Back to list

Results

Cadet Circuit
POL Warszawa
February 7, 2015 - February 8, 2015

Foil Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 MENKUER Engin Batuhan 1998 M TUR [i] EFE SK Ankara (EUR)
2 RUDNICKI Mikolaj 1998 M POL AZS AWF Gdansk (POL)
3 MILLER Jakub 1998 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
3 CRNJAK Tom 1998 M BEL
5 CZARTORYJSKI Szymon 1999 M POL Wroclawianie (POL)
6 EGYENES PORSOK Henrik 1999 M SVK KS Samorin (SVK)
7 HARAVSKYI Maksym 1998 M UKR Lviv (UKR)
8 DOLZYCKI Mateusz 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
9 DE GREEF Stef 1998 M BEL
10 COOKE Dillon 1998 M USA
11 OLSZOWSKI Daniel 1998 M POL Budowlani Torun (POL)
12 JURKIEWICZ Jan 2000 M POL Budowlani Torun (POL)
13 KAJBJER Albin 1998 M SWE KFK Kalmar (SWE)
14 OLSZEWSKI Wiktor 1998 M POL AZS AWF Gdansk (POL)
15 KOSLICKI Michal 1998 M POL KU AZS UK Bydgoszcz (POL)
16 DEMBA Ilja 1999 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
17 SAUKANS Olafs 1998 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
18 KASPRZYK Slawomir 1999 M POL Wroclawianie (POL)
19 BOROWIEC Piotr 1999 M POL Akademia Integracji (POL)
20 MARROQUIN Diego 1999 M MEX
21 CIERLUK Jakub 2000 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
22 LASAK Ondrej 1999 M CZE Serm Ostrava (CZE)
23 SZPYGIEL Jedrzej 1998 M POL UKS PM Syrena (POL)
24 JASINSKI Krystian 1998 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
25 CHTIOUI Michal 2000 M POL Budowlani Torun (POL)
26 STROZYNSKI Tomasz 1998 M POL KU AZS UK Bydgoszcz (POL)
27 IZYCKI Filip 2000 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
28 WOJTKOWIAK Adrian 1998 M POL AZS AWF Poznan (POL)
29 MOZEJKO Mateusz 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
30 BORATYN Filip 2000 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
31 BLAHUT Jan 1999 M CZE Serm Ostrava (CZE)
32 KOZIELEWSKI Kosma 2000 M POL UKS PM Syrena (POL)
33 KAJBJER Petter 1998 M SWE KFK Kalmar (SWE)
34 ALI Kim 1998 M BLR SC TUFB (BLR)
35 ZUZANSKI Antoni 2001 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
36 KLIMEK Mateusz 2000 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
37 FARKAS Gyula 1999 M SVK KS Samorin (SVK)
38 BIALIAYEV Raman 2000 M BLR
38 BIALIAYEV Raman 2000 M BLR MSIT (BLR)
39 MROZEK Mikolaj 2001 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
40 SOWA Mikolaj 1998 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
41 LUKASIEWICZ Karol 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
42 FRERES Hugo 1999 M BEL
43 DOLZYCKI Jakub 2001 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
44 MARTYNIAK Patryk 2000 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
45 CHMIELEWSKI Ryszard 2003 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
46 SZYPULSKI Ignacy 2000 M POL IKS Warszawa (POL)
47 SEYFRIED Kacper 2000 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
48 WISNIEWSKI Adam 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
49 KARSHAKOUSKI Henadzi 1998 M BLR SC TUFB (BLR)
49 PERA Maksymilian 1998 M POL AZS AWF Poznan (POL)
51 KOZIELEWSKI Jarema 1998 M POL UKS PM Syrena (POL)
52 BEM Maciej 2001 M POL AZS AWF Poznan (POL)
53 FATOUROS Dimitrios Stylianos 2000 M GRE PANELLINIOS (GRE)
53 KONDYLIS Ioannis 1999 M GRE PANELLINIOS (GRE)
53 STACHERA Wiktor 2000 M POL Budowlani Torun (POL)
56 PERA Aleksander 1999 M POL AZS AWF Poznan (POL)
57 DOBOS David 2000 M SVK KS Samorin (SVK)
58 ZAKRZEWSKI Jan 2000 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
59 FIJALKOWSKI Jedrzej 2000 M POL UKS PM Syrena (POL)
60 KONIG Robert 2000 M CZE Sokol Bystrice nad Pernstejnem (CZE)
61 CZAJA Franciszek 2001 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
61 WOJTECKI Kacper 1998 M POL Budowlani Torun (POL)
61 KAPELLOS Panagiotis 2000 M GRE PANELLINIOS (GRE)
61 MLICKI Szymon 2002 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
65 1st round MARCHI Filippo 2000 M ITA
66 1st round VAN CAMPENHOUT Stef 1998 M BEL Brussels Fencing Club (BEL)
67 1st round BEM Kacper 1998 M POL AZS AWF Poznan (POL)
68 1st round GOSCINSKI Ireneusz 1999 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
69 1st round OLBROMSKI Michal 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
70 1st round FORTUNA Robert 1999 M UKR Uzhgorod (UKR)
71 1st round SZCZUROWSKI Jakub 2000 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
72 1st round FREDRYCH Michal 2000 M POL AZS AWF Poznan (POL)
73 1st round BRZEZINSKI Jan 2001 M POL
74 1st round BIEDRZYCKI Mateusz 2002 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
75 1st round PICHLACZ Szymon 2002 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
76 1st round SWIERGOCKI Krzysztof 1999 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
77 1st round BOLAKOWSKI Mateusz 2001 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
78 1st round HALADUDA Kacper 2002 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
79 1st round POLIDOWSKI Wojciech 2002 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
80 1st round STOCHOWSKI Hubert 2000 M POL NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI (POL)