Back to list

Results

21. President of Konin City’s Cup Sabre Tournament
POL Konin
September 17, 2022 - September 18, 2022

Sabre Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N TANERLER Arda 2007 M TUR
2 N ALTINCEKIC Toprak 2007 M TUR
3 N DENKIEWICZ Benedykt 2006 M POL
3 N DENKIEWICZ Aleksander 2006 M POL
5 N RADOCH Filip 2006 M POL
6 N OLYSHEVETS Ihor 2007 M UKR
7 N KOWALCZYK Lukasz 2006 M POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
8 N MESCIOGLU Nedim Semih 2007 M TUR
9 N KOGAN Benjamin 2006 M USA
10 N SKOROKHOD Daniil 2007 M UKR
11 N TAKES Bora 2006 M TUR
12 N YAMAN Furkan 2007 M TUR
13 N CHIANG Enno 2007 M NED s.v. Surtout (NED)
14 N GOSPODINOV Nikola 2007 M BUL
15 N DOWGIERD Krzysztof 2006 M POL
16 N MAKLAKOV Julian 2008 M GER FS Bielefelder TG (GER)
17 N SAGARDI DIAZ David 2006 M ESP
18 N AUDENAERT Sil 2006 M BEL SG de Klauwaerts (BEL)
19 N DÜNGER Karl 2007 M GER FC Würth Künzelsau (GER)
20 N VAJDA Oszkar 2006 M HUN TFSE Budapest (HUN)
21 N MAKLIN Edward 2006 M USA
22 N SAKINC Ozgur 2007 M TUR
23 N OTTAVIANI Matteo 2007 M ITA
24 N MOCZYDLOWSKI Kajetan 2006 M POL
25 N KACZMARCZYK Adam 2006 M POL
26 N CSOBA Botond 2007 M HUN
27 N BORTNIKOV Daniil 2007 M LAT Salvo (LAT)
28 N WEISER Tim 2008 M GER TSG Eislingen (GER)
29 N GEORGIEV Nikolay-Tomas 2008 M BUL
30 N MALCER Kacper 2006 M POL
31 N DVILANSKY Shachar 2006 M ISR
32 N LARRES Felix 2007 M GER Mainzer TV (GER)
33 N REIFSCHNEIDER Enrico 2006 M GER FC Würth Künzelsau (GER)
34 N ERDOL Fatih 2006 M TUR
35 N TAKKA Arda 2009 M TUR
36 N ZAHREBELNYI Dmytrii 2008 M UKR Netishyn (UKR)
37 N STRZADALA Emilian 2006 M POL
38 N MARCHINI Pietro Nicodemo 2006 M ITA
39 N CACEK Simon 2007 M CZE
40 N WIECH Krzysztof 2009 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
41 N ABROSIMOV Daniil 2007 M UKR
42 N VARGA Csanad 2006 M HUN
43 N DZIALACH Andrzej 2006 M POL
44 N MOHRING Arne Mika 2007 M GER TSG Eislingen (GER)
45 N MIKUSKA Peter 2007 M HUN
46 N KRAL Lumir 2007 M CZE SK Houstka (CZE)
47 N MAKOWSKI Konstantyn 2006 M POL
48 N MROZOWICZ Remigiusz 2006 M POL
49 N WULFF Oliver 2007 M DEN Taastrup FK (DEN)
50 N FESHCHENKO Andrii 2007 M UKR
51 N LEHMANN ANDERSSON Johannes 2007 M DEN Albertslund FK (DEN)
52 N SADOWSKI Mikolaj 2006 M POL
53 N JEREB Maks 2006 M SLO SAB Kamnik (SLO)
54 N KUPRIJANOVS Jegors 2006 M LAT Salvo (LAT)
55 N TAVARTKILADZE Aleksandre 2006 M GEO
55 N WIEKHORST Kajetan 2008 M GER TSG Eislingen (GER)
57 N DABROWSKI Antoni 2006 M POL
58 N VLASENKO Bohdan 2007 M UKR
59 N KOBLA Bruno 2007 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
60 N OZGUR Tuna Kerem 2008 M TUR
61 N ZHEBEL Yehor 2007 M UKR
62 N MOSAK Makary 2007 M POL
63 N VAN LIER Arthur 2008 M BEL Confrerie Gent (BEL)
64 N PEKALA Kacper 2007 M POL
65 N KRAWCZYK Antoni 2008 M POL
66 N BERG Bob Mathias Salha 2007 M DEN Slagelse FK (DEN)
67 N RADKE Paweł 2006 M POL
68 N PALKOWSKI Damian 2008 M POL
69 N 1st round LAVRENIUK Daniil 2007 M UKR
70 N 1st round BOTH Márk 2007 M HUN
71 N 1st round KOCZWARA Igor 2007 M POL
72 N 1st round MAKOWSKI Aleksander 2006 M POL
72 N 1st round FLASZAK Antoni 2007 M POL
74 N 1st round STEFANSKI Mateusz 2006 M POL TMS Sosnowiec (POL)
75 N 1st round MIODUSZEWSKI Szymon 2009 M POL
75 N 1st round YILDIZ Mehmet Özcan 2008 M TUR
77 N 1st round BIELEWICZ Amadeusz 2007 M POL
78 N 1st round FRADELLOS Georgios 2008 M GRE APOLLON VRILISSION (GRE)
79 N 1st round MIELKO Bronisław 2007 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
80 N 1st round BERKES David 2006 M AUT FUM Mödling (AUT)
81 N 1st round OBUKHOV Nikita 2009 M UKR
82 N 1st round BARABASH Matvii 2008 M UKR
83 N 1st round RADKE Tomasz 2006 M POL
84 N 1st round STAYKOV Mihail 2006 M BUL
85 N 1st round KOSSUT Franciszek 2008 M POL Grodziski Klub Szermiercz (POL)
86 N 1st round BRETZ Oscar 2007 M GER Mainzer TV (GER)
E KORZENIOWSKI Mikołaj 2008 M POL