Back to list

Results

2018 Nordic Championships
LTU Vilnius
October 20, 2018 - October 21, 2018

Epee Women's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N FRANSSON Emma 2002 F SWE KFK Kalmar (SWE)
2 N GORDON ACHOUR Runa 2002 F SWE FFF Stockholm (SWE)
3 N PALK Madli 2003 F EST En Garde Haapsalu (EST)
3 N REKUTE Monika 2002 F LTU
5 N PRELA Anna 2002 F EST SBSK Draakon (EST)
6 N DZEKEVICH Katsiaryna 2002 F BLR
7 N ABU EID TJULIN Selma 2002 F SWE FFF Stockholm (SWE)
8 N MIHEJEVA Nellija 2002 F LAT Daugavpils BJSS (LAT)
9 N TRUUSE Gabriela 2004 F EST Pohjakotkas (EST)
10 N KOMISSAROVA Karoliina 2002 F EST Tartu Kalev (EST)
11 N FLEDELIUS Kamma Ramsing 2002 F DEN Trekanten København (DEN)
12 N BINGELYTE Grete 2002 F LTU
13 N ANIS Dinara 2006 F EST Tallinna Mook (EST)
14 N VASSILJEVA Karina 2003 F EST
15 N ZARETSKAYA Lizaveta 2003 F BLR
16 N PYLINOVA Anastasija 2005 F LTU
17 N BER Vanessa 2003 F EST Tallinna Mook (EST)
18 N NOVOSJOLOVA Luiza 2004 F EST Le Glaive (EST)
19 N BEIMANOVA Karina 2004 F EST Tallinna Mook (EST)
20 N TERHO Liisa 2002 F FIN Kalpaveljet (FIN)
21 N OSTROVSKI Elisabeth 2003 F EST Tartu Kalev (EST)
21 N TENGESDAL Vilde 2004 F NOR Bergens FK (NOR)
23 N SOHLBERG Oona 2002 F FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
24 N ALTAUZ Julia 2002 F SWE SAF Solna (SWE)
24 N SENIUTAITE Aiste 2002 F LTU
26 N MELLES Anne-Mai 2003 F EST Tallinna Mook (EST)
27 N VARUL Ann Marleen 2004 F EST Tartu Kalev (EST)
28 N MAANINKA Moa 2004 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
29 N GRABOVSKYTE Lurde 2003 F LTU MK Musketiri (CRO)
30 N PÖYSTI Laura 2002 F FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
31 N JARUSEVIVIUTE Ema 2002 F LTU CEEB (LTU)
32 N ORLOVA Marija 2003 F LAT
33 N BABENKO Erika-Marija 2005 F LAT
34 N NILISK Kristiin 2004 F EST Tallinna Mook (EST)
35 N BESECKA Darja 2005 F LAT Daugavpils BJSS (LAT)
36 N PASCENKO Juliana 2004 F LAT Daugavpils BJSS (LAT)
37 N PROOSVÄLI Anneli 2006 F EST En Garde Haapsalu (EST)
38 N SOLOVIEVA Varvara 2004 F BLR
39 N NARBUTAITE Monika 2005 F LTU
40 N VEHVILÄINEN Vilma 2004 F FIN Turun Miekkailijat (FIN)
41 N BOBROVA Elizaveta 2005 F EST SBSK Draakon (EST)
42 N IRICIAN Urte 2005 F LTU
42 N WEN Jiayi 2004 F NOR Bergens FK (NOR)
44 N MUMM Alice 2003 F SWE DIF Stockholm (SWE)
45 N NESHKO Milana 2004 F LAT
46 N TRUDSØ Ria 2003 F DEN Trekanten København (DEN)
47 N JAANI Kleer 2005 F EST En Garde Haapsalu (EST)
48 N VITKEVIEIUTE Nida 2003 F LTU Gaja-Florete (LTU)
49 N KRIAUCIUNAITE Gerda 2003 F LTU
50 N 1st round DENISTSIK Marianna 2003 F EST Pohjakotkas (EST)
50 N 1st round KALA Kätlin 2002 F EST Tartu Kalev (EST)
50 N 1st round MUST Marleen 2004 F EST Tartu Kalev (EST)
53 N 1st round SIMKUTE Ausrine 2003 F LTU Gintarine spaga (LTU)
54 N 1st round ZARONSKYTE Liepa 2006 F LTU Gintarine spaga (LTU)
55 N 1st round SMØRAAS Louise 2003 F NOR Bergens FK (NOR)
56 N 1st round BOGDAN Ksenia 2003 F EST
57 N 1st round SANAMES Erika 2005 F EST Tartu Kalev (EST)
58 N 1st round LANNES Susanne 2004 F EST Tartu Kalev (EST)
59 N 1st round TRYNOVA Svetlana 2005 F EST En Garde Haapsalu (EST)
60 N 1st round PROKOPOVIC Karina 2005 F LTU Gintarine spaga (LTU)
61 N 1st round KRANSFORS Filippa 2003 F SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
62 N 1st round AGEYEVA Maria 2004 F NOR Bergens FK (NOR)
63 N 1st round KAABERMA Gertrud 2003 F EST IREM (EST)
63 N 1st round HODNELAND Solveig 2003 F NOR Bergens FK (NOR)
65 N 1st round RAUKTYTE Egle 2004 F LTU
66 N 1st round SEERO Jana 2005 F EST Tartu Kalev (EST)
67 N 1st round GOLUBOVA Ksenija 1900 F LTU Vilniaus FK (LTU)
68 N 1st round NAZAROVA Darja 2004 F EST IREM (EST)
69 N 1st round VOZNESSENSKI Maria-Eliisa 2005 F EST Tartu Kalev (EST)
70 N 1st round POLJAKOVA Andreane 2002 F EST