Back to list

Results

Challenge Wratislavia
POL Wroclaw
March 21, 2019 - March 24, 2019

Epee Men's U15 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N FEKETE Adam 2004 M HUN Balaton (HUN)
2 N KO Agoston 2005 M HUN
3 N DZIURA Stanislaw 2004 M POL PTG Sokol Mielec (POL)
3 N SOMODY Soma 2004 M HUN
5 N VILENSKY Dov Ber 2004 M ISR
6 N BROOKE Alec 2005 M GBR
7 N PUCHKOVSKIY Mihail 2004 M BLR
8 N KUREK Jakub 2004 M POL UKS TROJKA RADLIN (POL)
9 N KLUGHARDT Hubert 2005 M POL UKS MDK Olimp (POL)
10 N VASYLYSHYN Dmytro 2004 M UKR
11 N WESOLOWSKI Mikolaj 2004 M POL Piast Gliwice (POL)
11 N PAULIK Tamas 2004 M HUN KRVSE (HUN)
13 N MIRICA Florin 2004 M ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
14 N MEDISAUSKAS Matas 2005 M LTU
15 N BEZUCH Krzysztof 2004 M POL UKS TROJKA RADLIN (POL)
15 N BENE Zoltan 2004 M HUN
17 N BENAVIDES Sebastian 2004 M HUN
18 N KURHAN Volodymyr 2004 M UKR
19 N POHNAN Krystof 2004 M CZE SC Praha (CZE)
20 N LOEMAN Leandro 2005 M BEL
21 N KALITOVSKIY Tymofiy 2005 M UKR
22 N PLAKSIN Dmytro 2005 M UKR
23 N SENIUTS Pavel 2004 M BLR
24 N MCGHEE Calum 2004 M GBR
25 N WARREMAN Daan 2004 M NED s.v. RobbSchermen (NED)
26 N VACH Daniel 2005 M CZE TJ Lokomotiva Teplice (CZE)
27 N MARCZAK Wojciech 2005 M POL
28 N PATAKY Adam 2005 M HUN
29 N KAMSTRA Leo 2004 M GBR Cobham Fencing Club (GBR)
30 N BORCSOK Koppany 2005 M HUN
31 N PARAFINIUK Lukasz 2004 M POL WLKS Kmicic Częstochowa (POL)
32 N BAGYULA Laszlo 2004 M HUN
33 N SZYMANSKI Konrad 2004 M POL PKSz Warszawa (POL)
34 N KHURSEVICH Anton 2004 M BLR
34 N RZYCZNIAK Wojciech 2004 M POL Piast Gliwice (POL)
36 N CZORNODOD Illya 2005 M UKR
36 N DUNAY Máté 2005 M HUN
38 N STOLTE Quinn 2004 M GER FC Berlin Südwest (GER)
39 N TOMOJZER Peter 2004 M HUN BVSC (HUN)
40 N KEW Liam 2005 M GBR Redhill and Reigate EC (GBR)
41 N CEPINSKI Jakub 2004 M POL UKS MDK Olimp (POL)
42 N LUBIEWSKI Kacper 2004 M POL
43 N PABIJANCZYK Patryk 2004 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
44 N KEMECSEI Kornel 2004 M HUN
45 N REYNAERT Joppe 2004 M BEL
46 N MERO Leon 2004 M HUN
46 N SOCHA Antoni 2004 M POL PKSz Warszawa (POL)
48 N COURTNEY Jack 2004 M GBR
49 N SCOTT PAYNE Edward 2004 M GBR
50 N CAMPBELL-OKOLO Omari 2005 M GBR
51 N BEZKOROVAINYI Daniil 2004 M UKR
52 N HUTAS Barna 2004 M HUN
53 N DE BOCK Cyrille 2005 M BEL
54 N GAISLER Jakub 2005 M CZE TJ Lokomotiva Teplice (CZE)
55 N SLIUSARIEV Mykhailo 2005 M UKR
56 N ZELAZNY Marcin 2004 M POL WLKS Kmicic Częstochowa (POL)
57 N FILEK Ireneusz 2005 M POL SKS GRASS-HOPPER KALWARIA (POL)
58 N LOMONOSOV Matvey 2005 M UKR
59 N SCHUNDER Balazs 2004 M HUN
60 N VACHOVEC Matěj 2005 M CZE
61 N NOVAK Martin 2004 M CZE
62 N MADURA Dawid 2004 M POL PTG Sokol Mielec (POL)
63 N SPANDEL Pawel 2005 M POL UKS TROJKA RADLIN (POL)
64 N DRAUGEDALEN Emil 2005 M NOR Nøtterøy FK (NOR)
65 N PROCHAZKA Ondrej 2005 M CZE
66 N SAMOILOV Roman 2004 M UKR
67 N NORDTVEIT Didrik 2005 M NOR Stavanger FK (NOR)
68 N ALFIHANI Ahmed Anwar 2004 M KSA
69 N BUKSAR Valeriy 2004 M UKR
70 N DURLIK Stanislaw 2004 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
71 N KAPIAS Augustyn 2005 M POL RMKS Rybnik (POL)
72 N SZOSTEK Jakub 2005 M POL UKS TROJKA RADLIN (POL)
73 N AUGUSTIN Mark 2005 M UKR
74 N WHEELER Christopher 2004 M GBR
75 N SKAIST Gil Eliya 2004 M ISR Club Modiin (ISR)
75 N SKALSKI Jan 2005 M POL
77 N YEVTUSHENKO Nazar 2005 M UKR
78 N MROZ Michal 2004 M POL PTG Sokol Mielec (POL)
78 N BAUWELINCK Briecq 2004 M BEL
80 N CHOUN Karim 2005 M CZE
81 N BARUCH Omer 2005 M ISR
82 N VANDENHAUTE Lars 2004 M BEL
83 N SCHNEIDER Tim Raymond 2005 M GER FG Segeberg (GER)
84 N KRASIKOVAS Emilis 2005 M NOR Stavanger FK (NOR)
85 N TAMOSIUNAS Aidas 2004 M LTU
86 N ULFERTS KILPATRICK Nye 2005 M GBR Salle Holyrood (GBR)
87 N BAUER Lukas 2005 M CZE
88 N MATOUŠEK David 2004 M CZE
89 N DREW Jacob 2004 M GBR
90 N PETERSEN Bertil 2005 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
91 N HORVATH Adam 2005 M HUN
92 N RUDKO Jan 2004 M BLR
93 N ALDARBI Ahmed Yahya 2005 M KSA
94 N MALKO Artur 2004 M BLR
95 N PLUNKETT Robert 2004 M GBR
96 N SKYDAN Mykolai 2005 M UKR KIEW (UKR)
97 N CSEKE Balazs 2005 M HUN
98 N PLASHCHYNSKI Arseni 2005 M BLR
98 N BERGER Steven 2004 M GER FC Berlin Südwest (GER)
100 N KOTALA Jan 2004 M CZE TJ Lokomotiva Teplice (CZE)
101 N TSEITIN Romi 2005 M ISR
102 N KESHK Nuri 2005 M POL WARSZAWIANKA (POL)
103 N DE BOEVER Roan 2004 M BEL
103 N KLYTTA Pawel 2005 M POL Piast Gliwice (POL)
105 N BURDZY Cyprian 2004 M POL UKS MDK Olimp (POL)
106 N MAZUR Daniil 2005 M UKR
107 N PODSIADLO Kacper 2005 M POL
108 N BUYLE Thibault 2004 M BEL
109 N POPESCU Alexandru 2005 M ROU
109 N MACHNIK Oliwier 2005 M POL
111 N ECSEDI Samuel 2004 M HUN
112 N HORETSKYY Anton 2004 M UKR
113 N GREEN Jem 2004 M GBR
114 N WILSON WAN Neo 2004 M GBR
115 N SOJKA Adam 2005 M POL RMKS Rybnik (POL)
116 N POMCHENKO Antonio 2005 M UKR
117 N RUSU Dragos Gabriel 2005 M ROU
118 N SOLTYS Kacper 2004 M POL UKS Start Opole (POL)
119 N BRODOWICZ Michal Norbert 2005 M BLR
120 N MELNYK Viktor 2005 M UKR
121 N ZHU Osborn 2004 M GBR
121 N GLADYSZCZAK Michał 2005 M POL Akademia Szermierki W-WA (POL)
123 N GLINKA Jan 2004 M POL PKSz Warszawa (POL)
124 N LEWANDOWSKI Wojciech 2004 M POL
125 N POPOVYCH Veleslav 2004 M UKR Uzhgorod (UKR)
126 N BESKOROVAINYI Anton 2005 M GER FC Berlin Südwest (GER)
127 N GIDZINSKI Hubert 2005 M POL
128 N GUMENIUK Andrii 2005 M UKR Khmelnitskiy (UKR)
129 N COLLINS Tom 2004 M GBR
130 N DAINOV Adam 2005 M ISR Club Modiin (ISR)
131 N GIEDROJC Jerzy 2005 M POL KS Szpada Wroclaw (POL)
132 N POLITOWICZ Stanislaw 2004 M POL PKS Milenium (POL)
133 N LAGAN Hubert 2005 M POL
134 N RUSYN Maksym 2005 M UKR Uzhgorod (UKR)
135 N PARTYKA Czcibor 2005 M POL
136 N WALLE Henrik Christopher 2004 M NOR Njård Fekting (NOR)
137 N DE LAMPER Aeneas 2005 M BEL
138 N VÍTEK Jan 2005 M CZE
139 N BA Malik 2004 M CZE Lokomotiva Pilsen (CZE)
140 N FOMENKO Heorhii 2005 M UKR
141 N CHODAN Bartosz 2004 M POL AZS AWF Krakow (POL)
142 N FURENES Filip 2005 M NOR Stavanger FK (NOR)
143 N MIKUNOV Artem 2005 M UKR
144 N GODFREY Lucas 2004 M GBR
145 N VALLEZ Jenne 2005 M BEL
145 N PEACH William 2004 M GBR
147 N TOCH Lars 2005 M BEL
148 N PUSTOVAROV Volodymyr 2005 M UKR CSKA (BUL)
149 N PLISCHKE Dennis 2005 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
150 N CHEN Jan 2004 M GER FC Berlin Südwest (GER)
151 N HOFF Erik 2004 M NOR Bygdø FK (NOR)
152 N SZURLEJ Maciej 2005 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
153 N VEENENBOS Konrad 2004 M NED FC Almere (NED)
154 N RULIK Jiri 2004 M CZE
154 N OLEJNICZAK Kamil 2004 M POL Piast Gliwice (POL)
156 N MLYNEK Jan 2005 M POL
157 N MONAGHAN Linus 2004 M GBR
158 N TYLER Archie 2004 M GBR
159 N HAZAI Tamas 2005 M HUN
159 N COLE Morgan 2004 M GBR
161 N MAES Kamiel 2004 M BEL
162 N SMEDLIAEV Artem 2004 M UKR
162 N SADLOWSKI Hugo 2004 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
164 N LITVINENKA Aleh 2004 M BLR
165 N BIEDRONSKI Mateusz 2005 M POL AZS AWF Krakow (POL)
166 N SIVAK Aliaksei 2005 M BLR
167 N SUDZILOWSKI Tomas 2005 M LTU
168 N RICHARDS Henry 2005 M GBR
169 N KLOCEK Kacper 2004 M POL
170 N KROPACZ Jakub 2005 M POL
171 N HUGHES James Andreas 2005 M GBR
172 N NAVUMIK Anton 2004 M BLR
173 N KALAWSKI Robert 2005 M POL
174 N BUBLITSKI Itai 2004 M ISR
174 N ILCHMANN Peter 2005 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
176 N 1st round KNOP Tadeas 2004 M CZE
177 N 1st round ROBBINS Charlie 2004 M GBR Bath Sword Club (GBR)
178 N 1st round PERKINS David 2005 M GBR
179 N 1st round SIERGIEJ Adam 2005 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
180 N 1st round SPIERZAK Lorenz 2004 M GER Fechtzentrum Solingen (GER)
181 N 1st round SCOTT Angus 2005 M GBR
182 N 1st round SCARLAT Cris 2004 M ROU
183 N 1st round PUSKALA Tiitus 2004 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
183 N 1st round KRAL Jiri 2004 M CZE
185 N 1st round PUCHALA Mikolaj 2005 M POL WLKS Kmicic Częstochowa (POL)
186 N 1st round IRGENS-JENSEN Eirik 2004 M NOR Bygdø FK (NOR)
186 N 1st round SHKUT Oleh 2005 M UKR
186 N 1st round SMUTNÝ Richard 2005 M CZE USK Praha (CZE)
189 N 1st round ZABARCHUK Yaroslav 2004 M UKR
189 N 1st round DOMOWICZ Krzysztof 2004 M POL KKS Krakow (POL)
191 N 1st round HRADIL Adam 2005 M CZE Lokomotiva Pilsen (CZE)
191 N 1st round ŠÍP Matěj 2005 M CZE Lokomotiva Pilsen (CZE)
193 N 1st round PUPININ Dzianis 2005 M BLR
194 N 1st round SUKDOLAK Antonin 2004 M CZE
195 N 1st round BIŇOVEC Martin 2004 M CZE SC Praha (CZE)
195 N 1st round SOERUM Inge 2004 M NOR Bygdø FK (NOR)
197 N 1st round DROZDOWSKI Szymon 2005 M POL
198 N 1st round PRUCHNIK Stanislaw 2005 M POL
198 N 1st round MULLER Martin 2004 M CZE TJ Lokomotiva Teplice (CZE)
198 N 1st round KADZIELA Adam 2004 M POL
198 N 1st round PARASHCHAK Pavlo 2005 M UKR
202 N 1st round CHEIPESH Fedir 2005 M UKR
202 N 1st round MURAUYOU Rigoryi 2004 M BLR
202 N 1st round REDLICH Tobias Anon 2005 M DEN Taastrup FK (DEN)
202 N 1st round STRICKLAND Luca 2005 M GBR
206 N 1st round DAUDASHEY Andrey 2004 M BLR
207 N 1st round DYLAK Ignacy 2005 M POL
208 N 1st round MIEDZIAK Mikolaj 2005 M POL
209 N 1st round ZEBRAUSKAS Vytautas 2005 M LTU
210 N 1st round HOLY Tomas 2004 M CZE
211 N 1st round DEMSKIS Danielius 2005 M LTU
212 N 1st round ZAYCEU Vyachaslau 2005 M BLR
212 N 1st round MODLINSKI Maurycy 2004 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
214 N 1st round DEKKERS Cas 2005 M NED
215 N 1st round EMILIANOWICZ Mateusz 2005 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
216 N 1st round PANIN Yurii 2004 M UKR
216 N 1st round SLIWINSKI Tomasz 2004 M POL
218 N 1st round MOSCU Andrei 2005 M ROU
219 N 1st round BIADON Miłosz 2004 M POL
220 N 1st round TICHY Frantisek 2004 M CZE
221 N 1st round NICHOLAS Thomas 2005 M GBR
222 N 1st round TABORSKY Lukas 2004 M CZE
223 N 1st round ZAKREVSKY Daniel 2005 M GBR
224 N 1st round KOZMINSKI Kacper 2005 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
225 N 1st round GLOGOWSKI Milosz 2005 M POL
226 N 1st round ULBRICHT Vincent 2004 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
227 N 1st round REMJASZ Jeremi 2005 M POL
228 N 1st round BRZEZOWSKI Jan 2005 M POL
229 N 1st round MISZTELA Julian 2005 M POL WLKS Kmicic Częstochowa (POL)
230 N 1st round TAVERNIER Remi 2005 M GBR
231 N 1st round TREBY Kynan 2005 M GBR
232 N 1st round GENDERKA Adrian 2004 M POL
232 N 1st round GORDIIENKO Oleksandr 2005 M UKR
232 N 1st round HALADUDA Jakub 2005 M POL
232 N 1st round KIRYSIUK Dzianis 2005 M BLR
236 N 1st round SALYS Jonas 2005 M LTU Gaja-Dvikova (LTU)
237 N 1st round TYCZYNSKI Ignacy 2004 M POL
237 N 1st round MACKIEWICZ Maksymilian 2005 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
239 N 1st round MRÁČEK Jan 2004 M CZE
240 N 1st round KOLCZ Lucjan 2005 M POL
241 N 1st round GAŁECKI Jakub 2004 M POL UKS Piast Legnica (POL)
241 N 1st round KOWALSKI Dawid 2005 M POL
241 N 1st round KURAN Martin 2005 M CZE
244 N 1st round SEMIOTAS Petras 2005 M LTU
245 N 1st round KOSIECKI Szymon 2004 M POL
245 N 1st round KUBILIUS Tautvydas 2004 M LTU
245 N 1st round KAPS Martin 2004 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
248 N 1st round WIKLO Mateusz 2005 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
248 N 1st round SAMAL Antonin 2005 M CZE
250 N 1st round SUDAVICIUS Rokas 2004 M LTU