Back to list

Results

Satellite Tournament
CRO Split
May 21, 2011 - May 21, 2011

Epee Men's Senior Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 NYISZTOR Alexandru 1979 M ROU
2 HURME Tommi 1985 M USA
3 GUJINOVIC Luka 1992 M CRO MK Split (CRO)
3 SCHWANTES Athos 1985 M BRA AMK Mestre Kato (BRA)
5 MITRICA Alin 1987 M ROU CSU Craiova (ROU)
6 MATHE Jorg 1982 M AUT FC Vindobona (AUT)
7 BIDOVEC Jan 1989 M SLO SS Tabor (SLO)
8 LOVRIC Ivan 1992 M CRO MK Split (CRO)
9 1st round MATIC Ivan 1988 M CRO MK Inter (CRO)
10 1st round ROTA Carlo 1970 M ITA
11 1st round RÖDER Dirk 1974 M GER Fechtzentrum Berlin (GER)
12 1st round NICA Daniel 1989 M ROU CSU Craiova (ROU)
13 1st round PARTALI Csaba 1982 M HUN
14 1st round KORTYANU Cosmin 1987 M ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
15 1st round VARGAS Ricardo 1985 M BRA CDE Rio de Janeiro (BRA)
16 1st round DI MAGGIO Nicolas 1983 M SUI CAL Lausanne (SUI)
17 1st round GOLOBIC Jan 1992 M SLO SS Tabor (SLO)
18 1st round SBARCIA Alin 1984 M ROU CSU Craiova (ROU)
19 1st round AZEVEDO Felipe 1981 M BRA
20 1st round SOUREK Dino 1985 M CRO MK Split (CRO)
21 1st round MIJATOVIC Bojan 1969 M CRO CAFC Mladost (CRO)
22 1st round BALENT Uros 1980 M SLO
23 1st round SETNICKY Ladislav 1985 M SVK
24 1st round PIRVAN Marin Dorian 1989 M ROU CSU Craiova (ROU)
25 1st round SAPONJA Peter 1990 M SLO
26 1st round VESIC Ognjen 1988 M SRB MK Silni (SRB)
27 1st round LUNARDI Fabiano 1984 M BRA CDE Rio de Janeiro (BRA)
28 1st round PELAJIC Ivan 1993 M CRO MK Split (CRO)
29 1st round JARL Henrik 1992 M SWE DIF Stockholm (SWE)
30 1st round SABAN Vedran 1994 M CRO MK Split (CRO)
31 1st round SOBOCAN Rok 1971 M SLO
32 1st round CIKES Andrej 1977 M CRO
33 1st round BATYI Tamas 1986 M HUN Debrecen (HUN)
34 1st round VUKOVIC Filip 1989 M CRO MK Inter (CRO)
35 1st round SCHUELER Thomas 1964 M SUI CER Romont (SUI)
36 1st round NEMEC Rudolf 1989 M SVK BSK Bratislava (SVK)
37 1st round ARIETA Ryan 1989 M USA
38 1st round NAGY Zsolt 1988 M HUN Szeged (HUN)
39 1st round FARMER Alexander-Bryan 1994 M SVK BSK Bratislava (SVK)
40 1st round DE SEPIBUS Severin 1983 M SUI AFZ Zürich (SUI)
41 1st round KRICKIC David 1994 M CRO CAFC Mladost (CRO)
42 1st round PATKOS Stefan 1979 M SWE DIF Stockholm (SWE)
43 1st round BIENENFELD Emanuel 1994 M CRO MK Lokomotiva (CRO)
44 1st round KOS Alen 1989 M CRO
45 1st round SERRA Solt 1989 M HUN Debrecen (HUN)
46 1st round KLOTZ Hans 1958 M SUI ZFC Zürich (SUI)
47 1st round LOVRIC Marin 1991 M CRO MK Split (CRO)
48 1st round JANSSON Alvar 1981 M SWE DIF Stockholm (SWE)
49 1st round FLYNN Colm 1984 M IRL
50 1st round GREENAN Rory 1971 M IRL