Back to list

Results

Cadet Circuit
HUN Budapest
October 1, 2016 - October 2, 2016

Epee Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 GAETANI Giulio 2000 M ITA AS Marchesa Torino (ITA)
2 GKOGKOS Filippos 2001 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
3 MASARIN Riccardo 2001 M ITA Fon. M.Bentegodi Verona (ITA)
3 VARENGO Pietro 2000 M ITA AS Marchesa Torino (ITA)
5 LEONE Francesco 2000 M ITA CUS Pavia Scherma (ITA)
6 PIEKARZ Michal 2000 M POL ZERWIKAPTUR (POL)
7 KOZHIN Nazar 2000 M UKR KIEW (UKR)
8 CSERE Bence 2000 M HUN Balaton (HUN)
9 MALAGUTI Marco 2001 M ITA AS Bernardi Ferrara (ITA)
10 DI VEROLI Davide 2001 M ITA G. VERNE SCHERMA (ITA)
11 WICHT Matteo 2002 M SUI SEG Geneve (SUI)
12 MARKOPOULOS Ioannis 2001 M GRE O.S.AMAROUSIOU (GRE)
13 MENCARELLI Simone 2003 M ITA TOISE (ITA)
14 WEBER Sebastian 2000 M SUI SEB Basel (SUI)
15 BELL Jack 2000 M GBR DINAN EA (FRA)
16 BILETSKYI Rostyslav 2001 M UKR Lviv (UKR)
17 ZBIERADA Bartlomiej 2000 M POL PKSz Warszawa (POL)
18 SZURLEJ Bartlomiej 2000 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
19 TROFYMENKO Pavlo 2001 M UKR KIEW (UKR)
20 BALZANO Marco 2000 M ITA CESAN - Club Scherma San Nicola (ITA)
21 KOLPA Piotr 2000 M POL UKS MDK Olimp (POL)
22 WECKERLE Tobias 2000 M GER SV Böblingen (GER)
23 SAROSDI Soma 2001 M HUN Vasas (HUN)
24 SOUTULLO Jordi 2002 M SUI CEB Biel/Bienne (SUI)
25 YAKOVLIEV Anton 2001 M UKR KIEW (UKR)
26 NAGY Geza 2000 M HUN Balaton (HUN)
26 NAGY Marcell 2001 M HUN Vasas (HUN)
28 GIDZINSKI Piotr 2000 M POL St.Szerm Legia Warszawa (POL)
29 FORNASERI Lorenzo 2000 M ITA Scherma Treviso ASD (ITA)
30 HABRAN Maxime 2000 M BEL CE Braine l'Alleud (BEL)
31 REGELY Andras 2001 M HUN Vasas (HUN)
32 SZILAGYI Balazs 2000 M ROU CS Satu Mare (ROU)
33 ARMALEO Filippo 2002 M ITA C. Pompilio Genova (ITA)
34 GRECO Simone 2001 M ITA RALUG (ITA)
35 REMONDINI Dario 2002 M ITA CS Forlivese (ITA)
36 MAJNIK Roland 2000 M HUN BVSC (HUN)
37 BUSKO Robert 2002 M POL DOSiR Sokolnia Chorzow (POL)
38 KESZTHELYI Zsombor 2002 M HUN AVA (HUN)
39 PETRE Mihai 2001 M ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
40 JENNY David 2000 M SUI SEN Neuchâtel (SUI)
41 DZIACKY Jiri 2000 M CZE TJ Slovacka Slavia Uherske (CZE)
42 PILAT Mateusz 2000 M POL MKS Gryf Mielec (POL)
43 BOUGATSOS Dionysios 2001 M GRE O.S.AMAROUSIOU (GRE)
44 KALUZINSKI Tomasz 2001 M POL UKS MDK Olimp (POL)
45 KRITIKOS Dimitrios 2001 M GRE O.S.AMAROUSIOU (GRE)
46 POERS Gregor 2000 M SLO ASK Maribor (SLO)
47 SIGNORE Salvatore 2001 M ITA
47 DEMKOVICH Kirill 2000 M BLR SCAF RB (BLR)
49 ZIMAN David 2000 M ROU CS Satu Mare (ROU)
50 SELLS Alexander 2000 M AUS
51 GARDOS Tamas 2001 M HUN Balaton (HUN)
52 SCHMIDLI Nicky 2000 M SUI SES Sion (SUI)
53 OPANASENKO Andrii 2003 M UKR Kharkiv (UKR)
54 CRACIUN Razvan 2001 M ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
55 HOSSZU Daniel 2000 M HUN BHSE (HUN)
56 BERMEJO Noe 2000 M ESP VCE-VA (ESP)
57 NAGY Balazs 2001 M HUN Hiperaktiv SE (HUN)
58 GKOGKOS Alexandros 2000 M GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
59 NOGANOWICZ Karol 2001 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
60 VOLAK Samuel 2000 M CZE Dukla Olomouc (CZE)
61 CSILIGA Karoly 2000 M HUN FLESS (HUN)
62 FORMANEK Matej 2001 M CZE TJ Lokomotiva Teplice (CZE)
63 SZLACHANYI Samu 2000 M HUN MTK (HUN)
64 FOULSHAM Jacob 2002 M GBR
65 KOVACS Daniel 2002 M HUN Balaton (HUN)
66 MAGNI Mattia 2000 M ITA MIPIT - Scherma Cariplo Piccolo Teatro Milano (ITA)
67 GERINI Luca 2000 M SUI SEVM Vevey (SUI)
68 JEPPESEN Tobias 2001 M DEN Hellerup FK (DEN)
69 FAVRE Hadrien 2001 M SUI CES Sierre (SUI)
70 PIATTI Enrico 2002 M ITA Pro Novara Scherma (ITA)
71 MARCINIAK Jaroslaw 2000 M POL ZERWIKAPTUR (POL)
72 OROIAN Alex 2000 M ROU CS Satu Mare (ROU)
73 FOTI Adorjan 2000 M HUN Vasas (HUN)
74 KOLCZONAY Balazs 2001 M HUN FLESS (HUN)
75 MACSKA Adam 2000 M ROU CS Satu Mare (ROU)
76 AAGAARD Mads 2000 M DEN Trekanten Vordingborg (DEN)
77 SARVARI Simon 2001 M HUN Vasas (HUN)
78 RACHWALIK Michal 2000 M POL UKS Start Opole (POL)
79 SIMONATO Franco Alchiede 2000 M ITA PAACC - Accedemia Scherma Palermo (ITA)
80 BIGEA Mihai 2000 M ROU LPS Craiova (ROU)
81 KOLTAI Mate 2000 M HUN Vasas (HUN)
82 ROZGONYI Csongor 2001 M HUN NKSE (HUN)
83 SHANTSOU Uladzislau 2001 M BLR RCPhES (BLR)
84 MARKOTA Vedran 2001 M CRO CAFC Mladost (CRO)
85 CSISZER Ferenc 2000 M HUN MTK (HUN)
86 RISTIC Ognjen 2002 M SRB MK Silni (SRB)
87 PULIT Krisztian 2001 M HUN Hiperaktiv SE (HUN)
88 DI VEROLI Damiano 2003 M ITA G. VERNE SCHERMA (ITA)
89 PAVLIK Matyas 2000 M CZE SC Praha (CZE)
90 DAHLBO Benjamin 2001 M NOR Njård Fekting (NOR)
91 JACCOUD Zachary 2000 M SUI SESAF Fribourg (SUI)
91 KOC Franciszek 2000 M POL TS WISLA Krakow (POL)
93 PRELOVSEK Martin 2000 M CRO MK Lokomotiva (CRO)
94 BABIC Tadej 2000 M SLO
95 PAUL Dominic 2000 M GBR
96 GALANTAI Simon 2001 M HUN Angels Vivo Sportegyesulet (HUN)
97 VYSHNIAKOV Igor 2000 M UKR KIEW (UKR)
98 DINCA Dorel 2001 M ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
99 URBAN Piotr 2003 M POL MKS Gryf Mielec (POL)
100 KYRDA Bogdan 2001 M UKR
101 BARTKO Levente 2002 M HUN MTK (HUN)
102 MAISTO AMODIO Matteo 2001 M ITA CS Partenopeo (ITA)
103 SZAKMARY Nandor 2000 M HUN Veresegyhaz (HUN)
104 BRYKNER Matyas 2001 M CZE SC Praha (CZE)
105 DARQUENNE Guillaume 2001 M BEL CE Braine l'Alleud (BEL)
106 BORER Jovan 2000 M SUI BFC Basel (SUI)
106 SALZER Matej 2001 M CZE SC Praha (CZE)
108 KORABAU Mikhail 2001 M BLR Mosdushor 1 (BLR)
109 ERBETTA Diego 2002 M SUI CAL Lausanne (SUI)
110 LIPTAY Adam 2001 M HUN BHSE (HUN)
111 RECLO Michal 2001 M SVK Akademia sermu (SVK)
112 SURDUCAN Tudor 2002 M ROU CS Satu Mare (ROU)
113 LERZER Till 2000 M SUI ZFC Zürich (SUI)
113 CHOMIAK Mikolaj 2000 M POL PKSz Warszawa (POL)
115 FUCHS Bence 2002 M HUN BHSE (HUN)
115 SAMOILOV Dmytro 2000 M UKR Kharkiv (UKR)
117 OSMAN-TOUSON Maruan 2002 M HUN MTK (HUN)
118 CSERI Soma 2000 M HUN Balaton (HUN)
119 HUWER Kamil 2001 M POL T.S. GÓRNIK RADLIN (POL)
120 TAN Lawrence Everett 2001 M PHI
121 MUSIOLIK Bartlomiej 2001 M POL T.S. GÓRNIK RADLIN (POL)
122 HAURI Ian 2002 M SUI SEG Geneve (SUI)
123 RAFFAI Kristof 2002 M HUN Balaton (HUN)
124 ZARNESCU Tudor 2003 M ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
125 KESKINIDIS Ioannis 2001 M GRE O.S.AMAROUSIOU (GRE)
126 SZUCS Daniel 2000 M HUN Szekesfehervar (HUN)
127 NAGY Balazs 2002 M HUN Veresegyhaz (HUN)
128 BALIND Bence 2002 M HUN BVSC (HUN)
129 POPA Daniel 2002 M ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
130 PEREI Botond 2001 M HUN Vasas (HUN)
131 DELATTRE Alexandre 2001 M BEL
132 ADAMKA Matej 2001 M SVK BSK Bratislava (SVK)
133 ROLICH Kiryl 2001 M BLR SDUSHOR PROFSOUZY (BLR)
134 AVRAMIDIS Theodoros 2002 M GRE M.ALEXANDROS KORDELIOU (GRE)
134 BELYAYEV Dmytro 2002 M UKR Uzhgorod (UKR)
136 TAMAS Jozsef 2000 M HUN OMS-Tata (HUN)
137 MARCZAK Jan 2001 M POL SKS FLESZ Swidnica (POL)
138 MERKL Levente 2001 M HUN PTE-PEAC (HUN)
139 FLORES-HENRIQUEZ Patrik 2001 M HUN Budavari Vivo (HUN)
140 KAPUI Balint 2001 M HUN TSC (HUN)
140 PAKSY Gabor 2000 M HUN BVSC (HUN)
142 JANSSENS William 2001 M BEL Confrerie Gent (BEL)
143 HUNGERBÜHLER Alexandre 2001 M SUI CAL Lausanne (SUI)
144 RONA Milan 2002 M HUN Vasas (HUN)
145 KAUKER Dominik 2002 M HUN Balaton (HUN)
146 SMRCEK Simon 2001 M CZE Lokomotiva Pilsen (CZE)
147 BUS Daniel 2000 M HUN Veresegyhaz (HUN)
148 JENSEN August Lindstrom 2001 M DEN Hellerup FK (DEN)
149 SCRIECIU Bogdan 2001 M ROU CSS 1 Constanta (ROU)
150 NAGY-KONRAD Akos 2001 M HUN Vasas (HUN)
151 BULANDRA Jan 2002 M POL AZS AWF Katowice (POL)
152 JOSZKIN Peter 2002 M HUN
153 BAKHVALAU Ivan 2000 M BLR SCAF RB (BLR)
154 PELIN Marco 2001 M ROU CSS 1 Constanta (ROU)
155 BIALAS Maciej 2000 M POL RMKS Rybnik (POL)
156 HORVATH Zsombor 2002 M HUN FLESS (HUN)
157 HOIDA Danyil 2000 M UKR KIEW (UKR)
157 HOIDA Daniil 2001 M UKR KIEW (UKR)
158 POHORALEK David 2003 M CZE TJ Lokomotiva Teplice (CZE)
159 THOMEE Sylvain 2000 M BEL
160 BAGDAN Kristof 2002 M ROU LPS Bihorul Oradea (ROU)
160 BRYZHOVATYI Denys 2000 M UKR
162 PROKOP Rafal 2000 M POL ZERWIKAPTUR (POL)
163 HALMI Csongor 2002 M HUN TSC (HUN)
163 SEHIC Boris 2002 M SRB MK Silni (SRB)
165 ZHURAULIOU Taras 2000 M BLR SCAF RB (BLR)
166 TEPLYCH Alexey 2000 M UKR KIEW (UKR)
167 SZAPPANOS Attila 2000 M HUN MTK (HUN)
168 PETER Bence 2001 M HUN BHSE (HUN)
169 VALIK Ferenc 2000 M HUN KRVSE (HUN)
170 GIBURTOVICH Daniil 2000 M BLR
171 1st round FRANTA Ondrej 2002 M CZE TJ Slovacka Slavia Uherske (CZE)
172 1st round KAPLAN Lukas 2001 M CZE CSK Riegel (CZE)
173 1st round PASZTOR Balazs 2001 M HUN DVE (HUN)
174 1st round STEPAN Vaclav 2002 M CZE SC Praha (CZE)
174 1st round OSICKA Adam 2000 M CZE Dukla Olomouc (CZE)
176 1st round TASSINARI Pietro 2001 M ITA PRO VERCELLI (ITA)
177 1st round SZALANCZY Aron 2000 M HUN Hiperaktiv SE (HUN)
177 1st round ASSMANN Timothy 2002 M NED s.v. Scaramouche (NED)
179 1st round LUCOVIC Matej 2001 M CZE TJ Lokomotiva Karlovy Vary (CZE)
180 1st round PEZZOLI Federico 2003 M ITA TOISE (ITA)
181 1st round HASANOV Ruslan 2001 M AZE
182 1st round KALUS Jonas 2002 M CZE SC Praha (CZE)
183 1st round ORICCHIO Giuseppe 2000 M SUI LUG Lugano (SUI)
184 1st round RETHELYI Gergely 2000 M HUN BHSE (HUN)
185 1st round PRUDNIKAU Aliaksandr 2000 M BLR Mosdushor 1 (BLR)
186 1st round FATSAR Agoston 2000 M HUN BVSC (HUN)
186 1st round ZENTKO Matej Tadeas 2001 M SVK Willard Kosice (SVK)
188 1st round ANGELOV Yann 2001 M BUL Levski (BUL)
189 1st round LUTIN Antoine 2000 M SUI SES Sion (SUI)
190 1st round SZABO Kristof 2002 M HUN MTK (HUN)
191 1st round SOPOLIGA Michal 2002 M SVK KSK 1903 Kosice (SVK)
192 1st round RIZNIK Ilya 2001 M UKR
192 1st round KOVACS Benedek 2002 M HUN Balaton (HUN)
194 1st round MAKEVIC Ivan 2003 M SRB MK Silni (SRB)
195 1st round KROUZECKY Tomas 2001 M CZE Lokomotiva Pilsen (CZE)
196 1st round BUGU Dragos 2000 M ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
197 1st round KOTELES Balint 2000 M SVK KSK 1903 Kosice (SVK)
198 1st round PIERSON-BARTEL Robert 2000 M HUN BVSC (HUN)
199 1st round KRASTEV Dimitar 2000 M BUL Levski (BUL)
200 1st round BURAS David 2001 M HUN MTK (HUN)
201 1st round HARDI Adam 2002 M HUN PTE-PEAC (HUN)
201 1st round PRANICHNIKAU Vitali 2001 M BLR
203 1st round ANDREJ Michael 2000 M SVK KSK 1903 Kosice (SVK)
204 1st round VERSTRAETE Mathias-Alexander 2001 M BEL Confrerie Gent (BEL)
205 1st round ZAHARCHUK Miroslaw 2001 M UKR Dnipropetrovsk (UKR)
205 1st round JURKA Jaroslav 2001 M CZE Dukla Olomouc (CZE)
207 1st round KEW Ethan 2002 M GBR Redhill and Reigate EC (GBR)
208 1st round BALOGH Szabolcs Roland 2001 M HUN Debrecen (HUN)
209 1st round SALZER Jiri 2001 M CZE SC Praha (CZE)
210 1st round MALINEUSKI Aliaksei 2001 M BLR SCAF RB (BLR)
211 1st round NIKOLIC Mateja 2001 M SRB MK Silni (SRB)
212 1st round POCKELE Joris 2002 M BEL Confrerie Gent (BEL)
213 1st round VAVRA Antonin 2000 M CZE CSK Riegel (CZE)
214 1st round KLAUS Robert 2003 M CZE SC Praha (CZE)
215 1st round FILIP Jan 2000 M CZE TJ Lokomotiva Teplice (CZE)