Back to list

Results

Challenge Wratislavia
POL Wroclaw
March 19, 2015 - March 23, 2015

Sabre Women's U13 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N IVANOVA Alexandra 2002 F RUS
2 N KORSAK Oleksandra 2002 F UKR Nikolaev (UKR)
3 N WHANG Rebecca 2002 F USA
3 N ZINIUKHINA Mariia 2002 F RUS
5 N SCHILLINGER Ylvi 2002 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
6 N RIABCHIKOVA Polina 2003 F RUS
7 N BUCHMANN Vivien 2002 F GER TSG Eislingen (GER)
8 N CIDA Alesia 2002 F ROU CSM Brasov (ROU)
9 N BRICA Matea 2002 F GER
10 N HOPULELE Ana 2002 F ROU ACS DUEL BUCURESTI (ROU)
11 N MELNYCHUK Yelizaveta 2002 F UKR KIEW (UKR)
12 N NAGEL Alina 2003 F GER
13 N ROWINSKA Emilia 2002 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
14 N STRAUB Fanny 2003 F GER FC Würth Künzelsau (GER)
15 N WEBER Christine Marie 2003 F GER FC Würth Künzelsau (GER)
16 N KUZMIN Tais 2002 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
17 N BONDAR Oleksandra 2003 F UKR Nikolaev (UKR)
18 N PERLOVSKA Ieva 2003 F LAT Salvo (LAT)
19 N SZEGEDI Dora 2002 F ROU CS RIPOSTA (ROU)
20 N MIKULEVICA Anna 2003 F LAT Salvo (LAT)
21 N BARTOSZ Roksana 2002 F POL Dragon Lodz (POL)
22 N CHITU Mihaela 2002 F ROU CS RIPOSTA (ROU)
23 N TUNCER Nadja 2003 F GER FC Würth Künzelsau (GER)
24 N MOHAMED Nehal Mahmoud Refaat 2002 F EGY
25 N TURCHANINOVA Olena 2003 F UKR Nikolaev (UKR)
26 N MUNTEANU Magdalena 2003 F ROU CS Dinamo Bucuresti (ROU)
27 N BULBA Daria 2003 F UKR Nikolaev (UKR)
28 N PANTIS Ilinca 2003 F ROU CS RIPOSTA (ROU)
29 N MEMMLER Johanna 2002 F GER PSV Rostock (GER)
30 N SWIERC Zuzanna 2002 F POL TMS Sosnowiec (POL)
31 N EL SAMMAN Nour Medhat Mohamed 2002 F EGY
32 N SHARPLIN Aaliyah 2002 F GBR Marshall Fencing Club (GBR)
33 N SKOWRONSKA Jagoda 2002 F POL
34 N SUSZCZYNSKA Kinga 2003 F POL UKS 13 Bialystok (POL)
35 N STOPINSKA Oliwia 2002 F POL
36 N ROBBINS WILKINSON Ellen 2002 F GBR Marshall Fencing Club (GBR)
37 N GROZEVA Ines 2003 F NED s.v. P.S.V. Eindhoven (NED)
38 N MALAZHAVAYA Alisiya 2003 F BLR Minsk Trade Unions (BLR)
39 N CIESLAR Julia 2002 F POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
40 N BIENIASZ Weronika 2002 F POL UKS 13 Bialystok (POL)
41 N DANCIU Vanessa 2003 F ROU CSM Brasov (ROU)
42 N ZAJAC Ewa 2003 F POL TMS Sosnowiec (POL)
42 N ANDRYSZEWSKA Marta 2002 F POL UKS 13 Bialystok (POL)
44 N MULARSKA Wiktoria 2002 F POL TMS Sosnowiec (POL)
45 N SVOBODOVA Michaela 2003 F CZE SK Houstka (CZE)
46 N SAVCHUK Kateryna 2003 F UKR
47 N FRYDRYCHOWSKA Adrianna 2002 F POL KKSz Konin (POL)
48 N FIGULA Anastazja 2003 F POL AZS AWF Poznan (POL)
49 N LEVER Rachael 2002 F GBR O.P.S. Epee Club (GBR)
50 N NOWICKA Malgorzata 2002 F POL TMS Sosnowiec (POL)
51 N MALGREM Klaudia 2003 F POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
52 N ZYZNOWSKA Antonina 2003 F POL
53 N KITAICIKA Viktorija 2002 F LAT Salvo (LAT)
54 N NOWIK Justyna 2003 F POL UKS 13 Bialystok (POL)
55 N HADAJ BAHIR Aischa 2002 F POL KKSz Konin (POL)
56 N KARPINSKA Jagoda 2002 F POL KKSz Konin (POL)
57 N MODRZEJEWSKA Kamila 2003 F POL AZS AWF Poznan (POL)
58 N TOTH Rebeka 2002 F HUN VASAS Budapest (HUN)
59 N ZIEBACZ Wiktoria 2002 F POL TMS Sosnowiec (POL)
60 N CHUMARINA Veronika 2002 F RUS
60 N KOZIARSKA Natalia 2003 F POL KKSz Konin (POL)
62 N NOVAKOVA Adela 2002 F CZE SK Houstka (CZE)
63 N SKWARK Zuzanna 2002 F POL Palac Mlodziezy Katowice (POL)
64 N BANNISTER Alice 2002 F GBR Marshall Fencing Club (GBR)
65 N 1st round WALOWSKA Julia 2002 F POL KKSz Konin (POL)
66 N 1st round GASANOVA Alina 2003 F RUS
67 N 1st round TARASIUK Marcelina 2003 F POL UKS 13 Bialystok (POL)
68 N 1st round KOZIEL Klaudia 2003 F POL TMS Sosnowiec (POL)
69 N 1st round JOPEK Wiktoria 2003 F POL AZS AWF Poznan (POL)
70 N 1st round ZRALIKOVA Natalie 2003 F CZE DDM serm Chomutov (CZE)
71 N 1st round STREU Pauline 2002 F GER
72 N 1st round KANTSAVAYA Aryna 2003 F BLR
73 N 1st round AKULO Katsiaryna 2003 F BLR
74 N 1st round LEWANDOWSKA Aleksandra 2002 F POL Dragon Lodz (POL)
75 N 1st round TYMA Justyna 2003 F POL AZS AWF Poznan (POL)
76 N 1st round ROGALSKA Gabriela 2002 F POL UKS 13 Bialystok (POL)
77 N 1st round PALASZEWSKA Zuzanna 2003 F POL AZS AWF Poznan (POL)
78 N 1st round WLOSEK Amelia 2003 F POL TMS Sosnowiec (POL)
79 N 1st round ANDRZEJAK Natalia 2003 F POL OS AZS Poznan (POL)
80 N 1st round HOFFMANN Magdalena 2003 F POL AZS AWF Poznan (POL)
80 N 1st round MIEDZINSKA Natalia 2003 F POL AZS AWF Poznan (POL)
80 N 1st round LASKOWSKA Marta 2002 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
80 N 1st round KARBOWA Wiktoria 2003 F POL KKSz Konin (POL)
84 N 1st round VISHNEVETSKA Anna 2003 F LAT Salvo (LAT)
85 N 1st round KOLUCKA Weronika 2003 F POL
86 N 1st round WICINSKA Maria 2003 F POL AZS AWF Poznan (POL)
87 N 1st round WOZNIAK Nikola 2003 F POL KKSz Konin (POL)
88 N 1st round MARCZUK Amelia 2002 F POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
89 N 1st round CIESLEWICZ Emilia 2003 F POL AZS AWF Poznan (POL)
89 N 1st round DIHEL Maria 2003 F ROU