Back to list

Results

Cadet Circuit
AUT Mödling
October 29, 2011 - October 30, 2011

Epee Women's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 WINES Victoria 1995 F USA
2 SIKLOSI Eniko 1995 F HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
3 WERNER Kristin 1995 F GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
3 RUTZ Barbara 1995 F POL KS Szpada Wroclaw (POL)
5 NABOIU Claudia 1995 F ROU CSM Oradea (ROU)
6 LEGRADI Dora 1995 F HUN [i] BKLVE (HUN)
7 KANEVSKY Rachel 1995 F ISR Maccabi Maalot (ISR)
8 OROS Bianca 1996 F ROU CS Satu Mare (ROU)
9 MEYERS Elizabeth 1995 F USA
10 CONSTANTIN Cezara 1996 F ROU CSU Craiova (ROU)
11 KEHL Madeline 1997 F USA
12 SALMINEN Anna 1995 F FIN Habda Helsinki (FIN)
13 WEITBRECHT Sophia Felis 1997 F GER [i] UFC Frankfurt (GER)
14 GNAIER Frauke 1996 F GER Heidenheimer SB (GER)
15 WASYLUK Magdalena 1995 F POL AZS AWF Wroclaw (POL)
16 MROCHEM Karolina 1995 F POL AZS AWF Katowice (POL)
17 SIRICO Amanda 1996 F USA
18 TRUMBLE Maria Alejandra 1995 F USA
19 SVYSTIL Yuliya 1995 F UKR Lviv (UKR)
20 GOTTESMAN RADANOVICH Jessie 1995 F USA
21 OHLMULLER Sarolta 1996 F HUN PTE-PEAC Pecs (HUN)
22 ANGEN Kaitlyn 1996 F USA
23 FELKER Adrienn 1995 F HUN Balaton (HUN)
24 BALOG Alexandra 1998 F HUN AVA Bekescsaba (HUN)
25 KHLYSTUNOVA Lizaveta 1997 F BLR SCAF RB (BLR)
26 STEPANYAN Nataliya 1997 F UKR Kharkiv (UKR)
27 KUN Anna 1995 F HUN OMS-Tata (HUN)
28 PECHERYTSYA Alina 1995 F UKR Nikolaev (UKR)
29 SCHMIDL Paula 1996 F AUT OÖ Landesfechtklub (AUT)
30 GORODETZKY Yafit 1995 F ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
31 DONSLUND Maria Norgil 1995 F DEN Hellerup FK (DEN)
32 ANTEKEIER Madeline 1997 F USA
33 MEIER Selina 1995 F SUI FVFL Fürstenland (SUI)
34 DERR Patricia 1996 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
35 ZSARGO Evelin 1996 F HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
36 BLASZCZYK Martyna 1995 F POL KS Szpada Wroclaw (POL)
37 HUNCAROVA Katarina 1995 F SVK KS Snina (SVK)
38 SCHMEDLER Katharina 1996 F AUT GFU Graz (AUT)
39 PIETREK Malgorzata 1995 F POL
40 NYIKOS Zsofia 1996 F HUN VASAS Budapest (HUN)
41 SZKLAR Aleksandra 1995 F POL AZS AWF Katowice (POL)
42 SCHIBLER Leandra 1995 F SUI AFCB Bern (SUI)
42 HORNISCHER Anna 1996 F GER Heidenheimer SB (GER)
44 GAJOWNICZEK Magdalena 1995 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
45 PETERSON May 1995 F USA
46 HOROWITZ Jennifer 1996 F USA
47 MERICA Mahee 1995 F FRA PAYS DE GEX (FRA)
48 BARABANCHYK Anastasia 1995 F UKR KIEW (UKR)
49 TANNOUS Dominique 1996 F LBN
50 BRESTYANSZKI Flora 1996 F HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
51 BORRMANN Constanze-Viktoria 1997 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
52 GNATOWICZ Pamela 1995 F POL UKS Start Opole (POL)
53 ZIVANOVIC Jovana 1998 F SRB MK Silni (SRB)
54 SPETA Mason 1995 F USA
55 BHINDER Mandeep 1995 F USA
56 VRHEGYI Sra 1995 F HUN VASAS Budapest (HUN)
57 MROSZCZAK Anna 1997 F POL RMKS Rybnik (POL)
58 KHARKOVA Vlada 1996 F UKR Uzhgorod (UKR)
59 SZARKOWSKA Kinga 1995 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
60 HAJDU Reka 1995 F HUN PTE-PEAC Pecs (HUN)
61 RAMAZZOTTI Anastasia 1995 F LUX CE Sud (LUX)
62 BYTNAR Natalia 1995 F POL SKS Radomysl WLK (POL)
63 MERZ Luca 1996 F GER Heidenheimer SB (GER)
64 NITSCHE Giovanna 1996 F AUT GFU Graz (AUT)
65 KARLSSON Ebba 1996 F SWE GoFK Visby (SWE)
66 GORECKA Julia 1995 F POL AZS AWF Katowice (POL)
67 PTASZYNSKA Paulina 1996 F POL T.S. GÓRNIK RADLIN (POL)
68 DE JONG Cheryl 1995 F NED SC Den Bosch (NED)
69 SEL Ana 1997 F SRB MK Omladinac (SRB)
70 BIELSKA Alicja 1995 F POL
71 CSONKA Valeria 1996 F HUN VASAS Budapest (HUN)
72 CRETANU Teodora 1995 F ROU LPS Craiova (ROU)
73 WAKONIG Theresa 1998 F AUT UWK Graz (AUT)
74 RIEDMÜLLER Vanessa 1997 F GER Heidenheimer SB (GER)
75 MOLNAR Petra 1998 F HUN OMS-Tata (HUN)
76 MILOSEVIC Marina 1995 F SRB MK Soko (SRB)
77 BRAUN Gina 1997 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
78 JARECKA Aleksandra 1995 F POL KKS Krakow (POL)
79 POP Sandra 1996 F ROU CS Satu Mare (ROU)
80 NEIDIG Anne-Charlotte 1998 F SUI SES Sion (SUI)
81 HÖRNER Marina 1995 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
82 BONNET Margaux 1995 F FRA NEVERS CE (FRA)
83 SZABO Reka 1995 F HUN AVA Bekescsaba (HUN)
84 KATHAN Aurelia 1995 F AUT FTSJF Feldkirch (AUT)
85 SHECHTMAN Alice 1995 F ISR Maccabi Jerusalem (ISR)
86 MUMM Emelie 1995 F SWE DIF Stockholm (SWE)
87 PEREPECH Michal 1995 F ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
87 MATE Kinga 1995 F HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
89 YUN Audrey 1996 F USA
90 ESPOSITO Ines 1997 F LUX CE Sud (LUX)
91 UNAL Dilara 1996 F TUR Aladag SK (TUR)
91 FERGUSON Signe 1996 F USA
93 JAGIELKO Justyna 1997 F POL Palac Mlodziezy Katowice (POL)
93 BOVEY Maude 1995 F SUI SESAF Fribourg (SUI)
95 TOLLEY Anna 1995 F USA
95 MARDESIC Luana-Zelda 1996 F CRO CAFC Mladost (CRO)
97 VYHNANKOVA Eliska 1995 F CZE FC Karlin Praha (CZE)
97 KRAICZY Nicolle 1995 F CZE FC Karlin Praha (CZE)
99 WAWRZYNSKA Justyna 1995 F POL
100 NAHM Alina 1995 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
101 LEQUIN Andrea 1996 F FRA AUTUN CE (FRA)
102 GOJNY Miroslawa 1995 F POL T.S. GÓRNIK RADLIN (POL)
103 STACHURSKA Aleksandra 1995 F POL T.S. GÓRNIK RADLIN (POL)
104 WILLEMO Josefine 1996 F SWE GoFK Visby (SWE)
104 CRAVAT Laila 1996 F LUX CE Luxembourg (LUX)
106 DRAGUSIN Oana 1995 F ROU CS Satu Mare (ROU)
107 SOY Dilara 1997 F TUR Alanya Eskrim SK (TUR)
108 HANESZOVA Julia 1995 F SVK KSK 1903 Kosice (SVK)
109 VILLI BIGOVIC Hannah 1997 F CRO MK Inter (CRO)
110 RUCINSKA Michalina 1996 F POL Palac Mlodziezy Katowice (POL)
111 BUECH Kim Jasmin 1995 F SUI SEB Basel (SUI)
112 GUILLON Elsa 1998 F FRA NEVERS CE (FRA)
113 PRIJIC Zlata 1996 F CRO MK Split (CRO)
114 BUNTZ Melissa 1997 F GER Heidenheimer SB (GER)
115 PARTOS Zsofia 1995 F HUN Debrecen (HUN)
116 BOSOVA Valentyna 1995 F UKR KIEW (UKR)
117 GABASOVA Maria Lujza 1996 F SVK Slavia UK Bratislava (SVK)
118 ATAKER Begum 1996 F TUR Ankara Eskrim S.K. (TUR)
119 TAURIAINEN Sofia 1997 F FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
120 COLBACH Isabelle 1997 F LUX CE Luxembourg (LUX)
121 PREDESCU Alexandra 1999 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
122 JONAS Anna 1996 F GER [i] UFC Frankfurt (GER)
123 POLEY Linda 1998 F ISR Maccabi Maalot (ISR)
124 THIERRY Susanne 1995 F AUT GFU Graz (AUT)
125 NEIDIG Amelie 1998 F SUI SES Sion (SUI)
126 KUHAR Laura 1996 F CRO MK Lokomotiva (CRO)
127 POZNEROVA Ruzena 1998 F CZE TJ Slovacka Slavia Uherske (CZE)
128 VONEN Thea 1995 F NOR Bergens FK (NOR)
129 1st round AEGERTER Noa Lina 1996 F SUI AFCB Bern (SUI)
129 1st round JOHNSSON Anna 1996 F SWE GFK Göteborg (SWE)
129 1st round NEMCOVA Jana 1998 F SVK BSK Bratislava (SVK)
132 1st round HALLER Aisha Illiana Helois 1995 F SUI FCB Bern (SUI)
133 1st round BERTHELOT Marie 1997 F FRA NEVERS CE (FRA)
134 1st round PALLASVESA Vera 1996 F FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
135 1st round ZAPOTOTSKA Anastasiya 1997 F UKR KIEW (UKR)
136 1st round KARAVIDIN Branislava 1995 F SRB MK Omladinac (SRB)
137 1st round MUSTONEN Selma 1996 F FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
138 1st round CUGINI Francesca 1998 F SUI LUG Lugano (SUI)
139 1st round WINKLER Konstanze 1996 F AUT FK Balmung (AUT)
140 1st round FEHRER Stefanie 1998 F AUT FUL Linz (AUT)
141 1st round FASBENDER Maria 1997 F AUT FK Balmung (AUT)
142 1st round BOYCHENKO Anastasiya 1995 F UKR SVT Sevastopol (UKR)
143 1st round BONNET Marie 1995 F FRA NEVERS CE (FRA)
144 1st round BENESOVA Eva 1996 F CZE TJ Lokomotiva Karlovy Vary (CZE)
145 1st round DOGAN Irem Ilayda 1996 F TUR Afyon Eskrim GSK (TUR)
146 1st round OZTURKMEN Aybuke 1997 F TUR
147 1st round BLOESCH Sophie 1996 F SUI FCB Bern (SUI)
148 1st round BENEA Bianca 1999 F ROU CSM Oradea (ROU)
148 1st round FUCHSSTEINER Pia 1997 F AUT FK Balmung (AUT)
148 1st round ULRICH Anja 1996 F SUI FGK Küssnacht (SUI)
148 1st round DE MARCHI Paola 1995 F CRO MK Split (CRO)
152 1st round LIENHARDT Hannah 1996 F AUT
152 1st round KAMINSKI Maria 1995 F NOR Bygdø FK (NOR)
154 1st round PETERNELL Carina 1995 F AUT FCW Wels (AUT)
154 1st round KANEVSKI Vera Maia Devi 1999 F ISR Maccabi Maalot (ISR)
154 1st round WOLKERSDORFER Gloria 1996 F AUT GFU Graz (AUT)
157 1st round OSICKOVA Marie 1996 F CZE Dukla Olomouc (CZE)
158 1st round GENOVA Diana 1998 F UKR SVT Sevastopol (UKR)
159 1st round HALLER Oriana Roxane 1995 F SUI FCB Bern (SUI)
160 1st round MANZ Carlotta 1996 F SUI CAL Lausanne (SUI)
161 1st round WALTER Julia 1996 F AUT UWK Graz (AUT)
162 1st round YAKOVENKO Anastasiya 1996 F UKR KIEW (UKR)
163 1st round KRAUBERGER BALAZIC Ursulla 1995 F SLO
164 1st round MRAZOVA Aneli 1997 F CZE TJ Slovacka Slavia Uherske (CZE)
165 1st round PILLMAIR Eva 1996 F AUT
165 1st round JOLIC Josipa 1998 F CRO CAFC Mladost (CRO)
167 1st round RECLOVA Klara 1997 F SVK Akademia sermu (SVK)
167 1st round WINKLER Klara 1998 F AUT FK Balmung (AUT)
167 1st round RAZUMOVSKY Xenia 1997 F AUT FK Balmung (AUT)
167 1st round TARAKCI Ayse Eda 1996 F TUR