Back to list

Results

12. Witold Woyda's Foil
POL Warszawa
February 9, 2019 - February 10, 2019

Foil Men's U17 Team History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N FRANCE       FRA
1 N CASTANIE Valerian 2002 M FRA
1 N BAUDCHON Florent 2002 M FRA
1 N SPICHIGER Adrien 2003 M FRA LYON SE (FRA)
1 N DE BELVAL Paul Antoine 2002 M FRA Masque de fer Lyon (FRA)
2 N GREAT BRITAIN       GBR
2 N RHYS POLLITT Rafael 2003 M GBR Fencers Club London (GBR)
2 N GRAY Harry 2002 M GBR Chichester Fencing Club (GBR)
2 N LONSDALE William 2002 M GBR Louth Fencing Club (GBR)
2 N EVANS Cameron 2002 M GBR
3 N FRANCE 2       FRA
3 N PAYELLE Theophane 2002 M FRA CAMBRAI CE (FRA)
3 N CHAGNON Eliot 2004 M FRA MEUNG LOIRE (FRA)
3 N GUILLAUME Jean 2002 M FRA MENNECY (FRA)
3 N GERARDIN Philibert 2002 M FRA BORDEAUX EC (FRA)
4 N POLAND       POL
4 N JAKUBOWSKI Adam 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
4 N MLICKI Szymon 2002 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
4 N PODRALSKI Adam 2002 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
4 N BIEDRZYCKI Mateusz 2002 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
5 N FRANCE 3       FRA
5 N ABDELJALIL Wael 2003 M FRA PARIS CEP (FRA)
5 N ANANE Anas 2004 M FRA
5 N CORMIER Charles 2003 M FRA
6 N POLAND 2       POL
6 N PLASZCZEWSKI Mikolaj 2003 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
6 N DOWNAR Wiktor 2003 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
6 N GINDA Piotr 2005 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
6 N MAJEWSKI Blazej 2003 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
7 N POLAND 3       POL
7 N KASKOW Piotr 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
7 N KWIATKOWSKI Mateusz 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
7 N LOPATNIUK Krzysztof 2004 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
7 N GORCZYCA Tomasz 2005 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
8 N SLOVAKIAN REPUBLIC       SVK
8 N FAZEKAS Arpad 2004 M SVK KS Samorin (SVK)
8 N GYÖRGY Bendeguz 2004 M SVK KS Samorin (SVK)
8 N SARMANY Zoltan 2002 M SVK KS Samorin (SVK)
9 N LATVIA       LAT
9 N PITCHER Skylar Lee 2002 M LAT
9 N ALEKSEJENKO Jegors 2002 M LAT Florete (LAT)
9 N KOVALCUKS Vladislavs 2002 M LAT Florete (LAT)
9 N HUSAINOVS Zans 2003 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
10 N BELARUS       BLR
10 N AKSAMIT Mikalai 2002 M BLR
10 N AZIMKO Yahor 2002 M BLR
10 N LEVIN Michael 2004 M BLR
10 N KRAUTSOU Viachaslau 2003 M BLR
11 N NETHERLANDS       NED
11 N WALET Koen 2004 M NED s.v. Tréville (NED)
11 N JOEMRATI Ashwan 2002 M NED Holland Schermen (NED)
11 N WANYAMA Sam 2004 M NED Holland Schermen (NED)
11 N NAWAR Suhayl 2004 M NED SC Amsterdam (NED)
12 N POLAND 4       POL
12 N BOLDZILO Igor 2002 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
12 N TOMECZEK Kamil 2004 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
12 N FIRCH Pawel 2003 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
12 N KOGUC Filip 2002 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
13 N FRANCE 4       FRA
13 N RUIS Marceau 2004 M FRA
13 N BESNAULT Jean Charles 2004 M FRA MEAUX CE (FRA)
13 N CHARTIER Pierre Hugues 2004 M FRA
13 N BIBRON Axel 2004 M FRA
14 N BELARUS 2       BLR
14 N TSIKHAMIRAU Kiryl 2004 M BLR
14 N NIKALAYUK Uladzislau 2003 M BLR
14 N TKACHENKA Heorhi 2004 M BLR
14 N BUTENKA Uladzimir 2003 M BLR GOUOR-SDUSHOR-3 Brest (BLR)
15 N POLAND 5       POL
15 N NOWAK Jan 2005 M POL Polonia Leszno (POL)
15 N KANCI Maksymilian 2005 M POL Polonia Leszno (POL)
15 N FOGT Jakub 2006 M POL Polonia Leszno (POL)
16 A DENMARK       DEN
16 A THORBEK Julius Manz 2004 M DEN Trekanten København (DEN)
16 A NIELSEN Christopher 2004 M DEN Trekanten København (DEN)
16 A KARLSEN Jonas 2004 M DEN Trekanten København (DEN)
16 A GJALDBÆK Mikkel 2004 M DEN Trekanten København (DEN)
17 N TURKEY       TUR
17 N CETINEL Baha Baykal 2002 M TUR Altinyurt S.K. (TUR)
17 N TUNCER Poyraz 2003 M TUR Altinyurt S.K. (TUR)
17 N OZYALCIN Utku 2002 M TUR
17 N EYUPOGLU Alp 2002 M TUR Altinyurt S.K. (TUR)
18 N CROATIA       CRO
18 N LESKOVAC Janko 2003 M CRO MK Musketiri (CRO)
18 N SPOLJAR Borna 2002 M CRO MK ZSM (CRO)
18 N NIKOLIC Noa 2002 M CRO MK ZSM (CRO)
19 N UKRAINE       UKR
19 N LAZARENKO Ievgen 2003 M UKR KIEW (UKR)
19 N TAKHTABAIEV Henrikh 2002 M UKR
19 N HUMEN Pavlo 2003 M UKR Uzhgorod (UKR)
19 N LISOVYI Bohdan 2003 M UKR
20 N NETHERLANDS 2       NED
20 N SLUMAN Patrick 2003 M NED Holland Schermen (NED)
20 N DE JONG Nighel 2003 M NED Holland Schermen (NED)
20 N MAN Koen 2003 M NED s.v. Tréville (NED)
20 N MAN Yin 2005 M NED s.v. Tréville (NED)
21 N UKRAINE 2       UKR
21 N BODNAR Mykhailo 2002 M UKR Lviv (UKR)
21 N SLOVIAK Vasyl 2004 M UKR
21 N MRUZ Marko 2002 M UKR Lviv (UKR)
22 N POLAND 6       POL
22 N SUROWIAK Teodor 2002 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
22 N LOTYCZ Jan 2003 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
22 N FEDOROWICZ Karol 2005 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
22 N SURMA Jakub 2003 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
23 N TURKEY 2       TUR
23 N AYDIN Ege 2002 M TUR Karesi SK (TUR)
23 N OZENC Arda 2003 M TUR
23 N MEYDAN Efe 2003 M TUR
24 N FRANCE 5       FRA
24 N ADAM Maxime 2002 M FRA PAYS AIX (FRA)
24 N ABIDI Neil 2003 M FRA PARIS CEP (FRA)
24 N CUNAT Sabin 2002 M FRA SEICHAMPS (FRA)
24 N EL RHAZZOULY Amir 2002 M FRA ST GERMAIN E (FRA)
25 N POLAND 7       POL
25 N SMUDA Jakub 2003 M POL IKS Leszno (POL)
25 N OSSENTOWSKI Mikolaj 2003 M POL IKS Leszno (POL)
25 N PACHOLCZYK Szymon 2004 M POL IKS Leszno (POL)
25 N PIOSIK Dawid 2004 M POL IKS Leszno (POL)
26 N POLAND 8       POL
26 N LEWICKI Tymon 2004 M POL D'Artagnan Ursynow (POL)
26 N SLOMINSKI Kacper 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
26 N KULPACZYNSKI Lukasz 2005 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
27 N POLAND 9       POL
27 N KORZENIEWSKI Stanislaw 2001 M POL PKSz Warszawa (POL)
27 N KOTEK Jakub 2004 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
27 N GAWENDA Patryk 2005 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
27 N SACHARCZUK Bartosz 2004 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
28 N POLAND 10       POL
28 N PRAJZNER Mikolaj 2005 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
28 N SOWA Piotr 2005 M POL FC Berlin Südwest (GER)
28 N FRACEK Maciej 2003 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
29 N POLAND 11       POL
29 N WIECZOREK Michal 2004 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
29 N KULSKI Karol 2003 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
29 N ZAPOR Ksawery 2005 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
30 N POLAND 12       POL
30 N ANDRZEJEWSKI Adam 2005 M POL IKS Leszno (POL)
30 N GAJDA Arkadiusz 2003 M POL IKS Leszno (POL)
30 N WINKHOF Filip 2005 M POL
30 N WASCINSKI Tobiasz 2004 M POL IKS Leszno (POL)
31 N LATVIA 2       LAT
31 N GAFE Aleks 2005 M LAT Asmens (LAT)
31 N KUCEBA Nikita 2004 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
31 N ZELTISEVS Matvejs 2004 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
31 N KAIGORODOVS Bogdans 2002 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
32 N BELARUS 3       BLR
32 N TSYBULIA Yauheni 2003 M BLR
32 N SHUMKO Mikita 2005 M BLR
32 N PLESHANKOU Maksim 2002 M BLR
33 N CHILE       CHI
33 N ALARCON David 2003 M CHI
33 N CADIZ Claudio 2004 M CHI
33 N LIZAMA Diego 2003 M CHI
34 N UZBEKISTAN       UZB
34 N MOLINA Ilyas 2003 M UZB
34 N SEMENEEV Radmir 2005 M UZB
34 N ASRANOV Mukhammad Yusuf 2003 M UZB
35 N IRAN       IRI
35 N AMINI KHORASGANI Ali 2002 M IRI
35 N AMJAD Mahan Mirzaei 2004 M IRI
35 N DEHNAVI Siavash 2003 M IRI