Back to list

Results

Cadet Circuit
HUN Godollo
October 8, 2016 - October 9, 2016

Sabre Women's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 LAU Ywen 2000 F SGP ASG (SGP)
2 EFIMTSEVA Kristina 2000 F RUS
3 PUSZTAI Liza 2001 F HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
3 KLIUCHNIKOVA Alina 2001 F RUS
5 PYSARENKO Olena 2000 F UKR KIEW (UKR)
5 FUNKE Julika 2000 F GER FC Würth Künzelsau (GER)
7 BUGAEVSKI Natalia 2000 F MDA CSTA Bucuresti (ROU)
8 DROZD Dariya 2001 F RUS
9 SHOROKHOVA Anastasiya 2001 F RUS
10 TARICCO Benedetta 2001 F ITA
10 HNIDASHEVA Valeriia 2000 F UKR Cherkasy (UKR)
12 ILIEVA Yoana 2001 F BUL Svechnikov (BUL)
13 ZINYUKHINA Mariya 2002 F RUS
14 SERAFINO Sophia 2000 F ITA
15 KURZINA Elizaveta 2001 F RUS
16 YAVNIK Oleksandra 2000 F UKR Musketeer Odessa (UKR)
17 NEROBA Ksenia 2000 F RUS
18 GETTE Elisabeth 2000 F GER FC Würth Künzelsau (GER)
19 RADU Ioana 2000 F ROU CSS Unirea Iasi (ROU)
20 KOBZEVA Valeria 2001 F RUS
21 OKINE Marta 2000 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
22 KURZYNA Urszula 2000 F POL UKS 13 Bialystok (POL)
23 LANTOS Eszter 2000 F HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
24 KARELOVA Svetlana 2001 F RUS
25 VESTIDELLO Maddalena 2001 F ITA
26 BATTAI Sugar Katinka 2003 F HUN TFSE Budapest (HUN)
27 VUTOVA Teodora 2001 F BUL CSKA (BUL)
28 GONTSOVA Daria 2002 F UKR Nikolaev (UKR)
29 SINGER Paula 2000 F GER FR Nürnberg (GER)
30 EIFLER Nele 2000 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
31 ROWINSKA Emilia 2002 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
32 MATEI Maria 2001 F ROU CS Dinamo Bucuresti (ROU)
33 MARTON Dora 2000 F HUN DVSZ Szigetszentmiklos (HUN)
34 SZEPLAKI Virag Zsofia 2001 F HUN UTE Budapest (HUN)
35 SCISCIOLO Federica Maria 2001 F ITA
36 MARTIS Sabina 2000 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
37 FUSETTI Benedetta 2002 F ITA
38 USHAKOVA Alexandra 2001 F RUS
39 KOOS Greta 2000 F HUN Karpati (HUN)
40 BUITENHUIS Marleen 2001 F NED s.v. Porthos (NED)
41 POTTER Sophia 2000 F GBR Shakespeare's Swords (GBR)
42 CORTEYN Jolien 2001 F BEL SG de Klauwaerts (BEL)
43 KUHN Shannen 2001 F GER TSG Eislingen (GER)
44 VANKOVA Anna 2000 F RUS
45 VENTURA Maria 2000 F ESP CEB-M (ESP)
46 VAN RIJCKEGHEM Nan 2001 F BEL Confrerie Gent (BEL)
47 MADE Reka 2001 F HUN NTE Nagykanizsa (HUN)
48 ELKINA Anastasya 2000 F RUS
49 ZAWODNIAK Malgorzata 2000 F POL KKSz Konin (POL)
50 BLIZNAKOVA Aneliya 2001 F BUL Trakiya (BUL)
51 PROCHENKO Valeriia 2001 F UKR Nikolaev (UKR)
52 BECKER Madeleine 2000 F GER FC Würth Künzelsau (GER)
52 ZIOMEK Marta 2000 F POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
54 SARICAM Melis 2000 F TUR Bursa Ferdi (TUR)
55 GIOVANNELLI Vally 2001 F ITA
56 POLENSKE Sofia 2000 F GER TV Ratingen (GER)
57 RÜTGERS Lisa 2000 F GER TV Ratingen (GER)
58 CHIRCA Delia 2001 F ROU CSTA Bucuresti (ROU)
59 CRETU Diana 2000 F ROU CSM Brasov (ROU)
60 GERMAN Victoria 2001 F BLR Minsk Trade Unions (BLR)
61 TIMINA Darya 2000 F RUS
62 FASHOKUN Maia 2001 F GBR Truro Fencing Club (GBR)
63 TROMPETA Clara 2000 F GER TSV Bayer Dormagen (GER)
64 MALOMSOKI Boglarka 2000 F HUN DVSZ Szigetszentmiklos (HUN)
65 NAGY Valentina 2001 F HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
66 ARALAN Deniz 2000 F TUR Visnelik Tenis Eskrim SK (TUR)
67 KUDRYAEVA Anna 2000 F RUS
68 TREFFKORN Celina 2001 F GER TSG Eislingen (GER)
69 CAKIR Aylin 2001 F TUR Bursa Ferdi (TUR)
69 AFANASYEVA Alexandra 2001 F RUS
71 WALERIANCZYK Weronika 2001 F POL KKSz Konin (POL)
72 KORSAK Oleksandra 2002 F UKR Nikolaev (UKR)
73 CORTEYN Saartje 2000 F BEL SG de Klauwaerts (BEL)
74 POTZ-NAGY Fanni 2001 F HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
74 KOTAN Adrienn 2001 F HUN UTE Budapest (HUN)
76 CIESLAR Zuzanna 2000 F POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
77 BONDAR Oleksandra 2003 F UKR Nikolaev (UKR)
78 CIESLAR Julia 2002 F POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
79 BEVIZ Dorottya 2002 F HUN GEAC Gödöllö (HUN)
80 BARTOSZ Roksana 2002 F POL Dragon Lodz (POL)
81 BUCHMANN Vivien 2002 F GER TSG Eislingen (GER)
82 GALECKA Natalia 2002 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
83 BETTI Vittoria 2000 F ITA
84 DUBOVA Anna 2000 F UKR Nikolaev (UKR)
85 ALEXANDRESCU Theodora 2000 F ROU CS RIPOSTA (ROU)
86 DEL SAL Lucrezia 2003 F ITA
87 COTOLONI Martina 2002 F ITA
88 BULBA Daria 2003 F UKR Nikolaev (UKR)
89 YOSHIDA Manaka 2000 F JPN
90 PICCHI Matilde 2000 F ITA
91 SZUCS Luca 2002 F HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
92 TSUKINO Kyoko 2000 F JPN
93 ROCCI Camilla 2000 F ITA
94 AMEDA Yuka 2000 F JPN
95 PIZNYUR Iryna 2000 F UKR Khmelnitskiy (UKR)
96 JIVKOVA Katrin-Maria 2000 F BUL Svechnikov (BUL)
97 TIPISCA Catrinel 2000 F ROU CSM IASI (ROU)
98 D ANTONIO Vittoria 2001 F ITA
99 FÖRSTER Evi 2000 F GER TSV Bayer Dormagen (GER)
100 JANKOVICS Anna 2002 F HUN UTE Budapest (HUN)
101 KURTH Emily 2001 F GER TSV Bayer Dormagen (GER)
102 CARELLA Gaia Pia 2002 F ITA
103 HARTMANN Lea 2000 F GER TSG Eislingen (GER)
104 BALDO Zoe Marie 2001 F CRO MK Spada (CRO)
104 FRÖSE Lisann 2000 F GER Fechtzentrum Solingen (GER)
106 MOFFAT Lizzie 2000 F GBR Shakespeare's Swords (GBR)
107 ACAR Doga 2000 F TUR Visnelik Tenis Eskrim SK (TUR)
108 CHITU Mihaela 2002 F ROU CS RIPOSTA (ROU)
109 NEDYALKOVA Simona 2000 F BUL Svechnikov (BUL)
109 VARRIALE Viviana 2001 F ITA
111 VIALE Chiara 2001 F ITA
112 PANTIS Ilinca 2003 F ROU CS RIPOSTA (ROU)
113 SIEGEL Francesca 2000 F GER FC Würth Künzelsau (GER)
114 BALATON Annabelle 2001 F HUN VASAS Budapest (HUN)
115 PAPUZINSKA Alicja 2001 F POL KKSz Konin (POL)
116 WYSOCKA Natalia 2001 F POL KKSz Konin (POL)
117 MALISZEWSKA Weronika 2002 F POL UKS 13 Bialystok (POL)
118 LECHEL Annika 2002 F GER FC Würth Künzelsau (GER)
119 MALAZHAVAYA Alisiya 2003 F BLR Minsk Trade Unions (BLR)
120 SMYRNOVA Anna 2002 F UKR KIEW (UKR)
120 RUDAKOVA Aliaksandra 2000 F BLR Minsk Trade Unions (BLR)
122 ANASTASOVA Daria 2002 F BUL Svechnikov (BUL)
122 LAIKINA Aliaksandra 2000 F BLR Minsk Trade Unions (BLR)
124 HASLEGRAVE Phoebe 2000 F GBR
125 FAMBRINI Benedetta 2003 F ITA
125 BECHYNOVA Karolina 2004 F CZE DDM serm Chomutov (CZE)
127 SZEGEDI Dora 2002 F ROU CS RIPOSTA (ROU)
128 MELNYCHUK Yelyzaveta 2002 F UKR KIEW (UKR)
129 GROZEVA Ines 2003 F NED s.v. P.S.V. Eindhoven (NED)
130 STANIMIROVA Elitsa 2001 F BUL Svechnikov (BUL)
131 GRIMSHAW Grace 2000 F GBR
132 RAHACHEUSKAYA Katsiaryna 2001 F BLR Minsk Trade Unions (BLR)
132 FUJIKI Misaki 2000 F JPN
134 KRAMER Annette 2000 F GER TSG Eislingen (GER)
135 ROBBINS WILKINSON Ellen 2002 F GBR Marshall Fencing Club (GBR)
136 IACOB Felicia 2001 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
137 DUNN Olivia 2000 F GBR Marshall Fencing Club (GBR)
138 KUPOVYKH Irina 2002 F UKR
139 EGYÜD Eszter 2003 F HUN NYVSC NYÍREGYHÁZA (HUN)
140 VADZEIKA Tatsiana 2001 F BLR Minsk Trade Unions (BLR)
141 VARGA Emilia 2002 F HUN TFSE Budapest (HUN)
142 STAPF Vienna 2001 F GER FC Würth Künzelsau (GER)
142 MURAKAMI Maria 2000 F JPN
142 TALBOT Laura 2000 F NED SC Amsterdam (NED)
145 LUTEA Tania 2001 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
145 WOOD Molly 2001 F GBR Truro Fencing Club (GBR)
147 TURCHANINOVA Olena 2003 F UKR Nikolaev (UKR)
148 TAMASSY Nora 2001 F HUN VASAS Budapest (HUN)
149 SERBAN Denisa 2004 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
149 ZAHARIA Denisa 2003 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
149 CSAKANYOS Luca 2001 F HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
149 COJOCARU Maria 2004 F ROU CS RIPOSTA (ROU)
153 BANDARENKAVA Darya 2000 F BLR Minsk Trade Unions (BLR)
154 KELEMEN Adel 2001 F HUN UTE Budapest (HUN)
155 1st round BATHORY Kata 2002 F HUN VASAS Budapest (HUN)
156 1st round OUDEJANS Maria 2001 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
157 1st round O'REILLY Hannah 2001 F GBR
158 1st round ARANYI Nora 2000 F HUN VASAS Budapest (HUN)
159 1st round FELFOLDI Kata 2001 F HUN UTE Budapest (HUN)
159 1st round BUGAEVSCHI Vladislava 2000 F MDA CSTA Bucuresti (ROU)
161 1st round RUTECKA Nikola 2000 F POL KKSz Konin (POL)
162 1st round SZABO Stefania 2000 F ROU CSM Brasov (ROU)
163 1st round KALISZKY Lilla 2000 F HUN Karpati (HUN)
164 1st round KALISZKY Kinga 2000 F HUN Karpati (HUN)
165 1st round TOTH Rebeka 2002 F HUN VASAS Budapest (HUN)
166 1st round BOLTE Hannah 2000 F GER TSV Bayer Dormagen (GER)
167 1st round NEMETH EKE Lilla 2003 F HUN NYVSC NYÍREGYHÁZA (HUN)
168 1st round PAPAI Viktoria Zoe 2004 F HUN UTE Budapest (HUN)
168 1st round ZRALIKOVA Natalie 2003 F CZE DDM serm Chomutov (CZE)
170 1st round KOKENY Nora 2001 F HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
171 1st round JABOLI Virginia 2001 F ITA
172 1st round CHERNEVA Mila 2000 F BUL Plovdiv BG (BUL)
173 1st round VASENKO Dariia 2002 F UKR Musketeer Odessa (UKR)
173 1st round SAVCHUK Kateryna 2003 F UKR
175 1st round IVAN Emese 2000 F HUN VASAS Budapest (HUN)
176 1st round CERNAJOVA Adela 2000 F CZE DDM serm Chomutov (CZE)
176 1st round OGNEVA Anastasija 2002 F LAT
178 1st round AELVOET Floriane 2001 F BEL Confrerie Gent (BEL)
179 1st round MALGREM Klaudia 2003 F POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
179 1st round PSIURNICHENKO Alina 2001 F UKR Cherkasy (UKR)
181 1st round MOLNAR Flora 2000 F HUN Sarvar (HUN)
182 1st round GLOWACKA Izabela 2001 F POL KKSz Konin (POL)
183 1st round ARRU Isabella 2001 F ITA
184 1st round HORVATH Petra 2000 F HUN DVSZ Szigetszentmiklos (HUN)
185 1st round YANG Lumeng 2001 F GBR Camden Fencing Club (GBR)
186 1st round MICHELUCCI Camilla 2000 F ITA
187 1st round GHEORGHE Andreea Cristina 2004 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
188 1st round HARA Tomoko 2000 F JPN
189 1st round KHAN Aneesah 2002 F GBR [i] North London SC (GBR)
190 1st round BADEA Maria 2004 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
191 1st round THOMSON Catriona 2001 F GBR
191 1st round HORVATH Nikolett 2000 F HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
191 1st round RODDA Keely 2001 F GBR
194 1st round HERRMANNOVA Charlotte 2001 F CZE SK Houstka (CZE)
194 1st round EASTWOOD Annabel 2000 F GBR
194 1st round CORCORAN Erin 2002 F GBR
197 1st round NECULA Elena 2000 F ROU CSTA Bucuresti (ROU)
197 1st round SUSTERSIC Anastazija 2001 F SLO SAB Kamnik (SLO)
199 1st round NEACSU Mara 2001 F ROU CS Dinamo Bucuresti (ROU)
199 1st round GASPERLIN Hana 2002 F SLO SAB Kamnik (SLO)
201 1st round VIJENCEK Ulla 2001 F SLO SAB Kamnik (SLO)
202 1st round MIZRAK Iasmina 2000 F AUT Wiener SC (AUT)