Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N KELLY Christopher 2003 M SWE DIF Stockholm (SWE)
2 N MANCEWICZ Mikolaj 2003 M SWE GoFK Visby (SWE)
3 N POURMAND Nima 2004 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
3 N STÅHL Gösta 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
5 N BRANDBERG Hugo 2005 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
6 N WIK Hugo 2003 M SWE FFF Stockholm (SWE)
7 N FRIDH Simon 2003 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
8 N MALVIK Aleksander 2005 M NOR Titan Fekteklubb (NOR)
9 N KUTTI David 2003 M SWE WFF Örebro (SWE)
10 N BAKKE Alexander 2003 M NOR Stavanger FK (NOR)
11 N ENGSTRAND Theodor 2003 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
12 N FAGERSTEDT Jakob 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
13 N KARLSEN Henning 2003 M NOR Bergens FK (NOR)
14 N BURUM-AUENSEN Alexander 2003 M NOR Njård Fekting (NOR)
15 N POCSI Tomi 2006 M SWE DIF Stockholm (SWE)
16 N WALLE Henrik Christopher 2004 M NOR Njård Fekting (NOR)
17 N NYHOLM Adam 2003 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
18 N PERSSON TÖRN Caspian 2005 M SWE YFK Ystad (SWE)
19 N ULLTJÄRN Julius 2004 M SWE LFK Linköping (SWE)
20 N ERIKSSON Isak 2003 M SWE I2 Karlstad (SWE)
21 N EIKANGER Olav 2003 M NOR Bergens FK (NOR)
22 N FORSMAN Emil 2005 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
23 N HULT Isac 2004 M SWE GoFK Visby (SWE)
24 N HOLMEN Franz Philip Pap 2006 M NOR Bygdø FK (NOR)
25 N KRASIKOVAS Emilis 2005 M NOR Stavanger FK (NOR)
26 N BECKEMAN Erik 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
27 N SOERUM Inge 2004 M NOR Bygdø FK (NOR)
28 N ISLAS FLYGARE Lucas 2004 M SWE UF Uppsala (SWE)
29 N GÖTHLIN Gustav 2003 M NOR Njård Fekting (NOR)
30 N NYMAN Jakob 2005 M SWE DIF Stockholm (SWE)
31 N HOFF Erik 2004 M NOR Bygdø FK (NOR)
32 N TUNKLEV Edmund 2003 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
33 N IRGENS-JENSEN Eirik 2004 M NOR Bygdø FK (NOR)
34 N FRIDMAN Milton 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
35 N WIBERG Carl 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
36 N BÄCKSTRÖM Ian 2004 M SWE FFF Stockholm (SWE)
37 N ASK Theo 2004 M SWE AFiL Lund (SWE)
38 N DE VITA Gianmaria 2006 M ITA Stavanger FK (NOR)
39 N RASIN Erik 2006 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
40 N NORDTVEIT Didrik 2005 M NOR Stavanger FK (NOR)
41 N POUSETTE Charlie 2004 M SWE FFF Stockholm (SWE)
42 N PALMQVIST Elias 2003 M SWE AFiL Lund (SWE)
43 N GUSTAFSSON Elias 2004 M SWE MF19 Malmö (SWE)
44 N NORDENSKJÖLD Frans 2004 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
45 N FALKNER Gustaf 2004 M SWE FFF Stockholm (SWE)
46 N ROVELSTAD Ivan 2006 M SWE KFF Knivsta (SWE)
47 N MOULIN Emrik 2005 M NOR Njård Fekting (NOR)
48 N ROS PALMKLINT Hugo 2004 M SWE FFF Stockholm (SWE)
49 N BOUMEDIENNE Sami 2005 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
50 N SKARVE Viktor 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
51 N SÖNNERGREN Simon 2005 M SWE MF19 Malmö (SWE)
52 N CLACHAN Alexander 2004 M SWE UF Uppsala (SWE)
53 N PETTERSSON Isac 2005 M SWE KFF Knivsta (SWE)
54 N MOE LUMB Tristan 2005 M NOR Njård Fekting (NOR)
55 N WALLENTIN Ludvig 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
56 A 1st round ZHURAVLEV Georgy 2003 M SWE AFF Göteborg (SWE)