Back to list

Results

Challenge Wratislavia
POL Wroclaw
March 27, 2014 - March 31, 2014

Foil Men's U11 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N KOZLOV Zakhar 2003 M RUS Start St. Petersburg (RUS)
2 N SIBAJEVS Aleksejs 2003 M LAT Florete (LAT)
3 N LESKOVAC Janko 2003 M CRO MK Musketiri (CRO)
3 N SEGAL Artur 2003 M RUS SC St. Petersburg (RUS)
5 N WILMONT JEINER Ruben 2003 M DEN
6 N FRACEK Maciej 2003 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
7 N SMUK Georgiy 2003 M RUS
8 N DAPKUNS Rudolfs 2003 M LAT BJSS Ridzene (LAT)
9 N KASKOW Piotr 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
10 N NIZIO Bartlomiej 2003 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
11 N AVDEEV Egor 2003 M RUS
12 N MOSKVIN Kirill 2003 M RUS
13 N CHMIELEWSKI Ryszard 2003 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
14 N SURMA Jakub 2003 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
15 N KASZYCKI Alex 2003 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
16 N VASILENKO Rems 2003 M LAT BJSS Ridzene (LAT)
17 N KUCHTA Leopold Marc 2003 M SVK KS Samorin (SVK)
18 N BODRIAKOV Ruslan 2003 M RUS SC St. Petersburg (RUS)
19 N JOZEFOWSKI Wiktor 2003 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
20 N ZACHER Niklas 2003 M GER FSC Jena (GER)
21 N BOVICHEV Andrey 2004 M RUS
22 N WOLF Patrick 2003 M GER Dresdener FC (GER)
22 N MEUTZNER Daniel 2003 M GER
24 N BELIAEV Fedor 2003 M RUS SC St. Petersburg (RUS)
24 N TRUBINSKIY Marc 2004 M RUS
26 N PAVEL Gabriel 2003 M ROU CSTA Bucuresti (ROU)
27 N WASOWICZ Maksymilian 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
28 N IVANOV Kirill 2004 M RUS
29 N TOMECZEK Kamil 2004 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
30 N RUKAVISNIKOVS Nikolas 2004 M LAT Florete (LAT)
31 N HELM Leander 2003 M GER SC Berlin (GER)
32 N GLADNIKOV Kirill 2003 M RUS
33 N JAKUBOWSKI Adam 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
34 N SREBNIAK Tomasz 2003 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
35 N DÖRFER Laurenz 2004 M GER TG Münster (GER)
36 N ROSU Vlad 2003 M ROU ACS Balestra BUCURESTI (ROU)
37 N FOMENKO Mark 2003 M CZE Bohemians Praha (CZE)
38 N SWIATEK Kacper 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
39 N BULYGA Ivan 2004 M RUS
40 N NAGIMOV Marsel 2004 M RUS
41 N SWIERZYNSKI Adam 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
42 N JURCZAK Tomasz 2005 M POL
43 N REHDA Felix 2003 M GER FG Schwerin (GER)
44 N GYÖRGY Bendeguz 2004 M SVK KS Samorin (SVK)
45 N KRAWCZYNSKI Melchior 2005 M POL Wroclawianie (POL)
46 N SOBEJKO Maksymilian 2004 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
47 N SUCHODOLSKI Wojciech 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
48 N CHTIOUI Adam 2003 M POL Budowlani Torun (POL)
49 N SOWA Piotr 2005 M POL FC Berlin Südwest (GER)
49 N ONDRUSEK Martin 2003 M CZE KS SK Zlin (CZE)
51 N HUMMEL Erik 2003 M SWE
51 N PAKHALIUK Evgenii 2003 M RUS
53 N DROZDOVS Daniels 2003 M LAT BJSS Ridzene (LAT)
54 N DUBRA Kristians 2003 M LAT Florete (LAT)
55 N GAFE Alekss 2005 M LAT Asmens (LAT)
56 N NERLING Hannes 2003 M GER
57 N PERSHKO Fedir 2003 M UKR Dynamo Kiew (UKR)
58 N PLASZCZEWSKI Mikolaj 2003 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
59 N BOHDAN Bartosz 2003 M POL
59 N RYKARV Daniel 2003 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
61 N PIRK Akos 2004 M SVK KS Samorin (SVK)
62 N OSSENTOWSKI Mikolaj 2003 M POL IKS Leszno (POL)
63 N BIELCIK Dominik 2003 M SVK KS Samorin (SVK)
63 N MACHETANZ Jasper 2003 M GER Dresdener FC (GER)
65 N PACZYNSKI Mateusz 2003 M POL
66 N LAZARENKO Ievgen 2003 M UKR KIEW (UKR)
67 N NIKALAYUK Uladzislau 2003 M BLR
67 N PANDER Tymoteusz 2003 M POL Wroclawianie (POL)
69 N PETERSEN Ole 2007 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
70 N HELFERS Daniels 2003 M LAT Florete (LAT)
71 N BENOVIC Jonas 2004 M CZE Serm Ostrava (CZE)
72 N KVAPIL David 2003 M CZE
73 N BUDZANOWSKI Michal 2003 M POL UKS PM Syrena (POL)
73 N SELUYANOV Sergey 2003 M RUS
73 N SMUDA Jakub 2003 M POL IKS Leszno (POL)
76 N BALAN Radu 2003 M ROU
77 N MAJEWSKI Filip 2003 M POL NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI (POL)
78 N LIS Igor 2004 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
79 N LIJEWSKI Wiktor 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
80 N ZDONEK Adam 2003 M POL IKS Leszno (POL)
81 N KIERZKOWSKI Wiktor 2004 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
82 N SOCHA Antoni 2004 M POL PKSz Warszawa (POL)
83 N PELSZYK Szymon 2003 M POL IKS Leszno (POL)
83 N ZAGORNIK Lucas 2003 M GER FSC Jena (GER)
85 N BERSENEV Aleksandr 2004 M RUS
86 N HUMMEL Gustav 2003 M SWE
86 N HUBER Rocco Arcel 2005 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
86 N DOWNAR Wiktor 2003 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
89 N HERGAN Luca 2004 M ROU ACS Balestra BUCURESTI (ROU)
90 N ALADINSKII Nikita 2005 M RUS
91 N CHRAMOSTA Tomas 2004 M CZE
92 N SZENK Iwo 2003 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
93 N FAZEKAS Arpad 2004 M SVK KS Samorin (SVK)
94 N JEZIOREK Oktawiusz 2003 M POL
95 N SCIBIWOLK Piotr 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
96 N NIKOLAENKO Aleksandrpol 2003 M RUS
97 N BRABANSKI Karol 2003 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
98 N KULYKOV Nykyta 2003 M UKR
98 N FAßMANN Moritz 2003 M GER FC Schkeuditz (GER)
100 N POP Ryan 2003 M ROU
101 N LOPATIN Egor 2004 M RUS Spartak St. Petersburg (RUS)
102 N HROMADKA Petr 2003 M CZE
102 N WOLF Julien 2005 M GER Dresdener FC (GER)
104 N GRUN Nils 2003 M GER SC Berlin (GER)
105 N DIERING Bartosz 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
105 N ICHETOVKIN Valentin 2003 M RUS
107 N UVARKIN Egor 2003 M RUS
107 N VOBORIL Martin 2003 M CZE
109 N PETERSEN Bertil 2005 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
110 N KORZENIEWSKI Stanisław 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
111 N VASILEV Daniil 2003 M RUS
111 N KANIA Dominik 2004 M POL Wroclawianie (POL)
111 N JEZIERSKI Piotr 2003 M POL
111 N FIJALKOWSKI Krzysztof 2003 M POL UKS PM Syrena (POL)
111 N BEDNER Filip 2005 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
116 N NAPIERALSKI Marcin 2003 M POL AZS AWF Poznan (POL)
117 N DURCZAK Michal 2003 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
118 N BARTENEV Vladislav 2005 M RUS
119 N TIKHONOV Egor 2005 M RUS
120 N TUSZKOWSKI Mitosz 2003 M POL
120 N SOLTYSIAK Mateusz 2004 M POL
122 N KORNILOV Daniil 2003 M RUS
123 N 1st round KOWALSKI Jakub 2003 M POL Wroclawianie (POL)
124 N 1st round FIRCH Pawel 2003 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
125 N 1st round PAJER Matous 2003 M CZE
126 N 1st round KLAVINS Daniels 2004 M LAT BJSS Ridzene (LAT)
127 N 1st round KRUSZONA Bartosz 2005 M POL Wroclawianie (POL)
128 N 1st round KACZMARCZYK Nikodem 2003 M POL
129 N 1st round WOZNIAK Szymon 2003 M POL
130 N 1st round KWIATKOWSKI Mateusz 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
131 N 1st round KONOPCZYNSKI Jan 2003 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
132 N 1st round ZOLUDEVS Konstantins 2003 M LAT
133 N 1st round LIAMIN Timur 2005 M RUS
134 N 1st round JEZIERSKI Kosma 2004 M POL
135 N 1st round BEM Antoni 2004 M POL AZS AWF Poznan (POL)
136 N 1st round CIEPLY Oliwier 2005 M POL AZS AWF Poznan (POL)
136 N 1st round WIESNER Hugo 2004 M CZE Bohemians Praha (CZE)
138 N 1st round LESZYNSKI Karol 2004 M POL
139 N 1st round SZACHOWSKI Ryszard 2004 M POL
140 N 1st round JANOCHA Bartosz 2006 M POL
140 N 1st round OLSZEWSKI Mikołaj 2004 M POL Budowlani Torun (POL)
142 N 1st round PRAJZNER Mikolaj 2005 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
142 N 1st round PIOTROWSKI Kamil 2003 M POL IKS Leszno (POL)
142 N 1st round KRASNER Stanislaw 2003 M POL Wroclawianie (POL)
142 N 1st round BOLINSKI Igor 2004 M POL
146 N 1st round DUBATOV Danylo 2003 M UKR
147 N 1st round MAJEWSKI Blazej 2003 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
147 N 1st round MIKOLAJCZYK Krzysztof 2003 M POL IKS Leszno (POL)
149 N 1st round KANCI Maksymilian 2005 M POL Polonia Leszno (POL)
149 N 1st round MAURIS Sebastians 2004 M LAT Florete (LAT)
151 N 1st round PLOCINICZAK Adam 2004 M POL
152 N 1st round MARKIEWICZ Adrian 2003 M POL Wroclawianie (POL)
153 N 1st round LANGE Camillo 2004 M GER
154 N 1st round GRUZEWSKI Marcel 2003 M POL
155 N 1st round MACKOWIAK Bartosz 2003 M POL IKS Leszno (POL)
156 N 1st round BALLA Nikita 2003 M LAT Asmens (LAT)
157 N 1st round LOPATNIUK Krzysztof 2004 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
157 N 1st round MATUSZEWSKI Damian 2004 M POL
157 N 1st round PAZOŁA Wiktor 2003 M POL IKS Leszno (POL)
160 N 1st round STASZKIEWICZ Kuba 2005 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
161 N 1st round STOLIGVO Ilja 2005 M LAT Asmens (LAT)
161 N 1st round LABEDA Marcin 2003 M POL Warta Srem (POL)
161 N 1st round KOLACKI Bartosz 2005 M POL UKS Wolodyjowski (POL)
161 N 1st round HASÍK Jáchym 2005 M CZE TJ Slezan Opava (CZE)
161 N 1st round AMBARCUMJAN Grajer 2007 M LAT Asmens (LAT)
166 N 1st round GRADZIK Wiktor 2005 M POL
166 N 1st round JURCZAK Mateusz 2005 M POL UKS PM Syrena (POL)
166 N 1st round KOTKOWSKI Bartosz 2005 M POL AZS AWF Poznan (POL)
169 N 1st round SLUZHENKO Yehor 2005 M UKR
170 N 1st round LARYS Matyas 2005 M CZE TJ Slezan Opava (CZE)
170 N 1st round NOWAK Jan 2005 M POL Polonia Leszno (POL)
170 N 1st round SKRZYPA Maciej 2004 M POL
173 N 1st round GONDA Jakub 2005 M POL AZS AWF Poznan (POL)
173 N 1st round OSMIALOWSKI Hubert 2007 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)