Back to list

Results

ΚΥΠΕΛΛΟ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ –ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
GRE OAKA ΑΘΗΝΑ
October 14, 2017 - October 14, 2017

Foil Men's U20 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 SOULIOS Rafail Apostolos 1999 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
2 MAVRIDIS Damianos 2000 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
3 GIANNOS RIZOS Ilias 2001 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
3 PANAGOPOULOS Dimitrios 1998 M GRE PANELLINIOS (GRE)
5 KOSTENTSIS Theodoros 1999 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
6 MANOLIKAS Georgios 2001 M GRE A.X.I.A. ATHENS (GRE)
7 FATOUROS Dimitrios Stylianos 2000 M GRE PANELLINIOS (GRE)
8 PIKOULIS Vasileios 2001 M GRE ODYSSEAS HALANDRIOU (GRE)
9 KAMPANIARIS Georgios 2002 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
10 STANTSIOS Vasileios 1998 M GRE ATHINAIKOS O.O. (GRE)
11 TERTIPIS Konstantinos 2003 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
12 KIVARIS Dimitrios 1998 M GRE ATHINAIKOS O.O. (GRE)
13 VERVERIS Angelos 2001 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
14 PAPAGIANNIS Christos 1999 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
15 FOUNTOULAKIS Konstantinos 2001 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
16 MALTEZAKIS Panagiotis 2003 M GRE O.X.GLYFADAS (GRE)
17 RESTIFO PECORELLA Marco 1998 M GRE O.X.GLYFADAS (GRE)
18 PAPADATOS Charalampos 2002 M GRE A.X.I.A. ATHENS (GRE)
19 OIKONOMOU Aristotelis 2002 M GRE PANELLINIOS (GRE)
20 GKAIGKER Iason 2002 M GRE O.X.GLYFADAS (GRE)
21 PAPAKONSTANTINOU Daniil 2003 M GRE P.A.O. ATHENS (GRE)
22 VASILEIADIS Vasileios 2001 M GRE PANELLINIOS (GRE)
23 ZACHAROPOULOS Sotirios 2001 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
24 ARGYROPOULOS Christos Evangelos 1998 M GRE PANELLINIOS (GRE)
24 BARKOURAS Evangelos Petros 1998 M GRE P.A.O. ATHENS (GRE)
26 STAMATOPOULOS Konstantinos 2004 M GRE O.X.GLYFADAS (GRE)
27 KONDYLIS Ioannis 1999 M GRE PANELLINIOS (GRE)
28 STATHOPOULOS Theodoros 1999 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
29 BALLOS Georgios 2004 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
30 PISKOTAKIS Alexandros-Leonidas 1999 M GRE ATHINAIKOS O.O. (GRE)
31 SOFRAS Dimitrios-Nikolaos 2004 M GRE O.X.GLYFADAS (GRE)
32 KONTOGIANNOPOULOS Ioannis 2003 M GRE A.X.I.A. ATHENS (GRE)
33 1st round KAPELLOS Panagiotis 2000 M GRE PANELLINIOS (GRE)
34 1st round APOSTOLOPOULOS Epaminondas 2003 M GRE A.X.I.A. ATHENS (GRE)
35 1st round PARASKAKIS Ioannis 2002 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
36 1st round ONOUFRIOU Kyriakos 2001 M GRE O.X.GLYFADAS (GRE)
37 1st round PAPANTONIOU Themistoklis Spyridon 2000 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
38 1st round OIKONOMOU Thomas-Nikanor 2003 M GRE A.X.I.A. ATHENS (GRE)
39 1st round ANTONOF Ilias 2002 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
40 1st round SVOLOPOULOS PAPADIMITROPOULOS Konstantinos 2003 M GRE PANELLINIOS (GRE)
41 1st round VOULTEPSIS Panagiotis 2004 M GRE VICTORIA ATHENS (GRE)
41 1st round TSIRIKOS Anastasios Kleon 2003 M GRE ODYSSEAS HALANDRIOU (GRE)
43 1st round THEODOROU Konstantinos 2004 M GRE A.O.X. EGALEO (GRE)