Back to list

Results

Challenge Wratislavia
POL Wroclaw
March 17, 2016 - March 21, 2016

Epee Men's U11 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 BROOKE Alec 2005 M GBR
2 MLYNEK Jan 2005 M POL
3 SCIBICH Antoni 2005 M POL RMKS Rybnik (POL)
3 SOJKA Adam 2005 M POL RMKS Rybnik (POL)
5 PETERSEN Bertil 2005 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
6 POPESCU Alexandru 2005 M ROU
7 MARCZAK Wojciech 2005 M POL
8 ZACHOROWSKI Jan 2005 M POL Muszkieter Gliwice (POL)
9 MAZUR Daniyil 2005 M UKR
10 GUMENIUK Andrii 2005 M UKR Khmelnitskiy (UKR)
11 JAGUSZEWSKI Mateusz 2005 M POL Muszkieter Gliwice (POL)
12 STEPAN Petr 2005 M CZE SC Praha (CZE)
13 ARMATA Jakub 2005 M POL UKS MDK Olimp (POL)
14 EMILIANOWICZ Mateusz 2005 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
15 WALKOWIAK Szymon 2006 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
16 NIECKARZ Antoni 2005 M POL
17 GIEDROJ Jerzy 2005 M POL KS Szpada Wroclaw (POL)
18 WODNIAK Szymon 2006 M POL
19 PARTYKA Czcibor 2005 M POL
20 SKALSKI Jan 2005 M POL
21 FILEK Ireneusz 2005 M POL SKS GRASS-HOPPER KALWARIA (POL)
22 FINLEY Dylan 2005 M MAS
23 BURES Lukas 2005 M CZE Dukla Olomouc (CZE)
24 KLUGHARDT Hubert 2005 M POL UKS MDK Olimp (POL)
25 CETNAR Patryk 2005 M POL UKS MDK Olimp (POL)
26 LIM Leo 2005 M GBR Sussex House FC (GBR)
27 SLAWEK Jeremi 2006 M POL UKS Start Opole (POL)
28 KEW Liam 2005 M GBR Redhill and Reigate EC (GBR)
29 DRAUGEDALEN Emil 2005 M NOR Nøtterøy FK (NOR)
30 GAJEWSKI Jakub 2005 M POL SKS FLESZ Swidnica (POL)
31 BOGUCKI Bartosz 2005 M POL SKS FLESZ Swidnica (POL)
32 ULMAN Jan 2005 M POL KKS Krakow (POL)
33 LAGAN Hubert 2005 M POL
34 KALITOVSKIY Tymofiy 2005 M UKR
35 SIERGIEJ Adam 2005 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
36 LISIAK Hubert 2005 M POL UKS PGK Srem Mroz Manieczki (POL)
37 MUTINSKY Lukas 2006 M CZE TJ Lokomotiva Karlovy Vary (CZE)
38 KLYTTA Pawel 2005 M POL Piast Gliwice (POL)
39 KAPIAS Augustyn 2005 M POL RMKS Rybnik (POL)
40 ABERDEEN Toby 2006 M GBR Newcastle FC (GBR)
41 SLEDZINSKI Ziemowit 2005 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
42 RUSYN Maksym 2005 M UKR Uzhgorod (UKR)
43 CIARKOWSKI Kajetan 2006 M POL Piast Gliwice (POL)
44 MEYER Paul 2005 M GBR Escrime Academy (GBR)
45 SZYNAL Kacper 2006 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
46 WIKLO Mateusz 2005 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
47 PENAZ Gabriel 2006 M CZE TJ Lokomotiva Karlovy Vary (CZE)
48 PETERSEN Ole 2007 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
49 WEISE Krzysztof 2006 M POL SKS FLESZ Swidnica (POL)
50 DURNEVYCH Anton 2005 M UKR Uzhgorod (UKR)
51 ZIELINSKI Franciszek 2005 M POL
52 LESKI Jacek 2006 M POL PKSz Warszawa (POL)
53 VACH Daniel 2005 M CZE TJ Lokomotiva Teplice (CZE)
54 MIESZKIELLO Jan 2005 M POL SKS FLESZ Swidnica (POL)
55 BOHN Jonas 2007 M GER MTV Saalfeld (GER)
56 SZURLEJ Maciej 2005 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
57 KROMM Lukas 2006 M GER FC Berlin Südwest (GER)
58 NOVOTNY Simon 2006 M CZE
59 KOZMINSKI Kacper 2005 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
60 WALASEK Bartosz 2006 M POL UKS Gryfek Szczecin (POL)
61 OLBRYS Jan 2005 M POL AKS Mikolow (POL)
62 LITWIN Blazej 2006 M POL UKS MDK Olimp (POL)
63 SPANDEL Pawel 2005 M POL UKS TROJKA RADLIN (POL)
64 ZWIERZCHOWSKI Patryk 2006 M POL AKS Mikolow (POL)
65 MURAWSKI Filip 2005 M POL
66 VADALAZHSKI Anton 2006 M BLR KIDS FENCE (BLR)
67 REKISH Aliaksei 2005 M BLR KIDS FENCE (BLR)
68 KURZYNSKI Jakub 2006 M POL RMKS Rybnik (POL)
69 ARON Samuel 2007 M GBR Escrime Academy (GBR)
70 SVENSSON Aleksander 2005 M POL
71 ZBRZYZNY Bartosz 2005 M POL UKS MDK Olimp (POL)
72 KUROWSKI Bartlomiej 2005 M POL
72 SZOSTEK Jakub 2005 M POL UKS TROJKA RADLIN (POL)
74 BULÍŘ Pavel 2005 M CZE
75 COOKE Charles 2006 M GBR Escrime Academy (GBR)
76 ZURAWSKI Wojciech 2007 M POL UKS PGK Srem Mroz Manieczki (POL)
77 KALECIŃSKI Bartosz 2005 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
77 LEWANDOWSKI Igor 2006 M POL UKS TROJKA RADLIN (POL)
79 KRZYWICKI Nikodem 2006 M POL UKS Kosynier Gliwice (POL)
80 MARUCHA Mateusz 2006 M POL SKS FLESZ Swidnica (POL)
81 DIJKSTRA Michael 2006 M NED s.v. Tréville (NED)
82 WITOSZEK Dawid 2006 M POL T.S. GÓRNIK RADLIN (POL)
83 WACHA Martin 2006 M GER FSV Görlitz (GER)
84 BEDNARSKI Blazej 2006 M POL SKS FLESZ Swidnica (POL)
85 MACHACEK Frantisek 2005 M CZE TJ Lokomotiva Karlovy Vary (CZE)
86 GONCZAREK Karol 2007 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
87 WOLOSZCZAK Wiktor 2005 M POL UKS ATLAS Tarnowo Podgorne (POL)
88 KUCHAR Matej 2006 M CZE SC Praha (CZE)
89 PASZAK Aleksander 2006 M POL
90 RICHTER Marc 2007 M GBR Escrime Academy (GBR)
91 SKALECKI Antoni 2007 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
92 KROCHMALSKI Filip 2007 M POL PKSz Warszawa (POL)
93 KESHK Nuri 2005 M POL WARSZAWIANKA (POL)
94 HUBER Rocco Arcel 2005 M GER SV Einheit Altenburg (GER)
95 BÓR Karel 2007 M CZE
96 SMOLINSKI Hubert 2005 M POL SKS FLESZ Swidnica (POL)
97 CARAFFA Samuel 2005 M GBR Escrime Academy (GBR)
98 PRUSA Tobias 2005 M CZE SC Praha (CZE)
99 BIEDRONSKI Mateusz 2005 M POL AZS AWF Krakow (POL)
100 WROBLEWSKI Bartosz 2007 M POL T.S. GÓRNIK RADLIN (POL)
101 MIS Franciszek 2007 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
102 BUDKA Konrad 2006 M POL RMKS Rybnik (POL)
103 ZERZAN David 2006 M CZE TJ Slovacka Slavia Uherske (CZE)
104 WOZNIAK Jedrzej 2006 M POL UKS ATLAS Tarnowo Podgorne (POL)
105 SOSNA Daniel 2005 M LTU Gintarine spaga (LTU)
106 MATEJA Miroslav 2005 M CZE SC Praha (CZE)
107 LEW Szymon 2007 M POL UKS Gryfek Szczecin (POL)
108 BIENIEK Maksymilian 2005 M POL AZS AWF Krakow (POL)
109 BERGNER Niklas 2007 M GER MTV Saalfeld (GER)
110 LECIERSKI Tomasz 2007 M POL T.S. GÓRNIK RADLIN (POL)
111 MEYER Augustin 2007 M GBR Escrime Academy (GBR)
112 BLOUIN Florian 2006 M GBR Escrime Academy (GBR)
112 SIMKEVICIUS Benas 2007 M LTU
114 AMARA Hugo 2006 M GBR Escrime Academy (GBR)
115 CASIN Adrien 2007 M GBR Escrime Academy (GBR)