Back to list

Results

2019 Coupe du Danube
SVK Bratislava
January 11, 2019 - January 13, 2019

Epee Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N GUROV Kirill 2002 M RUS
2 N MURRU Fabio 2002 M GER OFC Bonn (GER)
3 N OSMAN-TOUSON Maruan 2002 M HUN MTK (HUN)
3 N TIKK Daniil 2002 M RUS
5 N COHEN Yonatan 2003 M ISR
6 N PODIGUE Quentin 2002 M FRA ARRAS CE (FRA)
7 N DI MARCO Fabrizio 2002 M ITA BOSPA- Accademia della Spada Imola (ITA)
8 N ARMALEO Filippo 2002 M ITA C. Pompilio Genova (ITA)
9 N KO Benedek 2003 M HUN
10 N TOLASOV Vladimir 2002 M RUS
11 N KOVACS Gergely 2003 M HUN OMS-Tata (HUN)
12 N FAST Cedrik Henry 2002 M GER FS Bielefelder TG (GER)
13 N HORVATH Zsombor 2002 M HUN FLESS (HUN)
14 N REMONDINI Dario 2002 M ITA CS Forlivese (ITA)
15 N WEISS Miles 2003 M USA
16 N SOCHA Jan 2002 M POL PKSzerm Warszawa (POL)
17 N BALIND Bence 2002 M HUN BVSC (HUN)
17 N BARTKO Levente 2002 M HUN MTK (HUN)
19 N HEURLIN-VAZQUEZ Lino 2003 M FRA
20 N DEGUCHI Nicolas 2003 M CAN
21 N MILAM Hugh 2002 M USA
22 N UDOVICHENKO Alexey 2003 M RUS
23 N URBAN Piotr 2003 M POL MKS Gryf Mielec (POL)
24 N SYROTA Mykhailo 2002 M UKR KIEW (UKR)
25 N ONISHCHUK Kirill 2003 M RUS
25 N BULANDRA Jan 2002 M POL AZS AWF Katowice (POL)
27 N KUBLITSKIY Mykhailo 2003 M UKR KIEW (UKR)
28 N DIANE Alban 2002 M FRA BRON (FRA)
29 N HAURI Ian 2002 M SUI SEG Geneve (SUI)
30 N SRECKI Quentin 2002 M FRA PARIS GRP (FRA)
31 N KHOMENKO Nikita 2002 M RUS
32 A MUN Michael 2003 M USA
33 N LAWSON Nicholas 2002 M USA
34 N HEINÄMAA Akseli 2002 M FIN Kalpaveljet (FIN)
35 N FERRAUTI Francesco 2003 M ITA CS Roma (ITA)
36 N ZHAO Junlang 2002 M CHN
37 N FEDELI Mattia 2002 M ITA MANGIAROTTI MILANO (ITA)
38 N RONA Milan 2002 M HUN Vasas (HUN)
39 N PALPACUER Axel 2002 M FRA TOULOUSE UC (FRA)
40 N FORTIN Paul 2002 M FRA AMIENS CE (FRA)
41 N MANGIAGLI Mirko 2002 M ITA CS Acireale (ITA)
42 N TOLASOV Artur 2002 M RUS
43 N RUSTAMOV Rostislav 2003 M RUS CYSS RMB 3 (RUS)
44 N AVRAMIDIS Theodoros 2002 M GRE M.ALEXANDROS KORDELIOU (GRE)
45 N FUHRIMANN Jonathan 2002 M SUI FCB Bern (SUI)
46 N GAIDAR Daniel 2002 M USA
47 N KOSHMAN Nikita 2002 M UKR KIEW (UKR)
48 N SEVERINI Filippo 2002 M ITA C. Pompilio Genova (ITA)
49 N LOPEZ CORAZON Diego 2002 M ESP SAES-BU (ESP)
50 N CAVADINI Lazare 2002 M SUI SEN Neuchâtel (SUI)
51 N TURAKIEWICZ Tristan 2002 M FRA GDE SYNTHE (FRA)
51 N HADER Roland 2002 M HUN
53 N KESZTHELYI Zsombor 2002 M HUN AVA (HUN)
54 N KAUKER Dominik 2002 M HUN Balaton (HUN)
55 N LI Jason Man Kit 2002 M CAN
56 N DRAUGEDALEN Elias 2003 M NOR Nøtterøy FK (NOR)
57 N MYKYTENKO Dmytro 2002 M UKR
58 N MANDRYSZ Sebastian 2002 M POL UKS TROJKA RADLIN (POL)
59 N GALABOV Yordan 2002 M BUL National Sport´s Academy (BUL)
60 N ZHANAL Petr 2002 M CZE
61 N ANOSHIN Dmitrii 2003 M RUS
62 N KORNIIENKO Lev 2002 M UKR
63 N PLANOJEVIC Jakov 2004 M SRB MK Silni (SRB)
64 N JOVANOVIC Jovan 2004 M SRB
65 N KUSTOV Maxim 2003 M RUS
66 N HADDAD Justin 2002 M USA
67 N MA Ark 2004 M CAN
68 N KAMVYSELLIS Peter George 2002 M GRE PANELLINIOS (GRE)
69 N VERMEULE Spencer 2004 M USA
70 N INSLER Gabriel 2002 M USA
71 N ROZHKOV Egor 2002 M RUS
72 N LOMAGA Egor 2002 M RUS
73 N TAVOR Itamar 2002 M ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
74 N OGONOWSKI Szymon 2002 M POL
75 N COUFAL Frantisek 2003 M CZE BELA POD BEZDEZEM (CZE)
76 N PITEUX Simon 2002 M FRA BRUAY USO (FRA)
77 N SJOSTEDT Jacob 2002 M AUS
78 N ERBETTA Diego 2002 M SUI CAL Lausanne (SUI)
79 N PANKRATZ Josua 2003 M AUT FC Treibach (AUT)
80 N KIIROJA Jaron 2002 M EST Tallinna Mook (EST)
81 N PRIIMAGI Henrik 2003 M EST Tallinna Mook (EST)
82 N CIESLIK Jakub 2002 M POL PKSz Warszawa (POL)
83 N KUMASHI Mihir 2002 M USA
83 N MATHIEU Corentin 2003 M FRA DIJON ASPTT (FRA)
83 N TAIWO-WILLIAMS Louis 2004 M GBR
86 N BOSNJAK PEREIRA E SILVA Philip 2002 M AUT OÖ Landesfechtklub (AUT)
87 N D'AOUT Robin 2002 M BEL
88 N SENOCQ Tom 2003 M FRA
89 N FUCHS Julian 2002 M AUT FTS Dornbirn (AUT)
90 N WICHT Matteo 2002 M SUI SEG Geneve (SUI)
91 N SZTANKOVICS György 2002 M HUN
92 N VINNITCHOUK Ted 2002 M CAN
93 N ULASEVICH Daniil 2003 M BLR
94 N CUOMO Fabrizio 2003 M ITA
95 N TOMAN Jan 2002 M CZE
96 N EGUILUZ Inigo 2002 M ESP SAES-BU (ESP)
97 N HÜRLIMANN David 2004 M SUI SESAF Fribourg (SUI)
97 N TUSJAK Adrian 2003 M HUN
99 N KEW Ethan 2002 M GBR Redhill and Reigate EC (GBR)
100 N SCHEUNER Joël 2002 M SUI SEB Basel (SUI)
101 N POCKELE Joris 2002 M BEL Confrerie Gent (BEL)
102 N RISTIC Ognjen 2002 M SRB MK Silni (SRB)
102 N MACAREZ Vincent 2003 M FRA VALENCIENNES (FRA)
104 N KAMVYSELLIS Jack Michael 2002 M GRE PANELLINIOS (GRE)
105 N HALMI Csongor 2002 M HUN TSC (HUN)
105 N SURDUCAN Tudor 2002 M ROU CS Satu Mare (ROU)
105 N SEMANENKA Mark 2003 M BLR KIDS FENCE (BLR)
108 N KOLDITZ Ian-Etienne 2004 M GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
108 N BUSKO Robert 2002 M POL DOSiR Sokolnia Chorzow (POL)
110 N KOVACS Daniel 2002 M HUN Balaton (HUN)
111 N MARQUETA Nicolas 2003 M ESP
112 N BROCHARD Théo 2003 M SUI SECH Chaux-de-Fonds (SUI)
112 N NAGEL Keanu 2003 M GER Fecht Club Krefeld (GER)
114 N LACHMAN Nathan 2003 M ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
115 N JINDRA Jakub 2002 M CZE Lokomotiva Pilsen (CZE)
116 N SOBOLEV Aleksandor 2003 M RUS
117 N MAUNY Antoine 2002 M FRA
118 N CORVERS Mathis 2003 M BEL
119 N RUSSANOV Boris 2002 M USA
120 N DI FATO Stefano 2002 M ITA
121 N GERBER Jacob 2003 M SUI AFCB Bern (SUI)
122 N BRANDTS Robert 2002 M GER Lüdenscheider TV (GER)
123 N DOBSON Philip 2002 M GBR ZFC Zürich (SUI)
124 N KAZMIN Mikhail 2003 M RUS Start St. Petersburg (RUS)
125 N RAMUZ Jeremy 2003 M SUI FCB Bern (SUI)
126 N BAKAY Sedat 2002 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
127 N MARIN RODRIGUEZ Javier 2003 M ESP
128 N WALMSLEY Joseph 2003 M GBR
129 N WALACH Wiktor 2003 M POL RMKS Rybnik (POL)
130 N ROUSSEAU Pierrick 2002 M FRA SAINTES CE (FRA)
131 N OPANASENKO Andrii 2003 M UKR Kharkiv (UKR)
132 N RINALDI Pietro 2002 M ITA BRLAZ - Scherma Lame Azzurre Brindisi (ITA)
133 N SCOTT PAYNE Edward 2004 M GBR
134 N VINEIS Sven 2003 M SUI SEG Geneve (SUI)
135 N CHUZON Miguel Angel 2003 M ESP
136 N HARDI Adam 2002 M HUN PTE-PEAC (HUN)
136 N YAO Michael 2002 M CAN
136 N ANGULO Alejandro 2003 M ESP
139 N MUKOID Kyrylo 2003 M UKR
140 N GIBSON Harry 2002 M GBR
141 N PENUELAS Alvaro 2002 M ESP
142 N SALM Markus 2004 M EST Tallinna Mook (EST)
143 N GODLEWSKI Bartlomiej 2002 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
144 N ROMBOLA' Edorardo 2002 M ITA
145 N REISER Cedric 2002 M GER Heidenheimer SB (GER)
146 N SOPOLIGA Michal 2002 M SVK KSK 1903 Kosice (SVK)
147 N GOLOVANOV Nir 2003 M ISR
148 N KLIMKIN Aleksey 2003 M RUS
149 N SHIFRON Daniel 2002 M USA
150 N RAFFAI Kristof 2002 M HUN Balaton (HUN)
151 N DE LOS MOZOS Javier 2002 M ESP SAES-BU (ESP)
152 N MÜLLER Leonard Gregor 2002 M SUI SEB Basel (SUI)
153 N ZHUKOV Semen 2003 M RUS
154 N HAMILTON-MEIKE Jonathan 2002 M HUN
155 N ZÖLSS Leo 2003 M AUT GFU Graz (AUT)
156 N LISIN Refael 2002 M ISR Maccabi Jerusalem (ISR)
157 N DIMITROPOULOS Lampros 2002 M GRE IRIDA (GRE)
158 N SZABO Bence 2002 M HUN
159 N SEHIC Boris 2002 M SRB MK Silni (SRB)
159 N KUSHNERIK Ethan 2003 M USA
161 N KUZMA Andriy 2003 M UKR
162 N SOUTULLO Jordi 2002 M SUI CEB Biel/Bienne (SUI)
163 N COLLI Federico 2003 M ITA
164 N ANDROSYUK Alexander 2002 M CAN
165 N MOOSEKIAN Stafford 2003 M USA
166 N PAPP Andrei 2004 M ROU CS Farul Constanta (ROU)
167 N TOBIAS Erik 2004 M EST SBSK Draakon (EST)
168 N NAGY Balazs 2002 M HUN Veresegyhaz (HUN)
169 N RADOSZ Mikolaj 2002 M POL SKS GRASS-HOPPER KALWARIA (POL)
170 N BROBAKKEN Marcus Vokes 2002 M NOR Njård Fekting (NOR)
170 N MIRICA Florin 2004 M ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
172 N JEDRZEJCZYK Radoslaw 2002 M POL
173 N SEBESAN Claus 2003 M ROU
174 N WESOLOWSKI Mikolaj 2004 M POL Piast Gliwice (POL)
175 N YAN Yuheng 2004 M CAN
176 N TRUUVERT Alexander 2002 M GBR
177 N HANSTEIN Braian 2002 M EST En Garde Haapsalu (EST)
178 N PFANDER Emil 2002 M GER TSG Reutlingen (GER)
179 N COUNSON Francois 2003 M BEL
180 N URBAN Pawel 2003 M POL MKS Gryf Mielec (POL)
181 N AUCOUTURIER Timothee 2002 M FRA ROCHELLE CE (FRA)
182 N ROUBAILO Niels 2003 M NED s.v. RobbSchermen (NED)
183 N GRUNDER Pascal 2002 M SUI AFCB Bern (SUI)
184 N RANKL Florian 2003 M AUT FC Treibach (AUT)
185 N GRAMZA Maciej 2002 M POL KS Szpada Wroclaw (POL)
186 N HUBER Philipp 2002 M AUT OÖ Landesfechtklub (AUT)
186 N GARCIA MIGUEL Daniel 2002 M ESP
186 N FELTZ Maxim 2003 M BEL
189 N NGUYEN Ethan 2002 M USA
189 N PUCHKOVSKIY Mihail 2004 M BLR
189 N LUQUE Alberto 2003 M ESP
192 N LIVERANT Skyler 2004 M USA
192 N MEIER Kassian 2004 M GER Fechtzentrum Solingen (GER)
192 N JEUN Daniel 2004 M ESP
195 N POZZETTI Luca 2002 M ITA
196 N COLLENBERG Tito 2003 M SUI LUG Lugano (SUI)
197 N LEIQIND Roi 2003 M ISR
198 N BELYAYEV Dmytro 2002 M UKR Uzhgorod (UKR)
199 N KHRUSHCH Dmytro 2002 M UKR
200 N FERRAIOLI Francesco 2002 M ITA
201 N IGLESIAS Pol 2002 M ESP CE SAM de Barcelona (ESP)
202 N BASTON-HALL Harry 2002 M GBR DINAN EA (FRA)
203 N ZARNESCU Tudor 2003 M ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
204 N KALTSAMIS Alexander 2002 M GER TSG Reutlingen (GER)
204 N KARLSEN Henning 2003 M NOR Bergens FK (NOR)
206 N FOULSHAM Jacob 2002 M GBR
206 N IYOKI Kent 2005 M USA
206 N LUNEAU Aurelien 2002 M FRA
209 N GAUVERT Mathieu 2003 M FRA BRON (FRA)
210 N ABRAMIAN David 2002 M RUS
211 N TRUMBELJ Viktor 2003 M SLO SK Ljubljana (SLO)
212 N RZYCZNIAK Wojciech 2004 M POL Piast Gliwice (POL)
213 N GAUGER Noah 2002 M GBR
214 N LEE Timothy 2003 M USA
215 N JANJIC Gregor 2003 M AUT GFU Graz (AUT)
216 N SPISAK Martin 2002 M SVK Willard Kosice (SVK)
216 N KLAVENESS Andreas 2002 M NOR Bygdø FK (NOR)
218 N SOCHA Antoni 2004 M POL PKSz Warszawa (POL)
219 N PUSTEJOVSKY Vladimir 2003 M CZE
220 N BONDAREV Danil 2003 M UKR
221 N RANTANEN Joona 2003 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
222 N RYNKEVIC Alan 2002 M LTU
222 N HAZAN Nitzan 2003 M ISR
222 N KARAGIANNIS Panteleimon 2003 M GRE G.A.S. CHOLARGOU (GRE)
225 N SCHENKENGEL Benedict 2004 M GER Heidenheimer SB (GER)
226 N BUBLITSKI Itai 2004 M ISR
227 N KITLINSKI Bartosz 2003 M POL UKS MDK Olimp (POL)
228 N MCKERR Isaac 2002 M GBR
229 N PROCHAZKA Ondrej 2005 M CZE
230 N LEVY Zachari 2002 M USA
231 N KUTTI David 2003 M SWE WFF Örebro (SWE)
232 N GROHS Andreas Peter 2002 M AUT FC Treibach (AUT)
233 N CAUDO Francesco 2002 M ITA CS Fiamme Oro Roma (ITA)
234 N SOBALEU Maksim 2002 M BLR
235 N KRAMER Michael 2003 M GER TV Augsburg (GER)
236 N AHINOAM Rani 2003 M ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
236 N RUSJAN Jan 2002 M SLO
238 N STANOJEVIC Mihailo 2004 M SRB MK Silni (SRB)
239 N MITCHELL Jacob 2002 M GBR Millfield School (GBR)
240 N RODRIGUEZ ACEYTUNO Diego 2003 M ESP
241 N BUFQUIN Alexandre 2002 M FRA DOUAI CE (FRA)
242 N KOZLOWSKI Mateusz 2002 M USA
242 N NERATZAKIS Marios 2005 M GRE G.A.S. CHOLARGOU (GRE)
244 N 1st round BREKER Henri 2003 M GER Lohausener SV (GER)
245 N 1st round KUHTA Marko 2003 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
246 N 1st round STEMPEL Jan 2003 M CZE
247 N 1st round OLKVAM Ole Magnus 2002 M NOR Njård Fekting (NOR)
248 N 1st round JAKUBOWSKI Olaf 2003 M POL UKS MDK Olimp (POL)
249 N 1st round KLAUS Robert 2003 M CZE SC Praha (CZE)
249 N 1st round BAGDAN Kristof 2002 M ROU LPS Bihorul Oradea (ROU)
249 N 1st round GEHL Sebastian 2002 M GER Fecht Club Krefeld (GER)
252 N 1st round GLOWACKI Dominik 2002 M POL
253 N 1st round BRUNET Nathan 2002 M CAN
254 N 1st round DJUROVIC Milos 2004 M SRB MK Silni (SRB)
255 N 1st round GIESE Till Julius 2002 M GER Heidenheimer SB (GER)
255 N 1st round JUANES Guillermo 2004 M ESP
257 N 1st round BELOHOUBEK Matous 2003 M CZE
258 N 1st round PRIETO Fernando 2002 M ESP
259 N 1st round XIAN Riley 2003 M CAN
260 N 1st round ROCKMANS Baptiste 2002 M BEL CE Braine l'Alleud (BEL)
261 N 1st round PAZ Guy 2002 M ISR Maccabi Hod Hasharon (ISR)
262 N 1st round JEAL James 2002 M GBR
263 N 1st round PERKO Filip 2003 M SLO SS Nova Gorica (SLO)
264 N 1st round BEZUCH Krzysztof 2004 M POL UKS TROJKA RADLIN (POL)
265 N 1st round VELYCHKO Bohdan 2003 M UKR Dnipropetrovsk (UKR)
265 N 1st round GIACOMONI Jean 2003 M FRA LEVALLOIS (FRA)
265 N 1st round LEVINZON Amit 2003 M ISR
268 N 1st round AL-TAMIMI Ahmad 2004 M QAT
268 N 1st round INOSTROZA Lucas 2004 M CHI
270 N 1st round DAINOV Adam 2005 M ISR Club Modiin (ISR)
271 N 1st round PLESE Jakov 2003 M CRO
272 N 1st round SOMODY Soma 2004 M HUN
273 N 1st round STEPANIAN Yevhenii 2003 M UKR
274 N 1st round TUDOSIE Razvan 2003 M ROU
275 N 1st round SPANOS Konstantin 2004 M AUT FU Linz (AUT)
276 N 1st round DUPAS Jean-Gauthier 2003 M BEL
277 N 1st round FERNANDEZ CALLEJA Alvaro 2004 M ESP
278 N 1st round RYADNINSKYI Ivan 2005 M UKR Kharkiv (UKR)
279 N 1st round IVAKIMOV Vasil 2004 M BUL
280 N 1st round NECHEPURENKO Maksim 2002 M RUS
280 N 1st round PIRHONEN Petri 2002 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
282 N 1st round LACH Leo 2002 M AUT UWK Graz (AUT)
283 N 1st round AFANASSIEV Nikita 2003 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
284 N 1st round BOORZ Jonas 2003 M GER Heidenheimer SB (GER)
284 N 1st round DURIC Mario 2003 M LUX CE Luxembourg (LUX)
284 N 1st round SZABO Szabolcs 2004 M ROU CS Satu Mare (ROU)
287 N 1st round TUFAN Raul 2005 M ROU
288 N 1st round PLOMTEUX Antoine 2003 M BEL RCSC CEE Charleroi (BEL)
289 N 1st round KRACK Tobias 2002 M GER Fecht Club Krefeld (GER)
289 N 1st round WANG Nathan 2002 M USA
291 N 1st round MAY Toby 2002 M GBR
291 N 1st round EBERHARDT Max 2003 M GER Heidenheimer SB (GER)
291 N 1st round DÜRK Valentin 2003 M AUT OÖ Landesfechtklub (AUT)
294 N 1st round KNECHTL David 2002 M AUT GFU Graz (AUT)
295 N 1st round SHAPOVALOV Evgenij 2003 M LTU Gintarine spaga (LTU)
296 N 1st round NAGHI Vlad 2004 M ROU
297 N 1st round ROEV Deyan 2002 M BUL Levski (BUL)
298 N 1st round EIKANGER Olav 2003 M NOR Bergens FK (NOR)
299 N 1st round BURUM-AUENSEN Alexander 2003 M NOR Njård Fekting (NOR)
299 N 1st round MACHEK Krystof 2003 M CZE
301 N 1st round NOVAK Martin 2004 M CZE
302 N 1st round FILON Demjan 2003 M LTU
302 N 1st round ERDOGDU Tunahan 2002 M TUR
302 N 1st round PATCHEN Jonathan 2003 M AUS
305 N 1st round RIEDE Stefan 2004 M AUT OÖ Landesfechtklub (AUT)
305 N 1st round PCHELINSTE Ivan 2003 M LUX CE Luxembourg (LUX)
307 N 1st round NISTOR Horia 2004 M ROU CS Farul Constanta (ROU)
307 N 1st round STIRBER Sebastian 2004 M CZE SC Praha (CZE)
307 N 1st round HARTMANN Sven 2004 M AUT FTS Dornbirn (AUT)
310 N 1st round LESKOVAC Janko 2003 M CRO MK Musketiri (CRO)
311 N 1st round LANDOVSKY Matyas 2003 M CZE BELA POD BEZDEZEM (CZE)
311 N 1st round SVABY Jakub 2003 M SVK BSK Bratislava (SVK)
313 N 1st round PURCAREA Dinu 2004 M ROU CS Farul Constanta (ROU)
314 N 1st round MOLINARI Tassilo 2002 M LUX CE Luxembourg (LUX)
314 N 1st round VAN LAECKE Lucas 2003 M BEL
314 N 1st round KYKKÄNEN Robert 2003 M FIN Porvoon Miekkailijat (FIN)
317 N 1st round KOSTOVCIK Alex 2005 M SVK Willard Kosice (SVK)
318 N 1st round JURAN Jiri 2003 M CZE
319 N 1st round TANT Refe 2002 M GBR
320 N 1st round DOMONKOS Andras 2004 M SVK Slovensky Kord (SVK)
321 N 1st round APERS Matthew 2002 M BEL SC Parcival Leuven (BEL)
322 N 1st round MLAKAR Luka 2002 M SLO SK Izola (SLO)
323 N 1st round JUN Tadeas 2002 M CZE CSK Riegel (CZE)
323 N 1st round SKAIST Gil Eliya 2004 M ISR Club Modiin (ISR)
323 N 1st round RITZ Janik 2004 M GER Heidenheimer SB (GER)
326 N 1st round GRAMMER Moritz 2002 M AUT FU Linz (AUT)
326 N 1st round BALER Bernard 2003 M SLO SK Ljubljana (SLO)
328 N 1st round PAREJA Juan Luis 2002 M ESP
328 N 1st round KLENOV Yaroslav 2003 M UKR Kharkiv (UKR)
330 N 1st round KELPE Bendix 2003 M GER FG Segeberg (GER)
331 N 1st round BUGAR Daniel 2004 M SVK Slovensky Kord (SVK)
332 N 1st round SIMUNKOVIC Marko 2005 M CRO
332 N 1st round KRASNOVSKÝ Juraj 2004 M SVK BSK Bratislava (SVK)
332 N 1st round DOBREV Denislav 2002 M BUL
332 N 1st round SONNLEITNER Thomas 2002 M AUT OÖ Landesfechtklub (AUT)
332 N 1st round AMBERGER Stephan 2005 M AUT UWK Graz (AUT)
332 N 1st round ROKACH Omer 2004 M ISR Club Modiin (ISR)
332 N 1st round ADAMKOVIC Daniel 2003 M SVK Willard Kosice (SVK)
339 N 1st round ONDO Daniel 2005 M SVK Willard Kosice (SVK)
339 N 1st round DALLEMAGNE Louis 2003 M BEL
339 N 1st round KOTALA Jan 2004 M CZE TJ Lokomotiva Teplice (CZE)
342 N 1st round TOMARAS Ioannis Filippos 2002 M GRE ETHNIKOS G.S. (GRE)
343 N 1st round AALRUD Nicklas Ekhold 2002 M NOR Bygdø FK (NOR)
344 N 1st round MASATA Vojtech 2002 M CZE TJ Lokomotiva Karlovy Vary (CZE)
344 N 1st round SINDELAR Martin 2004 M SVK BSK Bratislava (SVK)
344 N 1st round VACH Daniel 2005 M CZE TJ Lokomotiva Teplice (CZE)
347 N 1st round BUDER Noah 2004 M AUT FTSJF Feldkirch (AUT)