Back to list

Results

Cadet Circuit
HUN Budapest
September 12, 2015 - September 13, 2015

Foil Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 ITKIN Nick 1999 M USA
2 TOURETTE Geoffrey 1999 M USA
3 GAINULLIN Danil 1999 M RUS
3 BORODACHEV Kirill 2000 M RUS
5 LI Michael 1999 M USA
6 TROSHIN Ivan 2000 M RUS CSKA Moscow (RUS)
7 ALLEN Cameron 1999 M USA
8 SPORYSHEV Nikita 1999 M RUS
9 CHENG Julian 2000 M USA
10 WONG Robert 1999 M USA
11 BARMAKOV Bogdan 1999 M RUS
12 MACHOVEC Andrew 2000 M USA
13 HAMZA Mohamed 2000 M EGY
14 LAURIA Lorenz 1999 M ITA CS Bolzano (ITA)
15 BORODACHEV Anton 2000 M RUS
16 FALLICA Carmelo 1999 M ITA CUS Catania (ITA)
17 CHEN Earnest 1999 M USA
18 MARROQUIN Diego 1999 M MEX
18 DI VEROLI Davide 2001 M ITA G. VERNE SCHERMA (ITA)
20 WISE William 1999 M USA
21 VELLUTI FRANZI Pietro 1999 M ITA
22 BENYEI Erik 1999 M HUN Torekves (HUN)
23 ZAROFF Leo 2000 M USA
24 MARINO Joseph 1999 M USA
25 MYLNIKOV Vladislav 2000 M RUS
26 KADYROV Alym 1999 M RUS
27 SERGIENKO Andrey 1999 M RUS
28 TOMINE Octave 1999 M FRA RENNES EC (FRA)
29 STELLA Alessandro 2000 M ITA
30 SHEKSHAEV Artem 1999 M RUS
31 LOMBARDI Tommaso 2000 M ITA
32 NAVAS Timothy 1999 M BEL CE Les 3 armes (BEL)
33 ROSU Silviu 2000 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
34 ORTS Lucas 1999 M USA
35 BIBARD Tyvan 1999 M FRA SANARY CE (FRA)
36 CIERLUK Jakub 2000 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
37 CHERNYAK Ilya 1999 M RUS
38 LEVY Cameron 2000 M USA
39 BULDA Kiryl 1999 M BLR
40 EGYENES PORSOK Henrik 1999 M SVK KS Samorin (SVK)
41 PADALKIN Oleh 1999 M UKR Uzhgorod (UKR)
42 PISTORIO Federico 2000 M ITA
43 ROGER Constant 2001 M FRA CE MELUN VAL DE SEINE (FRA)
44 CANDESCU Cristian 1999 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
44 MENDREY Tamas 1999 M HUN UTE Budapest (HUN)
46 IANDOLO Francesco Pio 2000 M ITA CS Salerno ASD (ITA)
47 BRAVO Kenji 2001 M USA
48 DANS Jared 1999 M USA
49 PRILUTSKII Kirill 1999 M RUS
50 SUGARMAN Jared 1999 M USA
51 FORTUNA Robert 1999 M UKR Uzhgorod (UKR)
51 FEDOROV Daniil 2001 M RUS
53 PIRVA Alexandru 2001 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
54 NEILSON Ian 1999 M BUL Olympic (BUL)
55 MAIRE Jules 2000 M FRA PAYS AIX (FRA)
56 ZHOU Justin Ling-Yi 1999 M USA
57 CHTIOUI Michal 2000 M POL Budowlani Torun (POL)
58 VERIGIN Vladimir 2000 M RUS
59 GOH Yu Xiang Akira 1999 M SGP Z Fencing (SGP)
60 LECHNER Moritz 2000 M AUT StLFC Graz (AUT)
61 LI Leo 2000 M CRO MK VMD (CRO)
62 MAIOR Matyas 2000 M HUN Torekves (HUN)
63 GRISERI Francesco 2000 M ITA
64 BEKE Vince 2000 M HUN Torekves (HUN)
65 BARBAROSSA Giovanni 2001 M ITA
66 LASAK Ondrej 1999 M CZE Serm Ostrava (CZE)
67 CRISMER Augustin 2000 M BEL CE Embourg (BEL)
68 CAMPAGNA Massimiliano 1999 M ITA
69 CHU Aidan 1999 M USA
70 MOHLI Nino 1999 M FRA PARIS CEP (FRA)
71 KOTHIERINGER Michael 2000 M GER KTF Luitpold München (GER)
71 SIRB Alexandru 2001 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
73 WOLF Adam 1999 M HUN ZVE Zalaegerszeg (HUN)
74 IAMANDEI Dragos 1999 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
74 ISHEEV Konstantin 1999 M RUS
76 VALEUR Maxim 2000 M DEN Trekanten København (DEN)
77 VANNUCCI Marco 1999 M ITA
78 NIKOLOV Vichko 2000 M BUL Volov (BUL)
79 QUAGLIOTTO Filippo 2001 M ITA
80 KONIG Robert 2000 M CZE Sokol Bystrice nad Pernstejnem (CZE)
80 GARRO Sebastiano Francesco 2001 M ITA
82 DEGLER Maurice 2000 M GER SC Berlin (GER)
83 SMREKAR Leo 2000 M CRO MK Rapir (CRO)
84 ZHENG Andrew 2001 M USA
85 PANAGIEV Stefan-Damian 1999 M BUL Avitohol (BUL)
86 JANZ Jonas 2000 M GER FG Schwerin (GER)
87 NEDELJKOVIC Mateja 2000 M HUN UTE Budapest (HUN)
88 CUK Veljko 2000 M SRB MK Vojvodina (SRB)
89 IONICA Andrei 2000 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
90 FILATOV German 1999 M RUS
91 BLAHUT Jan 1999 M CZE Serm Ostrava (CZE)
92 LONGO Cristian 2001 M ITA CATANIA SCHERMA (ITA)
93 PRAUS Markus 2001 M GER SC Berlin (GER)
94 ANTONELLI Riccardo 2000 M ITA
94 BOVT Nikita 1999 M RUS CSKA Moscow (RUS)
94 TOTH Gergely 1999 M HUN Hodmezovasarhely (HUN)
97 PINEIRA Enzo 2000 M FRA PARIS CEP (FRA)
97 POP Edwin 2000 M ROU CS Satu Mare (ROU)
99 FARCY Tino 1999 M FRA PAYS AIX (FRA)
100 BABANICS Gergely 1999 M HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
101 TAN Darren Jun Hao 2000 M SGP Z Fencing (SGP)
102 MOLNAR Martin 2001 M HUN MTK (HUN)
103 BEKBULAT Gorkem 1999 M TUR
104 KLECKENY Balazs 1999 M HUN Szigetszentmiklosi Tor Egylet (HUN)
105 MISKOLCZI Tamas 2000 M HUN Hodmezovasarhely (HUN)
106 TORU Emir 2001 M TUR Istanbul Ferdi (TUR)
107 FARKAS Gyula 1999 M SVK KS Samorin (SVK)
108 FIGINI Andrea 2001 M ITA
108 TOTUSEK Marek 2002 M CZE Sokol Bystrice nad Pernstejnem (CZE)
110 RUYSSEVELDT Sam 1999 M BEL Schermkring Herckenrode (BEL)
111 SEYFRIED Kacper 2000 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
112 ZIEGON Anton 1999 M GER KTF Luitpold München (GER)
113 DARABOS Vince 2000 M HUN ZVE Zalaegerszeg (HUN)
114 MUTIS Bora 1999 M TUR
115 FRERES Hugo 1999 M BEL
116 LAU Evan 2000 M USA
117 MOZEJKO Mateusz 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
118 MRAVUNAC Anton 2000 M CRO MK Karlovac (CRO)
119 E KAFRAWI Yehia 2000 M EGY
119 EL KAFRAWI Yehia 2000 M EGY
120 SOBOTKA Jakub 1999 M CZE USK Praha (CZE)
120 NAGY Szilard 2001 M HUN Torekves (HUN)
122 MIHÁLYI Andor Istvan 2002 M HUN Torekves (HUN)
123 KARAVIDIN Dina 2000 M SRB MK Omladinac (SRB)
124 NEMETH Zalan 2000 M HUN ZVE Zalaegerszeg (HUN)
125 GRASNEK Tobias 1999 M AUT FUM Mödling (AUT)
126 KESSLER Bence 1999 M HUN Szigetszentmiklosi Tor Egylet (HUN)
127 KATIRCI Berkay 2000 M TUR Istanbul Ferdi (TUR)
128 BRZEZINSKI Jan 2001 M POL
129 DANILICHEV Ignat 2001 M RUS
130 YEVSTIGNEYEV Roman 1999 M UKR Dnipropetrovsk (UKR)
131 KOR-HANAK Norbert 1999 M HUN Terezvaros (HUN)
132 SARMANY Zoltan 2002 M SVK KS Samorin (SVK)
133 ADALI Ural Torygar 2001 M TUR Istanbul Ferdi (TUR)
134 TESARIK Daniel 2000 M CZE Sokol Brno (CZE)
135 BERNAT Mate 2000 M HUN UTE Budapest (HUN)
136 LOMBARDI Giulio 2002 M ITA
137 ESZES-KOVACS Maxim 1999 M HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
138 KOLLER Korbinian 2001 M GER KTF Luitpold München (GER)
139 GALUF Luka 2001 M CRO CAFC Mladost (CRO)
140 DAVIDOVIC Domen 1999 M SLO SS Duel Tabor (SLO)
141 KULCU Turhan Berke 2000 M TUR
142 SZOLLOSI Oliver 2001 M HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
143 KOROM Erik 2000 M HUN Torekves (HUN)
144 PELEKSIC Vladimir 1999 M SRB MK Crvena Zvezda (SRB)
144 TOTH Gergely 2002 M HUN Torekves (HUN)
146 KOSTENTSIS Theodoros 1999 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
147 SZANTAY Benedek 2001 M HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
148 MATYOVSZKY Benedek 1999 M HUN ZVE Zalaegerszeg (HUN)
149 SCHAUER Moritz 2000 M AUT StLFC Graz (AUT)
150 MAKK Domonkos 2002 M HUN Torekves (HUN)
151 KRUSE Ossip 1999 M GER SC Berlin (GER)
152 BENYUS Fulop 2001 M HUN Torekves (HUN)
153 REMMERTZ Felix 2000 M GER KTF Luitpold München (GER)
154 VANNUCCI Francesco 2002 M ITA
155 RAIS Krisztian 2001 M HUN Torekves (HUN)
156 FAUCONNIER Basile 1999 M BEL
157 1st round GOJAK Antonio 2000 M CRO MK Karlovac (CRO)
158 1st round JURKIEWICZ Jan 2000 M POL Budowlani Torun (POL)
159 1st round HAMANN Gabriel 2001 M GER FG Schwerin (GER)
160 1st round BABA Csanad 2000 M HUN SZTE SZEGED (HUN)
161 1st round CRISTIAN Razvan 2001 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
162 1st round PRELOVSEK Martin 2000 M CRO MK Lokomotiva (CRO)
162 1st round BENYUS Agoston 1999 M HUN Torekves (HUN)
164 1st round NEHEZ Denisz 2000 M HUN MK Omladinac (SRB)
165 1st round FLORES-HENRIQUEZ Patrik 2001 M HUN Budavari Vivo (HUN)
166 1st round POLGAR Bence 1999 M HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
166 1st round ONDRUSEK Radek 1999 M CZE KS SK Zlin (CZE)
168 1st round KORENY Mihaly 2000 M HUN Budavari Vivo (HUN)
169 1st round ZUZANSKI Antoni 2001 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
170 1st round GUDYK Maksym 2000 M UKR
171 1st round PRAILE Clement 1999 M BEL CE Bessemans (BEL)
172 1st round EGYHAZI Attila 2000 M HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
173 1st round SLAVCHEV Ivan 2002 M BUL Volov (BUL)
174 1st round CHALOUPKA Matej 1999 M CZE Serm Liberec (CZE)
175 1st round RUSEV Georgi 1999 M BUL Shumen (BUL)
176 1st round BERGMANN Paul 2001 M AUT FCT Treibach (AUT)
177 1st round VANDE BROECK Theo 2001 M BEL CE Les 3 armes (BEL)
178 1st round KOVACS Gergely 2002 M HUN Terezvaros (HUN)
179 1st round SZASZAK Gergely Mark 1999 M HUN SZTE SZEGED (HUN)
180 1st round DOBOS David 2000 M SVK KS Samorin (SVK)
181 1st round KEREKES Balint 1999 M HUN Szigetszentmiklosi Tor Egylet (HUN)
182 1st round MOSCHOPOULOS Dimitrios 2003 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
183 1st round KAMAKGUN Asrin 2001 M TUR Istanbul Ferdi (TUR)
184 1st round NIKOLOV Kaloyan 2001 M BUL Shumen (BUL)
185 1st round USICCO Leonardo 2000 M ITA
185 1st round CHREN Simon 2001 M CZE Bohemians Praha (CZE)
187 1st round MAKSA Gergo 2000 M HUN SZTE SZEGED (HUN)
188 1st round OZKOKU Ahmet Can 2002 M TUR Mersin Eskrim SK (TUR)
189 1st round BULAVA Semen 2001 M UKR KIEW (UKR)
190 1st round PINAR Semih 2001 M TUR
191 1st round BARANYAI Bence 1999 M HUN Szigetszentmiklosi Tor Egylet (HUN)
192 1st round SACHINIDIS Dimitrios 2005 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
193 1st round TOTH Patrik 2002 M HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
194 1st round AYDIN Ege 2002 M TUR Karesi SK (TUR)
194 1st round SAYAR Yigit 2001 M TUR
196 1st round ASAR Ozan Orkun 2000 M TUR
196 1st round EZGUTEKIN Barkin Erk 2001 M TUR