Back to list

Results

18. President of Konin City’s Cup Sabre Tournament
POL Konin
September 23, 2017 - September 24, 2017

Sabre Women's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 ANGLADE Alexis 2001 F USA
2 JOHNSON Honor 2003 F USA
3 BONDAR Oleksandra 2003 F UKR Nikolaev (UKR)
3 ZINYUKHINA Mariya 2002 F RUS
5 DOHERTY Maverick 2001 F USA
6 GOUHIN Chloe 2002 F USA
7 GIOVANNELLI Vally 2001 F ITA
8 FAHRI Monir 2002 F USA
9 BECKER Kaitlyn 2001 F USA
10 DROZD Dariya 2001 F RUS
11 HIRSCH Sydney 2001 F USA
12 BURLI Francesca 2003 F ITA
13 CORTEYN Jolien 2001 F BEL SG de Klauwaerts (BEL)
14 STRZALKOWSKI Aleksandra 2002 F USA
15 HARRISON Imogen 2002 F USA
16 RAHACHEUSKAYA Katsiaryna 2001 F BLR Minsk Trade Unions (BLR)
17 JENKINS Ryan 2001 F USA
18 JENKINS Morgan 2001 F USA
19 TARICCO Benedetta 2001 F ITA
20 GONTSOVA Daria 2002 F UKR Nikolaev (UKR)
21 WHANG Rebecca 2002 F USA
22 PARKER Abigale 2001 F USA
23 FUSETTI Benedetta 2002 F ITA
24 KLIUCHNIKOVA Alina 2001 F RUS
25 PROCHENKO Valeriia 2001 F UKR Nikolaev (UKR)
26 KURZINA Elizaveta 2001 F RUS
27 ROWINSKA Emilia 2002 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
28 SHOROKHOVA Anastasiya 2001 F RUS
29 GOLOVKINA Sofia 2005 F UKR KIEW (UKR)
29 BUITENHUIS Marleen 2001 F NED s.v. Porthos (NED)
31 KUDRIAVTSEVA Daria 2001 F RUS
31 MOYA Keona 2002 F USA
33 AVAKIAN Mikaela 2002 F USA
34 KARELOVA Svetlana 2001 F RUS
35 BERMAN Stella 2002 F USA
36 VAN RIJCKEGHEM Nan 2001 F BEL Confrerie Gent (BEL)
37 LACKMANN Xenia 2004 F GER TV Achern FA (GER)
38 LI Anna 2002 F USA
39 AFANASYEVA Alexandra 2001 F RUS
40 SHUMSKAIA Mariia 2001 F RUS
41 KOBZEVA Valeria 2001 F RUS
42 WANG Karina 2001 F USA
43 BARTOSZ Roksana 2002 F POL Dragon Lodz (POL)
44 DI CARLO Alessia 2001 F ITA
44 PAPUZINSKA Alicja 2001 F POL KKSz Konin (POL)
46 MIKULEVICA Anna 2003 F LAT Salvo (LAT)
47 GALECKA Natalia 2002 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
48 LISINA Alena 2001 F RUS
49 CHURASHOVA Valentina 2003 F RUS
50 KORSAK Oleksandra 2002 F UKR Nikolaev (UKR)
51 WALERIANCZYK Weronika 2001 F POL KKSz Konin (POL)
52 CIESLAR Julia 2002 F POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
53 KOZHUKHOVA Sofiia 2003 F RUS
54 PLEKHANOVA Vlada 2002 F RUS
55 COTOLONI Martina 2002 F ITA
56 MONUKHOVA Daria 2002 F RUS
57 VISNIVETSKA Anna 2003 F LAT Salvo (LAT)
58 TRUKSANE Arina 2003 F LAT Salvo (LAT)
59 BALDO Zoe Marie 2001 F CRO MK Spada (CRO)
59 PRIESTLEY Catherine 2002 F USA
61 DEL SAL Lucrezia 2003 F ITA
62 WYSOCKA Natalia 2001 F POL KKSz Konin (POL)
63 FREBAULT Jeanne 2001 F COD ORLEANS CE (FRA)
64 ZAJAC Ewa 2003 F POL TMS Sosnowiec (POL)
65 GLOWACKA Izabela 2001 F POL KKSz Konin (POL)
66 OSIPOVA Anastasia 2002 F RUS
67 BULBA Daria 2003 F UKR Nikolaev (UKR)
68 SZULC Barbara 2001 F POL OS AZS Poznan (POL)
69 MEMMLER Johanna 2002 F GER PSV Rostock (GER)
70 VIALE Chiara 2001 F ITA
71 MALGREM Klaudia 2003 F POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
72 KOZLOWSKA Aniela 2005 F POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
73 KUPOVYKH Irina 2002 F UKR
74 CARELLA Gaia Pia 2002 F ITA
75 LASKOWSKA Natalia 2003 F POL
76 DOMBROVSKA Lidiia 2002 F UKR
77 GERMAN Victoria 2001 F BLR Minsk Trade Unions (BLR)
77 DOMZALSKA Pola 2003 F POL
79 TURCHANINOVA Olena 2003 F UKR Nikolaev (UKR)
79 DE CAROLIS Fabiana 2001 F ITA
81 LENKIEWICZ Zuzanna 2004 F POL TMS Sosnowiec (POL)
82 TRAGER Dominika 2003 F POL UKS Riposta Olsztyn (POL)
83 MALAZHAVAYA Alisiya 2003 F BLR Minsk Trade Unions (BLR)
84 NOWICKA Malgorzata 2002 F POL TMS Sosnowiec (POL)
85 SKONIECZNA Daria 2002 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
85 BAHLAI Dana 2004 F UKR Nikolaev (UKR)
87 STEPCZYNSKA Emilia 2003 F POL
88 KITAICIKA Viktorija 2002 F LAT Salvo (LAT)
88 GRITCUK Milana 2004 F BLR
88 MULARSKA Wiktoria 2002 F POL TMS Sosnowiec (POL)
91 PERLOVSKA Ieva 2003 F LAT Salvo (LAT)
92 1st round ANDRYSZEWSKA Marta 2002 F POL UKS 13 Bialystok (POL)
93 1st round WROBEL Zuzanna 2003 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
94 1st round FOMINA Tetiana 2001 F UKR Nikolaev (UKR)
95 1st round ROMANCZYK Aleksandra 2001 F POL UKS Riposta Olsztyn (POL)
96 1st round AELVOET Floriane 2001 F BEL Confrerie Gent (BEL)
97 1st round MARHALIK Alina 2003 F BLR SCAF RB (BLR)
98 1st round MYRTA Emilia 2003 F POL TMS Sosnowiec (POL)
99 1st round KOZIEL Klaudia 2003 F POL TMS Sosnowiec (POL)
100 1st round SHMALUN Sofiia 2003 F UKR
101 1st round KISLYAK Alisa 2004 F BLR Minsk Trade Unions (BLR)
102 1st round SUMA Olimpia 2002 F POL TMS Sosnowiec (POL)
102 1st round OUDEJANS Maria 2001 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
104 1st round GRAUDINS Victoria 2005 F GER Mainzer TV (GER)
105 1st round KOZIARSKA Natalia 2003 F POL KKSz Konin (POL)
106 1st round DZIECIELAK Martyna 2003 F POL KKSz Konin (POL)
107 1st round BUSELT Zuzanna 2004 F POL KKSz Konin (POL)
108 1st round HADJ BACHIR Aischa 2002 F POL KKSz Konin (POL)
109 1st round SZYMANSKA Julia 2001 F POL KKSz Konin (POL)
110 1st round KAKHANOUSKAYA Kseniya 2002 F BLR SCAF RB (BLR)
111 1st round BORKOWSKA Weronika 2001 F POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
112 1st round SAROKA Lada 2002 F BLR SCAF RB (BLR)
113 1st round PARMEGGIANI Eugenia 2002 F ITA
114 1st round ZIEBACZ Wiktoria 2002 F POL TMS Sosnowiec (POL)
115 1st round KONDRUSIK Nina 2004 F POL
116 1st round OLEJKO Daria 2001 F POL UKS Szabla Brzoza (POL)
117 1st round WOZNIAK Nikola 2003 F POL KKSz Konin (POL)
118 1st round AFANASIUK Alisa 2001 F UKR KIEW (UKR)
119 1st round ROGERS Pauline 2003 F USA
119 1st round JACKOWSKA Maria 2001 F POL UKS 13 Bialystok (POL)
121 1st round JERCZYNSKA Eliza 2001 F POL UKS Szabla Brzoza (POL)
121 1st round BIENIASZ Weronika 2002 F POL UKS 13 Bialystok (POL)
121 1st round SKOWRONSKA Jagoda 2002 F POL