Back to list

Results

Black Sea Cup
RUS Sochi
November 2, 2019 - November 3, 2019

Sabre Men's U20 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N TYULYUKOV Kirill 2001 M RUS
2 N PRESNOV Nikita 2000 M RUS
3 N LINDER James 2002 M USA
3 N MOATAZ Medhat 2000 M EGY
5 N NASONOV Dmitriy 2003 M RUS
6 N NAGY Kristof 2001 M HUN UTE Budapest (HUN)
7 N BAAKEN Matyas 2001 M HUN KRVSE Kecskemét (HUN)
8 N CONTRERAS Alessandro 2000 M USA
9 N SCHICKELE Florian 2000 M FRA TARBES ATE (FRA)
10 N PICCIOLI Pierre 2000 M FRA MONTCEAU ES (FRA)
11 N HALLIWELL Barnaby 2000 M GBR Shakespeare Swords (GBR)
12 N LORTKIPANIDZE Nickoloz 2002 M USA
13 N MCBRIDE Jackson 2001 M USA
14 N KARAM Tariq 2001 M USA
15 N STANESCU Razvan 2000 M ROU CSS Slobozia (ROU)
16 N POGU Antoine 2002 M FRA TARBES ATE (FRA)
17 N SKEETE Kamar 2001 M USA
18 N PASTIN Andrei 2001 M ROU CS Dinamo Bucuresti (ROU)
19 N LUKYANCHIKOV Leonid 2000 M RUS
20 N HRYCIUK Szymon 2002 M POL Palac Mlodziezy Katowice (POL)
21 N JARRY Samuel 2001 M FRA PAU SECTION (FRA)
22 N HUSTACHE Aime 2000 M FRA
23 N ANDREONE Alexandre 2001 M FRA PAU SECTION (FRA)
24 N KHALIMBEKOV Magamed 2001 M RUS
25 N URBAN Tamas 2001 M HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
26 N GAUDIN Henri 2002 M FRA PAU SECTION (FRA)
27 N DESMONS Tanguy 2000 M FRA ORLEANS CE (FRA)
28 N ZMAU Alexandru 2001 M ROU CSM IASI (ROU)
29 N SMITH Jared 2000 M USA
30 N VIDOVSZKY Robert 2001 M USA
31 N SCHLAFFER Leon 2000 M GER TSV Bayer Dormagen (GER)
32 N SZCZEPANIK Piotr 2000 M POL MUKS VICTOR (POL)
33 N GLENADEL Duncan 2001 M FRA PAU SECTION (FRA)
34 N PEKELMAN Bruno 2000 M BRA ECP Pinheiros (BRA)
35 N MOATAZ Adham 2003 M EGY
36 N ELARABY Mazen 2001 M EGY
37 N RABB Krisztian 2001 M HUN VASAS Budapest (HUN)
38 N SEEFELD Eric Simon 2001 M GER Fechtzentrum Solingen (GER)
39 N AILINCA Rares 2001 M ROU CSM Brasov (ROU)
40 N MATEEV Andri Nikolaysson 2000 M ISL FC Reykjavik (ISL)
41 N TEREKHOV Artem 2002 M RUS
42 N SALLES Fabio 2002 M BRA CAP Paulistano (BRA)
43 N ALEXANYAN Edgar 2001 M RUS
44 N KAISER Balazs 2001 M HUN UTE Budapest (HUN)
45 N DINCA Elton 2002 M ROU CS RIPOSTA (ROU)
46 N NADILE Henry 2002 M USA
47 N DISLER Julian 2001 M GER Fechtzentrum Solingen (GER)
48 N CIDU Matei 2000 M ROU CSS Unirea Iasi (ROU)
49 N BOUREAU Paco 2001 M FRA PAU SECTION (FRA)
50 N SANTAMARIA Alonso 2001 M ESP CEB-M (ESP)
51 N HORVATH Gergo 2002 M HUN VASAS Budapest (HUN)
52 N VOLODIN Makar 2001 M RUS
53 N SOMOV Sergey 2003 M RUS
54 N ZAKIROV Razil 2002 M RUS
55 N KLEIN Pierre 2002 M FRA GEMENOS (FRA)
56 N SANS Oscar 2002 M FRA TARBES ATE (FRA)
57 N NOSEDA Szabolcs 2001 M HUN DVSZ Szigetszentmiklos (HUN)
58 N FLOREZ Carlos 2001 M ESP
59 N RAIKIN Dimitar 2002 M BUL Svechnikov (BUL)
60 N SVITICH Prokhor 2000 M RUS
61 N RAZUMEEV Nikita 2000 M RUS
62 N TLEUBEK Bekassyl 2000 M KAZ
63 N NABIYEV Zhanat 2001 M KAZ
64 N KUZMIN Leon 2002 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
65 N FROHLICH Balint 2001 M HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
66 N WALKER Christopher 2001 M USA
67 N ALPAIDZE Mikhail 2002 M RUS
68 N BENEDICT Nicolaus 2000 M AUT FU Mödling (AUT)
69 N KAZHANEUSKI Yauheni 2003 M BLR
70 N KISIN Nikita 2003 M RUS
71 N STOYCHEV Todor 2003 M BUL Svechnikov (BUL)
72 N LANDAU Nathaniel 2001 M USA
73 N LOPEZ DE GUERENU Jorge 2000 M ESP SAMA-M (ESP)
74 N YUZHAKOV Oleg 2001 M RUS
75 N MENG Xiang 2004 M CHN
76 N AKHMATOV Usman 2000 M KAZ
77 N BOCHAROV Denis 2001 M RUS
78 N CHAPLYGIN Ivan 2002 M RUS
79 N ZEMIANKEVICH Edgar 2002 M RUS
80 N HRYNKEVICH Mikita 2002 M BLR
81 N 1st round ARELLANO Francisco 2000 M ESP CE SAM de Barcelona (ESP)
82 N 1st round GONZALEZ DIAZ Javier 2002 M ESP CEB-M (ESP)
83 N 1st round FRUMGARZTS David Shlomo 2003 M ISR
84 N 1st round ALHILFI Mohammed 2000 M IRQ
84 N 1st round BRONISZEWSKI Jakub 2001 M POL MUKS VICTOR (POL)
86 N 1st round BECHER Pascal 2000 M GER Fechtzentrum Solingen (GER)
86 N 1st round SOLER Pau 2001 M ESP EHB-B (ESP)
88 N 1st round RICHARDS II Julian 2001 M GBR Bergens FK (NOR)
89 N 1st round ALSAEDI Ali 2001 M IRQ
90 N 1st round VIOLENTIY Daniil 2001 M RUS
91 N 1st round JOHNSON Andrew 2002 M USA
92 N 1st round LEE Chak Fung Terence 2000 M HKG
93 N 1st round CHOW Chung Hei 2002 M HKG
94 N 1st round SHAIMARDANAU Uladzislau 2001 M BLR MSIT (BLR)
95 N 1st round LILLO Gerardo 2000 M ESP CEB-M (ESP)
96 N 1st round CABALLERO Rogelio 2001 M ESP EHB-B (ESP)
97 N 1st round EDWARDS James 2000 M GBR
98 N 1st round HOLDSWORTH Bertie 2000 M GBR Truro Fencing Club (GBR)
99 N 1st round SHENIARA Eduard 2001 M RUS
100 N 1st round MUSTAFA Itbi 2000 M IRQ
101 N 1st round SEISENALI Daryn 2000 M KAZ
102 N 1st round GONZALEZ DIAZ Pablo 2002 M ESP CEB-M (ESP)
103 N 1st round HUI Sai Yin 2001 M HKG
103 N 1st round MAHBAS Mahdi 2001 M IRQ
105 N 1st round ALRUBAIAWI Ahmed 2002 M IRQ
F 1st round KRAJNC Peter 2003 M SLO SAB Kamnik (SLO)
F 1st round LE MAITRE Alexander 2000 M GBR Guernsey Fencing Club (GBR)