Back to list

Results

2022 Malmö International
SWE Malmö
June 4, 2022 - June 5, 2022

Epee Men's Senior Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N KNUDSEN Kenneth 1997 M DEN KFK Kalundborg (DEN)
2 N DAHLBO Benjamin 2001 M NOR Njård Fekting (NOR)
3 N BESKIN Grigori 1987 M ISR FFF Stockholm (SWE)
3 N PIASECKI Bartosz 1986 M NOR Bygdø FK (NOR)
5 N SVENSSON Jonathan 1999 M SWE DIF Stockholm (SWE)
6 N KELLY Christopher 2003 M SWE DIF Stockholm (SWE)
7 N MALVIK Aleksander 2005 M NOR Njård Fekting (NOR)
8 N ARONOWITSCH Zeev 2002 M SWE DIF Stockholm (SWE)
9 N VON DER OSTEN Frederik 1993 M DEN Hellerup FK (DEN)
10 N KALININAS Leonardas 2000 M LTU
11 N KUTTI David 2003 M SWE WFF Örebro (SWE)
12 N BROBAKKEN Marcus Vokes 2002 M NOR Njård Fekting (NOR)
13 N RUUD Emil Friis 1998 M NOR Bygdø FK (NOR)
14 N KOWALCZE Jakub 1992 M POL WARSZAWIANKA (POL)
15 N TAMOSIUNAS Mindaugas 1990 M LTU
16 N CHRISTENSEN Valdemar Ditlev 2003 M DEN KFK Kalundborg (DEN)
17 N BÄCKSTRÖM Ian 2004 M SWE FFF Stockholm (SWE)
18 N ISLAS FLYGARE Lucas 2004 M SWE UF Uppsala (SWE)
19 N CARNEC Yves 1960 M FRA PARIS CM (FRA)
20 N POURMAND Nima 2004 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
21 N PRITCHARD William 1984 M FRA Hellerup FK (DEN)
22 N LANDO TROTTEIN Remy 1995 M SWE UF Uppsala (SWE)
23 N POTAPENKO Denis 1995 M UKR Kharkiv (UKR)
24 N POCSI Tomi 2006 M SWE DIF Stockholm (SWE)
25 N SIPAVICIUS Mindaugas 2006 M LTU Gaja-Dvikova (LTU)
26 N YASIN Kamal Bahrum 1965 M MAS
27 N MEDISAUSKAS Matas 2005 M LTU Gaja-Dvikova (LTU)
28 N FAGERSTEDT Jakob 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
29 N BRANDBERG Hugo 2005 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
30 N PETRAITIS Vaidotas 1984 M LTU
31 N SVELNYS Ramunas 1988 M LTU Gaja-Dvikova (LTU)
32 N EIRITZ Jacob 1972 M SWE UF Uppsala (SWE)
33 N KOSTRZEWA Ireneusz 1965 M POL
34 N ERIKSEN Kai Haakon 1995 M NOR Bygdø FK (NOR)
35 N SALTER Duncan 1972 M GBR Brian Boru FC (IRL)
36 N SALOKAS Arnas 1998 M LTU Gaja-Florete (LTU)
37 N VON POST Joel 2001 M SWE MFFG Malmö (SWE)
38 N SOERUM Inge 2004 M NOR Bygdø FK (NOR)
39 N KLAVENESS Andreas 2002 M NOR Bygdø FK (NOR)
40 N UTNE Bendik 1994 M NOR Bygdø FK (NOR)
41 N REDLICH Tobias Anon 2005 M DEN Glostrup FK (DEN)
42 N SÖNNERGREN Simon 2005 M SWE MF19 Malmö (SWE)
43 N HALVARSSON Ludvig 2006 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
44 N ERIKSSON Filip 2000 M SWE UF Uppsala (SWE)
45 N LONNERT Tor 2007 M SWE MF19 Malmö (SWE)
46 N FJERMESTAD Tord 1996 M NOR Bygdø FK (NOR)
47 N FRIDMAN Milton 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
48 N WIBERG Carl 2004 M SWE DIF Stockholm (SWE)
48 N PELLETTA Francesco 2005 M SWE FFF Stockholm (SWE)
50 N GERIN Xavier 1985 M FRA AFF Göteborg (SWE)
51 N DEIßLER Niklas 1999 M GER Heidenheimer SB (GER)
52 N FRIIS MADSEN Benjamin 2005 M DEN KFK Kalundborg (DEN)
53 N VØLUND Jonas 2006 M DEN KFK Kalundborg (DEN)
54 N PICHLMEIER Martin 1980 M GER FC Gröbenzell (GER)
55 N NORDGREN Jonas 1986 M SWE SAF Solna (SWE)
56 N GRANDAL Adrian 2004 M NOR Oslo FK (NOR)
57 N TÄCKENSTRÖM Gabriel 1990 M SWE YFK Ystad (SWE)
58 N HOLMEN Franz Philip Pap 2006 M NOR Bygdø FK (NOR)
59 N KANIEWSKI Jan 1998 M POL Aalborg FK (DEN)
60 N PERSSON TÖRN Caspian 2005 M SWE YFK Ystad (SWE)
61 N ERIKSSON Isak 2003 M SWE I2 Karlstad (SWE)
62 N OXHOLM WAGNER Alec 2005 M DEN Hellerup FK (DEN)
63 N SPILLANE Cian 1986 M IRL Brian Boru FC (IRL)
64 N BREIVIK Viktor Jarl Hagen 2006 M NOR Bygdø FK (NOR)
65 N REICHWALD Jonny 1980 M SWE DIF Stockholm (SWE)
66 N WESTRING Theo 2007 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
67 N ELMFELDT Axel 2004 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
68 N BALDRICK Callum 1997 M IRL
69 N MULREADY Paul 1999 M IRL
70 N BÆKMAND Nicky 2004 M DEN Hellerup FK (DEN)
71 N DU PLESSIS DE RICHELIEU Jakob 2005 M DEN Hellerup FK (DEN)
72 N PEDERSEN Adrian 2008 M DEN Hellerup FK (DEN)
73 N BRANDBERG Nils 2008 M SWE KF99 Kungsbacka (SWE)
74 N GUTIERREZ GOMEZ David 1995 M ESP
75 N KRETSCHMER Jan 1971 M SWE AFF Göteborg (SWE)
76 N LADEFOGED Rasmus 2007 M DEN Hellerup FK (DEN)
77 N MULDER Carlos Luca Rosenkilde 2008 M DEN Vordingborg Fægtning og Multisport (DEN)
78 N ASK Theo 2004 M SWE AFiL Lund (SWE)
79 N RITTHALER Ulf 1965 M GER Fechtakademie Ravensburg (GER)
80 N ERIKSSON Markus 2000 M SWE AFF Göteborg (SWE)
81 N RASIN Erik 2006 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
82 N GUSTAFSSON Elias 2004 M SWE MF19 Malmö (SWE)
83 N OLSEN Johannes Kristian 1997 M DEN Hellerup FK (DEN)
84 N GERDIN Viktor 1985 M SWE UF Uppsala (SWE)
85 N SJÖDAHL Fredrik 1963 M SWE SAF Solna (SWE)
86 N PALMSTIERNA Hugo 2006 M SWE LUGI Lund (SWE)
87 N SWENNING Joar 1967 M SWE UF Uppsala (SWE)
88 N WHYTE Oliver 2006 M SWE SIF Nacka (SWE)
89 N HANSEN Malthe 2004 M DEN Odense FK (DEN)
90 N MUNN Stephan 1962 M IRL Haverstock Fencing Club (GBR)
91 N LOMHOLT Sebastian 2002 M DEN KFK Kalundborg (DEN)
92 N REZNICHENKO Alexander 1984 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
93 N ELG Elwin 2007 M SWE WFF Örebro (SWE)
94 N ROSENLUND Mathias 2002 M SWE MF19 Malmö (SWE)
95 N NORD Magnus 1995 M SWE YFK Ystad (SWE)
96 N SUNDKVIST Petter 1979 M SWE MF19 Malmö (SWE)
97 N VOERSAA Christian 2005 M DEN Vejle FK (DEN)
98 N EKLUND Edvin 1995 M SWE MF19 Malmö (SWE)
99 N ROVELSTAD Ivan 2006 M SWE UF Uppsala (SWE)
100 N KOEMETS Sven 1967 M EST
101 N Round PIETINEN Jukka 1962 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
102 N Round LUONG Tam 2002 M NOR Oslo FK (NOR)
103 N Round WADE Oliver Samuel 1999 M GBR Hellerup FK (DEN)
104 N Round GROGAN Stephen 1996 M IRL
105 N Round ÖBERG Gustav 1983 M SWE AFF Göteborg (SWE)
106 N Round AFANASSIEV Igor 1974 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
107 N Round PETTERSSON Maximilian 2004 M SWE AFK Alingsås (SWE)
108 N Round ADLER Andreas 1985 M GER FFV Rodleben (GER)
109 N Round LARSSON Peter 1961 M SWE AFiL Lund (SWE)
110 N Round FRIGYESI Attila 1971 M SWE LUGI Lund (SWE)
111 N Round GRELA Marcus 2008 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
112 N Round LINDE Niklas 1989 M SWE YFK Ystad (SWE)
113 N Round BAKKE Simon 2002 M DEN Rudersdal FK (DEN)
114 N Round MARKS Vadym 1980 M GBR
115 N Round PETTERSSON Ralph 1970 M SWE AFK Alingsås (SWE)
116 N Round BJARTMAR Otto 2004 M SWE MF19 Malmö (SWE)
117 N Round KOWALCZYK Piotr 1986 M POL
118 N Round ANDERSSON Sven 1960 M SWE MF19 Malmö (SWE)
119 N Round HOLMEN Eirik 1970 M NOR Bygdø FK (NOR)
120 N Round CARLSTEDT RINGIUS Daniel 2004 M SWE LUGI Lund (SWE)
121 N Round PALIJAN Roko 2004 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
122 N Round MATHAI George 1983 M SWE MF19 Malmö (SWE)
123 N Round ZHURAVLEV Georgy 2003 M SWE AFF Göteborg (SWE)
124 N Round RAUER Ola 1966 M SWE LUGI Lund (SWE)
125 N Round PERTOFT Jens 1968 M SWE SAF Solna (SWE)
126 N Round STORELV Erik 1961 M NOR Bekkestua Fekting (NOR)
127 N Round VUORINEN Juha 1961 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
128 N Round KARLSSON TOFTNER Anton 1985 M SWE AFF Göteborg (SWE)
129 N Round FREDERIKSEN Charles 2008 M DEN Hellerup FK (DEN)
130 N Round COFFEY Jeremiah 1983 M IRL Cork City Fencing Club (IRL)
131 N Round PALMQVIST Elias 2003 M SWE AFiL Lund (SWE)
132 Round ZIEMBA Michal 1984 M POL