Back to list

Results

Babylon Cup
CZE Liberec
October 21, 2017 - October 22, 2017

Foil Men's U14 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 FAZEKAS Arpad 2004 M SVK KS Samorin (SVK)
2 BAGDANY Albert 2005 M HUN
3 GYÖRGY Bendeguz 2004 M SVK KS Samorin (SVK)
3 WOLF Julien 2005 M GER Dresdener FC (GER)
3 GYÖRGY Bendeguz 2004 M SVK KS Samorin (SVK)
5 SOSA SMATRALA Claudio 2004 M IRL Pembroke FC (IRL)
6 GERGELY Zoltan 2006 M HUN
7 KRAWCZYNSKI Melchior 2005 M POL Wroclawianie (POL)
8 KNOB Vladimir 2005 M CZE
9 BASKI Balint 2004 M HUN
10 PIRK Akos 2004 M SVK KS Samorin (SVK)
11 CSIRKE David 2004 M HUN
12 STEIN Yannik 2005 M GER FC Oelsnitz (GER)
13 GERIS Vojtech 2004 M CZE
14 HOLEMY Vojtech 2004 M CZE Sokol Bystrice nad Pernstejnem (CZE)
15 KOLAR Jakub 2004 M CZE
16 HASÍK Jáchym 2005 M CZE TJ Slezan Opava (CZE)
17 MAUKSCH Paul 2004 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
18 LINDNER Ruben 2005 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
19 CHRAMOSTA Tomas 2004 M CZE
20 RAITHEL Theo 2004 M GER FC Schkeuditz (GER)
21 SCHMEL Laszlo 2006 M HUN
22 ZAPLETAL Jiri 2004 M CZE
23 HANAWA Anthony 2004 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
24 LANCARIC Branislav 2006 M SVK KS Samorin (SVK)
24 TOTH Gergo 2005 M HUN
26 EBERT Tillmann 2005 M GER TV Markkleeberg (GER)
27 WIESNER Hugo 2004 M CZE Bohemians Praha (CZE)
28 VRTILEK Jakub 2005 M CZE Sokol Brno (CZE)
29 HOLY Lev 2006 M CZE Sokol Brno (CZE)
30 DOSEDLA Martin 2005 M CZE Sokol Brno (CZE)
31 LARYS Matyas 2005 M CZE
32 BÖDŐ Péter 2005 M HUN
33 DYNTAR Lukáš 2006 M CZE
34 CHLEBOUN Matyas 2006 M CZE Serm Ostrava (CZE)
35 KORAB Tadeas 2007 M CZE
36 HŮLEK Vít 2005 M CZE
37 KEMPE Kristof 2004 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
38 HUDYMAC Michal 2004 M CZE TJ Slezan Opava (CZE)
39 STLUKA Vojtěch 2006 M CZE
40 VOJTA Jan 2005 M CZE
41 RUCKER Vojtěch 2004 M CZE
42 HYNEK Ondrej 2004 M CZE
43 STEPNICKA Petr 2006 M CZE
44 STRANSKY Vojtech 2004 M CZE Serm Liberec (CZE)
45 KARNAGEL Leopold 2007 M GER TV Markkleeberg (GER)
46 WALDSBERGER Jan 2005 M CZE Sokol Brno (CZE)
47 KORSELT Tomas 2004 M CZE Serm Liberec (CZE)
48 JÜRGENSEN Johannes 2005 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
49 SKIRLO Kostja 2004 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
50 CERMAK Jan 1986 M CZE
51 BLOCHWITZ Anton 2006 M GER TV Markkleeberg (GER)
52 KORÁB Štěpán 2004 M CZE TJ Slezan Opava (CZE)
53 ZARSKY Tadeas 2007 M CZE
54 SKLENAR Oliver 2007 M CZE Serm Liberec (CZE)
54 VESELÝ Šimon 2006 M CZE