Back to list

Results

11. Witold Woyda's Foil
POL Warszawa
February 10, 2018 - February 11, 2018

Foil Men's U17 Team History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 POLAND       POL
1 DOLZYCKI Jakub 2001 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
1 SZCZYPINSKI Kacper 2001 M POL Wroclawianie (POL)
1 BEM Maciej 2001 M POL AZS AWF Poznan (POL)
1 PODRALSKI Adam 2002 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
2 ITALY       ITA
2 ROSSI Lorenzo 2002 M ITA
2 CALO' Alessandro 2001 M ITA
2 MANGIAROTTI Lorenzo Francesco 2001 M ITA
2 ALNO Andrea 2002 M ITA G. VERNE SCHERMA (ITA)
3 NETHERLANDS       NED
3 JOEMRATI Ashwan 2002 M NED Holland Schermen (NED)
3 WEBER Daan 2001 M NED Holland Schermen (NED)
3 DUALEH Quincy 2001 M NED s.v. Ter Weer (NED)
3 ZOONS Axel 2001 M NED SC Amsterdam (NED)
4 GERMANY       GER
4 BRANSCHEID Gregor 2001 M GER FC Moers (GER)
4 FABINGER Nils Alexander 2002 M GER FC Moers (GER)
4 HEUSER Fabian 2002 M GER FC Moers (GER)
5 PETRINI Felix 2001 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
5 WISNIK Olaf 2002 M POL AZS AWF Poznan (POL)
5 WESTESSON Malte 2001 M SWE GFK Göteborg (SWE)
5 ARCHILEI Tommaso 2001 M MEX
6 POLAND 2       POL
6 JAKUBOWSKI Adam 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
6 GORCZYCA Tomasz 2005 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
6 KASKOW Piotr 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
7 BELARUS       BLR
7 AZIMKO Yahor 2002 M BLR
7 SABIRAU Uladzislau 2001 M BLR MSIT (BLR)
7 MAROZ Ivan 2001 M BLR RGUOR (BLR)
8 TURKEY       TUR
8 CETINEL Baha Baykal 2002 M TUR Altinyurt S.K. (TUR)
8 OZYALCIN Utku 2002 M TUR
8 EYUPOGLU Alp 2002 M TUR Altinyurt S.K. (TUR)
8 TUNCER Poyraz 2003 M TUR Altinyurt S.K. (TUR)
9 POLAND 3       POL
9 SUROWIAK Teodor 2002 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
9 SURMA Jakub 2003 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
9 CZERWINSKI Iwo 2002 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
9 BIEDRZYCKI Mateusz 2002 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
10 UKRAINE       UKR
10 BEZUGLYI Ivan 2003 M UKR KIEW (UKR)
10 POLIAKOV Roman 2001 M UKR Lviv (UKR)
10 PROKOPOV Oleksii 2001 M UKR Khmelnitskiy (UKR)
11 LATVIA       LAT
11 KOVALCUKS Vladislavs 2002 M LAT Florete (LAT)
11 PITCHER Skylar Lee 2002 M LAT
11 ALEKSEJENKO Jegors 2002 M LAT Florete (LAT)
12 NETHERLANDS 2       NED
12 WANYAMA Sam 2004 M NED Holland Schermen (NED)
12 KOWALCZYK Fynn 2002 M NED SC Amsterdam (NED)
12 MATLA Emiel 2001 M NED s.v. Ter Weer (NED)
13 POLAND 4       POL
13 STACHOWIAK Piotr 2001 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
13 DOWNAR Wiktor 2003 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
13 PLASZCZEWSKI Mikolaj 2003 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
13 GINDA Piotr 2005 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
14 UKRAINE 2       UKR
14 POSUNKO Luka 2002 M UKR
14 LISOVYI Bohdan 2003 M UKR
14 HAVRYLOV Dmytro 2001 M UKR KIEW (UKR)
14 PNIVCHUK Bogdan 2001 M UKR
15 POLAND 5       POL
15 GAWENDA Patryk 2005 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
15 KORZENIEWSKI Stanisław 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
15 MACH Oskar 2004 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
16 DENMARK       DEN
16 GJALDBÆK Steffen 2002 M DEN Trekanten København (DEN)
16 WILMONT JEINER Ruben 2003 M DEN Trekanten København (DEN)
16 THORBEK Julius Manz 2004 M DEN Trekanten København (DEN)
16 NIELSEN Christopher 2004 M DEN Trekanten København (DEN)
17 POLAND 6       POL
17 WOZNIAK Igor 2004 M POL AZS AWF Poznan (POL)
17 MLICKI Szymon 2002 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
17 BOHDAN Bartosz 2003 M POL
17 BRZEZINSKI Jan 2001 M POL
18 POLAND 8       POL
18 TOMECZEK Kamil 2004 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
18 ROGACKI Piotr 2004 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
18 KULSKI Karol 2003 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
19 POLAND 9       POL
19 OLSZEWSKI Mikolaj 2004 M POL Budowlani Torun (POL)
19 CHTIOUI Adam 2003 M POL Budowlani Torun (POL)
19 PAWSKI Alan 2002 M POL Budowlani Torun (POL)
20 POLAND 10       POL
20 LANGA Emil 2004 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
20 SACHARCZUK Bartosz 2004 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
20 KOTEK Jakub 2004 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
21 POLAND 11       POL
21 SOWA Piotr 2005 M POL FC Berlin Südwest (GER)
21 FRACEK Maciej 2003 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
21 PRAJZNER Mikolaj 2005 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
22 POLAND 12       POL
22 LOPATNIUK Krzysztof 2004 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
22 SWIERZYNSKI Adam 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
22 KWIATKOWSKI Mateusz 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
23 ZYMARA Thomas 1978 M GER
23 KULPACZYNSKI Lukasz 2005 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
23 FILIKS Marcin 2001 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
23 SLOMINSKI Kacper 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
24 NETHERLANDS 3       NED
24 DE JONG Nighel 2003 M NED Holland Schermen (NED)
24 SLUMAN Patrick 2003 M NED Holland Schermen (NED)
24 VERMEULEN Olof 2002 M NED Holland Schermen (NED)
25 BELARUS 2       BLR
25 BERAZNIOU Anton 2001 M BLR RGUOR (BLR)
25 AKSAMIT Mikalai 2002 M BLR
25 DUDKO Aliaksandr 2001 M BLR RGUOR (BLR)
26 LATVIA 2       LAT
26 KAIGORODOVS Bogdans 2002 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
26 SIBAJEVS Aleksejs 2003 M LAT Florete (LAT)
26 HUSAINOVS Zans 2003 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)