Back to list

Results

Cadet Circuit
FIN Espoo Helsinki
November 19, 2016 - November 20, 2016

Epee Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 FEDOROV Roman 2000 M RUS
2 SERHOVETS Maksim 2000 M EST SBSK Draakon (EST)
3 ZAGITOV Rafael 2000 M RUS
3 SPIRIN Mikhail 2000 M RUS
5 FOGEMAN Martin 2000 M SWE DIF Stockholm (SWE)
6 PERSIYANOV Dmitriy 2001 M RUS
7 GUERRIERO Giorgio 2001 M ITA CS IVREA (ITA)
8 SKACHKOV Alexey 2000 M RUS
9 KOROVIN Igor 2000 M RUS
10 BELOZEROV Mikhail 2000 M RUS
11 POPA Daniel 2002 M ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
12 CHEONG Jefferson Jia Hui 2000 M SGP SSP (SGP)
13 GULJAJEV Igor 2000 M EST SBSK Draakon (EST)
14 SHVELIDZE Dmitrii 2001 M RUS
15 DENISOV Sergey 2000 M RUS
16 BOBROV Ilian 2000 M EST SBSK Draakon (EST)
17 MARTEMIANOV Grigoriy 2000 M RUS
18 HEINÄMAA Akseli 2002 M FIN Habda Helsinki (FIN)
19 SELLS Alexander 2000 M AUS
20 EEG Svend Markus 2000 M NOR Stavanger FK (NOR)
21 LISOVSKIY Alexander 2000 M RUS
22 KALININAS Leonardas 2000 M LTU
23 AAGAARD Mads 2000 M DEN Trekanten Vordingborg (DEN)
24 STRAUMOY Truls 2000 M NOR Bergens FK (NOR)
25 MIRONOV Dmitriy 2000 M RUS
26 HEIM Christian 2000 M ITA Circolo Nautico Posillipo (ITA)
27 MALINEUSKI Aliaksei 2001 M BLR SCAF RB (BLR)
28 GEDZO Leon 2001 M EST SBSK Draakon (EST)
29 JEPPESEN Tobias 2001 M DEN Hellerup FK (DEN)
30 BJÖRKBÄCK Nils 2000 M SWE A6 Jönköping (SWE)
31 DAHLE Bo 2000 M NOR Njård Fekting (NOR)
32 VAROLA Alessio Giuseppe 2002 M ITA C.N. Posillipo Napoli (ITA)
33 BARTELEMY Rollan 2000 M RUS
34 DAHLBO Benjamin 2001 M NOR Njård Fekting (NOR)
35 GUNKIN Kirill 2000 M RUS
36 JAHANGIROV Javid 2002 M AZE
37 HÅKANSSON Gustav 2001 M SWE DIF Stockholm (SWE)
38 GROSSE Arthur 2001 M NOR Njård Fekting (NOR)
39 CHAN Xavier Jun Xi 2001 M SGP SSP (SGP)
40 KIIROJA Jaron 2002 M EST Tallinna Mook (EST)
41 KALLIO Matias 2001 M FIN Kalpaveljet (FIN)
42 BORISOV Igor 2002 M RUS
43 SEPP Tony 2000 M EST En Garde Haapsalu (EST)
44 JUTILA Julius 2001 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
45 POUSETTE Hugo 2001 M SWE DIF Stockholm (SWE)
46 WESTGAARD Morten Isaksen 2001 M NOR Njård Fekting (NOR)
47 MANCEWICZ Mikolaj 2003 M SWE GoFK Visby (SWE)
48 GEITUNG Tomas 2000 M NOR Bergens FK (NOR)
49 GULIYEV Barat 2002 M AZE
50 PETRE Mihai 2001 M ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
51 OJALA Tuomas 2001 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
52 MEISTER Andri 2001 M EST En Garde Haapsalu (EST)
53 DEMKOVICH Kirill 2000 M BLR SCAF RB (BLR)
54 SHANTSOU Uladzislau 2001 M BLR RCPhES (BLR)
55 BERNSEN Christoffer Leth 2000 M DEN Hellerup FK (DEN)
56 JIBREUS Herman 2001 M SWE FFF Stockholm (SWE)
57 SONTAGH Jakob 2002 M SWE DIF Stockholm (SWE)
58 LINNAMAGI Georg 2000 M EST Tallinna Mook (EST)
59 DANDANELL Ulrik 2000 M DEN Hellerup FK (DEN)
60 MOULIN Viktor 2000 M NOR Njård Fekting (NOR)
61 GIUNTA Vincenzo 2000 M ITA CS Partenopeo (ITA)
62 ALNO Andrea 2002 M ITA G. VERNE SCHERMA (ITA)
63 SVERKER Samuel 2001 M SWE UF Uppsala (SWE)
64 PRIIMAGI Henrik 2003 M EST En Garde Haapsalu (EST)
65 SKOGSTER Amos 2000 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
66 ANDERSEN William 2000 M NOR Njård Fekting (NOR)
67 STENVALL Rurik 2000 M FIN Porvoon Miekkailijat (FIN)
68 ERIKSSON Filip 2000 M SWE UF Uppsala (SWE)
69 LEE Simon Renjie 2003 M SGP SSP (SGP)
70 PALUSAAR Nikita 2000 M EST Tallinna Mook (EST)
71 1st round LAURMANN Kaspar Joonas 2000 M EST En Garde Haapsalu (EST)
72 1st round AHOKAS Aleksi 2000 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
73 1st round HAN Elliot Yi Heng 2002 M SGP MDF (SGP)
74 1st round LE QUANG HUY Phileas Rubaek 2000 M DEN KFK Kalundborg (DEN)
75 1st round SMIRNOV Nikita 2001 M EST Pohjakotkas (EST)
76 1st round LINDVALL Gustav 2001 M SWE GoFK Visby (SWE)
77 1st round SALM Markus 2004 M EST Tallinna Mook (EST)
78 1st round PIRHONEN Petri 2002 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
79 1st round WEIRUP GRAM Rasmus 2000 M DEN Hellerup FK (DEN)
80 1st round TERAL Demis 2002 M EST En Garde Haapsalu (EST)
81 1st round SKALS Oscar Juul 2001 M DEN Trekanten København (DEN)
82 1st round TAMMISTE Paul Mark 2001 M EST Tallinna Mook (EST)
83 1st round PREDE Oliver 2001 M EST Tallinna Mook (EST)
84 1st round PAHKALA Pyry 2002 M FIN Kyrkslätt IF/UR33 (FIN)
84 1st round KYKKÄNEN Robert 2003 M FIN Porvoon Miekkailijat (FIN)
86 1st round DARVISH-KOJORI Jonathan 2002 M EST Tartu Kalev (EST)
87 1st round YRJÖLÄ Otto 2000 M FIN Kalpaveljet (FIN)
88 1st round AHOKAS Ville 2000 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
89 1st round SCHMEKEL Filip 2001 M SWE FFF Stockholm (SWE)
90 1st round LUTSENKO Ilja 2003 M EST SBSK Draakon (EST)
91 1st round ALIYEV Khalid 2001 M AZE
92 1st round LAO Mattias 2000 M EST En Garde Haapsalu (EST)
93 1st round TOBIAS Erik 2004 M EST SBSK Draakon (EST)
94 1st round JENSEN August Lindstrom 2001 M DEN Hellerup FK (DEN)
95 1st round KERÄNEN Miika 2001 M FIN Kalpaveljet (FIN)
96 1st round LOHIKOSKI Urho 2001 M FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto (FIN)
97 1st round EARL Jack 2000 M FIN Habda Helsinki (FIN)
98 1st round SANI Ville 2003 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
99 1st round JAKKULA Topias 2002 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)