Back to list

Results

Ystad International
SWE Ystad
June 19, 2010 - June 20, 2010

Epee Men's Senior Team History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 HELLERUP FK       DEN Hellerup FK (DEN)
1 JØRGENSEN Patrick 1991 M DEN Hellerup FK (DEN)
1 VON DER OSTEN Frederik 1993 M DEN Hellerup FK (DEN)
1 VON DER OSTEN Hans Helmig 1961 M DEN Hellerup FK (DEN)
1 LAPUSTE Ciprian 1986 M ROU GFK Göteborg (SWE)
2 BYGDOE FK       NOR Bygdø FK (NOR)
2 SVALHEIM Anders 1988 M NOR Bygdø FK (NOR)
2 ORSTAD Jon 1989 M NOR
2 PIASECKI Bartosz 1986 M NOR Bygdø FK (NOR)
2 LUND Jonas 1995 M NOR Bygdø FK (NOR)
3 FFF STOCKHOLM       SWE FFF Stockholm (SWE)
3 ALSTON Vincent 1989 M SWE FFF Stockholm (SWE)
3 LINDBLAD Lars 1973 M SWE FFF Stockholm (SWE)
3 GUSTAVSSON Christian 1986 M SWE FFF Stockholm (SWE)
3 TIVENIUS Jan 1961 M SWE FFF Stockholm (SWE)
4 HELSINGIN MIEKKAILIJAT       FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
4 TOKOLA Paulus 1983 M FIN Oulun Miekkailuseura (FIN)
4 VUORINEN Niko 1989 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
4 ROSLANDER Kasper 1992 M FIN Habda Helsinki (FIN)
5 KFK KALMAR       SWE KFK Kalmar (SWE)
5 BARVESTAD Kinka 1986 F SWE KFK Kalmar (SWE)
5 WIKSTRÖM Ulf 1958 M SWE KFK Kalmar (SWE)
5 BARVESTAD Peter 1956 M SWE KFK Kalmar (SWE)
5 WIKSTRÖM Erik 1986 M SWE KFK Kalmar (SWE)
6 SAF SOLNA       SWE SAF Solna (SWE)
6 DANIELSON Martin 1968 M SWE SAF Solna (SWE)
6 MODIGH Ulf 1965 M SWE SAF Solna (SWE)
6 INGERDAL Mats 1964 M SWE SAF Solna (SWE)
7 MIXED SWE       SWE
7 LYDH Peter 1965 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
7 LYDH Alexander 1992 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
7 DORDEVIC Valentino 1991 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
8 MIXED SWE 2       SWE
8 HÖGLUND Rasmus 1993 M SWE UF Uppsala (SWE)
8 BERG NIEMELÄ Anton 1992 M SWE UF Uppsala (SWE)
8 POSNOV Alexander 1952 M RUS
9 A6 JONKOPING       SWE A6 Jönköping (SWE)
9 EGERTZ SKAANES Oskar 1992 M SWE DIF Stockholm (SWE)
9 EGERTZ SKAANES Lukas 1994 M SWE DIF Stockholm (SWE)
9 SKAANES Martin 1964 M SWE A6 Jönköping (SWE)
9 STIESSEL Adrian 1987 M SWE [i] FmFK Såtenäs (SWE)
10 SKA-FC ST. PETERSBURG       RUS SKA St. Petersburg (RUS)
10 RUBIN Mark 1947 M RUS SKA St. Petersburg (RUS)
10 KARASEV Valery 1954 M RUS
10 KHAVIN Vladimir 1954 M RUS SKA St. Petersburg (RUS)
11 SC BERLIN       GER SC Berlin (GER)
11 ERDMANN Manuel 1985 M GER SC Berlin (GER)
11 WAGNER Julia 1988 F GER SC Berlin (GER)
11 KIRSCHEN Uwe 1967 M GER SC Berlin (GER)
12 MF19 MALMO       SWE MF19 Malmö (SWE)
12 EKLUND Edvin 1995 M SWE MF19 Malmö (SWE)
12 ZANDER Anders 1964 M SWE MF19 Malmö (SWE)
12 CRUZ Roberto 1994 M SWE MF19 Malmö (SWE)
13 P4 SKOVDE       SWE P4 Skövde (SWE)
13 EDMAN Johan 1965 M SWE P4 Skövde (SWE)
13 BROMAN Mikael 1983 M SWE P4 Skövde (SWE)
13 SÖDERMARK Björn 1983 M SWE P4 Skövde (SWE)
14 KMSV       NED
14 BEEKHUIZEN Gerrit 1949 M NED KMSV (NED)
14 VAN DER GRINTEN Toon 1949 M NED KMSV (NED)
14 UIJTING Henk 1953 M NED s.v. Scaramouche (NED)
15 OSI FEKTING       NOR OSI Fekting (NOR)
15 CAO Junjie 1977 M NOR OSI Fekting (NOR)
15 MIDTUN Sondre Riise 1987 M NOR OSI Fekting (NOR)
15 JACOBSEN Kristian 1900 M NOR OSI Fekting (NOR)
15 IRGENS Christoffer 1980 M NOR Gjøvik FK (NOR)
16 HELLERUP FK 2       DEN Hellerup FK (DEN)
16 EGELUND Alexander S. 1993 M DEN Hellerup FK (DEN)
16 WIEGELL Mathias 1992 M DEN Hellerup FK (DEN)
16 ROBL Troels Christian 1993 M DEN Hellerup FK (DEN)
17 MIXED SWE 5       SWE
17 THULLBERG Pierre 1967 M SWE DIF Stockholm (SWE)
17 THULLBERG Tor Axel 1994 M SWE FFF Stockholm (SWE)
17 PALMSTRÖM Max 1995 M SWE MF19 Malmö (SWE)
17 PALMSTRÖM Per 1967 M SWE MF19 Malmö (SWE)
18 SAF SOLNA 2       SWE SAF Solna (SWE)
18 MÅRTENSSON Torbjörn 1943 M SWE AFF Göteborg (SWE)
18 BENSON Lennart 1956 M SWE SAF Solna (SWE)
18 SJÖDAHL Fredrik 1963 M SWE SAF Solna (SWE)
19 MIXED SWE 3       SWE
19 ANDERSSON Perallan 1979 M SWE P4 Skövde (SWE)
19 JACOBSSON Magnus 1976 M SWE C4 Kristianstad (SWE)
19 AXELSSON Rickard 1986 M SWE P4 Skövde (SWE)
20 MIXED SWE 4       SWE
20 RIETZ Carl 1964 M SWE ARA Helsingborg (SWE)
20 DERVAILLY Jerome 1970 M GER TSV Ottobrunn (GER)
20 ASCHEHOUG Leif Alexandre 1976 M NOR Trondheim FK (NOR)
21 ETV HAMBURG       GER ETV Hamburg (GER)
21 DZIONSKO Marcus 1971 M GER ETV Hamburg (GER)
21 MÖLLER Stephan 1965 M GER
21 HORSCHIG Markus 1976 M GER ETV Hamburg (GER)
22 VFB FRIEDRICHSHAFEN       GER VFB Friedrichshafen (GER)
22 RITTHALER Ulf 1965 M GER Fechtakademie Ravensburg (GER)
22 RENNER Daniel 1965 M GER Fechtakademie Ravensburg (GER)
22 KÜNSTLER Rudolf 1945 M GER VFB Friedrichshafen (GER)
22 BOCH Nadine 1994 F GER VFB Friedrichshafen (GER)
23 HILLEROD FK       DEN Hillerød FK (DEN)
23 DANIELSEN Michael 1966 M DEN Hillerød FK (DEN)
23 JOHN Martin 1972 M DEN Hillerød FK (DEN)
23 KOTOV Sergey 1954 M RUS SKA St. Petersburg (RUS)
23 HAUGE Lisa Lolk 1900 F DEN Hillerød FK (DEN)