Back to list

Results

Cadet Circuit
BUL Sofia
November 7, 2015 - November 8, 2015

Sabre Women's U17 Team History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 UKRAINE       UKR
1 GONTSOVA Daria 2002 F UKR Nikolaev (UKR)
1 SMIRNOVA Margarita 1999 F UKR Musketeer Odessa (UKR)
1 YAVNIK Oleksandra 2000 F UKR Musketeer Odessa (UKR)
1 PYSARENKO Olena 2000 F UKR KIEW (UKR)
2 ROMANIA 2       ROU
2 CIOBANU Ana Maria 1999 F ROU CSM IASI (ROU)
2 LUPU Andreea 1999 F ROU CSM IASI (ROU)
2 RADU Ioana 2000 F ROU CSS Unirea Iasi (ROU)
2 MARTIS Sabina 2000 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
3 BULGARIA       BUL
3 JIVKOVA Katrin-Maria 2000 F BUL Svechnikov (BUL)
3 NEDYALKOVA Simona 2000 F BUL Svechnikov (BUL)
3 EFIMOVA Ioanna 1999 F BUL Svechnikov (BUL)
4 TURKEY       TUR
4 CAKIR Aylin 2001 F TUR Bursa Ferdi (TUR)
4 ACAR Doga 2000 F TUR Visnelik Tenis Eskrim SK (TUR)
4 ARALAN Deniz 2000 F TUR Visnelik Tenis Eskrim SK (TUR)
4 SARICAM Melis 2000 F TUR Bursa Ferdi (TUR)
5 UKRAINE 4       UKR
5 BONDAR Oleksandra 2003 F UKR Nikolaev (UKR)
5 KORSAK Oleksandra 2002 F UKR Nikolaev (UKR)
5 BULBA Daria 2003 F UKR Nikolaev (UKR)
5 FOMINA Tetiana 2001 F UKR Nikolaev (UKR)
6 UKRAINE 2       UKR
6 HNIDASHEVA Valeriia 2000 F UKR Cherkasy (UKR)
6 PROCHENKO Valeriia 2001 F UKR Nikolaev (UKR)
6 POZDNIAKOVA Anna 1999 F UKR Kharkiv (UKR)
6 PIZNYUR Iryna 2000 F UKR Khmelnitskiy (UKR)
7 TURKEY 3       TUR
7 MUSAAGAOGLU Zeynep 2001 F TUR Visnelik Tenis Eskrim SK (TUR)
7 OZKAN Selin 2002 F TUR Visnelik Tenis Eskrim SK (TUR)
7 CELEBI Aysu Zeynep 2003 F TUR Visnelik Tenis Eskrim SK (TUR)
7 ATAER Yelin Busra 1999 F TUR Visnelik Tenis Eskrim SK (TUR)
8 GREECE       GRE
8 KRIZETIGK Maria-Laura 1999 F GRE A.E.K. ATHENS (GRE)
8 KONSTANTAKOPOULOU Despoina 2003 F GRE ETHNIKOS G.S. (GRE)
8 BOIDANI Dimitra Lydia 2001 F GRE A.E.K. ATHENS (GRE)
8 MAVRIKAKI Athinais 2002 F GRE A.E.K. ATHENS (GRE)
9 ROMANIA 3       ROU
9 GEAMANA Ana Maria 1999 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
9 IACOB Felicia 2001 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
9 LUTEA Tania 2001 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
10 BULGARIA 2       BUL
10 BLIZNAKOVA Aneliya 2001 F BUL Trakiya (BUL)
10 ANASTASOVA Daria 2002 F BUL Svechnikov (BUL)
10 STANIMIROVA Elitsa 2001 F BUL Svechnikov (BUL)
10 HADJIISKA Sara 2000 F BUL Olympic (BUL)
11 ROMANIA       ROU
11 MATEI Maria 2001 F ROU CS Dinamo Bucuresti (ROU)
11 NICOLAE Antonia 2000 F ROU CS Dinamo Bucuresti (ROU)
11 OPREA Ileana 1999 F ROU CS Dinamo Bucuresti (ROU)
12 ICELAND       ISL
12 OLAFSDOTTIR Anna Margret 2001 F ISL FC Reykjavik (ISL)
12 STEFNISDOTTIR Freyja Sif 1999 F ISL FC Reykjavik (ISL)
12 BUGAEVSKI Natalia 2000 F MDA CSTA Bucuresti (ROU)
13 BELARUS       BLR
13 RUDAKOVA Aliaksandra 2000 F BLR Minsk Trade Unions (BLR)
13 VADZEIKA Tatsiana 2001 F BLR Minsk Trade Unions (BLR)
13 SLADKOVA Hanna 1999 F BLR RGUOR (BLR)
13 RAHACHEUSKAYA Katsiaryna 2001 F BLR Minsk Trade Unions (BLR)
14 GREECE 4       GRE
14 DIMKOU Eleni 2001 F GRE G.E.FLORINAS (GRE)
14 TETRADI Sofia Dionysia 2001 F GRE APOLLON VRILISSION (GRE)
14 GEORGITSI Pavlina 2003 F GRE G.E.FLORINAS (GRE)
14 KALOUTA Kalliopi 2001 F GRE APOLLON VRILISSION (GRE)
15 BULGARIA 3       BUL
15 CHERNEVA Mila 2000 F BUL Plovdiv BG (BUL)
15 VUTOVA Teodora 2001 F BUL CSKA (BUL)
15 PETROVA Petya 1999 F BUL Avitohol (BUL)
16 UKRAINE 3       UKR
16 DUBOVA Anna 2000 F UKR Nikolaev (UKR)
16 MELNYCHUK Yelizaveta 2002 F UKR KIEW (UKR)
16 KUPOVYKH Irina 2002 F UKR
16 MOLCHANOVA Erika Mariia 2004 F UKR Kharkiv (UKR)
17 ROMANIA 5       ROU
17 CIDA Alesia 2002 F ROU CSM Brasov (ROU)
17 CRETU Diana 2000 F ROU CSM Brasov (ROU)
17 RETHER Monica 1999 F ROU CSM Brasov (ROU)
18 TURKEY 2       TUR
18 DOGAN Melis 2000 F TUR Bursa Ferdi (TUR)
18 CAKIR Bilgesu 2001 F TUR
18 DUVENCI Doga 2002 F TUR
19 ROMANIA 4       ROU
19 SINDILARIU Adina 1999 F ROU CSS Unirea Iasi (ROU)
19 SZABO Stefania 2000 F ROU CSM Brasov (ROU)
19 TIPISCA Catrinel 2000 F ROU CSM IASI (ROU)
20 UKRAINE 5       UKR
20 VASENKO Dariia 2002 F UKR Musketeer Odessa (UKR)
20 GUBAREVYCH Emiliya 2003 F UKR KIEW (UKR)
20 POLONKA Sofiya 2005 F UKR Nikolaev (UKR)
20 TURCHANINOVA Olena 2003 F UKR Nikolaev (UKR)
21 GREECE 3       GRE
21 PANAGIARI MALEA Iliani 2001 F GRE G.E.FLORINAS (GRE)
21 PSATHA Niki 1999 F GRE E.KOSTEA GEITONA (GRE)
21 LIAMI Areti-Stavrianni 2002 F GRE ILYSIAKOS A.O. (GRE)
21 BOURDOUKI Maria 2000 F GRE A.E.K. ATHENS (GRE)
22 GREECE 2       GRE
22 TRIANTAFYLLI Eleftheria Ilianna 2004 F GRE APOLLON VRILISSION (GRE)
22 VAMVAKOURI Maria Elissavet 2002 F GRE APOLLON VRILISSION (GRE)
22 CHRISTEA Artemis Caroline 2003 F GRE APOLLON VRILISSION (GRE)
23 BULGARIA 4       BUL
23 ILIEVA Patricia 2000 F BUL Russe (BUL)
23 BUITENHUIS Marleen 2001 F NED s.v. Porthos (NED)
23 DEMIROVA Viktoriya 2001 F BUL Trakiya (BUL)