Back to list

Results

Cadet Circuit
SRB Zrenjanin
September 27, 2014 - September 28, 2014

Epee Women's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 BOZZA Alessandra 1999 F ITA TOISE (ITA)
2 NAGY Kinga 1998 F HUN DVE Miskolc (HUN)
3 ISOLA Federica 1999 F ITA AS Pro Vercelli (ITA)
3 SZOKE Sara 1998 F HUN VASAS Budapest (HUN)
5 ELMER Luise 2000 F AUT FUL Linz (AUT)
6 DE MARCHI Eleonora 1998 F ITA Scherma Treviso ASD (ITA)
6 NEVERDINOVA Alexandra 1999 F RUS
8 GNAM Tamara 2000 F HUN TSC (HUN)
9 LADANYI Nelli 1998 F HUN Szolnok SI (HUN)
10 FEHRER Stefanie 1998 F AUT FUL Linz (AUT)
11 KHUGAEVA Anzhelika 1998 F RUS
12 FEKETE Laura 2000 F HUN Debrecen (HUN)
13 EGERSZEGI Alexandra 1999 F HUN DVE Miskolc (HUN)
14 CHUKLINOVA Valeriya 1998 F RUS
15 SHICHKINA Viktoria 2000 F RUS
16 GRYSCHYK Alla 1998 F UKR KIEW (UKR)
17 SZABO Viktoria 1999 F HUN SZVASE Szombathely (HUN)
18 BAYKOVA Margarita 1999 F RUS
19 KHALITOVA Svetlana 1999 F RUS
20 TRENCSENYI Sara 1999 F HUN MTK (HUN)
21 SAUMOVA Manana 1999 F RUS
22 OZKALAYCI Nisanur 1998 F TUR
23 PETRI Renata 2000 F HUN AVA Bekescsaba (HUN)
24 JOLIC Josipa 1998 F CRO CAFC Mladost (CRO)
25 KONOPLEVA Elizaveta 1998 F RUS
26 BARANOVA Arina 1999 F RUS
27 KAZAR Dora 2000 F HUN AVA Bekescsaba (HUN)
28 BOSOVA Olena 1998 F UKR KIEW (UKR)
29 GILANYI Dora 1998 F HUN VASAS Budapest (HUN)
30 TARASOVA Ekaterina 1998 F RUS
31 SCHLIER Zsuzsa 2000 F ROU CSS Tg. Mures (ROU)
32 ZELENTSOVA Anastasiia 2001 F UKR Kharkiv (UKR)
33 BENEA Bianca 1999 F ROU CSM Oradea (ROU)
34 KARDOS Edina 2000 F HUN VASAS Budapest (HUN)
35 VARFOLOMYEYEVA Darja 1999 F UKR Uzhgorod (UKR)
36 MOLNAR Petra 1998 F HUN OMS-Tata (HUN)
37 ANDREEVA Polina 2000 F RUS
38 VIRBAN Andreea 1998 F ROU LPS Craiova (ROU)
39 JUKIC Paula 1998 F CRO MK Split (CRO)
40 YASINSKAYA Kristina 1998 F RUS
41 WAKONIG Theresa 1998 F AUT UWK Graz (AUT)
42 VERTESI Lili 2000 F HUN Debrecen (HUN)
43 COSTE Teodora 1999 F ROU CS Satu Mare (ROU)
44 CSOKNYAI Lilla 1999 F HUN VASAS Budapest (HUN)
45 LIPATOVA Elizaveta 1998 F RUS CSKA Moscow (RUS)
46 KESAEVA Marina 1999 F RUS
47 MARKOVA Yasena 1998 F BUL Vitosha (BUL)
48 GRIJAK Jana 1999 F SRB MK Silni (SRB)
49 SOLDATOVA Anastasia 1999 F RUS
50 KUZMINA Sofia 1998 F RUS
51 MAZEPA Kateryna 1998 F UKR
52 CSEPREGI Csepke 1998 F HUN MTK (HUN)
53 PALAI Amarillisz 2000 F ROU CS Satu Mare (ROU)
54 ZELENTSOVA Alina 1999 F UKR Kharkiv (UKR)
55 MESIC Ana 1998 F CRO CAFC Mladost (CRO)
56 ZIVANOVIC Jovana 1998 F SRB MK Silni (SRB)
57 ZEYBEK Busra Nur 1998 F TUR
58 KORKH Elena 1998 F RUS CSKA Moscow (RUS)
59 GENOVA Diana 1998 F UKR
60 VOLODOVSKA Kateryna 1999 F UKR KIEW (UKR)
61 ALABAS Belfin Sevval 1998 F TUR
62 MOLYVIDOU Theodora 1999 F GRE ATHLITIKOS ASTERAS (GRE)
63 GICI Ayse Mirac 1999 F TUR
64 UYSAL Elif Sena 1998 F TUR
65 STANISLAVOVA Gabriela 2000 F BUL Vitosha (BUL)
66 DONSLUND Louise Norgil 1998 F DEN Hellerup FK (DEN)
67 GRIJAK Marta 2000 F SRB MK Silni (SRB)
68 VYURKOVA Svetlana 1999 F RUS
69 FEHERTOI-NAGY Lili 1999 F HUN VASAS Budapest (HUN)
70 CHORNIY Kateryna 2001 F UKR KIEW (UKR)
71 LOBACHEVA Anastasiya 1999 F UKR
72 NAGY Csilla 1999 F ROU CS Satu Mare (ROU)
73 MONSCHEIN Julia 1999 F AUT FTS Dornbirn (AUT)
74 TARTOCZKI Vera 1998 F HUN VASAS Budapest (HUN)
75 BAROSAN Denisa 1999 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
76 PINGGERA Elisabeth 1998 F AUT FTS Dornbirn (AUT)
77 BOZDEMIR Gunseli Deniz 1999 F TUR Ankara Eskrim S.K. (TUR)
78 PATRU Alexandra 1999 F ROU LPS Craiova (ROU)
79 ELMER Laura 1998 F AUT FUL Linz (AUT)
80 ERSOY Merve 1999 F TUR
81 KEVREKIDOU Maria 2000 F GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
82 CHALKIA Anna 1998 F GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
83 REKASSY Panka 1998 F HUN VASAS Budapest (HUN)
84 GNJIDIC Lucija 2001 F CRO CAFC Mladost (CRO)
85 BAYDAR Sedef Sara 2000 F TUR
86 SCHMIDL Rosa 1998 F AUT OÖ Landesfechtklub (AUT)
87 VADUVA Alina 1999 F ROU LPS Craiova (ROU)
88 1st round PFEIFER Melany 2001 F ROU CS Satu Mare (ROU)
89 1st round POPOVA Kseniya 1999 F UKR Dnipropetrovsk (UKR)
90 1st round VASILE Diana 1999 F ROU LPS Craiova (ROU)
91 1st round YAMAN Silan Hulya 1999 F TUR
92 1st round CVITANOVIC Klara 1999 F CRO MK Split (CRO)
93 1st round MOSCHOPOULOU Zoi 2000 F GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
94 1st round CHATZIIOANNOU Alexandra 2000 F GRE G.S. KARDIANI (GRE)
95 1st round SLIUSAREVA Sofiia 1999 F UKR KIEW (UKR)
96 1st round HABLÜTZEL Demi 1998 F SUI FZB Basel (SUI)
97 1st round MAJDANDZIC Andrea 2000 F CRO CAFC Mladost (CRO)
98 1st round DURGUT Begum Gul 1999 F TUR
99 1st round PALA Damla 1998 F TUR
100 1st round KOVACS Eva 1999 F HUN OMS-Tata (HUN)
101 1st round ERMAN Lal 2001 F TUR Izmir Buyuksehir Bel SK (TUR)
101 1st round SAMKO Anastasiia 1999 F UKR
103 1st round BANTIKI Artemis 1998 F GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
103 1st round MANGONA Ekaterini 2000 F GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
105 1st round KARAPINAR Aleyna 1998 F TUR
106 1st round CUMBUL Zeynep Elif 1998 F TUR
106 1st round BUGARIN Natasa 2001 F SRB MK Omladinac (SRB)
108 1st round COBAN Esra 1998 F TUR
109 1st round SOYKAN Deniz 2001 F TUR Izmir Buyuksehir Bel SK (TUR)