Back to list

Results

24. Coupe de Samaria
SVK Samorin
October 17, 2015 - October 18, 2015

Foil Women's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 KARPACHEVA Anastasiya 1999 F RUS
2 WERNER Sophia 1999 F GER OSC Berlin (GER)
3 MECH Marta 1999 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
3 UDOVICHENKO Anna 2000 F RUS
5 MUKHINA Yulia 1999 F RUS
6 TOMCZAK Renata 1999 F POL IKS Leszno (POL)
7 STEPHAN Mona 1999 F GER OFC Bonn (GER)
8 WEINER Kari 1999 F GER OFC Bonn (GER)
9 KIRSCH Anne 1999 F GER TSG Weinheim (GER)
10 UELTGESFORTH Pia 1999 F GER FC Moers (GER)
11 PETROVA Elena 2001 F RUS
12 KUZNETSOVA Anastasia 1999 F RUS
13 HAJAS Nora 2000 F HUN Torekves (HUN)
14 ANTONOVA Alexandra 1999 F RUS
15 KUDLACEK Beatrice 1999 F AUT FG Stockerau (AUT)
16 LAPCHENKO Ekaterina 1999 F RUS
17 FÉRON Johanna 2000 F GER FC Moers (GER)
18 SEMENOVA Anastasia 1999 F RUS
19 SZANTAY Anna 1999 F HUN BHSE (HUN)
20 DE LANGE Kayleigh 1999 F GBR Salle Oxon (GBR)
21 OLEWSKI Sophie 1999 F GER TFC Hanau (GER)
22 SAMOILOVA Polina 1999 F RUS
23 POLTZ Anna 2000 F HUN MTK (HUN)
24 SAVEANU Anca 2000 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
25 SUNDUCHKOVA Alexandra 2000 F RUS
26 KHAKIMULLINA Liana 2000 F RUS
27 VACARASU Raluca 1999 F ROU CS Farul Constanta (ROU)
28 SZABELSKA Oliwia 2000 F POL KU AZS UK Bydgoszcz (POL)
29 CSIPAN Reka 2000 F HUN Szigetszentmiklosi Tor Egylet (HUN)
30 LAWSKA Magdalena 2001 F POL Wroclawianie (POL)
31 WLOSINSKA Julia 2000 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
32 REISE Maria-Laura 1999 F BEL CE Woluwe (BEL)
33 KALOCSAI Virag 2001 F HUN Torekves (HUN)
34 SUCHOMSKA Zuzanna 2000 F POL AZS AWF Poznan (POL)
35 MALYSHKINA Alina 1999 F RUS
36 KRALIKOVA Viktoria 1999 F SVK Slavia STU Bratislava (SVK)
37 RAUCHFUß Michélle 2000 F GER FC Schkeuditz (GER)
38 KISTEREVA Alexandra 1999 F RUS
39 ANDREYENKA Yana 2000 F BLR SCAF RB (BLR)
40 HORVATH Lilla 2001 F HUN BHSE (HUN)
41 SIRBU Teodora 1999 F ROU CSU Timisoara (ROU)
42 BUDENKO Oleksandra 2000 F UKR KIEW (UKR)
43 BABAEVA Sevil 2000 F GBR
44 WISOKY Weronika 2000 F POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
45 GAINULLINA Julia 1999 F RUS
46 SADII Anatasiia 2001 F UKR KIEW (UKR)
47 PANTELI Efthimia 1999 F GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
48 WASILCZUK Dominika 2000 F POL UKS PM Syrena (POL)
49 ELSHARKAWY Yara 1999 F EGY
50 GULIAEVA Mariya 1999 F RUS
51 BUDENKO Kateryna 2002 F UKR KIEW (UKR)
52 BAIKOVA Regina 2000 F RUS
53 VÖLKER Johanna 1999 F GER SC Berlin (GER)
54 KUKLINA Ekaterina 2000 F RUS
55 CORABI Sarah 2002 F ITA
56 CHALDAIOU Maria-Eleni 2000 F GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
57 ZAKHARAVA Dziyana 1999 F BLR RCOT STAYKI (BLR)
58 BRUGGER Lilli Maria 2000 F AUT AFC Salzburg (AUT)
59 JEGLINSKA Aleksandra 1999 F POL UKS Salle de la Gdansk (POL)
60 ERHARDT Maike 2000 F GER TSG Weinheim (GER)
61 GULEN Fatmanur 1999 F TUR Karesi SK (TUR)
62 KACZMAREK Marta 1999 F POL IKS Leszno (POL)
63 MALASHINA Yuliya 2000 F BLR
64 PANAGIOTOPOULOU Stamatia 1999 F GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
65 HANZL Lilla Zsofia 2000 F HUN MTK (HUN)
66 CAMPBELL Yasmin 2000 F GBR Fighting Fit FC (GBR)
67 DESYLLA Maria 1999 F GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
68 JANSEN Greta 2001 F GER FC Moers (GER)
69 NEMCOVA Stepanka 2000 F CZE Serm Liberec (CZE)
70 NEMETH Luca 2001 F HUN BHSE (HUN)
71 PROIETTI Arianna 2002 F ITA
72 SOKOLOVA Varvara 2000 F RUS
73 SCHNABEL Hanna 2000 F GER SC Berlin (GER)
73 BIEDERMANN Juliane 1999 F GER SC Berlin (GER)
75 MAGADEEVA Alina 2000 F RUS
75 VOESTE Mara Sofie 2001 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
77 NAGY Anasztazia 1999 F HUN UTE (HUN)
78 BOBER Zuzanna 1999 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
79 HOME Amy 2001 F GBR
79 HOLZE Henrietta 1999 F GER TG Münster (GER)
81 MARONET Andrea 2000 F BEL
82 TARANENKO Anna 2000 F UKR KIEW (UKR)
83 NEWTON-HUGHES Phoebe 2001 F GBR Sheffield Buccaneers (GBR)
84 BRONDUM Alexandra 2001 F DEN Trekanten København (DEN)
85 MICHNIEWICZ Julia 2000 F POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
86 PENZES Eszter 1999 F HUN MTK (HUN)
87 FAIRMAN Charlotte 1999 F GBR Club Escrime Winchester (GBR)
88 DRAGHICI Raluca 2000 F ROU CS Farul Constanta (ROU)
89 ZSOLDOSI Karolina 2001 F HUN Terezvaros (HUN)
90 CAMPBELL Alice 2000 F GBR Newham Swords (GBR)
91 HUGHES Phoebe 2000 F GBR Laszlo (GBR)
92 TOPORSKA Joanna 1999 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
93 GHEORGHE Andreea 2001 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
94 SHIGIHARA Annalena 2000 F GER OFC Bonn (GER)
95 PIJACZYNSKA Kinga 2000 F POL Polonia Leszno (POL)
96 GRANVILLE Bronwen 2001 F GBR Bath Sword Club (GBR)
97 MACKO Michaela 2000 F CZE Sokol Brno (CZE)
98 RAPINESE Olivia 2002 F ITA
99 OKUMUS Busra 2000 F TUR
100 MCLAUGHLIN Mhairi 2000 F GBR Salle Holyrood (GBR)
101 THÜRMER Caecilia 2000 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
102 KARAYAZI Leyla Suzan 1999 F TUR Fethiye Orman SK (TUR)
103 HAVLICKOVA Anna 1999 F CZE Serm Liberec (CZE)
104 ANDREYENKA Hanna 2000 F BLR SCAF RB (BLR)
105 PRUSOVA Kristyna 1999 F CZE USK Praha (CZE)
106 KRYVONOS Mariya 2001 F UKR
107 KOZLOWSKA Alicja 2000 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
108 GYORGY Eszter 2002 F SVK KS Samorin (SVK)
109 UDVARDI Jazmin 2001 F SVK KS Samorin (SVK)
110 CANDESCU Rebeca 2001 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
111 CHAITOGLOU Evangelia 1999 F GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
112 TOMKA Ivett 2000 F HUN MTK (HUN)
113 CSEFALVAYOVA Karolina 1999 F SVK KS Samorin (SVK)
114 NAGYOVA Kitti 2000 F SVK KS Samorin (SVK)
115 PATEL Serena 1999 F GBR Aldershot Fencing Club (GBR)
116 LIDZBARSKA Julia 1999 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
117 WINIARSKA Katarzyna 2001 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
118 HALABURDA Zofia 2000 F POL AZS AWF Poznan (POL)
119 SEDLAKOVA Isabela 2003 F CZE Sokol Bystrice nad Pernstejnem (CZE)
119 MALICKOVA Eliska 2002 F CZE Sokol Bystrice nad Pernstejnem (CZE)
119 INTROZZI Margherita 2002 F ITA
119 ORTLER Vanessa 1999 F AUT FK Vöcklabruck (AUT)
123 KROHMER Alice 1999 F GER CTG Koblenz (GER)
124 OZUCAGLI Asli 1999 F TUR
125 MARGETICH Iris 1999 F AUT FU Mödling (AUT)
126 KARNATH Nathalie 1999 F GER TG Biberach (GER)
127 FIRAT Mehlika 1999 F TUR
127 KIRSTEN Ines 1999 F AUT StLFC Graz (AUT)
129 ARINA Iena 2001 F UKR KIEW (UKR)
130 MUSILKOVA Veronika 2002 F CZE USK Praha (CZE)
131 FILL Lena 2001 F AUT SZT Klagenfurt (AUT)
132 LEVI Lea 2002 F TUR
133 KOCOUROVA Adela 2002 F CZE Sokol Brno (CZE)
133 KOCSIS Alexandra 2001 F HUN Terezvaros (HUN)
135 CURWEN Becci 2001 F GBR Millfield School (GBR)
136 SOMMER Johanna 2001 F AUT FG Stockerau (AUT)
137 SOPIT Olga 2003 F UKR KIEW (UKR)
138 TADICS Rahel 1999 F HUN BHSE (HUN)
139 1st round FREITAG Luise 1999 F GER FC Fürth (GER)
140 1st round LAZAREVA-SKRANZHEVSKAYA Yana 2000 F BLR SCAF RB (BLR)
141 1st round SIKE Nora 1999 F HUN Szeged (HUN)
142 1st round KRALIKOVA Veronika 2001 F SVK Slavia STU Bratislava (SVK)
143 1st round BANYIK Dorina 2001 F HUN Terezvaros (HUN)
144 1st round BARABAS Dora 2000 F HUN Torekves (HUN)
145 1st round BARTALOVA Vivien 2001 F SVK KS Samorin (SVK)
145 1st round CREMONESI Clarissa 2002 F ITA
147 1st round POLEWICZ Zuzanna 2000 F POL IKS Leszno (POL)
148 1st round KORLAT Nikoletta 2002 F UKR Uzhgorod (UKR)
149 1st round LEVINA Liubou 1999 F BLR
150 1st round MORGUN Nadiia 2002 F UKR KIEW (UKR)
151 1st round TOTH Szonja 2001 F HUN BHSE (HUN)
152 1st round MIRONIUK Dariia 2001 F UKR KIEW (UKR)
153 1st round ISEVCAN Balca 2003 F TUR Altinyurt S.K. (TUR)
153 1st round BODOVA Barbara 2003 F SVK KS Samorin (SVK)
153 1st round MOMONOVA Sofiia 2001 F UKR
156 1st round SHAW Rachel 1999 F GBR Newham Swords (GBR)
157 1st round PORTER Jasmine 2000 F GBR
158 1st round ZENINA Ekaterina 2000 F RUS
159 1st round HARDIE Heloise 2000 F GBR Fighting Fit FC (GBR)
160 1st round BUDAY Boglarka 2002 F SVK KS Samorin (SVK)
161 1st round FIDYKOVSKA Olena 2002 F UKR Uzhgorod (UKR)
162 1st round GUBA Bibor 2001 F HUN BHSE (HUN)
163 1st round ZACKOVA Adela 2001 F CZE USK Praha (CZE)
163 1st round RIZMAJER Anna 1999 F HUN Csepel (HUN)
165 1st round POTOR Andrea 2000 F ROU CS Satu Mare (ROU)
166 1st round STAWIARSKA Katarzyna 1999 F POL UKS Atena Gdansk (POL)
167 1st round KURESOVA Tamara 2001 F CZE Sokol Brno (CZE)
168 1st round TEMEL Kubra 2003 F TUR Kocaeli Buyuksehir Belediye Kagit SK (TUR)
169 1st round TOSUN Irem 2001 F TUR Bursa Ferdi (TUR)
169 1st round VLCKOVA Lucie 2001 F CZE Sokol Brno (CZE)
171 1st round POLAT Elif Gunes 2003 F TUR Altinyurt S.K. (TUR)
171 1st round SOPIT Svitlana 2003 F UKR