Back to list

Results

Cadet Circuit
SVK Bratislava
January 23, 2016 - January 24, 2016

Epee Women's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 BOZZA Alessandra 1999 F ITA TOISE (ITA)
2 SAUMOVA Manana 1999 F RUS
3 GAO Cindy 1999 F CAN
3 LUCANI Lola 1999 F FRA EPINAL SE (FRA)
5 PETRI Renata 2000 F HUN AVA (HUN)
6 PREDESCU Alexandra 1999 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
7 GNAM Tamara 2000 F HUN TSC (HUN)
8 KHALITOVA Svetlana 1999 F RUS
9 MURTAZAEVA Aizanat 2001 F RUS
10 FAVRE Aurore 1999 F SUI CES Sierre (SUI)
11 LEE Hanna 1999 F USA
12 ISOLA Federica 1999 F ITA AS Pro Vercelli (ITA)
13 MAYER Lea 2000 F GER Heidenheimer SB (GER)
14 VOLODINA Alexandra 1999 F RUS
15 BOS Valentina 1999 F SUI SEB Basel (SUI)
16 CABIT Clementine 2000 F FRA PARIS EPEE (FRA)
17 MUHARI Eszter 2002 F HUN MTK (HUN)
18 CAGNIN Beatrice 1999 F ITA Lame Trevigiane M Ettore Geslao (ITA)
19 HECHT Dar 2000 F ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
20 CANDREVA Greta 2002 F USA
21 KARDOS Edina 2000 F HUN Vasas (HUN)
22 GISOLFI-MCCREADY Kaija 1999 F USA
23 HISASUE Shiori 1999 F JPN
24 BAROSAN Denisa 1999 F ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
25 KESAEVA Marina 1999 F RUS
26 PASIN Lara 1999 F ITA Scherma Treviso ASD (ITA)
27 KIS-TOTH Natasha 2000 F CAN
28 SKOLYSHEVA Regina 2000 F RUS
29 MBIIM Solene 2001 F FRA LEVALLOIS (FRA)
30 LÖFGREN Sonja 1999 F SWE DIF Stockholm (SWE)
31 SZABO Viktoria 1999 F HUN Szombathely (HUN)
32 BOCHENKOVA Marina 1999 F USA
33 SHICHKINA Viktoria 2000 F RUS
34 SOLDATOVA Anastasia 1999 F RUS
35 VERMEULE Emily 2001 F USA
36 SPENGLER Lara 1999 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
37 LUTY Aliya 1999 F FRA GRENOBLE PAR (FRA)
38 KOOIMAN Anne Claire 2000 F NED SC Den Bosch (NED)
39 KAZAR Dora 2000 F HUN AVA (HUN)
40 GAVRIELKO Nikol 1999 F ISR Maccabi Maalot (ISR)
41 VILLIGER Elin 2001 F SUI ZFC Zürich (SUI)
42 KOWALCZYK Sara Maria 2001 F ITA ASDGS Pietro Giannone (ITA)
43 GRABHER Antonia 2001 F AUT FTS Dornbirn (AUT)
44 VANRYSSEL Eloise 1999 F FRA TOULOUSE UC (FRA)
45 SHEFFIELD Laura 2000 F GBR Brixton FC (GBR)
46 COUFALOVA Anna 2000 F CZE BELA POD BEZDEZEM (CZE)
47 SCHLIER Zsuzsa 2000 F ROU CSS Tg. Mures (ROU)
48 DONKO Zelma 2000 F HUN BHSE (HUN)
49 ANDREEVA Polina 2000 F RUS
50 JANICKA Weronika 1999 F POL MKS Kusy Szczecin (POL)
51 NEVERDINOVA Alexandra 1999 F RUS
52 CURTO Gaia 1999 F ITA CUS Siena ASD (ITA)
53 LANTERI Agathe 1999 F FRA MEXIMIEUX (FRA)
54 KLEIN Keren 2000 F ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
55 SZONDI Laura 2000 F HUN BVSC (HUN)
56 BRYCH Barbara 2000 F POL UKS Wolodyjowski (POL)
57 BALOGH Zsofia 1999 F HUN Balaton (HUN)
58 ROGOWICZ Monika 1999 F CAN
59 ENO Megan 2000 F USA
60 LOMBARDI Marta 2001 F ITA CUS Pavia Scherma (ITA)
61 ZORMAN Eva Helena 1999 F SLO ASK Maribor (SLO)
62 HEINZ Vanessa 2000 F GER Heidenheimer SB (GER)
63 ZELENTSOVA Alina 1999 F UKR Kharkiv (UKR)
64 LAUVRAY Emma 2000 F FRA GRENOBLE PAR (FRA)
65 ELMER Luise 2000 F AUT FU Linz (AUT)
66 TRADITI Gaia 2000 F ITA CS Fiamme Oro Roma (ITA)
67 RESHETNIKOVA Svetlana 1999 F RUS
68 BEDDINGFIELD Claire 2001 F USA
69 DI SARNO Lucia 1999 F ITA AS Marchesa Torino (ITA)
70 PERNACH Aleksandra 2000 F POL UKS Wolodyjowski (POL)
71 LAZES Nora 2000 F FRA HAGUENAU CE (FRA)
72 KADYROVA Iuliia 1999 F RUS
73 OYA Nichika 2000 F JPN
74 FAVRE Angeline 2000 F SUI CES Sierre (SUI)
75 SEGATTO Alessandra 1999 F ITA Scherma Treviso ASD (ITA)
76 DOSKOVA Katerina 1999 F CZE Slavoj Litomerice (CZE)
77 GOEDEJOHANN Noa Cosima 1999 F GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
78 O'REILLY Meghan 1999 F USA
79 MROCHEM Patrycja 1999 F POL AZS AWF Katowice (POL)
80 MÜLLER Jule Hanna 2000 F GER EFG Essen (GER)
81 CSOKNYAI Lilla 1999 F HUN Vasas (HUN)
82 KOLCZONAY Borbala 2001 F HUN FLESS (HUN)
83 FRIEDERICH Adriana 2001 F GER OFC Bonn (GER)
84 STRECKER Leonie 1999 F GER FC Leipzig (GER)
85 BORSODY Emma 2000 F HUN BVSC (HUN)
85 LEGROS Flora 1999 F FRA OLYMPIQUE CE (FRA)
87 LENTZ Helena 2000 F GER Frankfurter TV (GER)
88 FIASCHETTI Ludovica 1999 F ITA RMFEN- Roma Fencing A.S.D. (ITA)
89 PANEDA Victoria 2000 F ESP COE-M (ESP)
90 FANTINI Francesca 1999 F ITA CS Ravennate della Spada (ITA)
91 SALIGEROVA Katerina 1999 F CZE TJ Lokomotiva Karlovy Vary (CZE)
92 BULTYNCK Anne 2000 F BEL K.T.S.C. Catena (BEL)
93 SUMMERS Charlotte 2000 F GBR Redhill and Reigate EC (GBR)
94 CHERNYSHOVA Anna 2002 F UKR KIEW (UKR)
94 KOLBINGER Brenda 1999 F GER Fechtzentrum Solingen (GER)
96 GALFALVY Nora 2000 F HUN Vasas (HUN)
97 BENEA Bianca 1999 F ROU CSM Oradea (ROU)
97 GRIJAK Marta 2000 F SRB MK Silni (SRB)
99 ZLUF Shira 2000 F ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
100 NARITA Ruka 2000 F JPN
101 BERTOGLIO Francesca 2000 F ITA C. Pompilio Genova (ITA)
102 KARDOS Brigitta 2000 F HUN Vasas (HUN)
103 HERSANT Lydiane 1999 F FRA RENNES CSG (FRA)
104 BAVUGE KHABIMANA Milen 2001 F RUS
105 ZELENTSOVA Anastasiia 2001 F UKR Kharkiv (UKR)
106 DE BOISGELIN Douce 2000 F GBR
106 VARFOLOMYEYEVA Darja 1999 F UKR Uzhgorod (UKR)
108 HILBRIG Viktoria 2000 F GER Heidenheimer SB (GER)
108 THOMAS Alexandra 1999 F FRA ARGELES SE (FRA)
110 MONSCHEIN Julia 1999 F AUT FTS Dornbirn (AUT)
111 ALDADAH Huda 2000 F USA
112 MASSEREY Solene 1999 F SUI ZFC Zürich (SUI)
113 KUKADIA Saanchi 1999 F USA
114 KAWENCKA Ewa 2000 F POL Piast Gliwice (POL)
115 CHORNIY Kateryna 2001 F UKR KIEW (UKR)
115 BIELA Karolina 1999 F POL SKS GRASS-HOPPER KALWARIA (POL)
117 KANEVSKI Vera Maia Devi 1999 F ISR Maccabi Maalot (ISR)
118 PATRIC Nikol 1999 F ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
118 THOW Jessica 2000 F USA
120 KUNA Jana 2000 F CRO
121 GIL Carlota 1999 F ESP SAES-BU (ESP)
122 CAMPANI Letizia 2000 F ITA US Pisascherma (ITA)
123 DIB Vanessa 2000 F CAN
124 MITSIK Milena 2000 F RUS
125 RUSJAN Ani 2000 F SLO
126 KES Agata 1999 F POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
127 BEDDINGFIELD Catherine 2000 F USA
128 STRZELCZYK Olga 2000 F POL UKS Piast Legnica (POL)
129 NAVARRO Ava 2000 F USA
130 PIATTI Sabrina 2000 F ITA Pro Novara Scherma (ITA)
131 PIVETEAU Anne Clémence 2000 F SUI CAL Lausanne (SUI)
132 DUMITRU Rebeca 1999 F ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
133 ANDERSEN Madeleine 1999 F AUS
134 SAMKO Anastasiia 1999 F UKR
135 GHICA Andrada 2003 F ROU ACS Stesial (ROU)
136 LEONTE Mihaela 2001 F ROU CSS Quarto Buc (ROU)
137 FALGAYRETTES Valoria 2000 F FRA
138 MAVLEKAEVA Adelia 2000 F RUS
139 LUNA Alessandra 2000 F SUI ZFC Zürich (SUI)
140 ENACHE Talida 2001 F ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
141 FALINSKA Julia 1999 F POL WARSZAWIANKA (POL)
142 AMADOR Marta 1999 F ESP COE-M (ESP)
143 GUO Zi Shan 2002 F CAN
144 KESZTHELYI Zorka 1999 F HUN AVA (HUN)
145 VANDINGENEN Aube 2001 F BEL K.T.S.C. Catena (BEL)
146 BURSOVA Regina 2001 F SVK Akademia sermu (SVK)
147 NGUYEN Hannah 2000 F USA
148 DOUGLAS Elizabeth 1999 F CAN
149 KECMAN Milica 2002 F SRB MK Silni (SRB)
150 VLASAVA Lizaveta 1999 F BLR SDUSHOR PROFSOUZY (BLR)
151 SCALA Emma 2000 F USA
152 BARBIERI Matilde 2000 F ITA US Pisascherma (ITA)
153 FELIHO Myrna 1999 F FRA
154 GNJIDIC Lucija 2001 F CRO CAFC Mladost (CRO)
155 TOMBORY Liza 2001 F HUN PTE-PEAC (HUN)
156 MATE Anna 2001 F HUN MTK (HUN)
157 WOODHOUSE Eliza 1999 F GBR
157 MAYER Elin 2000 F GER Darmstädter FC (GER)
159 JANS Linda 2001 F NED SC Den Bosch (NED)
159 BEKEN Solane 2001 F BEL
161 WLOCZKA Oliwia 2002 F POL Bytomskie Towarzystwo Szermiercze (POL)
162 REINHOLD Charlotte 1999 F GER EFG Essen (GER)
163 PALANO Elena 2000 F GBR
163 LINDGREN Julia 1999 F SWE FFF Stockholm (SWE)
165 PAWLOWSKA Dominika 2000 F POL SKS FLESZ Swidnica (POL)
166 DROR Yasmin Bertin 2001 F ISR Hapoel Kfar-Saba (ISR)
167 JEZIKOVA Marketa 1999 F CZE Dukla Olomouc (CZE)
168 MAYR Franziska 1999 F GER Heidenheimer SB (GER)
169 GRADY Miriam 2000 F USA
170 GRASSO Agata Alberta 2000 F ITA ASD Methodos (ITA)
171 OIEN Jacqueline 2001 F GBR Haverstock FC (GBR)
172 GABUTTI Emilie 2002 F SUI SAL Lugano (SUI)
173 PIRKOWSKI Amanda 2002 F USA
174 GRIJAK Jana 1999 F SRB MK Silni (SRB)
175 KNAPIK Katarzyna 2000 F POL DOSiR Sokolnia Chorzow (POL)
176 ROZNIECKA Barbara 2000 F POL PTG Sokol Mielec (POL)
177 BRINI Domitilla 2002 F ITA CS Roma (ITA)
178 WROBLEWSKA Agata 2001 F POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
179 RUI Bonita 2000 F AUS
179 KATO Zsofia 2002 F ROU CS Satu Mare (ROU)
179 MASALO Olivija 1999 F LTU Gintarine spaga (LTU)
182 CERVENKOVA Katerina 2001 F CZE SC Praha (CZE)
183 BOUILLANT Audrey 2002 F SUI SEVM Vevey (SUI)
183 ERMAN Lal 2001 F TUR Izmir Buyuksehir Bel SK (TUR)
185 POWELL Alexandra 2000 F GBR Malvern (GBR)
186 TAKAHASHI Erika 2002 F JPN
186 PATCHEN Alexandra 1999 F AUS
188 DEBELJAK Ela 2000 F SLO
189 JASNA Tereza 2000 F CZE Dukla Olomouc (CZE)
190 CHATZIIOANNOU Alexandra 2000 F GRE G.S. KARDIANI (GRE)
191 1st round WIKTOR Weronika 2002 F POL PTG Sokol Mielec (POL)
192 1st round DE LIEDEKERKE Larissa 1999 F GBR Escrime Academy (GBR)
193 1st round ZAHN Alicia 2000 F GER FC Offenbach (GER)
194 1st round GÖDDE Ella 2001 F GER OFC Bonn (GER)
195 1st round SCETKO Patricija 2001 F LTU Gintarine spaga (LTU)
196 1st round LÖHR Lisa-Marie 2000 F GER Fechtzentrum Solingen (GER)
197 1st round SPATENKOVA Anna 1999 F CZE Dukla Olomouc (CZE)
197 1st round MUSIAL Anna 2000 F POL Palac Mlodziezy Katowice (POL)
199 1st round BYSTRONSKA Maria 2000 F POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
200 1st round RUMBLE Jessica 1999 F CAN
201 1st round LOBACHEVA Anastasiya 1999 F UKR
201 1st round HEES Ronja 1999 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
203 1st round ROSKOVA Sonja 2000 F SVK Akademia sermu (SVK)
204 1st round KNOWLES Rebecca 1999 F GBR Swindon Fencing Club (GBR)
205 1st round BISHOP Catherine 1999 F GBR Plymouth FC (GBR)
206 1st round PIERACCIANI Alice 2002 F ITA Pro Novara Scherma (ITA)
207 1st round LOUIS Avery 2001 F GBR
208 1st round MAJDANDZIC Andrea 2000 F CRO CAFC Mladost (CRO)
209 1st round IGNATOVA Maria 2000 F BUL Sofia (BUL)
210 1st round PANTSIALEYEVA Yeva 2001 F BLR
211 1st round TSACHEVA Maria Ioana 2000 F BUL Sofia (BUL)
212 1st round KYRCZ Julia 1999 F POL Piast Gliwice (POL)
212 1st round TOSI Valentina 1999 F ITA BGPOL - Polisportiva Scherma Bergamo (ITA)
214 1st round PHILBIN Caitlin 1999 F GBR
215 1st round KOMANKOVA Valentyna 2001 F CZE Sportovni serm Usti o.s. (CZE)
215 1st round TEUBER Carolin 2001 F GER Heidenheimer SB (GER)
217 1st round JONAS Eva 1999 F GER Eintracht Frankfurt (GER)
218 1st round VRABEC Nina 1999 F SLO
219 1st round JASNA Adela 2000 F CZE Dukla Olomouc (CZE)
220 1st round MARUYAMA Sakura 2001 F JPN
220 1st round FOXWELL-MOSS Taylor 2001 F GBR Plymouth FC (GBR)
220 1st round MELINTESCU Ana Maria 2003 F ROU ACS Stesial (ROU)
220 1st round ROUIBET Yousra 2001 F ALG
224 1st round SLIUSAREVA Sofiia 1999 F UKR KIEW (UKR)
225 1st round SATO SUZUKA 1999 F JPN
225 1st round BIELESZOVA Veronika 2002 F CZE SC Praha (CZE)
227 1st round SLIWINSKA Paulina 2000 F POL DOSiR Sokolnia Chorzow (POL)
228 1st round ZEBOUDJ Yousra 2002 F ALG Mouloudia Club d'Alger (ALG)
229 1st round SOYKAN Deniz 2001 F TUR Izmir Buyuksehir Bel SK (TUR)
229 1st round SAADUN Lior 2000 F ISR Hapoel Ashkelon (ISR)
231 1st round DEMARET Lora 2000 F BEL [i] CE Pommeau d'Or (BEL)
232 1st round KRAUSE Rebekka 2000 F GER FC Leipzig (GER)
233 1st round PAL Rea 2000 F HUN Erd (HUN)
234 1st round PIETSCHMANN Jeanne 1999 F LUX CE Sud (LUX)
235 1st round MOTTAZ Celine 1999 F SUI SEVM Vevey (SUI)
236 1st round DOLGONOS Melanie 2001 F USA
237 1st round GRIMSHAW Rose 1999 F GBR
238 1st round BULOT Astrid 2000 F FRA
239 1st round ZABOLOTNA Daryna 1999 F UKR KIEW (UKR)
239 1st round VINCENCOVA Ester 2001 F CZE SC Praha (CZE)
241 1st round CONRAD Anastasiya 2000 F SUI CAL Lausanne (SUI)
241 1st round HENKINET Amelie 2000 F BEL
241 1st round MESICKOVA Barbora 1999 F CZE Sportovni serm Usti o.s. (CZE)
244 1st round PRYLYPKO Olena 2001 F UKR KIEW (UKR)
245 1st round KORINKOVA Magdalena 2000 F CZE
246 1st round GRAMAGE Blanca 2000 F ESP SAES-BU (ESP)
247 1st round WATKINS Abigail 2001 F GBR
248 1st round BEZDITKO Diana 2001 F UKR Kharkiv (UKR)
249 1st round OLCHOWIK Zuzanna 1999 F POL WARSZAWIANKA (POL)
250 1st round LAGGOUNE Hanane 2001 F ALG
251 1st round ERMENKOVA Yoanna 2004 F BUL Sofia (BUL)
251 1st round GULTEKIN Aleyna 1999 F TUR Bursa Ferdi (TUR)
251 1st round RUBESA Maja 2000 F CRO CAFC Mladost (CRO)
251 1st round SOYLER Melike 2002 F TUR Aksaray Ferdi (TUR)
255 1st round BERKER Ela Yasemin 2002 F TUR Izmir Buyuksehir Bel SK (TUR)
256 1st round ETLI Sahire 2003 F TUR Aksaray Ferdi (TUR)