Back to list

Results

Cadet Circuit
RUS Moscow
November 24, 2012 - November 25, 2012

Sabre Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 PLATONOV Bogdan 1996 M UKR Nikolaev (UKR)
2 ILYIN Ivan 1997 M RUS
3 RUBAN Vladimir 1996 M RUS
3 VASIAEV Aleksandr 1996 M RUS
5 SHAINBERG Jonah 1996 M USA
6 NOVIKAU Artsiom 1996 M BLR
7 GLADKOV Andrey 1997 M RUS
8 CHIN Edward 1996 M USA
9 YAKOVENKO Nikita 1997 M RUS
10 DALLI Jeffrey 1996 M USA
11 OVCHAROV Denis 1996 M RUS
12 KEYZEROV Daniil 1996 M RUS
13 SOROKIN Dmitriy 1997 M RUS
14 SHPUNOV Vladislav 1996 M RUS
15 COLLEAU Charles 1996 M FRA TARBES ATE (FRA)
16 CANALI Nael 1996 M FRA MEYLAN SE (FRA)
17 BYKOV Miroslav 1996 M RUS
18 PODKIDYSHEV Igor 1996 M RUS
19 SEMIN Ilya 1996 M RUS
20 EFIMOV Kirill 1996 M RUS
21 TRYFONOV Yevgen 1998 M UKR Nikolaev (UKR)
22 NATANZON Benjamin 1997 M USA
23 BOBYLEV Andrey 1997 M RUS
24 KURALEV Vasily 1996 M RUS
25 KWONG Samuel 1998 M USA
26 NOKHRIN Ilya 1996 M RUS
27 LEVCHENKO Stanislav 1996 M RUS
28 DMITRIEV Alexander 1997 M RUS
29 LOKHANOV Konstantin 1998 M RUS
30 PANTELEEV Arseniy 1999 M RUS CSKA Moscow (RUS)
31 MURPHY Blake 1996 M USA
32 LIANG Calvin 1997 M USA
33 MENG Jason 1996 M USA
34 KISHCHENKOV Mikhail 1997 M RUS
35 FEDOROV Daniil 1996 M RUS
36 VAN HOFFELEN Raphael 1997 M GBR GEMENOS (FRA)
37 TARYKIN Viktor 1996 M UKR Khmelnitskiy (UKR)
38 FITZGERALD Jonathan 1996 M USA
39 NAUMOV Alexey 1997 M RUS
40 DUBARRY Baptiste 1997 M FRA TARBES ATE (FRA)
41 DAVIS Joseph 1996 M USA
42 MELNIK Borys 1998 M UKR KIEW (UKR)
43 WALKER Alex 1997 M USA
44 SKURATOV Vasiliy 1996 M RUS
45 PAZYAK Oleg 1997 M RUS CSKA Moscow (RUS)
45 SHIRSHOV Vasiliy 1997 M RUS
47 MERCHANT Julian 1997 M USA
47 MURTAZAEV Shamil 1997 M RUS
49 NIKANOV Andrey 1998 M RUS
50 MISHCHENKO Vasiliy 1996 M RUS
51 NIKITIN Pavel 1997 M RUS
52 LOGACHEV Arseniy 1997 M RUS
53 KARAKAI Oleksandr 1996 M UKR Cherkasy (UKR)
54 NIKITIN Iurii 1996 M UKR Cherkasy (UKR)
55 BOROJERDI Ameen 1996 M USA
56 STEPANOV Artemiy 1996 M RUS
57 GERASIMOV Gleb 1997 M RUS
58 FEDULOV Nikolay 1998 M RUS
59 STEPANOV Mark 1998 M RUS CSKA Moscow (RUS)
60 LEVCHUK Vladyslav 1997 M UKR KIEW (UKR)
61 RULEV Vladimir 1996 M RUS
62 STEPANOV Kirill 1996 M RUS
63 HANCHAROU David 1997 M BLR SCAF RB (BLR)
64 GUYADER Adrien 1997 M FRA TARBES ATE (FRA)
65 WANG Royce 1997 M TPE
66 CHERKASOV Daniil 1998 M RUS
67 KOSTENKO Anatoliy 1998 M RUS
68 SADOVETS Vlavyslav 1997 M UKR
69 POLISHCHUK Maksym 1996 M UKR Khmelnitskiy (UKR)
70 DEMYANOV Dmytro 1996 M UKR
71 GOKEA Siegfried 1996 M USA
72 GLEESON Andrew 1996 M USA
73 MIKHALCHUK Andrei 1996 M BLR MSIT (BLR)
74 KURCHEV Aleksander 1998 M RUS
75 FILIPPOV Maksim 1996 M RUS
76 TARAMAEV Konstantin 1998 M RUS
77 MAKAROV Evgeniy 1996 M RUS
78 TRUNTAEV Daniil 1997 M RUS
79 ILYASHENKO Sergey 1996 M RUS
80 SHU GESTIN Marc Antoine 1997 M FRA TARBES ATE (FRA)
81 MARCUS Benjamin 1996 M USA
82 PASCUAL Johannes 1997 M PHI
82 TSAREV Vasiliy 1996 M RUS
85 MITRANI Joseph 1996 M USA
86 ONUFRIEV Nikita 1997 M RUS
87 KURUDIMOV Viktor 1997 M RUS
87 ILIN Andrey 1998 M RUS
89 VILLACAMPA Remi 1996 M FRA PAU SECTION (FRA)
90 KASSYMOV Nurlan 1997 M KAZ
91 KIRPICHOU Kiryl 1998 M BLR SCAF RB (BLR)
92 KUDRYAVTSEV Daniil 1998 M RUS
93 ADZHIGIREY Nikita 1997 M RUS
94 IGNATOV Igor 1998 M RUS
95 STROKIN Nikita 1996 M RUS
96 1st round ANTONOV Mikhail 1998 M RUS
97 1st round LEONOV Alexandr 1997 M RUS
98 1st round YATSYUK Oleksandr 1998 M UKR KIEW (UKR)
98 1st round ILCHUK Vadym 1998 M UKR Khmelnitskiy (UKR)
100 1st round KARIMULLIN Rafik 1997 M RUS
101 1st round BUBKO Danil 1997 M SLO SAB Kamnik (SLO)
102 1st round BULOCHKO Aleksandr 1998 M RUS
103 1st round BIRIUKOV Mykola 1997 M UKR KIEW (UKR)
104 1st round MISEV Grigoriy 1997 M RUS
105 1st round TIMASHUK Sergey 1997 M UZB
106 1st round BEKCHANOV Spartak 1997 M UZB
107 1st round KOVALEV Daniil 1997 M RUS
108 1st round MIRONENKO Alexey 1996 M RUS
109 1st round GORLOFF Alexander 1996 M USA
109 1st round KOZYARCHUK Sergiy 1996 M UKR Musketeer Odessa (UKR)
109 1st round DOMNIN Dmitriy 1998 M RUS
109 1st round LOVINS Antons 1998 M LAT Salvo (LAT)
113 1st round BAGINSKIY Ivan 1997 M UKR Khmelnitskiy (UKR)
114 1st round BRAJDIC Josip 1996 M CRO
115 1st round DANYLIUK Volodymyr 1999 M UKR Khmelnitskiy (UKR)
116 1st round SHAGAEV Bobur 1999 M UZB
117 1st round KOZLOVS Artjoms 1998 M LAT Salvo (LAT)
117 1st round SVYATNENKO Bogdan 1999 M UKR KIEW (UKR)
119 SATTARKHAN Nazarbay 1998 M KAZ