Back to list

Results

22. Coupe de Samaria
SVK Samorin
October 19, 2013 - October 20, 2013

Foil Women's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 CHRZANOWSKA Julia 1997 F POL KU AZS UAM Poznan (POL)
2 WALCZYK Julia 1997 F POL KU AZS UAM Poznan (POL)
3 SZYMCZAK Anna 1997 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
3 MARTYANOVA Marta 1998 F RUS
5 PASZTOR Flora 1998 F HUN Torekves (HUN)
6 DAMINOVA Dinara 1997 F RUS
7 YUSOVA Victoria 1998 F RUS
8 BITTEROVA Kitti 1997 F SVK KS Samorin (SVK)
9 MELNIKOVA Maria 1997 F RUS
10 KONDRICZ Kata 1998 F HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
11 POSER Antonia 1998 F GER Mannheimer FC (GER)
12 EBERT Leonie 1999 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
13 PACELLI Maria Teresa 1998 F ITA
14 KONTOCHRISTOPOULOU Aikaterini-Maria 1997 F GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
15 HOHENADEL Leilani 1997 F GER TSG Weinheim (GER)
16 BRAUN Julia 1997 F GER OFC Bonn (GER)
17 KADYROVA Mirgul 1997 F RUS
18 SHIGIHARA Jule 1997 F GER OFC Bonn (GER)
19 TAKACS Anna 1997 F HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
20 SUNDUCHKOVA Alexandra 2000 F RUS
21 MECH Marta 1999 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
21 FRACKOWIAK Aleksandra 1997 F POL Wroclawianie (POL)
23 GOLOKOLENKO Alla 1998 F RUS
24 KHOSIEVA Zarina 1997 F RUS
25 STEPANOVA Elizaveta 1997 F RUS
26 VIRGA Laura 1997 F ROU CSU Timisoara (ROU)
27 TOTH Janka 1998 F HUN Torekves (HUN)
28 SCHIAVONE Cecilia 1998 F ITA
29 PAPP Petra 1997 F HUN Terezvaros (HUN)
30 KULAEVA Bella 1997 F RUS CSKA Moscow (RUS)
31 TSIBIROVA Kamilla 1998 F RUS CSKA Moscow (RUS)
32 PAVLIUK Daria 1997 F UKR
33 LENCBERGA Elza 1997 F LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
34 ABDRAKHMANOVA Adelya 1997 F RUS
35 TOMCZAK Renata 1999 F POL IKS Leszno (POL)
36 MAMAEVA Natalya 1998 F RUS
37 KALMAN Eszter 1997 F HUN Torekves (HUN)
38 WERNER Sophia 1999 F GER OSC Berlin (GER)
39 HULTEEN Marie 1999 F GER TSG Weinheim (GER)
40 MUKHINA Yulia 1999 F RUS
41 MATYSIAK Katarzyna 1998 F POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
42 BONGARD Pauline 1997 F GER OFC Bonn (GER)
43 WAGENHALS Fabia 1997 F GER Mannheimer FC (GER)
44 MÜLLER Sabrina 1999 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
45 BOLDOR Ana 1997 F ROU CSU Timisoara (ROU)
46 POLTZ Anna 2000 F HUN MTK (HUN)
47 WISOKY Weronika 2000 F POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
48 SZOSTAKIEWICZ Alicja 1998 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
49 KARPACHEVA Anastasiya 1999 F RUS
50 SAVEANU Anca 2000 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
51 FRACKOWIAK Adrianna 1997 F POL Wroclawianie (POL)
52 BERNAT Viktoria 1998 F HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
53 ZUROWSKA Beata 1997 F POL Wroclawianie (POL)
54 WELTZIEN Theresa 1997 F GER KTF Luitpold München (GER)
55 KNAB Chantal 1998 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
56 SZANTAY Anna 1999 F HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
57 KAPRAL Karolina 1998 F POL MKS Kusy Szczecin (POL)
58 IMATDINOVA Lilia 1999 F RUS
59 LIDZBARSKA Julia 1999 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
59 ZELECHOWSKA Sara 1997 F POL KU AZS UAM Poznan (POL)
61 SEMUKHINA Daria 1997 F RUS
62 BURICELLI Ilaria 1999 F ITA
63 KOKAI Csilla 1998 F HUN MTK (HUN)
64 BRONIKOWSKA Zofia 1998 F POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
65 SOMODI Anita 1998 F HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
66 SPANGER-RIES Martine 1997 F DEN Hellerup FK (DEN)
67 MESZAROS Dorottya 1997 F HUN Torekves (HUN)
67 MALYSHKINA Alina 1999 F RUS
67 MAZZOLENI Adele 1998 F ITA
70 ZHIDYAEVA Maria 1998 F RUS
71 ZOONS Myrthe 1999 F NED SC Amsterdam (NED)
71 DRAGHICI Raluca 2000 F ROU CS Farul Constanta (ROU)
73 ZIBERT Paulina 1997 F GER KTF Luitpold München (GER)
74 WOJTALUK Julia 1998 F POL KU AZS UK Bydgoszcz (POL)
75 KUCHEROVA Margarita 1998 F RUS
76 TSIMBOLYNETS Anhelina 1997 F UKR
77 SZEWCZYK Wiktoria 1998 F POL AZS AWF Gdansk (POL)
78 VÖLKER Johanna 1999 F GER SC Berlin (GER)
79 ZAJAC Katarzyna 1997 F POL Budowlani Torun (POL)
80 FRACKENPOHL-FUENTES Helena 1998 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
81 PIRKOVA Rita 1998 F SVK KS Samorin (SVK)
82 POTOR Andrea 2000 F ROU CS Satu Mare (ROU)
83 DIACHENKO Olga 1998 F UKR
83 KUDLACEK Beatrice 1999 F AUT FGS Stockerau (AUT)
83 LOBODA Viola 1997 F HUN Terezvaros (HUN)
86 SZENTTAMASI Laura 1998 F HUN Torekves (HUN)
87 ZOONS Thyrza 1997 F NED SC Amsterdam (NED)
88 HAIDU Adriana 1998 F ROU CS Satu Mare (ROU)
89 SIKE Nora 1999 F HUN Szeged (HUN)
90 STOß Elisabeth 1997 F GER FSC Jena (GER)
91 VACARASU Raluca 1999 F ROU CS Farul Constanta (ROU)
92 STRACHOWSKA Julia 1998 F POL Zjednoczeni Pabianice (POL)
93 KINZEL Josefin 1998 F GER SC Berlin (GER)
94 PLIOTA Maria 1998 F GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
95 HENDRICHOVA Sabina 1998 F CZE Serm Ostrava (CZE)
96 SIRBU Teodora 1999 F ROU CSU Timisoara (ROU)
97 CIGANKOVA Tereza 1997 F CZE Serm Ostrava (CZE)
98 VLEUGELS Ezra 1998 F BEL Omnisword (BEL)
99 BALOIU Teodora 2000 F ROU CS Farul Constanta (ROU)
100 REINTHALER Miriam 1999 F AUT FUM Mödling (AUT)
101 PADALKINA Diana 2000 F UKR Uzhgorod (UKR)
102 KRALIKOVA Viktoria 1999 F SVK Slavia STU Bratislava (SVK)
103 STRACHOWSKA Malgorzata 1998 F POL Zjednoczeni Pabianice (POL)
104 PETROVA Darya 1998 F UKR Gorlivka (UKR)
105 SCUKOVA Michaela 1997 F CZE Serm Ostrava (CZE)
106 DERZSIOVA Michaela 1997 F SVK KS Samorin (SVK)
107 CHALDAIOU Maria-Eleni 2000 F GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
108 PENZES Eszter 1999 F HUN MTK (HUN)
109 TRIPPOLT Ann- Kathrin 1997 F AUT FUM Mödling (AUT)
110 SCHMIDT Ann-Katrin 1997 F GER FG Schwerin (GER)
111 1st round LAZIN Alexandra 1998 F ROU CS Satu Mare (ROU)
112 1st round EGYHAZI Anna 1997 F HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
113 1st round JENY Renata 1998 F CRO MK Lokomotiva (CRO)
113 1st round CSEFALVAYOVA Karolina 1999 F SVK KS Samorin (SVK)
115 1st round KÖLSCH Lucy 1997 F GER MTV Braunschweig (GER)
116 1st round HAJAS Nora 2000 F HUN Torekves (HUN)
117 1st round GERGELY Luca 1998 F HUN Terezvaros (HUN)
118 1st round NEMCOVA Stepanka 2000 F CZE Serm Liberec (CZE)
119 1st round OGANESYAN Olena 1999 F UKR KIEW (UKR)
120 1st round ZIEGON Laura 1997 F GER KTF Luitpold München (GER)
120 1st round KHRANOVA Tetiana 1997 F UKR
122 1st round FILIPKOVA Alzbeta 1998 F CZE TJ Slezan Opava (CZE)
123 1st round GERGELY Anna 1998 F HUN Terezvaros (HUN)
124 1st round KRALIKOVA Veronika 2001 F SVK Slavia STU Bratislava (SVK)
125 1st round LI Ming Lea 1998 F CRO MK VMD (CRO)
126 1st round MYKHNO Mariia 1999 F UKR
127 1st round HAVLICKOVA Anna 1999 F CZE Serm Liberec (CZE)
128 1st round TOVTYN Daniyela 2000 F UKR Uzhgorod (UKR)
129 1st round STENCLOVA Tereza 1997 F CZE Serm Ostrava (CZE)
130 1st round DEREVYANKO Anastasiya 1998 F UKR
131 1st round CANDESCU Rebeca 2001 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
132 1st round KATOLIKIAN Sofiya 2001 F UKR
132 1st round SPLIT Marcella 1998 F NED SC Noord (NED)
134 1st round YUKHNO Anastasiia 1999 F UKR
135 1st round DESYLLA Maria 1999 F GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
136 1st round PRAILE Manon 1998 F BEL CE Bessemans (BEL)
137 1st round HOLODENKO Yuliya 1999 F UKR Uzhgorod (UKR)
138 1st round REINTHALER Isabel 1999 F AUT FUM Mödling (AUT)
138 1st round MARGETICH Iris 1999 F AUT FUM Mödling (AUT)
140 1st round BURSOVA Regina 2001 F SVK Akademia sermu (SVK)
141 1st round NAGYOVA Kitti 2000 F SVK KS Samorin (SVK)
141 1st round MIKLOS Matilda 1999 F SVK Slavia STU Bratislava (SVK)