Back to list

Results

European U23 Circuit
POL Gliwice
March 11, 2017 - March 12, 2017

Epee Men's Senior Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 ZAWROTNIAK Radoslaw 1981 M POL AZS AWF Krakow (POL)
2 KOSTKA Karol 1986 M POL AZS AWF Krakow (POL)
3 STASZULONEK Bartosz 1997 M POL Piast Gliwice (POL)
3 KOLANCZYK Wojciech 1999 M POL UKS PGK Srem Mroz Manieczki (POL)
5 NYCZ Mateusz 1989 M POL Piast Gliwice (POL)
6 BRONISZEWSKI Filip 1990 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
7 SANCHEZ RODRIGUEZ Guillermo 1994 M ESP SAE-M (ESP)
8 MARCOL Daniel 1997 M POL KS Szpada Wroclaw (POL)
10 LIMARDO Francisco 1987 M VEN
11 GUSEV Dmitriy 1994 M RUS
12 MACIEJCZYK Piotr 1989 M POL AZS AWF Krakow (POL)
13 BRZOZOWSKI Seweryn 1992 M POL St.Szerm Legia Warszawa (POL)
14 WALTER Noe 1996 M GER Osnabrücker SC (GER)
15 BIELEC Maciej 1997 M POL KS Szpada Wroclaw (POL)
16 GOLEC Pawel 1995 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
17 SZCZEPANOWSKI Tomasz 1992 M POL St.Szerm Legia Warszawa (POL)
18 WENGLARCZYK Jan 1993 M POL AZS AWF Katowice (POL)
18 KHADZHYNOV Kostyantyn 1993 M POL AZS AWF Krakow (POL)
20 SZILAGYI Adrian Ciprian 1987 M ROU CS Satu Mare (ROU)
21 CIPAR Jan 1997 M SVK BSK Bratislava (SVK)
22 SCARSI Mauro 1998 M ITA CS Casale (ITA)
23 KOCZERGIN Aleksander 1975 M POL Piast Gliwice (POL)
24 KOC Franciszek 2000 M POL TS WISLA Krakow (POL)
25 OPALKA Michal 1997 M POL KS Szpada Wroclaw (POL)
26 VILCEANU Victor 1992 M ROU CSU Craiova (ROU)
27 TYMOSHENKO Ruslan 1990 M UKR
28 MAKAROVAS Tomas 1985 M LTU
29 MICHALAK Damian 1999 M POL Piast Gliwice (POL)
30 PIRVULEASA Ovidiu 1995 M ROU CSU Craiova (ROU)
31 ADAMEK Michal 1987 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
32 BUDEK Karol 1996 M POL KKS Krakow (POL)
33 MEDVEDIEV Vitalii 1983 M UKR
34 MAKIIENKO Ievgen 1991 M UKR
35 GRIPAS Artiom 1984 M POL St.Szerm Legia Warszawa (POL)
36 BAS Marcel 1989 M POL Piast Gliwice (POL)
37 MAJGIER Sebastian 1995 M POL Piast Gliwice (POL)
38 NAWROCKI Jerzy 1997 M POL KS Szpada Wroclaw (POL)
39 KUCZA Przemyslaw 1991 M POL AZS AWF Krakow (POL)
40 TIMOCE Andrei 1989 M ROU CSM Oradea (ROU)
41 UTNE Bendik 1994 M NOR Bergens FK (NOR)
42 BOLBOCEANU Tatian 1993 M ROU CSM Craiova (ROU)
43 STOCKI Piotr 1982 M POL WARSZAWIANKA (POL)
44 NIKIEL Marcin 1998 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
45 COLAUTTI Daniel 1996 M ITA TSSG - SOC. GINNASTICA TRIESTINA (ITA)
46 STASZULONEK Aleksander 1993 M POL Piast Gliwice (POL)
47 KOLPA Piotr 2000 M POL UKS MDK Olimp (POL)
47 SZWALBE Rafal 1991 M POL St.Szerm Legia Warszawa (POL)
49 KOWALCZE Jakub 1992 M POL WARSZAWIANKA (POL)
50 PERSU Mario 1995 M ROU CSU Craiova (ROU)
51 DRAGOMIR Liviu 1989 M ROU CSU Craiova (ROU)
52 GROMADA Roland 1985 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
53 MITRICA Alin 1987 M ROU CSU Craiova (ROU)
54 PUCHACHER Lukas 1996 M AUT KAC Klagenfurt (AUT)
55 MIELNICZEK Ignacy 1995 M POL KKS Krakow (POL)
56 HERNANDEZ Eduar 1992 M VEN
57 FRAS Felix 1993 M POL KKS Krakow (POL)
58 ROGUSKI Tomasz 1985 M POL WARSZAWIANKA (POL)
59 GOLEC Maciej 1997 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
60 KALUZINSKI Ryszard 1999 M POL RMKS Rybnik (POL)
61 SZLAMA Patryk 1996 M POL Piast Gliwice (POL)
62 LUBIENIECKI Wojciech 1999 M POL PTG Sokol Mielec (POL)
63 BERGH Casper 1995 M NOR Bergens FK (NOR)
64 STASZCZAK Bartlomiej 1995 M POL TS WISLA Krakow (POL)
65 GASCON Willian 1995 M VEN
66 KLUSEK Damian 1996 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
67 FAJKIS Jaroslaw 1999 M POL RMKS Rybnik (POL)
68 ADAMEK Dariusz 1983 M POL
69 MENDOZA Carlos 1997 M VEN
70 VAULIN Oleksandr 1994 M UKR Lviv (UKR)
71 KOC Tadeusz 1995 M POL TS WISLA Krakow (POL)
72 DVARISKIS Edgaras 1996 M LTU Gaja-Dvikova (LTU)
73 DEMBOWSKI Michal 1998 M POL ZERWIKAPTUR (POL)
74 STALMAKOV Javgenij 1982 M LTU Gintarine spaga (LTU)
75 IVANOV Kirill 1994 M RUS
76 KOSZUTSKI Radoslaw 1994 M POL KS Szpada Wroclaw (POL)
77 FRAS Mieszko 1995 M POL KKS Krakow (POL)
77 CWIEKA Wojciech 1999 M POL MKS Gryf Mielec (POL)
79 PIEKARZ Michal 2000 M POL ZERWIKAPTUR (POL)
80 LOBODENKO Nazar 1995 M UKR
81 RALKO Filip 1999 M POL UKS Start Opole (POL)
82 KALUZINSKI Tomasz 2001 M POL UKS MDK Olimp (POL)
83 KRUCZEK Piotr 1988 M POL AZS AWF Krakow (POL)
84 BARTOLEWSKI Waclaw 1998 M POL Piast Gliwice (POL)
85 TRZEPIZUR Przemyslaw 1996 M POL AZS AWF Katowice (POL)
86 CIOVICA Lucian 1993 M ROU CSU Craiova (ROU)
87 MARKEVICIUS Povilas 1998 M LTU Gintarine spaga (LTU)
88 ZABAWA Marek 1994 M POL T.S. GÓRNIK RADLIN (POL)
89 ANTKIEWICZ Mateusz 1993 M POL AZS AWF Katowice (POL)
90 PILAT Mateusz 2000 M POL MKS Gryf Mielec (POL)
91 MAGIERA Piotr 1991 M POL AZS AWF Krakow (POL)
92 SZAJTHAUER Robert 1999 M POL T.S. GÓRNIK RADLIN (POL)
93 TRANDAFIRESCU Ionut 1993 M ROU CSU Craiova (ROU)
94 RASHEED Alvaro 1994 M ESP COE-M (ESP)
94 PUERTO Andres 1995 M ESP SAE-M (ESP)
96 BORON Pawel 1997 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
97 GUENTHER Grzegorz 1992 M POL UKS Start Opole (POL)
98 NOWAK Michal 1990 M POL AZS AWF Krakow (POL)
99 1st round SHAIDA Aliaksandr 1984 M POL WARSZAWIANKA (POL)
100 1st round BUDZIOSZ Damian 1988 M POL
101 1st round KUDRIAVTSEV Georgii 1999 M UKR
102 1st round GUBIN Nikita 1994 M RUS
103 1st round SOBIECKI Jan 1991 M POL AZS AWF Krakow (POL)
104 1st round RACHWALIK Michal 2000 M POL UKS Start Opole (POL)
105 1st round SZURLEJ Bartlomiej 2000 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
106 1st round RUIZ GARCIA Alberto 1996 M ESP SAE-M (ESP)
107 1st round URBAN Karol 1998 M POL MKS Gryf Mielec (POL)
108 1st round ZAK Jaroslaw 1985 M POL WARSZAWIANKA (POL)
109 1st round ZAMIAR Michal 1997 M POL AZS AWF Wroclaw (POL)
110 1st round MARCINIAK Jaroslaw 2000 M POL ZERWIKAPTUR (POL)
111 1st round MUSIOLIK Bartlomiej 2001 M POL T.S. GÓRNIK RADLIN (POL)
112 1st round CHYREK Kasper 1997 M POL AZS AWF Katowice (POL)
113 1st round BURNSIDE Jonathan 1996 M IRL [i] FOYLE (IRL)
114 1st round STRUPINSKI Jacek 1993 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
115 1st round KONIECZNY Arkadiusz 1999 M POL UKS Start Opole (POL)
116 1st round CAICEDO Fabian 1999 M VEN
117 1st round JOHANIDES Lukas Jakub 1999 M SVK BSK Bratislava (SVK)
118 1st round STOLAR Samuel 1998 M SVK Akademia sermu (SVK)
119 1st round ZIEMBA Michal 1984 M POL
120 1st round TROFYMENKO Pavlo 2001 M UKR KIEW (UKR)
121 1st round FITKEVICIUS Algirdas 1997 M LTU Gaja-Florete (LTU)
122 1st round MALASINSKI Adam 1958 M POL AZS AWF Krakow (POL)
123 1st round ZIENTALSKI Mikolaj 1984 M POL
124 1st round SALAZAR Luis 1981 M VEN
125 1st round MIREK Krzysztof 1996 M POL AZS AWF Krakow (POL)
126 1st round CICHACZEWSKI Bartlomiej 1998 M POL T.S. GÓRNIK RADLIN (POL)
127 1st round GIDZINSKI Piotr 2000 M POL St.Szerm Legia Warszawa (POL)
128 1st round WASIEWICZ Tomasz 1999 M POL RMKS Rybnik (POL)
129 1st round HERONIMEK Leszek 1959 M POL St.Szerm Legia Warszawa (POL)
130 1st round MALASINSKI Maciej 1982 M POL KKS Krakow (POL)
131 1st round NIESTROJ Daniel 1995 M POL Piast Gliwice (POL)
132 1st round BETLEJA Artur 1984 M POL AZS AWF Katowice (POL)
133 1st round BILETSKYI Rostyslav 2001 M UKR Lviv (UKR)
134 1st round HAUDER Sebastian 1999 M POL T.S. GÓRNIK RADLIN (POL)
134 1st round HUWER Kamil 2001 M POL T.S. GÓRNIK RADLIN (POL)
136 1st round KOCZERGIN Daniel 2002 M POL
137 1st round TUSZYNSKI Piotr 1986 M POL WARSZAWIANKA (POL)
138 1st round DZIEDZIC Adrian 1993 M POL AZS AWF Katowice (POL)
139 1st round MANDRYSZ Sebastian 2002 M POL UKS TROJKA RADLIN (POL)
140 1st round DVARISKIS Marius 1998 M LTU Gaja-Dvikova (LTU)