Back to list

Results

Jean Coibion
BEL Welkenraedt
June 12, 2004 - June 13, 2004

Epee Women's Senior Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 BOKEL Claudia 1973 F GER VFL Merkur Kleve (GER)
2 FLESSEL-COLOVIC Laura 1971 F FRA
3 HABLÜTZEL-BÜRKI Gianna 1969 F SUI FZB Basel (SUI)
3 KIM Mi Jung 1977 F KOR
5 GRABOWSKA Magdalena 1980 F POL
6 LEE Keum-Nam 1976 F KOR
7 RENTMEISTER Andrea 1977 F AUT UWK Graz (AUT)
8 BEER Jessica 1979 F NZL
9 SCHALM Sherraine 1975 F CAN PARIS RCF (FRA)
10 FORTUNATOVA Nadiya 1978 F UKR
11 LAMON Sophie 1985 F SUI SES Sion (SUI)
12 KIM Hee-Jeong 1975 F KOR
13 AZNAVOURIAN Karina 1974 F RUS
14 SHUTOVA Lyubov 1983 F RUS
15 DANINTHE Sarah 1980 F FRA LEVALLOIS (FRA)
16 ESPINOZA TORO Angela Maria 1974 F COL
17 KIRALY Hajnalka 1971 F FRA
18 FAKHROUTDINOVA Tatiana 1969 F RUS
19 HOLZ Katrin 1980 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
20 TARCHINI-IBRANYA Isabella 1976 F SUI LUG Lugano (SUI)
21 BELVISO Audrey 1984 F FRA
22 DMOWSKA-ANDRZEJUK Danuta 1982 F POL
23 CHOURUPINA Ekaterina 1984 F RUS
24 CHRISTMANN Beate 1984 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
25 KAVELAARS Monique 1971 F CAN
26 BERNBACH Julia 1982 F GER BFC Basel (SUI)
27 GEROUDET Tiffany 1986 F SUI SES Sion (SUI)
28 SMUTNA Tereza 1975 F CZE USK Praha (CZE)
29 STROKA Malgorzata 1980 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
30 CRAMER Daphne 1984 F SUI
31 DEL CAMPO Lara 1981 F ESP
32 COLIGNON Jeanne 1981 F FRA
33 ROMAGNOLI-TAKOUK Diana 1977 F SUI ZFC Zürich (SUI)
34 MOERCH Margrete 1977 F NOR Bygdø FK (NOR)
35 MOULIN Marie-Maud 1983 F FRA ST GRATIEN (FRA)
36 DE ANTONIO Raquel 1977 F ESP
37 NAEF Simone 1986 F SUI FCB Bern (SUI)
38 HOTTELARD Laure 1978 F FRA
39 BARLOW-STEENKAMP Rachael 1982 F RSA
40 KOUMPANI Vasiliki 1967 F GRE P.A.O. ATHENS (GRE)
41 MANNESSEN Titia 1977 F NED
42 DUMOULIN-RINCENT Sandrine 1976 F FRA AIX EN OTHE (FRA)
43 GALANTINE Vanessa 1983 F FRA AULNAY CE (FRA)
44 GAMIR Zahra 1966 F ALG PARIS ST FRA (FRA)
45 REUMÜLLER Martina 1980 F AUT FU Mödling (AUT)
46 RUBIN Alexie 1986 F USA
47 SNATERSE Margreet 1965 F NED
48 MEISSNER Sabine 1981 F FRA
49 ZLINSKA Martina 1983 F CZE USK Praha (CZE)
50 CAPKOVA Barbora 1980 F CZE
51 WILSON Kelly 1975 F RSA
52 DESCOUTS Audrey 1980 F FRA
53 STRAUB Anja 1968 F SUI FCB Bern (SUI)
54 GIESEMANN Jessica 1987 F GER
55 HEINTZEL Dorit 1981 F AUT OÖ Landesfechtklub (AUT)
56 VALHOVA Kamila 1983 F CZE
57 PANUSCHKA Claudia 1978 F AUT Dynamo Wien (AUT)
58 RODRIGUEZ Maria Cruz 1976 F ESP
59 BARADJI-DUCHENE Marysa 1982 F FRA PARIS RCF (FRA)
60 TYCHLER Natalia 1973 F RSA Prima Fencing (RSA)
61 ZADNIKOVA Daniela 1984 F CZE Dukla Olomouc (CZE)
62 POKORNY Barbara 1983 F AUT FU Mödling (AUT)
63 NOWAKOWSKI Marta 1985 F GER OFC Bonn (GER)
64 EIGNEROVA Barbara 1981 F CZE
65 STEFFLOVA Tereza 1983 F CZE USK Praha (CZE)
66 LORENZ Therese 1968 F AUT FU Linz (AUT)
67 SMEDSTAD Hilde 1978 F NOR
69 RODRIGUEZ Carmen 1983 F ESP
70 VOIGT Leigh 1984 F GER
70 VAN HELLEPUTTE Sofie 1973 F BEL
72 SANCHO Carolina 1982 F ESP
73 WILLIAMS Clemontine 1974 F RSA
74 LEE Lea-Anne 1976 F HKG
75 DE LA FONTAINE SCHLUITER Timandra 1974 F NED
76 SAITTA Alexandra 1985 F BEL