Back to list

Results

Challenge Wratislavia
POL Wroclaw
March 21, 2019 - March 24, 2019

Foil Men's U15 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N ANANE Anas 2004 M FRA
2 N COOK Jaimie 2005 M GBR Salle Holyrood (GBR)
3 N GYÖRGY Bendeguz 2004 M SVK KS Samorin (SVK)
3 N PUZANKOV Pavel 2005 M RUS
5 N GAWENDA Patryk 2005 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
6 N TOMECZEK Kamil 2004 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
7 N FAZEKAS Arpad 2004 M SVK KS Samorin (SVK)
8 N GAFE Aleks 2005 M LAT Asmens (LAT)
9 N COUTEUX Cesar 2004 M FRA VINCENNES CE (FRA)
9 N KARLSEN Jonas 2004 M DEN Trekanten København (DEN)
11 N GELTRUDE Leonardo 2004 M ITA
12 N DÖRFER Laurenz 2004 M GER OFC Bonn (GER)
13 N OLSZEWSKI Mikolaj 2004 M POL Budowlani Torun (POL)
14 N PROZOROV Aleksandr 2004 M RUS
15 N MICHEL Fabian 2004 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
16 N GINDA Piotr 2005 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
17 N LEWICKI Tymon 2004 M POL D'Artagnan Ursynow (POL)
18 N KAPPUS Bastian 2004 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
18 N SACHARCZUK Bartosz 2004 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
18 N SKORKA Csongor 2004 M HUN Terezvaros (HUN)
21 N BENYUS Andras 2005 M HUN Torekves (HUN)
21 N DESPALATOVIC Toni 2004 M CRO MK Rapir (CRO)
23 N WALET Koen 2004 M NED s.v. Tréville (NED)
24 N LOPATNIUK Krzysztof 2004 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
25 N PIOSIK Dawid 2004 M POL IKS Leszno (POL)
26 N WANYAMA Sam 2004 M NED Holland Schermen (NED)
27 N TABAJDI Zsombor 2004 M HUN BHSE (HUN)
28 N SINGH Dayaal 2005 M USA
29 N SAMOSHKIN Mikhail 2004 M RUS Spartak St. Petersburg (RUS)
30 N WOZNIAK Igor 2004 M POL AZS AWF Poznan (POL)
31 N MAKK Balazs 2004 M HUN Torekves (HUN)
32 N RENARD Nolann 2004 M GER FSC Jena (GER)
33 N PRAJZNER Mikolaj 2005 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
33 N SOWA Piotr 2005 M POL FC Berlin Südwest (GER)
35 N CULKIN Alexander 2004 M GBR Salle Paul Fencing Club (GBR)
35 N DIESTELKAMP Niklas 2005 M GER KTF Luitpold München (GER)
37 N TAKACS Kornel 2004 M HUN
38 N GORCZYCA Tomasz 2005 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
39 N LEYMOND Ron 2005 M ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
40 N PACHOLCZYK Szymon 2004 M POL IKS Leszno (POL)
41 N WOLF Julien 2005 M GER Dresdener FC (GER)
42 N SAUTNER Marcel 2005 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
43 N PUHLMANN Kjell 2004 M GER SC Berlin (GER)
44 N BALINT Almos 2005 M HUN
44 N BAGDANY Albert 2005 M HUN
44 N WIECZOREK Michal 2004 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
47 N LANGA Emil 2004 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
47 N LEVIN Michael 2004 M BLR
47 N BEM Antoni 2004 M POL AZS AWF Poznan (POL)
50 N KOTEK Jakub 2004 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
51 N SOSA SMATRALA Claudio 2004 M IRL Pembroke FC (IRL)
52 N FOGELSON Frederick 2005 M USA
53 N FU Samuel 2005 M USA
54 N PORTER Kyran 2004 M GBR Fencers Club London (GBR)
54 N BUDAHAZY Ambrus 2005 M HUN Torekves (HUN)
56 N GONDA Jakub 2005 M POL AZS AWF Poznan (POL)
57 N GROSS Roy 2004 M ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
58 N HUCKLE Benjamin 2004 M GBR Crawley Sword Club (GBR)
59 N ULFERTS KILPATRICK Nye 2005 M GBR Salle Holyrood (GBR)
60 N WASCINSKI Tobiasz 2004 M POL IKS Leszno (POL)
61 N HARMS Tyler 2004 M GER SC Berlin (GER)
62 N NOWAK Jan 2005 M POL Polonia Leszno (POL)
63 N PROSSOR Woser 2004 M GBR Allez Fencing (GBR)
64 N HOLEMY Vojtech 2004 M CZE Sokol Bystrice nad Pernstejnem (CZE)
65 N RAKONCZAI Csaba 2004 M HUN BHSE (HUN)
66 N GERASYMENKO Nazarii 2005 M UKR
67 N ROBBINS Charlie 2004 M GBR Bath Sword Club (GBR)
68 N CHAPON Louis 2004 M FRA PARIS CEP (FRA)
69 N KANCI Maksymilian 2005 M POL Polonia Leszno (POL)
69 N AHLVERS Philipp 2004 M GER Fechtcentrum Halle (GER)
71 N SPIELMANN Richard 2004 M GER Fechtcentrum Halle (GER)
72 N KRAWCZYNSKI Melchior 2005 M POL Wroclawianie (POL)
73 N ZAPOR Ksawery 2005 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
73 N SCOTT PAYNE Edward 2004 M GBR
75 N KAULAKANS Valters 2005 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
75 N TIKHONOV Egor 2005 M RUS
77 N VRTILEK Jakub 2005 M CZE Sokol Brno (CZE)
78 N KISS Dominic 2005 M GBR
79 N BEHRENS Tomas 2004 M GBR
80 N CHVÁTAL Josef 2005 M CZE Sokol Brno (CZE)
80 N ROKHKIND Eitan 2005 M ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
82 N TROIAN Ilia 2005 M RUS
83 N DE ROBERT HAUTEQUERE Francois 2005 M GBR Cobham Fencing Club (GBR)
83 N ANTONIUK Aleksander 2004 M POL
85 N CUPPER Alexander 2004 M GBR Millfield School (GBR)
86 N KANIA Dominik 2004 M POL Wroclawianie (POL)
86 N JURCZAK Mateusz 2005 M POL UKS PM Syrena (POL)
88 N FEDONCHIK Henry 2004 M USA
88 N VASVARI Bence 2005 M HUN
90 N GERIS Vojtech 2004 M CZE
90 N JURCZAK Tomasz 2005 M POL
92 N PROSOLI Lovro 2004 M CRO
92 N SKORUPA Maciej 2005 M POL
94 N COLVILLE Eurig 2005 M GBR Colchester District FC (GBR)
95 N GUBA Zeteny 2004 M HUN
95 N HASÍK Jáchym 2005 M CZE TJ Slezan Opava (CZE)
97 N HEITZ Noah 2005 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
98 N NESTOLII Nazar 2005 M UKR
99 N FRICBERGS Marcis 2005 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
100 N HOIDA Yakiv 2004 M UKR
100 N DIJKSTRA Thomas 2005 M NED s.v. Tréville (NED)
102 N SCOTT Angus 2005 M GBR
103 N CHRAMOSTA Tomas 2004 M CZE
104 N SOROKIN Maksim 2005 M RUS
105 N ZELTISEVS Matvejs 2004 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
106 N ENGFER Friedrich 2004 M GER FG Schwerin (GER)
107 N BEDNER Filip 2005 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
108 N MÄVERS Belá Benedikt 2005 M GER FC Berlin Südwest (GER)
109 N CIGANEK Jan 2004 M CZE Serm Ostrava (CZE)
110 N MAKALOWSKI Adam 2005 M POL IKS Leszno (POL)
111 N KIREYENKA Siamion 2005 M BLR
112 N MC CONELL Lino 2005 M GER SC Berlin (GER)
113 N KNOB Vladimir 2005 M CZE Sokol Sternberk (CZE)
114 A KNYAZEV Pavel 2005 M RUS CSKA (BUL)
115 N TKACHENKA Heorhi 2004 M BLR
115 N PIRK Akos 2004 M SVK KS Samorin (SVK)
115 N KOLAS Shalang 2004 M GBR Salle Boston (GBR)
118 N EDGECLIFFE-JOHNSON Frederick 2004 M GBR Salle Boston (GBR)
119 N LECHEV Viktor 2004 M BUL Shumen (BUL)
120 N COURTNEY Jack 2004 M GBR
120 N KLOSTERMANN Max 2004 M GER KTF Luitpold München (GER)
122 N KUCEBA Nikita 2004 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
122 N YAVUZ Atakan 2005 M GBR Fighting Fit FC (GBR)
124 N KULPACZYNSKI Lukasz 2005 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
125 N HŮLEK Vít 2005 M CZE
126 N CAMPBELL-YATES Indio 2005 M GBR Fencers Club London (GBR)
127 N BREZOVSKÝ Adam 2005 M SVK
128 N VOLZHANIN Denis 2004 M RUS
129 N TSIKHAMIRAU Kiryl 2004 M BLR
130 N KÜTTNER Kilian 2005 M AUT ASC Wien (AUT)
131 N KAPALA Adrian 2005 M POL AZS AWF Poznan (POL)
132 N KHRYSTENKO Kyrylo 2005 M UKR KIEW (UKR)
133 N SCHELER Moritz 2004 M GER FSC Jena (GER)
134 N BROOKES Alexander 2005 M GBR
135 N BALOG David 2005 M SVK Akademia sermu (SVK)
136 N SHUMKO Mikita 2005 M BLR
137 N JONES Maxwell 2004 M GBR Cobham Fencing Club (GBR)
138 N ORLOV Dmitry 2004 M RUS
139 N LOKAJ Jedrzej 2004 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
140 N BODNYK-KUTKOVETS Lev 2005 M UKR
141 N SOEMOSEMITO Damian 2005 M NED SC Noord (NED)
142 N FEDOROWICZ Karol 2005 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
143 N ZAZO Ethan 2004 M GBR ZFW Fencing Club (GBR)
144 N BABAK Volodymyr 2004 M UKR
145 N BRETSCHNER Liam 2005 M GER Dresdener FC (GER)
146 N SAPUNOVS Mihails 2005 M LAT AMIENS CE (FRA)
147 N EGGAR Theo 2005 M GBR
148 N TAKLE Douglas 2004 M GBR St.Georges Weybridge (GBR)
148 N BISCHOF Finn 2005 M GER Bremen 1860 Fechten (GER)
150 A KENDERESSY Aron 2005 M SVK Slavia STU Bratislava (SVK)
151 N MARIN Stefan 2004 M ROU CSTA Bucuresti (ROU)
152 N EBERT Tillmann 2005 M GER TV Markkleeberg (GER)
153 N SOS Levente 2005 M HUN
154 N BLAIR Joseph 2004 M GBR Louth Fencing Club (GBR)
154 N CHENG Freddie 2005 M GBR
156 N WICHER Zbigniew 2004 M POL
157 N FINFANDO Wiktor 2004 M POL
158 N KAHL Laurin 2005 M GER Berliner FC (GER)
159 N HEITMANN Leander 2005 M GER TG Münster (GER)
160 N BOWMAN Fergus 2004 M GBR
161 N STEIN Yannik 2005 M GER FC Oelsnitz (GER)
162 N 1st round PAPP Medard 2004 M HUN
163 N 1st round CAUNII Paul Andrei 2004 M ROU
164 N 1st round POMERANCEVS Milans 2005 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
165 N 1st round TOTH Barnabas 2005 M HUN
166 N 1st round MOGILIN Matvey 2005 M GER Bremen 1860 Fechten (GER)
166 N 1st round MAUKSCH Paul 2004 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
168 N 1st round ANDRZEJEWSKI Adam 2005 M POL IKS Leszno (POL)
169 N 1st round LASIC Vigo 2004 M CRO MK Rapir (CRO)
170 N 1st round KRUSZONA Bartosz 2005 M POL Wroclawianie (POL)
170 N 1st round PEACH William 2004 M GBR
170 N 1st round TOTH Laszlo Gergo 2005 M HUN
173 N 1st round KALKOWSKI Ludwik 2005 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
174 N 1st round ALDAKHIL Mohammed 2005 M KSA
175 N 1st round GEMES Adam 2005 M HUN
175 N 1st round PFEIFFER Jonathan 2005 M GER Berliner FC (GER)
175 N 1st round WOJTACHNIA Leon 2005 M POL
178 N 1st round PANASIUK Demyd 2005 M UKR
179 N 1st round MACKOWIAK Maksymilian 2005 M POL IKS Leszno (POL)
179 N 1st round ALHODAIB Ibrahim 2005 M KSA
181 N 1st round ROBACKI Borys 2005 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
182 N 1st round SANVITO Matteo 2004 M IRL Pembroke FC (IRL)
183 N 1st round SHERLOCK Luke 2005 M IRL Pembroke FC (IRL)
184 N 1st round MAN Yin 2005 M NED s.v. Tréville (NED)
185 N 1st round RATNEKS Mihails 2005 M LAT
185 N 1st round COLE Morgan 2004 M GBR
187 N 1st round KRAUTER Theodor 2005 M GER Blau-Weiß Kleinmachnow (GER)
187 N 1st round DREW Jacob 2004 M GBR
189 N 1st round MOUSSET Tycho 2005 M NED s.v. Ter Weer (NED)
190 N 1st round GWIAZDOWSKI Olaf 2005 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
191 N 1st round HANAWA Anthony 2004 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
191 N 1st round JOHNSSON Ferdinand 2005 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
191 N 1st round SZACHOWSKI Ryszard 2004 M POL
194 N 1st round WALDSBERGER Jan 2005 M CZE Sokol Brno (CZE)
195 N 1st round RAMAGE Michael 2005 M GBR
196 N 1st round KEMPE Kristof 2004 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
197 N 1st round PALADOIU Stefan 2005 M ROU
198 N 1st round CSIRKE David 2004 M HUN
199 N 1st round LAW Zed 2005 M GBR
200 N 1st round JÜRGENSEN Johannes 2005 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
201 N 1st round HUNDBORG Thor 2005 M DEN
202 N 1st round BARBORAK Adam 2005 M SVK Slavia STU Bratislava (SVK)
203 N 1st round VYZHITOVICH Semen 2004 M RUS
204 N 1st round MARTINKEVICS Daniels 2004 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
205 N 1st round KLAPSIC Timon 2005 M CRO
205 N 1st round KORÁB Štěpán 2004 M CZE TJ Slezan Opava (CZE)
205 N 1st round WIESNER Hugo 2004 M CZE Bohemians Praha (CZE)
208 N 1st round SVOBODA Illia 2005 M UKR
208 N 1st round MAZURO Dominik 2005 M POL
208 N 1st round LEUSCHKE Jakob 2005 M GER Dresdener FC (GER)
208 N 1st round KORTE Thore 2004 M GER FSC Jena (GER)
212 N 1st round PIROG Adam 2005 M SVK
212 N 1st round RUCKER Vojtěch 2004 M CZE
214 N 1st round BROCKER Malte 2004 M GER FG Schwerin (GER)
215 N 1st round SKOCZYNSKI Jakub 2004 M POL
215 N 1st round MARKOUSKI Anton 2005 M BLR
215 N 1st round LANGOWSKI Damian 2005 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
218 N 1st round HUBER Rocco Arcel 2005 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
219 N 1st round AMINOV Uriel 2005 M ISR
219 N 1st round TAVERNIER Remi 2005 M GBR
219 N 1st round LARYS Matyas 2005 M CZE TJ Slezan Opava (CZE)
219 N 1st round KUZMENKO Oleksii 2005 M UKR
219 N 1st round ILYASHEV Ivan 2005 M UKR
224 N 1st round KRIZANIC Stjepan Karlo 2005 M CRO
224 N 1st round PFEIL Hendrik 2005 M GER TG Münster (GER)
224 N 1st round ZERONIK Pavel 2005 M CZE
227 N 1st round MARAHOVSKIS Jekabs 2005 M LAT
228 N 1st round MIZIA Efrem 2005 M CZE
228 N 1st round RADWAN Jan 2005 M POL
F 1st round KOSIECKI Szymon 2004 M POL