Back to list

Results

Cadet Circuit
HUN Budapest
October 4, 2013 - October 6, 2013

Foil Women's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 SZYMCZAK Anna 1997 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
2 BLOW Iman 1997 F USA
3 SCHREIBER Ester 1997 F SWE GFK Göteborg (SWE)
3 KONTOCHRISTOPOULOU Aikaterini-Maria 1997 F GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
5 DESCHNER Stefani 1999 F USA
6 WERNER Sophia 1999 F GER OSC Berlin (GER)
7 VIQUEIRA Samantha 1998 F USA
8 GUILLAUME Meredith 1997 F FRA ISSY MOUSQUETAIRES (FRA)
9 EBERT Leonie 1999 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
10 KLEINER Elyssa 1997 F USA
11 PARTRIDGE Morgan 1998 F USA
12 HENDRICHOVA Sabina 1998 F CZE Serm Ostrava (CZE)
13 YANG Natalie 1998 F USA
14 SORIANO Marie 1998 F FRA BOURG VALEN (FRA)
15 PASZTOR Flora 1998 F HUN Torekves (HUN)
16 POZZAN Caterina 1998 F ITA
17 BITTEROVA Kitti 1997 F SVK KS Samorin (SVK)
18 CRUM Quinn 1997 F USA
19 DUCHESNE Marie 1997 F FRA SENLIS 3A (FRA)
20 POSER Antonia 1998 F GER Mannheimer FC (GER)
21 LOVELACE Kennedy 1998 F USA
22 HENDERSON-SEMEL Liana 1997 F NZL
23 KALMAN Eszter 1997 F HUN Torekves (HUN)
24 SZANTAY Anna 1999 F HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
25 TOTH Janka 1998 F HUN Torekves (HUN)
26 BOLDOR Ana 1997 F ROU CSU Timisoara (ROU)
27 PINEAU Noemie 1998 F FRA TRAPPES (FRA)
28 CANDIANI Vittoria 1999 F ITA
28 KONDRICZ Kata 1998 F HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
30 FONTAYNE Emma 1999 F FRA RUEIL MALMAI (FRA)
31 CHALDAIOU Maria-Eleni 2000 F GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
32 SOMODI Anita 1998 F HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
33 TAKACS Anna 1997 F HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
34 UNWALLA Simone 1997 F USA
35 HOHENADEL Leilani 1997 F GER TSG Weinheim (GER)
35 SHIGIHARA Jule 1997 F GER OFC Bonn (GER)
37 CHEN Sharon 1997 F USA
38 VITALE Sara 1998 F ITA
39 PAK Sarah Suhyun 1997 F USA
40 KOKAI Csilla 1998 F HUN MTK (HUN)
41 BOYD Myrka 1998 F USA
42 LASAKOVA Klara 1998 F CZE Serm Ostrava (CZE)
43 BERNAT Viktoria 1998 F HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
44 CHUNG Isabella 1997 F USA
45 KNAB Chantal 1998 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
46 LENCBERGA Elza 1997 F LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
47 PAVLIUK Daria 1997 F UKR
48 MATRASZEK Veronika Viktorie 1998 F CZE Serm Ostrava (CZE)
49 FRACKENPOHL-FUENTES Helena 1998 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
50 TSAI Xiao-Qing 1999 F TPE
51 SIRBU Teodora 1999 F ROU CSU Timisoara (ROU)
52 BONGARD Pauline 1997 F GER OFC Bonn (GER)
53 POPKIN Naomi 1997 F USA
54 VÖLKER Johanna 1999 F GER SC Berlin (GER)
55 ZIEGON Laura 1997 F GER KTF Luitpold München (GER)
56 POLTZ Anna 2000 F HUN MTK (HUN)
57 VAIANI Nicole 1997 F USA
58 FEVRY Carlexa 1998 F USA
59 WELTZIEN Theresa 1997 F GER KTF Luitpold München (GER)
59 SCHMIDT Ann-Katrin 1997 F GER FG Schwerin (GER)
61 PIRKOVA Rita 1998 F SVK KS Samorin (SVK)
62 LIDZBARSKA Julia 1999 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
63 DRAGHICI Raluca 2000 F ROU CS Farul Constanta (ROU)
64 MESZAROS Dorottya 1997 F HUN Torekves (HUN)
65 PAPP Petra 1997 F HUN Terezvaros (HUN)
66 WAGENHALS Fabia 1997 F GER Mannheimer FC (GER)
67 TRIPPOLT Ann- Kathrin 1997 F AUT FUM Mödling (AUT)
68 KINZEL Josefin 1998 F GER SC Berlin (GER)
69 BALESTRIERI Arianna 2000 F GBR
70 BRAUN Julia 1997 F GER OFC Bonn (GER)
71 SOGOYAN Ines 1997 F BUL Fencing Club Angels (BUL)
72 ADLER Polly 2001 F USA
73 HENAFF Ilona 1998 F FRA ANTONY (FRA)
74 SARDAIN Stephanie 1998 F SUI CEFL Florimont (SUI)
75 ZIBERT Paulina 1997 F GER KTF Luitpold München (GER)
76 MISTRIC Ioana 1998 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
77 CIMIOTTI Carlotta 1998 F SUI LUG Lugano (SUI)
78 SIKE Nora 1999 F HUN Szeged (HUN)
78 TSIMBOLYNETS Anhelina 1997 F UKR
80 EGYHAZI Anna 1997 F HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
81 SIRENA Lucrezia 2000 F ITA
82 ZELECHOWSKA Sara 1997 F POL KU AZS UAM Poznan (POL)
83 LAZIN Alexandra 1998 F ROU CS Satu Mare (ROU)
84 CASTANIE Rozene 1997 F FRA HENIN BEAUMONT (FRA)
85 KRALIKOVA Viktoria 1999 F SVK Slavia STU Bratislava (SVK)
86 STOß Elisabeth 1997 F GER FSC Jena (GER)
87 LEGUENNEC Chloe 1997 F FRA LYON SE (FRA)
88 DING Grace 1998 F USA
89 LOBODA Viola 1997 F HUN Terezvaros (HUN)
90 KUDLACEK Beatrice 1999 F AUT FGS Stockerau (AUT)
91 HAJAS Nora 2000 F HUN Torekves (HUN)
92 HAIDU Adriana 1998 F ROU CS Satu Mare (ROU)
93 TOPORSKA Joanna 1999 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
94 HULTEEN Marie 1999 F GER TSG Weinheim (GER)
95 PENZES Eszter 1999 F HUN MTK (HUN)
96 PASIN Lara 1999 F ITA Scherma Treviso ASD (ITA)
97 NAGY Anasztazia 1999 F HUN UTE Budapest (HUN)
98 GERGELY Luca 1998 F HUN Terezvaros (HUN)
98 MARGETICH Iris 1999 F AUT FUM Mödling (AUT)
100 ICGOREN Eylul 1997 F TUR
101 VIRGA Laura 1997 F ROU CSU Timisoara (ROU)
102 KISS Petra 1998 F HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
103 MÜLLER Sabrina 1999 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
104 HANDA Marika 1998 F HUN Terezvaros (HUN)
105 SAVEANU Anca 2000 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
106 TEMIZKAN Ipek 1998 F TUR
107 GUNES Firuze Aysen 1997 F TUR
108 VLEUGELS Ezra 1998 F BEL Omnisword (BEL)
109 DEMENTIEVA Anastasiia 1998 F UKR Nikolaev (UKR)
110 KARADOGAN Feride Gul 1998 F TUR
111 MOCANU Ioana 1999 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
112 SCUKOVA Michaela 1997 F CZE Serm Ostrava (CZE)
113 LI Ming Lea 1998 F CRO MK VMD (CRO)
114 GULEN Fatmanur 1999 F TUR Karesi SK (TUR)
115 CIGANKOVA Tereza 1997 F CZE Serm Ostrava (CZE)
116 DOGRUYOL Ovgu 1997 F TUR
117 EGYUD Luca 1998 F HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
118 PETROVA Darya 1998 F UKR Gorlivka (UKR)
119 CSEFALVAYOVA Karolina 1999 F SVK KS Samorin (SVK)
120 DIACHENKO Olga 1998 F UKR
121 VANNEREAU Clemence 1998 F FRA TEAM FLEURET (FRA)
122 OGANESYAN Olena 1999 F UKR KIEW (UKR)
123 GIRARDI Chiara 1998 F ITA
124 PUMPURA Elizabete 1997 F LAT
125 OKUMUS Busra 2000 F TUR
126 KHRANOVA Tetiana 1997 F UKR
127 TOTH Flora 2000 F HUN MTK (HUN)
128 NEMCOVA Stepanka 2000 F CZE Serm Liberec (CZE)
129 1st round RIZMAJER Anna 1999 F HUN Csepel (HUN)
130 1st round RUDZINSKA Patrycja 1998 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
131 1st round HORVATH Noemi 1997 F HUN Hodmezovasarhely (HUN)
132 1st round GERGELY Anna 1998 F HUN Terezvaros (HUN)
133 1st round SPLIT Marcella 1998 F NED SC Noord (NED)
134 1st round KOHL Anna Sophie 1998 F GER PSV Weimar (GER)
135 1st round AURIGHI Vittoria 1999 F ITA
136 1st round VACARASU Raluca 1999 F ROU CS Farul Constanta (ROU)
137 1st round BANJAC Anamarija 1999 F CRO MK Karlovac (CRO)
138 1st round SZENTTAMASI Laura 1998 F HUN Torekves (HUN)
139 1st round DICZHAZI Rita 1997 F HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
140 1st round CERES Anastasia 1999 F MDA Scoala de Scrima (MDA)
141 1st round NIKOLAIDOU Panagiota 2001 F GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
142 1st round PADALKINA Diana 2000 F UKR Uzhgorod (UKR)
143 1st round DEREVYANKO Anastasiya 1998 F UKR
143 1st round GEROSIDERI Penelope 2001 F GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
145 1st round MAKARSKA Karolina 1999 F POL Wroclawianie (POL)
146 1st round SANTUZZO Maria 1999 F ITA
147 1st round AVCI Gokce Su 1998 F TUR
147 1st round POTOR Andrea 2000 F ROU CS Satu Mare (ROU)
149 1st round DALTIN Sara 1998 F ITA
150 1st round BERECZKI Reka 1998 F HUN Hodmezovasarhely (HUN)
151 1st round ALLOUCH Margot 1997 F FRA METZ SE (FRA)
152 1st round PRAILE Manon 1998 F BEL CE Bessemans (BEL)
153 1st round BALOIU Teodora 2000 F ROU CS Farul Constanta (ROU)
153 1st round MUKLEWICZ Natalia 1999 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
155 1st round STAWIARSKA Katarzyna 1999 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
156 1st round YAZAR Eylul 1997 F TUR
156 1st round JENY Renata 1998 F CRO MK Lokomotiva (CRO)
158 1st round STENCLOVA Tereza 1997 F CZE Serm Ostrava (CZE)
159 1st round REINTHALER Miriam 1999 F AUT FUM Mödling (AUT)
160 1st round HOLODENKO Yuliya 1999 F UKR Uzhgorod (UKR)
161 1st round APIDOPOULOU Antonia 2001 F GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
162 1st round KRALIKOVA Veronika 2001 F SVK Slavia STU Bratislava (SVK)
162 1st round LAZAR Miruna 2000 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
164 1st round TOVTYN Daniyela 2000 F UKR Uzhgorod (UKR)
165 1st round HAVLICKOVA Anna 1999 F CZE Serm Liberec (CZE)
166 1st round KLAUSEGGER Catharina 1998 F AUT Wiener FK (AUT)
167 1st round OKTAR Selin Irem 2001 F TUR
168 1st round REINTHALER Isabel 1999 F AUT FUM Mödling (AUT)
169 1st round SKVORTSOVA Natalia 2000 F UKR KIEW (UKR)